4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Diezel
    #3170
    utolsó mondat, *imént lezúzott GT90
  • Muttley
    #3169
    nálam az taktika jön be, hogy éles kanyarokban a driftelés miatt úgyis ad egy kis plusz naftát,
    így itt a kigyorsítási szakaszon a kezdő sebesség elérésére nitro, meg
    egyenes szakaszokon a végsebesség eléréséig full nitro, amennyi belefér :-)
    ehhez persze sokat kőőőő a szembesávba menni és vagy driftelni a kanyarokban
  • Diezel
    #3168
    Ma megint játszottam, vesztemre még szerencse hogy most el kell menjek itthonról. Miért csak ÉN esek ki a versenyből ha lezúznak? Akkor essenek ki a versenyző társaim is.
    Szitu: vad hajsza, rendőrök üldöznek, totál káosz ahogy egy NFS esetében lenni szokott. Egyszercsak előttem oldalra fordul a GT90-es és én beleszállok oldalról, kiírja hogy LEZÚZVA (ez ugye az én esetemben az ÖSSZETÖRVE verseny vége felirat) majd tolom neki tovább (Paganival megyek+TURBÓ!!!) és egyszer csak vígan leelőz az mint lezúzott GT90-es, lógó lökhárítóval, füstölve. WTF?????????????????????????????????????????
  • pxxl
    #3167
    mármint az nfsu1-ben lehetett rendesen nyomni így :) nfsu2 óta nem
  • IMYke2.0.0.0
    #3166
    Igen, sajnos, nem úgy használható, ahogy illene és lehetne.
  • IMYke2.0.0.0
    #3165
    Így van - 1-2 mp-ig nyomva, mint írtam, főképp irányváltáskor [előzés / forgalom / kanyar] és rövidítések útszakaszainak egyenetlenségein.
  • pxxl
    #3164
    ez már az NFSU2 óta nem használható rendsen :D ott még rommá lehetett verni a mezőnyt ezzel a technikával :P
  • Muttley
    #3163
    boost-oláson szakaszos nitrozást értesz?
  • pxxl
    #3162
    én is krómban nyomom, semmi akadás, semmi. megnéztem ebben a topikban ilyen 50% körül van a proci, de a többiben is fel-felugrik.
  • Lacee86
    #3161
    Lehet nem ártana már egy Win reinstall. :) Amúgy Chrome-ban az előbb egész folyamatosan mentek a hópelyhek, de aztán másodszorra már abban is szar volt. :/
  • IMYke2.0.0.0
    #3160
    Ezért jó a boostolás - főképp forgalom kikerülésekor, és kanyaríveken.

  • Prince23
    #3159
    De ha eléri a végsebességet egyenesen, akkor meg tök felesleges nyomni nitrót :D
  • pxxl
    #3158
    nálam a 4000+-os amd-n simán megy. nem értem egyeseknél mi folyik, hogy ilyen kis szarok akasztják a gépet :/
  • Lacee86
    #3157
    Hát az én gépem pl. eszi rendesen...
  • IMYke2.0.0.0
    #3156
    10 év rutinja mondatja velem: igen.
    Mert nem folyamatosan nitrózok, hanem pumpálom: boostot ad.

    Szerk.: Persze, egyenes szakaszokon nyomom, mint vak a csengőt. De ilyenkor már úgyis üveghangon megyek - 6-ban, vagy autója válogatja 7. fokozatban.

  • Prince23
    #3155
    A csalást miért nem javítják? köcsögök :P
  • Muttley
    #3154
    Biztos vagy benne, hogy jól tudnád használni a kézi sebváltót
    folyamatos nitrozás mellett?
  • pxxl
    #3153
    jah átugrás...sima mozi van mondjuk 30mp, átugrással 20mp :D fúdejóvagy 5. alkalommal marhára érdekel, hogy mivan ott. elsőre mindig megnézem, mert hát legalább ad valami feelinget a versenyre. de utána ha átugrom, akkor ne kelljen már végignéztem a 80%-át :D
  • IMYke2.0.0.0
    #3152
    Ez a Patch xart sem ér - már így, előre is.
    Semmi AI javítás, semmi játékmenet javítás, nincs élsimítás, és nincs sebességváltó, több nézet, animáció átlépési lehetőség [rühellem az ütközésnél lévőt, a hosszú betöltést - esemény újraindításnál - és persze az "Átugrás" nem átugrás voltát].

