4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • belcure
    #2729
    senkinek semmi ötlete? :S
  • nyirog
    #2728
    akkor nem kell vele játszani, menj aztán told a need for russia -t
  • dark night
    #2727
    hello
    Láttam hogy valahogy be lehet kapcsolni az élsimítást csak valami fájlnál át kell írni valamit.
    Kösz a segítséget.
    Csá
  • [HUN]FaTaL
    #2726
    Nekem is ez a véleményem. Az újkori NFS közül (UG óta) csak a Shift lóg ki, az jó :)
  • BoneDragon
    #2725
    Akárcsak te! :)
  • High end PC #2724
    Játszani kellett volna 1994 és 2002 közti részekkel, fiatal vagy még 14 körüli életéveddel.

    Nekem meg az a véleményem, hogy ez a rész hangulatosabb, mint a 2003-as Underground és a 2008-as Undercoverig bezárólag az NFS részek akármelyike. Ennyire csak az Underground 2 kötött talán abból a "era"-ból ennyire a képernyő elé. Talán.
  • Murder3
    #2723
    egy ronda,optimalizálatlan,unalmas vérszegény szar ez a játék.
  • pxxl
    #2722
    ott a gyári script méretezi be, itt meg a css fontoskodik bele, és nem él a kattintós megoldás :( sajnos vagy ez, vagy rondán kilóg a kép kb 50px-t
  • High end PC #2721
    Jah nekem is légyi pixxel: LamboBurnout
    Köszönöm :)

    (de nem lettem volna HG, most mindenki engem zaklatna :D)
  • High end PC #2720
    Értem.
    De más topic-okban ha rákattintok a lekorlátozott képre, felugró ablakban előjön az eredeti képméret.
    Fura.
  • modelcar
    #2719
    Hoppsz, nem frissítettem

    thx
  • modelcar
    #2718
    Légyszi Pixxel, tedd be nekem is a HP-s nevemet.
  • pxxl
    #2717
    muszáj megszabni css-ben a max képméretet, mert kilóg ha nincs lekorlátozva :( de jobb klikk aztán megnyitás új lapon stb :)
  • mrmilan
    #2716
    Nekem is hamarosan be kell szereznem. Láttam egy youtube-os videót, egy két pályarész tiszta NFS1 (SE) (1994). Az volt az egyetlen és igazi NFS. Már ha valaki még emlékszik rá velem együtt. Főleg egy bizonyos fenyőfákkal teli, harmadik szakaszában havas pálya volt anno a kedvencem. Azt hiszem Alpine volt a neve. Régi szép idők. Anno 94-95-ben középiskolásként széttoltuk az agyunkat a 486 DX4 100-on :). Szóval nagyon kivácsi vagyok erre a részre...
  • nyirog
    #2715
    Tény h vannak hibái, hol nagyobbak hol meg kisebbek (de azok olyanok h megkeserítik az ember életét néha, pl ami a vezérlésnél van h elfelejti az újonnan bevitt bill. kiosztást ), de azért annyira nem az a katasztrofális szint, Fallout 3 -ban és a New Vegasban szerintem mérföldekkel több hiba volt\van még mindig aztán azt még se szólja le - ehhez is biztosan ki fognak adni majd egy peccset aztán vagy jobb lesz vagy kevésbé rosszabb :D
  • mcwolf
    #2714
    Felesleges itt lovagolni az AA hiányán. Szerintem egyedül a kocsin lehet menet közben észrevenni, a tájon biztos nem fogod látni.
    Remélhetőleg patch-ben belerakják a normális AA-ot.
  • taschner
    #2713
    Hali azt szeretném meg kérdezni,hogy gamepaddal játszanék de a jobb kanyarok nem mindig jók vagyis nem érzékeli valamiért. Van egy saitek p2500 és egy p990 ugyan azok az érzékelések vagy netán nem támogatja a saitek ez a játákot.
  • peti71
    #2712
    Nem akarok bele szólni,de jó hogy grafika a legnagyobb bajotok, közbe meg a játék ezer seböl vérzik,és legkevesebb ebből a grafika.
  • High end PC #2711
    Mondom, driver-ből nem működik rendesen mindez a játéknál, ezeket a beállításokat használtam, de kipróbálom másképp is, gondolod, ha csak simát teszek rá, akkor jobb lesz?

