4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • High end PC #2769
    Megyek, megnézem a többi verdánál is, érdekes, mert csak 58Kb!!! méretű a file, amit bemásoltam a játék mappájába, szóval a belső nézetek már alapból benne vannak a játékban????

    Megyek, tesztelem a többi kocsit is
  • pxxl
    #2768
    hát van baja, de legalább van :D de sztem én hanyagolom. minden autónál beállítani stb :/
  • High end PC #2767
    Áááá, én vagyok az első, aki leírhatja, MŰŰŰKÖDIK :DDDDDDDDDD
    Még a mérőórák is világítanak :DD
    Kicsit szar a kidolgozás, de pár nap után így is ÓRIÁSI :DDD

  • pxxl
    #2766
    tényleg
  • wollnerd #2765
    Vakok vagytok?!
    Letölthető regelés nélkül!
    Az oldal legaján van a Download File gomb!
  • SLICK
    #2764
    Ahogy játszanék egyből kifagy a game... Mi a gond?
  • High end PC #2763
    Várjatok, valaki csípjen már belém.

    Megnéztem a képeket, majd a linket, de annyira nagy jegyzőkönyvírásba voltam, hogy le se esett a lényeg
    Belső nézet a játékban, hihetetlen mennyire nem itt jártam
  • Szabi1991
    #2762
    79el megy de a fordulatszámmérő és a sebességmérő nullán.. ez így még azért nem tökéletes.. :D
  • pxxl
    #2761
    valaki regeljen már aztán linkelje ide de izibe :D
  • wollnerd #2760
    ÚRISTEEEENN!!! EZ IGEN!!!!!!
    Én nagyon hiányoltam a belső nézetet!
    De biztos hogy működik mindkét változattal, ONLINE egyaránt? (még nem néztem meg)
  • gduck
    #2759
    Hidd el, alsós korodban máshogy néztél a HP2-re! Fiatal vagy még, de úgy látom a játékból már kinőttél!
    Bulizz, csajozz, szórakozz! Minden jót
  • High end PC #2758
    A manuális váltó engem is érdekelne, látjátok, csak pár nap kellett
  • pxxl
    #2757
    linkt! nem fogok regelni ezért :D
  • M@TriX
    #2756
    akit érdekel pár kamera nézet... ;)




    Camera Hack v1.0a

    +extra: manuális váltó
  • High end PC #2755
    Nagyon gyerök vagy még, természetesen ez nem a te játékod.
  • pxxl
    #2754
  • Murder3
    #2753
    ez emberi hangnem....hozzátok mérem a szintet arról nem tehetek ha ilyen bunkók vagytok....
  • Murder3
    #2752
    kit érdekel egy ősrégi játék msot visszanézve már a hp2 is szar.
    mert elég sok minden hiányzik előle meg régi és annyira már nem jó vele játsznani mert már unalmas.

    de mind1 én azzal játszottam annak volt olyan hangulata ami oda lekötött elé.
    de ez gyalázás.
    eleve a hangulata nincs meg,ronda is ráadásnak.
    +azért ma már nem elég egy hp2 felújított textúrával, mert játékmechanikai újítások terén még siralmasabb a helyzet.
    és 2010 van nemsokára 2011 és nem tudnak egy kornak megfelelő játékot csinálni, persze az ok az h nem is akarnak.
    lexarják a játékukat majd jövőre úgyis jön a következő nfs.

    pár éve már nicns jó autós gamma a codemasters játékain kívül.
    ez már így is fog maradni, akinek meg az ea féel színvonal megfele az vegye meg és húzassa le magát önként.
    Ezután már csak azt remélem h az undergroundokat nem veszik elő egy újabb lejáratásra, de nem is érdekel mezei modderek több kreativitással rendelkeznek mint a szerencsétlen fejlesztők, persze ők nem a pénzért hanem élvezetéert csinálják, elvileg nekünk ezt a szart kéne élvezni.
    ezt ami olyan szinten alultáplált semmi és ráadásként még supportra se lehet számítani mert nem lesz hozzá mivel évente jönnek a sazrabbnál szarabb nfs-ek amik megtermelik a bevételt.

