4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • pxxl
    #3090
    felőlem mutassa, csak legyen KIKAPCSOLHATÓ. 3-4 alkalommal happy, meg fű de állat, de már marhára unalmas, és emiatt sokszor kerülik el az akadályokat! volt hogy simán átmentek szögesdróton, vagy útzáron, mert pont akkor volt ez a szar kamerázás.
  • Prince23
    #3089
    Öcsém de most komolyan ez az akció kamera tök szánalom, álló állapotot mutatja, nem pedig a becsapódás mértékét, lassítását, ütközését, stb . Ekkora idióta fejlesztőket még nem látott a világ.
  • petisubaru
    #3088
    Köszi a választ. Csak megnyugtatásként kérdeztem, mondom nehogy úgy játsszam végig hogy erről nem tudtam.
  • Lacee86
    #3087
    Érzékenységet nem találtam (gamepadhoz pedig nekem is jól jönne), grafikát minimálisan lehet állítani (felbontás, árnyék, textúrák, elmosódás, nagyjából ennyi asszem).
  • pxxl
    #3086
    mióta falhoz kentem az n95-öt, nem foglalkozok ilyenekkel :)
  • Diezel
    #3085
    sorry a hozzászólásom eleje lemaradt, szoval hogy valaki nyomta e már a moblios verziókat :P
  • Diezel
    #3084
    Nekem N958giga van, az Undercovert (aminek mellesleg tökjó grafja volt mobiltelón) meg a Shiftet is nyomtam rajta
    Kb. csak az a lényeg hogy 4 és a 6 gombot jól nyomogasd mert automatikusan gyorsul a verda, meg néha a 2-es gombot is meg lehet nyomni ami nitrózik
    egyébként az uc mobilos változatában még tuningolni is lehetett :)

    A Hot Pursuit HD nekem is megvan, de az orosz az az elején megáll, az angol változat meg "Nem kezelt kivétel.Bezárja az alkalmazást?" hibát dob, legalábbis nálam : )
  • petisubaru
    #3083
    Te a beállítási lehetőségeknél találtál valami most pl kormány érzékenység, vagy grafika?
  • Lacee86
    #3082
    Valaki itt tett be vmi kerti sufniban tákolt belső kamera nézetet, elég szarul nézett ki. :D
  • petisubaru
    #3081
    Üdv! Egy pár kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban: Kormánnyal játszanék nem lehet valahol állítani a kormányzási érzékenységet, video beállításoknál is fura hogy csak négy vagy öt dolgot lehet állítani pl kocsi részletességet stb ilyeneket nem lehet állítani valami professionális menüpont alatt. Nagyon keveslem a beállítási lehetőségeket. Amúgy a játék tetszik sajnálom hogy nincs autó belsőkamera nézet. Köszi a választ.
  • pxxl
    #3080
    utoljára én az nfs5-ön idegeskedtem ennyit, mikor gyengébb autóval kellett leverni az ellent.
  • Lacee86
    #3079
    Jaja, sztem is idegesítő, qván semmi értelme. :/ Amúgy nekem tetszik a játék alapvetően, a zsarus rész még jobban, bár nekem elég nehéz úgy alapvetően (azért komolyan szaggat nálam, ez sem könnyít a dolgokon...). Vannak hibái, az tény, meg néha marhára felhúzom magam rajta (mondjuk rég nem húztam magam fel játék miatt, úgyh ez talán még pozitívum is :D ), de Carbon óta nekem ez a végre tényleg fasza NFS, még talán jobb mint a Most Wanted volt annak idején.
  • Prince23
    #3078
    ezt az akció kamerát nem lehetne letiltani? a fazs kíváncsi arra, amikor megáll a roncsdarab. legalább látványosan csinálták volna meg, teljesen visszajátszva, de ez így 0. már nem azért. 0 és még ráadásul idegesítő is.