    Criterion kiadhatna valami javítócsomagot majd a játékhoz, idővel biztosan jobb lesz, csak várni kell. :)
  • [HUN]FaTaL
    #2710
    Szerintem felejtsd el az SSAA-t meg ilyesmi, csak sima AA-t tegyél rá mert láthatóan ezen semmilyen sincs.
  • IMYke2.0.0.0
    #2709
    Ezen is van bőven rece-fice.
  • samsung123
    #2708
    Uram atyám! de éles! meg részletes! az aszfalt..meg ugy minden.

    UI:hogy is lehet rákényszeriteni nvidián az élsimitást?
  • Csokis
    #2707
    Bescanneltem a térképet, ha esetleg kell valakinek, az letölteheti innen!
  • High end PC #2706
    mondjuk ez meg kicsit sötét lett, de már nem megyek vissza másik képet csinálni :D
  • High end PC #2705
    Csináltam egy másik driver beállítással is képet, és ezt nem tömörítettem be png-ről jpg-be.
    Szerintem ennél többet nem nagyon lehet kihozni ebből a játékból, a Criterion ilyenre csinálta.

    2560x1440, 16xAA, Super-sample AA, 32x wide-tent samples, 16x HD AF samples, Triple buffering, vertical refresh Quality.
    NFS HP full graf
  • samsung123
    #2704
    hu most ért egy megint csalódás akézifék baromság után...edig a nitró is túlzás volt! DE most jutottam el oda hogy megkaptam a turbót...éssss...húúú..hát nem tudom leirni hogy lelombozott, turbó pluszba? mai alapból van sok autón? de kérem olyan hatása van mintha ágyúból lőttek volna ki..ennek kellett volna lennie a nitrónak azaz.. az nem alapbó "jár" minden autóhoz a nitró hanem késöbb kapjuk meg úgy mint egy fejlesztést, és a túrbót pedig nagyon gyorsan elfelejteni. Mert tulajdonképpen mi is a turbó. valójában egy bizonyos fordulaton bekapcsolódó folyamatos dolog...nem pedig egy gombnyomásra hirtelen erőt adó valami..PONT ez a NITRÓ.
    Valahol képzavarban lehettek a fejlesztő..kb igy: "huh hát már a nitró alapból van a kocsikon, de még kellene valami ami még brutálisabb, jaj megvan hát TURBÓ, nembaj hogy valóságnak semmi köze, legyen igazán árkád mint régen a játéktermeknél".
    Értitek alapból régen a"turbó" volt a nitró, csak a nitrót meg lehet magyarázni, meg jólhanzik, néz ki, és valósághoz is köze van...de akkor minek erre is rátenni egy lapáttal? Azt hittem eddig hogy a nitró túlzás, hogy ennyire erős, de ezután..., legyen nitró meg minden, de ne essünk már tulzásokba..a NFS egy alapjába véve valószerű játék árkád fizikávan.

    Meghogy, Zondába is bele lehet pakoni 4-5db szögesútzárat? hova bazz?..simán meglehetett volna oldani a realitások mentén az egész játékot, nem az a baj hogy szöges útzárat dob ki, mert kajak meg van magyarázva hogy szétnyílik kicsi stb (illik is az árkád játékmenethez is)...de egy zondában akkor se férne el, max 1.
    Pl: teljesen jó lenne hogy szuperautókban csak 1 szögesdrót, vagy még egy valami férne el és pl egy mazda csomagtartójában 4-5db..igy lenne értelme "kisebb autókkal is menni"... vagy a rendőröknek lehetnének cs EMP-je stbje. mert igy hogy üldözőnek meg rendörnek is van..elég baromság.
    Másik a nitró tipikusan rosszfiús..rendőrökne ne legyen már(elég idiótán is néz ki) nekik ott lennének a rakat ut torlasz, szögesdrótjaik helikoptereik, pont igy nincs értelem rendörnek lenni mert szinte ugyanaz van a másiknak is..ettől lehetne a rendőrködés élvezetes mégjobban, hogy (csak) te ki tudsz "cseszni" a másikkal.

