4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • pxxl
    #3130
    fasz kivan a rendőrössel is meg a versenyekkel is, hogy csak bizonyos pontokon lehet lezúzni az ellent. hiába robban belém a rendőr 1 csíknyi "élettel" vígan megy tovább, és basztat, mert nem tudom leverni oldalról, csak ha az autóm elejével ütöm meg kb a b oszlop mögötti részt, vagy hátulról rombolok bele -.-
    meg ez az 1 km-es célig verseny ez a halálom. 18 km-en keresztül 4-5. heylen nyomom a nitrót mint az állat, uccsó km, és mindenki megáll hogy nyerjek :/ vagy előforul az is, hogy hipertérugrással utolér, belelök a forgalomba, és megnyeri a versenyt ötödször is nem a nehézségel van a baj, hanem az idióta AI (wut?) meg a folyamatos csalás. elöttem megy a rendőr, nyomom a turbót 300nál és a távolodik tőlem a rend őre? mivan?
  • gduck
    #3129
    Nekem jó így, ahogy van A rendőrös küldik a legkönnyebbek, nekem inkább a sima autózásnál "gond", hogy jobb idő legyen az autologban
  • IMYke2.0.0.0
    #3128
    Nem vagyok kezdő arcade játékos - az első résszel is keményen nyomtam, és minden résszel utána is - kivéve a Motor City Online-t, meg a mostani másik only multis -, és az Underground óta divatos kecsáp miatt minden megjelent termék esetében sűrűn küldöm az anyjukba az aktuális fejlesztőket.

    Fax kivan, hogy csak így tudnak "kihívást" tenni a játékba, meg az idióta szabályokkal.
  • The Protector
    #3127
    jaja.Nem is nagyon éri meg baszogatni őket.
  • Diezel
    #3126
    Egyébként ma észrevettem egy nagyon fura dolgot (ha már az unfair gépi ellenfelekről van szó)

    Szaggatom az aszfaltot, csaló gépi társaimmal együtt, amikor az egyik totál gázzal belerongyol egy autóba, én kikerülöm, de látom hogy felborul, szarrá törik stb. épp figyelem a térképet, ahol kis kék nyíl formájában ugyebár látom a karambolozott delikvenst. közben én haladok. egyszer csak az imént kresselt részer menetriányba állva egy szép nagy térugrást követ el (talán Han Solotol kért kölcsön valamit) és ott terem a seggemben, alig pár méterre lemaradva tőlem.
  • Diezel
    #3125
    A Splitet végignyomtam, talán 2 ezüstérmet hagytam az uninstall előtt, de ott is volt sokszor hogy anyáztam rendesen :DD
  • Prince23
    #3124
    Nem mellesleg a Split Second köröket ver a HP 2010-re, hangzásilag és a belassítások terén valamint az irányítás ügyében is. nem is tudom, ha nem lenne Hp multi sztem joggal nevezhetnénk az Év csalódásának is. a multi szerencsére megmenti ettől.
  • Prince23
    #3123
    Hard to handle ez a küldi eve. egy . ismétlem egy autós játék sem húzott fel még így,a hogy eza szar tette velem.

    1. rájöttem, hogy kurva szar az Irányítás! kurva szar
    2. rohadtul csal a köcsög gépje

    Nem spoiler, de azért berakom a biztosnág kedvéért :PPPPPPPPPPPP

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    volt olyan hogy beragadt (ennél az ördüg baszta Hard to handlenél) az útzárba, én meg oda siettem , erre mi a faszomat csinál az istenverte kibaszott gép???? RESETELI magát. na ott dobtam el az egyam


    az ilyen hülyeségek miatt 8/10 jelenleg nálam ez a kuibaszott játék.kurvára nem szórakoztat a csalógecije. mosmá elegem van ebből a Criterionból is
  • Prince23
    #3122
    utolsó rendőr pályánál vagyok, térkép legalja,

    azt a kiabszott autót az istennek sem tudom elkapni:S
    gyakorlatilag végigvittem teljesen ezt a szart
  • Diezel
    #3121
    Szerintem alapvetően egyik fegyver sem ér kutya f*szát sem

