4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • fatallerror
    #2689
    win 7 reklám is van :D
  • IMYke2.0.0.0
    #2688
    Nem baj, inkább csak meglepett :)
  • Blum
    #2687
    Ok,de ez miért baj? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #2686
    Ja még valami:
    1680x1050-ben, minden maxra tolva: nincs villódzó fa, bokor, háttér
    1280x960-ban, közepes beállításokkal: a hegy, és a rajta lévő bikrek-bokrok villódznak, meg néhány más elem is.

    Az otthoni gépen ilyen gond nem hiszem hogy lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #2685
    Gurulok a jó kis Porschémmal, erre az egyik benzinkút mellett T-Mobile hirdetőtábla vigyorog vissza rám:



    Képminőségen és méreten nem röhög! Könyvtári gép örül, hogy még így is elvezhetően futtathatja!
    [6000+ / 2GB / GF8500GT 512MB / 20" - játék alatt 1280x960-ban hajtva, közepes beállításokkal, pár dolog kikapcsolva]
  • fatallerror
    #2684
    mert lehet azt választom, mert több játék is konzolátirat és 1x régen volt már a kezemben asszem gears of wart játszottam vele és kényelmes volt, csak 7-8 ezer ft 1 vezetékes és most ennyim nincs rá :/

    de pc-hez van neked is ugye? ha igen mely játékok alatt használod
  • DaniellT
    #2683
    De szar, már a megjelenés napján fent volt az All Cars savegame :D
  • BoneDragon
    #2682
    Nekem akkor jön át a hangulat, mikor több rendőr üldöz. Az marha jó =)
  • IMYke2.0.0.0
    #2681
    Most már magam is tapasztalom: valóban "egygombos" játék.
    Nagyon szomorú vagyok.
  • Prince23
    #2680
    Érdekes nekem párszor tudta felidéznia régi HP hangulatot. Egyszer amikor időmérő volt, és egy versenyautóval kellett száguldozni tök egyenes autóutón,, meg egyszer az erdős, parkos rész ütött be nálam. Viszont a multi nagyon faszára siekrült, az Autologglal együtt.
  • LeventeV
    #2679
    igazad van. nekem is nosztalgiam van. visszahozza azokat az emlekeket amikor meg a nfs2-vel nyomtuk...
  • gduck
    #2678
    Van gamepad, miért?

    UI:
    1. GDUCK_HUN néven "futok", aki gondolja jelönjön be
    2. Ha valakit esetleg érdekel a kézikönyv digitális formátumban, akkor INNEN letöltheti
  • fatallerror
    #2677
    nekem is felidézte a régi időket, szerintem ezért kapott jó értékelést a legtöbb helyen legalábbis nálam mert ha nem lenne nosztalgia hangulata csak 7est adnék :]

    X360as gamepadja van vkinek itt?
  • High end PC #2676
    "pont a 10 éves Pistike nem fogja ezt értékelni, mert az nem játszott a régi Hot Pursuit-tal"

    Így van, épp tegnap este írtam, hogy előhozta a gyerekkorom.
  • High end PC #2675
    Jah de benne vannak, de csak rendőrként, úgy néz ki a konzol verziókban sima kocsikként is hajtható ez a négy.
  • mcwolf
    #2674
    Bírom az ilyen gyökereket
    Itt jártatod a szádat,hogy mekkora szar,és ha tetszett volna biztos megveszed eredetiben.
    De gyanítom ,hogy a DIRT 2 vagy a Shift is Verbatim-on van csak meg, vagy .iso fájlban figyel a vinyódon.
    Megsúgom, pont a 10 éves Pistike nem fogja ezt értékelni, mert az nem játszott a régi Hot Pursuit-tal. Ezt az tudja kicsit értékelni,aki tolta a régebbi részt. Szerintem (és gyanítom nem vagyok vele egyedül) hozza a régi HP hangulatot. Egyedüli nagy hibája, hogy konzolportot kaptunk, és semmi extrát nem nyújt a PC-s verzió (a felbontást kivéve). Vannak benne bugok is, és az optimalizáció sem tökéletes, de remélhetőleg ezeket javítják majd (mint ahogy a Shit-tel is tették).
  • High end PC #2673
    Basszus, a PC verzóban tényleg nincs benne a Viper SRT10, Cayman S, Panamera Turbo és 370Z Coupe....
    :((((((((((
  • IMYke2.0.0.0
    #2672
    Amúgy, talán nem egyedül gondolom így: DLC-s lehúzás lesz ebből is.
    További "pályaszakaszok" = plusz pénz.
  • fatallerror
    #2671
    tehát olyan kell ami konzolhoz és winhez is egyaránt jó, ha jól tudom annyi a különbség h az x tehát a konzolos az fix kiosztással van míg a directinputban v win-esben meg programozhatóak a gombok

    egyre több a konzolátirat így elgondolkodom a cserén, hátha a dual actionöm is megveszi vki és annyival kevesebbe fájna az új, az F310et 5-6e-ért meglehet venni, talán belefér, na majd meglátom... nem 1 nfs miatt fogok pénzt szórni, köszi az infót mindenesetre :]
  • IMYke2.0.0.0
    #2670
    Igen - és ezt is sok-sok ember szóvá tette itthon, és külföldön is.
    Nem véletlenül került a "listára" is.
  • Blum
    #2669
    Tudtom szerint igen. Játszok már vele egy ideje,semmi bővítést nem véltem felfedezni.
  • High end PC #2668
    Mi, ekkora parányi az egész?