    ezzel csak azt akarom mondani, hogy egy kis odafigyeléssel sok mindennek nagyon jelentősége lenne, és ezektől válna élvezetessé a játék..nem csak a fizikától válik egy játék árkáddá...remélem sokan hasonlóan vélekednek.
  • Stockbauer33 #2703
    Ezt a PH-röl hoztam talán itt jobban kijön
  • High end PC #2702
    Egyébként meg kénytelen voltam png-ből betömöríteni jpg-be, szóval már az is egy veszteséges folyamat volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #2701





  • nyirog
    #2700
    Ez végül is mit old fel, csak a kocsikat?

    @Pixxel: Köszönöm az átírást :)
  • High end PC #2699
    Kinagyítva nem annyira, mint itt piciben, nagyítsd ki a képet (mindkét kép tulajdonságaiban ott a közvetlen link).
    De úgy se tökéletes, Criterion fail, csak driver-ből tudok élsimítást küldeni, az meg úgy néz ki nem tökéletes, remélem jön ehhez a játékhoz vmi patch, de még így is százszor jobb lehet a helyzet, mint boxon. :D
  • gduck
    #2698
    Vesztettem 10 alatti hozzászólás volt a tippem, de kellett hozzá 35
  • Totti5
    #2697
    Hol van a ötezerszer huszezerszer 200szoros AA? mert ez recés ám. :)
  • DaniellT
    #2696
    Az meg minek? :D
    Akkor már miért nem World vagy Shift 2 reklám :D
  • Prince23
    #2695
    Meg Nfs Hp plakát is :D
  • belcure
    #2694
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=q15hijkz7gcmj2iemjqo.png
  • belcure
    #2693
    Üdv! Mielőtt megvásároltam volna a játékot,megnézem egy oldalon ,hogy tudom-e futtatni, és mindent rendben talált a gépemmel,de mikor feltelepitettem,hát volt mit NEM látnom! Kb az fps-em néhol 60 ,néhol pedig 5 :S Nem akarok semmit reklámozni,csak belinkelem a gépem,és esetleg ha tudja valaki mivel lehet gond,irja meg pls! Kösz előre is!
  • IMYke2.0.0.0
    #2692
    Én AZONNAL lehalkítottam a játékbeli zenéket, amikor az első rockzene akkordot meghallottam.
    Ha lehetne, de sajnos nem, ki is kapcsolnám őket - így meg folyamatosan kiírja, hogy mi szól, és mit nem hallok.
    Nem kicsit idegesít.
  • IMYke2.0.0.0
    #2691
    :)))))))))))))

    Nem tudom, hogy nálatok is e, de nálam [ezen a gépen] itt, a sífelvonónál, a hangosbemondó "beragadt". Folyamatosan ezt mondja:

    "Station welcome to Eagle Crest Ski! Station welcome to Eagle Crest Ski! Station welcome to Eagle Crest Ski! Station welcome to Eagle Crest Ski! Station welcome..."

  • High end PC #2690
    Mondjuk egy kissé csalóka a térkép, mert free drive-ban egy itt nyúlfarknyinak tűnő szakasz eléghosszúnak tűnik a játékban, plusz a mellékutak, azért kicsinek se nevezném a terepet semmiképp. Ezek a változatos egzotikus tájak meg magával ragadóak: tengerpart, havas hegyek, sivatagos rész, erdős rész, iszonyat hangulatot áraszt a zenével együtt!!!

    Gyerekek, szerintem simán az elmúlt 5-6 év leghangulatosabb NFS címére pályázhat.