    Talán csak akkor ha már nagyon nagyon piros a fejük fölött a csík.
    Pl. a rendőröket hiába szpájksztrippelem ki, 10 másodperc múlva ugyanaz a zsernyó a nyakamon van. (itt jegyzem meg, hogy ha én összetörök, vége a versenyemnek, ellenben ha lezúzok egy ellenfelet - tehát összetörik - ő folytathatja, és kb. 15 másodperc múlva már meg is előz :DDD - korrekt or not?)

    A helikopteres segítség arra jó, hogy amolyan akciófilmesebbé tegyem a játékot, ahol az autós eszetlenkedés mellett egy helikopter is elsuhanhat a fejem felett.

    Az EMP úgy ahogy van, szerintem egy rakás bűzölgő f*st sem ér. mindig nyomom az előttem haladókat vele, de lényegi előnyt magamnak illetve kárt a delikvensnek nem okoz.

    Az egyetlen igazán használható segítség a TURBÓ, ami még ráadásul látványos is : ) igaz, ha turbózok az annyit jelent, hogy hirtelen a többi autó is felgyorsul mögöttem, mert kb. 5 másodperc múlva már ismét megjelenik a sok szép kék és aranysárga autó abban a bugyuta visszapillantóban.

    Az aranyérmet meg néhány tesztvezetéses időmérős szarságban érje el az aki akarja, azokkal úgy vagyok, hogy lesz*rom. ha bronz bronz, ha ezüst ezüst... nem idegesítem magam rajta.

    amugy 1-2 Párviadal sem semmi. főleg az nagyon tetszik amikor egy Dodge Vipert nem érek utol egy Koenigsegg hipervadállatszuperextra brutálgyors rendőrautóval.

    Egyébként jól elvagyok vele, de mielőtt játszom mindig megfogadom, ha már kezd felmenni a pumpa, azonnal EXIT
  • DarkJedi
    #3120
    Hi!
    Látom nem csak engem basz fel a game. A legidegesítőbb, hogy a rendőrök mindig ugyanott érnek utol. Legalábbis most nyomtam egyet ahol csak egyedül megyek és 2 rendőr jön utánam és 3 spikestripem van. Rohadt nehéz alájuk nyomni, ha messzebb vannak simán kikerülik, ha meg a seggemben vannak, akkor van olyan hogy teljesen tökéletesen mögöttem jön, de nem szopja be a spikestripet mégse. Szal idegesítő. És akárhogy megyek, a levágásoknál mindig utolér és bejön mellém vagy meglök, hogy ne bírjak lemenni. Kb 1 óra szarakodással sikerült végülis...
    De a versenyeken is mintha a gép eldöntené néha hogy most picit feljöhetek, akkor simán előzgetek az első helyig, aztán egyszercsak top speed körül is suhannak el mellettem.
    Persze minden NFS ilyen, épp ezen mérgelődöm, hogy minden évben jön új NFS, minden évben játszom vele, és mindig minden egyes nap agyfaszt kapok úgy felkúr a játék

    Hát ennyi.
  • RYO21
    #3119
    Én meg ma majdnem belebasztam a gamepadot a monitorban. Seacrest Tour versenyen 50 méterrel a célegyenes előtt elment mellettem az egyik buzi bot.
  • Lacee86
    #3118
    Jó, de nekem szaggat is. :/ Kéne stabil 30-40 FPS legalább, h normálisan lehessen irányítani a verdát.
  • BoneDragon
    #3117
    Most először húztam fel magam a játékon. 2x próbáltam az egyik pályát, elsőre az én hibámból ba**tam el azt bevallom, de a 2.-nál a cél előtt 50m-re belém jön az a tetű rendőr de annyira bazze, hogy gameoveeer!!! Hát ilyet én még nem pipáltam!!!
  • pxxl
    #3116
    +1 vazze! minnyá kivágom az ablakon a gépet
  • Muttley
    #3115
    gyakorlás az egész, no meg
    én úgy csináltam pl. (miután egymás után 4-szer csak silver lett), hogy
    pianoban végiggurultam 1x-2x az adott pályán, s megnéztem az útrövidítéseket
    a játék írja is: nem minden mellékút útrövidítés
    azaz éppen olyan könnyelműség mindegyiket használni, mint egyiket sem ;)
  • Lacee86
    #3114
    Hát persze, h jobb az arany, de ha nem megy...
  • Muttley
    #3113
    jobb az, ha a TDU-ból lopott térképen egyre több az arany :) bár embere válogatja ;)

