4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Lacee86
    #3050
    Valaki írta, h egy 8500 GT-vel (!!) tolja 1280-ban -kicsit ugyan nehezen hihető-, de 3850-nel egész biztosan vígan futnia kéne. Szóval csak megerősíteni tudom, h driver frissítés segíthet (10.11-es Catalyst).
  • mcwolf
    #3049
    Én is valami driver-re tippelnék akkor.
  • Blum
    #3048
    Azzal a VGA-val semmi gond,merthogy 256MB-os 3850-el vígan játszok 40-50FPS-el :) Minden maxon ofkorz.
    Én inkább a VGA driver,DX frissítésre szavazok.
  • M@TriX
    #3047
    a videókakari elég vékonynak tűnik, de ami biztos, hogy érdemes lenne, másik vidkari drivert kipróbánod + feltetted-e az installkor a directX és VB frissítést...
  • M@TriX
    #3046
    az valszeg inkább a flash&videó kombó miatt, mondjuk szerintem egy ilyen állókép szerintem tökéletesen elég, úgy megunjuk egy idő után a videót szerintem nem éri a fáradságot és a sávszélt, szerintem...
  • Krinyo
    #3045
    Létezik hogy ebben a játékban nem lehet butítani a grafikát?
  • Sordoran
    #3044
    Nem az, de off topikban senkise válaszol tegnap óta, és utána olvasva senki másnál nem láttam hasonló problémát, így nem hiszem h köze lenne az eredetiségéhez
  • mcwolf
    #3043
    Félve kérdezem meg, nehogy sértődés legyen :
    Eredeti a gamma
  • Sordoran
    #3042
    Hello! Olyan problémám lenne, hogy feltettem a játékot, eljutok a menüig, ott pedig akármire megyek rá, karrier, beállítások, csak egy töltőképernyő jön be, és nem csinál semmit. Gép nem dolgozik, és hosszú percek után sem történik semmi. Feladatkezelőben procit 48%-osan használja, és 640 MB memóriát is, de mégsem történik semmi. Valakinek valami ötlet?
  • [HUN]FaTaL
    #3041
    Chrome . Annál lassan már az IE is okosabb lesz :D
  • [HUN]FaTaL
    #3040
    Nem foxot használok, és nem a videó akadt hanem a görgetés és csak a notin :)
  • M@TriX
    #3039
    Operával nem volt gond nekem simán ment a videó...

    De szerintem próbáld meg a Youtube-al belenyomni a videót bannerba én azt a technikát használom az F1-es topikban, akkor nem letölti az egészet, hanem streameli szépen a YT-ról...
  • IMYke2.0.0.0
    #3038
    Nem tölti le az egészet, hanem ráfrissít: megtalálja a gyorsítóban és kivágja, mint az orrváladékot... de amíg ránéz, megfogja.
  • pxxl
    #3037
    de nem kéne újra letöltenie F5-re :/ azért megy gyorsítóba, hogy ne kelljen újra letölteni. max shift+F5-re, mikor újra letöltöd az egészet, de az más.
  • IMYke2.0.0.0
    #3036
    Na, a Chrome a másik szépség... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #3035
    "kicsit akad, míg betölti a kemény 6 megát" ezt magyarázom már mióta bácsi! :)

    Míg be/le nem tölti a 6 MB-ot, addig megfog mindent.
    S tekintve, hogy az F5 után is ráolvas, hiába van lenn az anyag a gyorsítótárban, akkor is megakad - igaz, klasszissal kevesebb ideig, mint az oldal első betöltésekor.
  • pxxl
    #3034
    "Operához mérten lassú..."

    opera egy fos. azt hiszed jó, aztán kipróbálod a chrome-ot, és beszarsz :D Chrome FTW!
  • pxxl
    #3033
    menéztem foxban, és semmi baja nincs, kicsit akad, míg betölti a kemény 6 megát, aztán szalad szépen.
    nálatok van valami gebasz :D
  • IMYke2.0.0.0
    #3032
    Lyukas: sok köze van ám a bannerhez...
    Lassú: miért is?
    Tekintve, hogy a gépen CSAK EGY böngészőt használok, rohadtul nem érdekel, hogy az Operához mérten lassú...
  • [HUN]FaTaL
    #3031
    Lyukas, lassú.
  • IMYke2.0.0.0
    #3030
    X™ar a fax™t, mondtam már: mindent tökéletesen, gyorsan csinálok vele.
    Opera, meg más böngészők nem érdekelnek, és nem fogok több éves "ismerettséget" eldobni egy banner miatt...
  • IMYke2.0.0.0
    #3029
    Tirex™i szerint, ha a szart iksszel írja, az nem csúnya, nem káromkodás.
    Ezért aztán, a trademark feltüntetésével [hogy nehogy bepereljen, meg valami leleplező cikket írjon - bár tegye nyugodtan!] átvettem tőle.
  • RYO21
    #3028
    x™ = sz? :D
  • pxxl
    #3027
    mondom h szar :D

    _


    nem vágom mi akad ezen :/
  • IMYke2.0.0.0
    #3026
    Hú, ez vérbő megállapítás volt. Kifejthetnéd.
  • [HUN]FaTaL
    #3025
    "X™ar a fax™t. A böngészőm: Firefox v3.6.12."

    Tehát szar :D
  • IMYke2.0.0.0
    #3024
    X™ar a fax™t. A böngészőm: Firefox v3.6.12.
    S az oldal frissítésekor újra megakasztotta a gépet, és a betöltődést.
  • [HUN]FaTaL
    #3023
    Én is blokkoltam mert belassítja a görgetést.
  • pxxl
    #3022
    6,2 mega (3 csigás uncompressed aviból...) :D sz_r a böngésződ , 1x letöltöd, onnan már simán kell mennie. nekem is akadt melóban az elején az 1 megás nettel míg letöltötte, de már jó.
  • IMYke2.0.0.0
    #3021
    Muszáj voltam ABP-blokkolni.
    Nem mindenkinek van ám szélessávú [10+ Mbit] internete...
  • gduck
    #3020
    Nekem sebesség gond nincs, viszont csak az 1. fülöm látok infót
  • gduck
    #3019
    "Holnap csúcs düntögetés lesz"

    Re!
  • IMYke2.0.0.0
    #3018
    Szép munka - csak kibaszott nagy a mérete, és rendesen megakasztja a gépet: az oldal betöltése 30-35 mp.
    Most a másik munkahelyen vagyok [0.5 Mbiten] és az animáció akadozik, és zabálja a gépet is - másik fül még mindig nem töltődött be, pedig csak a Google a kezdőlap.
  • ratgab
    #3017
    Jaja! Egyetértek! Nagyon tetszetős! Gratula hozzá! Szép munka!
  • SeanJRRussel
    #3016
    Baba a banner Pixxel!
  • IMYke2.0.0.0
    #3015
    Eddig is lassan töltődött - 4 Mbit-en is, hát még 0.512-es neten! - de most egyenesen megakasztja a gépet.
  • mcwolf
    #3014
    Ezek jó meccsek voltak.
    Holnap este jelentkeznék hasonló mókára
    Jóccakát
  • Prince23
    #3013
    Tud hype-olni a gyerek :D
  • Diezel
    #3012
    Ilyenre alkották : DDD nem tehetek róla :D
  • High end PC #3011
    Esküszöm a te munkád a legnagyobb ezen a fórumon, itt az SG-én ennyire szuper topikban még egyben sem jártam az elmúlt években!