    komolyan mondom az útzáraknál néha azon izgulok, hogy áttudjak menni csont nélkül, hogy ne lássam ezt a katasztrófális akció kamerát.
  • [HUN]FaTaL
    #3077
    Kuss, instant brake :DDDDDD
  • Lacee86
    #3076
    Sztem felesleges animált, csak lassítja a betöltést. Jó ez így ahogy van szvsz.
  • pxxl
    #3075
    majd alakítok még rajta...
  • mcwolf
    #3074
    Már 6k körül meg lehet venni (Digitális formában).
    Ha nem szánsz rá ennyit sem, akkor kénytelen leszel beérni a single móddal.
  • Waczkor
    #3073
    Gyenge kifogás,amúgy meg menj át a warez/OFF topicba.
  • skodásJani
    #3072
    vedd meg ha van rá pénzed
  • High end PC #3071
    A banner miért lett a régi? Az animált jobb volt :S
  • modelcar
    #3070
    vedd meg
  • skodásJani
    #3069
    Üdv! Multiba szeretnék játszani de product key-nél elakadok mert nincs van rá valami lehetőség hogy tudjak játszani?
  • nyirog
    #3068
    A program tárolja vhol a játék közben készített képeket vagy szerverre tölti fel?
  • mcwolf
    #3067
    De nem nyugodtam bele, és javítottam az időmön 3,5 másodpercet
  • pxxl
    #3066




    az poén mikor pl a bugattival kb 410-el berombolok a célba, és jön a mozi, hogy befarol az audi elé :D
  • mcwolf
    #3065
    Azt a buzi eget
    Mentem egy tesztvezetést a rendőr Lambóval, és a célnál álló rendőrkocsikba (ami ugyebár a célt jelentő jelzőfények után vannak) belementem, mert nitróztam a célvonalnál.
    ÉS PERSZE íGY 2 MP-CEL ROSSZABB LETT AZ IDŐM,MERT HOZZÁADTA A BÜNTETÉST
  • Devv
    #3064
    én 8600gt-vel tolom 1280x1024-be és megy, néha vagy egy fasza textúra hiba, de amúgy jól megy.
  • Prince23
    #3063
    ami természetesen nem működik.
  • Prince23
    #3062
    Nálam felkapcsolódnak maguktól, csak kurvára későn. egyébként a jobb shift a fényszóró nálam...
  • Lacee86
    #3061
    Lehet ki vannak kapcsolva nálad a fényszórók. Nekem pl. gamepadon véletlen ugyanaz a gomb a helikopter, mint a fényszóró ki/be, így ha helit hívok, mindig 2x nyomom meg a gombot, h visszakapcsoljam.
  • Stockbauer33 #3060
    Jóidőket mentél

    Kellene 1 kis segítség.A falon látom hogy van 34 üzenet viszont amikor belépek csak 10et látok.Hogylehet lapozni hogy lássam a többit is?
  • Prince23
    #3059
    Hogy én mennyire rühellem az éjszakai pályákat! Egy játékban sincs ilyen szarul megoldva a sötétség!
  • mcwolf
    #3058
    Kínoznám Én jobban is,de sajnos a lapom korlátoz ebbéli szándékomban,mivel 410 környékén FSBwallos.
    Majdhogy alapfeszhez képest jó eredmény. A Ninja 3 hűti rendesen (terhelve max. 61 °C), még szerintem 3,8-4 Ghz simán meglenne.
    De a lap megmentette
  • Lacee86
    #3057
    Fura, nekem pont a zsarus rész fut jobban.

    #3054 Elég tisztességesen kínzod szegény procit. :) Nem egy erős darab a tied sem amúgy, úgyh simán lehet attól az FPS zuhanás, no meg persze a játék optimalizálatlansága is játszik... Talán majd a patch.
  • Diezel
    #3056
    Nálam is beszaggat néha a játék. Nálatok volt már olyan, hogy az autó kiválasztásánál az autó úgymond eltűnt?? És csak ilyen randa úttextúrát láttam helyette
  • mcwolf
    #3055
    Hát az a bibi,hogy alapból sz@rul van optimalizálva.
    Nekem a 3,6-ra húzott C2D + húzott GTX460 párossal is be-beröccen néha. Főleg a zsarus játéknál.
  • RYO21
    #3054
    Pentium D E2200 3GHz-re felhúzva.
  • Lacee86
    #3053
    Hát függ attól is, milyen procid van, mert lehet attól lassul be. De pl. nekem bőven megvan a kártyám hozzá, viszont a CPU-m gyengus, így visszafogja a játékot, de még így is segített a driverfrissítés, 10.9-ről 10.10-re frissítettem, 10.11 pár nappal később jött, azt még nem tettem fel, de sztem mindenképp érdemes frissítened.
  • Sordoran
    #3052
    Felraktam legújabb drivereket szépen, sorban, de ugyanaz. Menüben rámegyek karrierre, alul töltőcsíkok és kész, nem csinál semmit.
  • RYO21
    #3051
    Gyorsabb az újabb catalystal? Mert nekem 10.7-esem van (RX3850) és néha belassul 20 fps környékére 1024x768-ban.