  • Blum
    #2667
    Játék eleje óta bejárható az egész. Nem lesz nagyobb.
  • High end PC #2666
    Mekkora a Hot Pursuit játéktere? A map, amit látok, az nagyobbodni fog, vagy gyakorlatilag már a játék eleje óta bejárható free drive módban az egész?
    Kössz.
  • gduck
    #2665
    Nekem nem kellenek ilyen szarok Nem vagok én Nem azért játszok hogy meglegyen egy "strigula", hanem a játékért! Ha egy pályát 1 hét alatt sikerül megcsinálni, akkor egy hétig csinálom

    UI: amúgy szerintem az utóbbi évek legjobb NFS része Shift is jó, de más stílus. Az előtte levő pár rész meg picit furószalag szagú
  • IMYke2.0.0.0
    #2664


    Remélem, most már látod, tudod, hogy miről beszélek...
  • High end PC #2663
    Hééé, miért nem lehet kinagyítani őket???


    (akiket érdekel, a kép tulajdonságai közt ott vannak az eredeti linkek)
  • High end PC #2662
    Saját készítésű nagyfelbontású képek:

  • YencY
    #2661
    XInputos irányító kell (pl. Logitech F710, 510, 310), mert a konzolok is ezt támogatják. Neked is valószínűleg a régebbi DirectInputos vezérlőd van.
  • Devil093
    #2660
    Sziasztok! Valaki megtudja mondani h amikor kiírja a játék h "Nyomj meg egy gombot" akkor milyen zene szól alatta?
  • gduck
    #2659
    Köszi! Pedig kiszúrta a szememet
  • High end PC #2658
    Ha ugyanazon az email címeden van az NFS World és NFS Hot Pursuit fiók (legalábbis gondolom ez kell hozzá), akkor az NFS Hot Pursuit installálás és bejelentkezés után rámész az NFS World weboldalára a weboldalon való bejelentkezésed után, a weboldal nyitólapján már kint van szép nagy képpel, hogy Audi R8 police rental, rámész, aktiváltatod, és mint NFS Hot Pursuit vásárló, 3 napig bérbekapod az NFS World-höz ezt a police festésű Audi R8-as :)
  • modelcar
    #2657
    A nick-em:csizihungary1
  • gematta
    #2656
    nézz fel a gamecopyra
  • daver88
    #2655
    üdv!!!

    nekem annyi kérdésem lenne, hogy én gamepaddal játszok, és egyszerűen minden játék indításakor újra kell kalibrálni a dolgokat, mert automatikusan billentyűzetre áll be...ezen lehet valahogy segíteni??

    kösz.
  • gduck
    #2654
    "Nem tud valaki valami trainert véletlen ehhez a játékhoz? Pl full nitro mindig..."

    De! Ültess mást a monitor elé játszani, Te meg nézzed
  • gduck
    #2653
    És hogy kellett aktiválni? Mert én semmit nem kaptam
  • Berguson
    #2652
    Sziasztok!

    Nem tud valaki valami trainert véletlen ehhez a játékhoz? Pl full nitro mindig...
    Mert eljutottam egy olyan részhez,ahol rendőr vagyok,egy dodge viper-rel kell menni,és 5 racert kell elfogni,s nincs más segítség hozzá,csak 10 szögesdrót. Nem azt mondom,hogy profi vezető vagyok,de nem vagyok kezdő. Eddig az összes aranyat megkaptam,de itt nem bírok velük. Meg hát a viper egy határ kaka itt a játékban.Könnyü,pillanatok alatt mindegyik racer kilök...ááá... rohadtul idegesítő. S még csak a 9es szintnél vagyok... Mi vár még rám?

    Jaj,bocs ez lemaradt... 336-7 a vége vipernek,és úgy elmennek mellettem a racerek,mintha állnék... röhej...

    Még annyi... hogy nem lehet kikapcsolni valahogy az "akciókamerát"?
  • High end PC #2651
    Autolog nevem miért a Burnout Paradise-hoz létrehozott név? :D
    Nem lehet ezen módosítani? Csak mert a névben benne van a Burnout szó, ami hülyén néz ki egy NFS-nél :D
  • Stockbauer33 #2650
    Megvagy :D Dogozáá a sünöknél is