  • pxxl
    #2751
    emberibb hangnemben plz...
  • BoneDragon
    #2750
    szarláma okoskodik? Szépen nyilatkozol másról, mert van véleményük és nem értenek veled egyet. Menj vissza az oviba.
  • High end PC #2749
    Tudod, már elég sok éve lehet bizton állítani, hogy egy ilyesfajta játék multija legalább olyan fontos, mint a single része.
    Emlékszem, még annó 5 éve azon versenyeztek, hogy ki tudja hány nap alatt (talán 2?) kitolni a Most Wanted-et. Aztán utána mit csináltak 1 évig? A multi része nagyon szar volt, utána már mindenki arról beszélt, hogy nekiáll még egyszer kijátszani. A Carbon-nál már azon versenyeztek itt a fórumon 4 éve, hogy ki tudja 6-8 óra alatt kijátszani a játékot !. Aztán utána azok is jegelték, mert a multija a szokásos Black Box féle színvonal volt.
    Kivétel ez alól egyetlen darab: nézd meg a Hot Pursuit 2-őt, a mai napig él pár szervere, és találni is rajta emberkéket, így 8 év után is...mert volt hangulata, nem pedig ez a tuningoljunk szupersportkocsit igénytelen ordenáré módon tiszta giccsre (mert most az a divatőrület), a város utcái közt, persze annak is volt egy sajátos hangulata, de azt tényleg a tizenévesek részesítették főként előnyben, ezt pedig elég sokan a régi széria hangulatából egy keveset is keresők érzik magukénak, még ha csak egy része is jön vissza abból az érzésből.
    Az irányítással meg nincs semmi gond, tudod, ez közelebb van az arcade igazi jelentéséhez, mint az MW. Már ha tudod miről beszélek.
  • High end PC #2748
    Ha már itt tartunk: már a HP2 is a III HP meggyalázása volt, látszik, hogy avval se mentél egy kört sem, már a HP2-őt is éles kritikákkal illették 2002-ben a régi III HP rajongók (köztük én is).
  • peti71
    #2747
    Az eladási adatok nem mindig tükrözik a játék színvonalát,lásd sims, és még sorolhatnám,ezt a sínautós dolgot meg ne mond, mert az nfsek közül, ebbe a legszarabb az irányítás,tíz éves gyerekeknek való szint,hogy megcsúszol, és nem is bírod mozgatni a kereket, csak az ellenkező irányba áll mint a lófasz, akkora a rásegítés, meg ez a turbó benne, na az komoly megnyomom és úgy megyek mint a TGV,vicc az egész játék.
  • Murder3
    #2746
    Na látom sok szarláma okoskodik....
    szánalmas.

    hozzávetőlegesen ez rész szarba sincs a hp2-höz képest.
    szokás szerint hozza a szokásos nfs színvonalát===tehát gagyi,szar,hangualttalan.
    jó hogy a hp-s nevet is haza kellet vágni.


    bűnronda+szarul van optimalizálva.ilyen ronda környezet mellett. nem lehet játszani.
  • High end PC #2745
    És azt hol látom, hogy vki felvett? A játék nem jelzett semmit :D
  • High end PC #2744
    Ugyan már, ide a bökőt, hogy az Most Wanted eladási adatait közel megduplázza majd, Most Wanted-nél még az Underground 2 is hangulatosabb volt, ez meg is látszott az eladásain is, még az is sikeresebb volt nála, pont a Most Wanted-nél kezdődött a NFS lejtmenete, és akkortájt kezdték ráragasztani a sínautó címet az NFS-re.
  • Stockbauer33 #2743
    Nagy G van a HP-ba
  • [HUN]FaTaL
    #2742
    Arról a Most Wantedről beszélsz amiben idióta tuningot lehet aggatni a szupersportkocsikra, ahol van egy rohadt béna story (inkább ne lenne) meg egy rohadt unalmas város és még napszakváltás sincs? lol
  • peti71
    #2741

    A single része meg pont fordítva van,hol van ez most wandedhez képest, még stori sincs, oda se állhat a rajtvonalhoz mert rögtön ki esik, irányításba mindenben ráver köröket.
  • [HUN]FaTaL
    #2740
    NIncs semmi gond a 64bites winfossal, legalábbis még egy, nem 5 évnél régebbi játékkal sem volt gondom.
  • nyirog
    #2739
    már elküldtem a barátkérőt ^^
  • High end PC #2738
    Odabasz: Hot Pursuit reklámfilm, real:

    bocs ha már volt
  • High end PC #2737
    Hangulatosabb, menj online pár órát, a kettő multija még csak egy lapon sem említhető se átgondoltságra, se élvezetre.
  • Prince23
    #2736
    Pedig pont az ő korosztályát probálták megcélozni :D

    gondolj csak a fizikára....
  • peti71
    #2735
    Na ne már, ez mibe jobb mint a most wanded.
  • gduck
    #2734
    Nekem az aláírosomban van
  • nyirog
    #2733
    Am akiknek fel volt tüntetve az autologo-s nickje itt a fórumban azokat fölvettem
  • gduck
    #2732
    Fiatal vagy hozzá, játszál a szimsszeeel
  • gduck
    #2731
    Pontosan mi a kártyád tipusa (48xx)?

    Amúgy (saját tapasztalat) Win7 helyett XP elég sok +FPS. Másrészt a 64bites winfossal is szoktak gondok lenni, néha trükközni kell
  • gduck
    #2730
    Aki játék közben észreveszi a recéket annak becsókolok Aki játszik az meg se látja, aki meg a recéket is észreveszi az unatkozik