4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • wollnerd #2809
    Nekem nem akar működni a camera hack!
    Mindent próbálok úgy csinálni ahogy a README írja, de nem működik!
    A ReadMe szerint csak az amerikai változaton működik.
    Ezt nem értem. Hisz mindenki megvette a játékot aki Autolog-os, vagyis az EU--s változat van nekünk!
    Nektek hogyhogy működik???
    (csak nem a Limited edition miatt van?????????)
  • Diezel
    #2808
    A kedvenc verda : )
  • Diezel
    #2807
  • High end PC #2806
    Beállítam egy tankolásra.



    Jah hogy ez félig elektromos, milyen kút az ahol nincs villany töltés, mindjárt kiszállok és balhézok


    Úgy néz ki várhatok sötétedésig
  • High end PC #2805
    Bocs, nem neked ment, hanem a tegnapi lázongó 14 évesünknek.
  • Willi Betz
    #2804
    Szépen,lassan kipróbálom az össze autót:)
  • gduck
    #2803
    Gondolom megvetted. Látod hogy műkszik az autolog. Játszottál is vele. Online is nyomultál a haverokkal. Ezután meg leírtad ezt.

    Vagy tévedek?
  • BoneDragon
    #2802
    Te miről beszélsz?:O
  • Maxtreme
    #2801
    "CPU típusa DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz"

    Ezé...
  • bpeti72
    #2800
    sziasztok Miért van az, leginkább csak NFS-nél, hogy bármilyen beállítást használok mindenhogy szaggat.

    CPU típusa DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz

    Videokártya NVIDIA GeForce 8800 GT (512 MB)

    win7 64

    Rendszermemória 3072 MB (DDR2 SDRAM)
    Nem egy mai gép de más játékoknál nincs ilyen probléma.
  • Novotsik
    #2799
    ritka szar egy játék lett .
  • Prince23
    #2798
    Na ja, Hitmant ismerem, sose adja fel. ergó nem ragequittel
  • Diezel
    #2797
    Új szemszögből közelítem meg ezt a játékot mióta tudok belső nézetből játszani vele. az összes verdával megyek freedriveot, beállok a parkolókba leveszem a gyújtást, elindítom a motort : D végre tetszik, a versenyeket is tökfasza ebböl a nézetből játszani.
    kár hogy a billentyűzetkiosztást még mindig minden belépésnél be kell állítanom
  • nyirog
    #2796
    köszi :D
  • nyirog
    #2795
    am közben rájöttem h át lehetett volna váltani h versenyzők legyünk, odamozgatod a "kurzort" alistára ahol a neved van a nyilakkal és backspace-val tudsz váltani zsaru - versenyző között. Gondolom mivel mi nem váltottunk soha versenyzőre ezért kizárásos alapon maradtak ők. Mondjuk annyira nem lehetett rossz mert nem léptek ki hanem inkább bennmaradtak a játékban, mi meg jól megfingattuk őket
  • Prince23
    #2794
    Ja és végre EA-sek mellőzik a DVD lemezes indítást. csont nélkül el indul anélkül is a játék. igazi megkönnyebbülés

    ui:

    Mass Effect 2-re is várnék egy no-dvd patchet tőlük. remélem megkapjuk tőlük mihamarabb
  • twi452
    #2793
    használsz pl. webcammax-ot vagy egyéb hasonló progit amit webcam-ként kezel és képet videót stb-t berakhatsz webcam képnek :D
  • Prince23
    #2792
    Ja vszeg valami klánt üldöztünk :D mindig mi voltunk a zsaruk :S nem akart átváltani versenyzőre.
  • nyirog
    #2791
    BishopLogannel most toltuk, rendőrként üldöztünk két csókát - jó móka volt :DDD
    Am érdekelne h avatárnak hogy a retekbe raknak be ilyen rajzfilm figurát... (nem hiszem h kinyomtatná aztán webkamera elé rakva lefényképezné, ahhoz túl jó a kép minősége :D ) ???
  • pxxl
    #2790
    fincsi verda


  • High end PC #2789
    Erre már én is rájöttem, miután a második műszerfalnézetnél a kameraállást elkezdtem tologatni annyira, hogy még a kasztniból is kitolta a nézetet. :D
    Ezért is írtam később, hogy a nyitott tetős kocsik jobban meg vannak csinálva sztem (kivülről jobban belelátni, ezért szebbre modellezték)
  • [HUN]FaTaL
    #2788
    Persze, hogy benne vannak, szerinted nincs lemoddolva a belseje a kocsinak? lol :D

    Ez csak a kamerát hozza előrébb, igazából nincs benne moddolva semmi.
  • High end PC #2787
    Pfú, csak valaki a Lamborghini Diablo-t moddolja bele nekem ebbe a játékba. :DDDD
  • High end PC #2786
    Sikerült.
    Van, aki még innen felvett?
    Pár barátkérésem van már, ha ezek nem ti vagytok, törlöm őket:

    MIKEYBABY1
    Trabb1e
    SoftGameX
  • High end PC #2785
    Veyron rendőr belülről haláli, amikor rányomom a szirénát free dive-ban , többféle sziréna mód közt váltogatva, feeling-es, így már simán hozza a III Hot Pursuit hangulatot nekem :D

    (tükör keretnélküliség rulz :D)
  • nyirog
    #2784
    Na, sikerült elfogadnod a barátkérőt? Ha nem akkor inkább vegyél föl te engem :D
  • pxxl
    #2783
    ez a reventónos időmérős verseny ez tipikusan a jóféle árkád száguldás :D kb ez az első verseny ami tényleg tetszett :D
  • nyirog
    #2782
    Jó kép - kreatív ez a benzinkutas téma :D
  • High end PC #2781
    A nyitott tetős autók a kevésbé ocsmányak belülről, mint a zárt kasztnisok.

  • twi452
    #2780
    remélem hamarosan lesz motorhang hangerő növelő okosság is.. mert így elég illúzióromboló cirkálni..:D csak a szélzaj süvít meg a láthatatlan eső esik és a háttérben valami kis brummogás néha néha kihallatszik :D
  • High end PC #2779
    Manuális váltó US only játékkal megy egyenlőre, EU-val kifagy, szóval arra még várnunk kell pár napot sztem.
  • SLICK
    #2778
    erre valaki tud megoldást?
  • nyirog
    #2777
    az mondjuk érdekelne h ki nevezett itt téged a fórumban szarlámának, mert mi nem...
  • nyirog
    #2776
    hát a barátok közt lesz egy olyan slot h xy elfogadásra vár, ha jól emlékszem :D
  • Willi Betz
    #2775
    Kipróbáltam én is a játékot,no meg ezt a kamera módot is. Szórakozni jó a játékkal,kár,hogy ez az autó csak rendőrben van,mert ez az egyik kedvenc:) Másik a Crown Vic:D
  • High end PC #2774
    És ez a nézet? :D
  • pxxl
    #2773
    jó benne ez a távoli kamera ami (numpad) ,-re jön elő :)
  • High end PC #2772
    3 file-t bemásolsz a játék könyvtárába, játék közben megnyomod a numpad csillagot, és kameraváltásnál előjön a belső nézet is, ennyi ;)
  • ricsa008
    #2771
    hova kell másolni és hogy kell aktiválni?
  • High end PC #2770
    A többibe is van :DDDD

    A Lamborghinibe még ocsmányabb a belső, de van! :D

    Szóval csak idő kérdése és kidolgozzák szépre az összeset, most kipróbálom a manuál váltót is.