    #3104:
    Tuti kiélvezi a játék minden percét az, aki kezdettől fogva használhatja az összes verdát
  • Lacee86
    #3112
    A 3 féle medál rejtetten tképpen a nehézségi szintek. Mindenkinek nem sikerülhetnek az aranyak, mint h más játékokat sem legnehezebb fokozaton tol mindenki (ahol lehet konkrétan nehézséget állítani).
  • Muttley
    #3111
    q-rva gyorsan elvesztené a kihívás jellegét, ha minden elsőre sikerülne ;)

    #3094:
    pedig bizonyos küldetéseket csak shortcut-okkal tucccc megcsináááni aranyra :)
  • pxxl
    #3110
    lol már egyszer csak belassult a játék ilyen 15-20 fps-re :| azóta is szaggat :( WTF
  • Neuman
    #3109
    esetleg valami javítás várható?
    ha nem az szuper!
  • Szabi1991
    #3108
    nálam ilyen :S

    (nagy reményeket nem fűztem hozzá hogy játszható lesz, de azért megpróbáltam hátha.. :)
  • Neuman
    #3107
    valaki játszik laptopról
    nekem az van és vannak megjelenítési problémák.
    az autót rendesen látom, de az út fehér a táj meg fekete.
    nvidia geeforce gt 420M notebook a kártya típusa
  • BoneDragon
    #3106
  • M@TriX
    #3105
    ráadásul lóvéért :)
  • High end PC #3104
    Nem, ez nem az a hír.
    Egyébként a PC-és verzióban is használható az összes kocsi már az elejétől kezdve, már a múlt héten fent volt egy savegame, amivel a játék elejétől elérhető volt az összes kocsi úgy, hogy a küldik nem voltak kitolva (vmi save editorral csinálhatták). Konzolon meg ezért még pénzt is húztak le, mit akarsz, ne légy felháborodva :D

    Ez a harmadik DLC, amiben az eddig csak rendőrként használható 7 autót oldották fel konzolra (PC-re még várat egy mod, ami ezt megoldja, max pár hét, és biztosan lesz)
  • BoneDragon
    #3103
    Igen, ez kicsit régebbi hír, de felháborító, hogy olyan DLC-t adna ki amivel használható lesz az összes autó az elejétől kezdve... Ilyet én még nem pipáltam.
  • High end PC #3102
    Konzolosok kaptak egy DLC-ét, amiben használható rendes kocsiként is az alábbi hét, nem csak rendőrként:
    * Aston Martin DBS
    * Audi R8 5.2 FSI
    * Bugatti Veyron 16.4
    * Chevrolet Corvette Z06
    * Lamborghini Reventón
    * Maserati Quattroporte Sport GT S
    * Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Edition

    Még szerencse, hogy szabad vezetésben ugyanúgy lehet nyomni a rendőrkocsi változatokat is, meg úgy is csak idő kérdése, amíg a modderek megcsinálják a DLC-ének a PC verzióját...
  • BoneDragon
    #3101
    Amúgy látszik a játékon, hogy nagyon igyekeztek a srácok de megvolt kötve a kezük és sürgették őket.... Nekem így is tetszik, de ha több idejük lett volna..ahhhh..:D
  • Diezel
    #3100
    Számomra jobbára az az érdekes ebben a lezúzós kamerában hogy, befogok EMP-vel valakit, és miközben már majdnem megvan hirtelen elkapok egy rosszbőrben lévő zsarut a verdám jobb elejével majd jön a videó hogy "zsaru lezúzása" majd mikor visszakapom az irányítást, máris kiírja hogy EMP elhibázva.
    Aztán a futam elején induló kis videót sem lehet kikapcsolni, hiába van ott hogy Átugrás, akkor is néznem kell az előre megkomponált videó felét miközben szorgalmasan villog az ÁTUGRÁS feliratom.
    Amúgy a videó és az ellenkormányzás kikapcsolását, valamint az időlimitek lényeges meghosszabbítását én is erősen támogatom.
  • Diezel
    #3099
    most már én sem hajtok mindenhol az aranyra (időmérőknél legtöbbször úgyis lehetetlen) én úgyis csak mindig az új verdákra vagyok kíváncsi, aztán néha szoktam nyomni csak úgy a már lenyomott versenyeket és azok után is kapok valamennyi fejpénzt, már nyertem úgy új verdát hogy a legelső rendőrös küldit csomószor lenyomtam, hogy javítsam az időmet (most 11 másodperc a rekord :D), és mindig kaptam fejlóvét és egyszer csak jött 2 új jutalom : )
  • Lacee86
    #3098
    Nyugi már, hajts te is a bronzra, mint én, és akkor minden ennél jobb helyezés kellemes meglepetés. :D

    Amúgy ha jobbára csak bronzokat szerzek, akkor a karrier végére messze nem érem el a 20-as szintet, igaz?
  • Stockbauer33 #3097
    Majd te is L jucc arra a szintre amikor szétcsapkodnád a billentyüt vagy monitort vagy bántanád a gépet :D Sajnos minden nap felkúr a játék habár gondoltam hogy ez lesz..A 13-ik szinttől már kapufa.Még szerencse hogy tegnap natur kruzoltam a Newlife-al stressz nélkül
  • M@TriX
    #3096
    vannak ritkán aszfaltozott levágok is, földutasat én is csak ritkán veszek igénybe csak ha tényleg kirívóan jó levágásnak tűnik, de az ritka inkább maradok a driftelve nitrózásnál, az eddig mindig bejött ;)
  • M@TriX
    #3095
    csak nem szívsz valahol? :)

    én párhuzamosan viszem a két szálat úgy tűnik nekem ez lelki megnyugvás adott, mert azóta nyugodt vagyok mint egy anyatejes csecsemő. megvan minden aranyra eddig, bár volt néha necces helyzet az tuti, épp most volt meg az első versenyem ahol leamortizáltak fullra a rendőrbácsik, dehát egy útbarrikád&heli-szögesdrót kombónak már nem tudtam ellenállni.

    de látványos volt ám

    a pályák azért nem semmik, a jóval korábbi részeknél tetszettek ennyire és okoztak meglepetést, szóval szerintem végre méltó részt kapott ismét a sorozat...

  • [HUN]FaTaL
    #3094
    Én még egyszer sem használtam levágást, igaz egyelőre a rendőrös küldiket csinálom.
  • pxxl
    #3093


  • IMYke2.0.0.0
    #3092
    Na jól van ám!
    A Criterion programozói és ötletgyártói a dollármilliók számolgatása közben szopogassanak ciánkáliba mártogatott Negro cukorkát, és lehetőleg a nyomdokaikba lépni kívánó rokonaikat is kínálják meg!

    Szopjon ketté az, aki az időre teljesítendő versenyeket kitalálta / az időhatárokat megadta!
    S az is, aki ezeket az időket csak úgy tette elérhetővé, hogy a levágásokat kell használni hozzá!

    Fuck The What!
  • Muttley
    #3091
    sztem is jobb EZ a banner.
    a korábbi csili-vili, mozgó, beszélő, gyereknevelő stb.
    viszont a net küszködik a betöltésével rendesen