  • gduck
    #3151
    Basszus! Véletlenül átszerkesztettem az előzőt

    Ez volt benne (erre válaszolt pixxel):
    "Ha ez segít: ütközéskor a legfontosabb tényező a sebességkülönbség!

    UI: 300-nál ki nézi a recéket?"
  • pxxl
    #3150
    de autóválasztánál pl, képkszítésnél, meg am is legyen már AA egy játékban így 2010 végén :/ am meg néha feltűnik, hogy deronda vagy 300nál is :D
  • gduck
    #3149
    Ez igaz, mondjuk én se értem hogy miért maradt ki a beállításokból
  • pxxl
    #3148
    kihagyták az egyik legfontosabbat: AA
  • Muttley
    #3147
    vagy egy ilyen animáció:
    télapó bejön a képernyő bal oldalán szarvasok húzta gördeszkán, középen a gördeszka megakad vmiben talajon, mire a télapó hatalmasat taknyol; nagy nehezen összekapja magát és megnézi miben esett el; hát persze, hogy az NFS: HP 2010 játék dobozában; miután mindez jól látható, hirtelen a szarvasok húzta gördeszka átváltozik Police Lambo Reventon-ná, és télapónk szirénázva elhúz a jobb oldalon. :)
  • pxxl
    #3146
    ennyire zavar? csak kis móka, semmit nem fog, nem zavar semmit... -.-

    de ha akarod megcsinálom a lambós mikut is :D néha áthúz az oldalon
  • Waczkor
    #3145
    Jövő héten jön az első Patch
  • Lacee86
    #3144
    Hát ez a hószállingózás nagyon kellett... Lamborghinin érkező Mikulást nem akartok berakni, miközben szirénázó krampuszrendőrök üldözik őt? -.-
  • IMYke2.0.0.0
    #3143
    Na most lett végképp elegem - megint a másik melóhelyen vagyok [polgármesteri gyűlés van az "irodámként" szolgáló nagyteremben, ezért el kellett jöjjek a Körjegyzőségről] - a program ezt írta ki, miközben a BMW M3 E92-esemnek majd ki nyomtam a szemét [közel 300 km/h-s sebesség, nitro]:

    11,88 mp-el vezetsz a 2. helyezett előtt

    Következő tized másodpercben... MELLETTEM VAN, ÉS OLDALRÓL TASZIGÁL A MÁSODIK HELYEZETT!

    w.h.a.t... t.h.e... f.u.c.k...???!%!!!
  • pxxl
    #3142
    shift az sztem korrekt volt. van néhány húzása annak is, de absz nem nevezném csalónak.
  • Muttley
    #3141
    szálingózik a hóó
  • Muttley
    #3140
    iiiigen, csak ugye ezt a játékot
    az NFS HP2, az Outrun, a Burnout és a TDU öszvéreként adták ki
    az nfs sorozatokból legközelebb tehát a HP2-höt áll.
    én Shift-nél nem vettem észre, hogy annyira csalna a gép
  • IMYke2.0.0.0
    #3139
    S akár az Underground / Underground 2 / Most Wanted / Carbon / Pro Street / Undercover / Shift.
  • Muttley
    #3138
    én ezt úgy oldom meg, hogy a cél előtti uccsó 1-2 kilométerre tartogatom a szöges drótjaimat
    többségében bejön
    de való igaz, csal az AI
    akár a '02-es HP2
  • IMYke2.0.0.0
    #3137
    Megtaláltam a megoldást a kibaxott rendőrkordon áttörés közbeni animáció eltüntetésére:

    Need_for_Speed_Hot_Pursuit_V1.0_Plus_12_Trainer_By_KelSat

    F4 - never crash opció: így nincs animáció. Hál' istennek.

    Pixxel: neked meg ez az opció tetszhet a trainerben:

    F2 - fragile enemy

    Ezzel a csalással - azt kapja a játék, amit velem művel - végre amolyan "Most Wanted"-es rendőrségi üldözéses feeling van.
  • Lacee86
    #3136
    Azért ha azt vesszük, mikor te ütközöl, 2 mp múlva már te is folytathatod a száguldást simán, mint ha mi sem történt volna. :) Mondjuk az kicsit tényleg túlzás, h ennyire elhúznak az ellenfelek, miközben tökig nyomom a nitrót én is, néha meg valóban az az érzésem nekem is, h hagynak kicsit, hadd jöjjek fel. No mind1, ez régen is így volt, majd a jövő zenéje lesz, h jobb AI legyen, addig meg komoly anyázások és hardvertördelések mellett úgyis tolja mindenki. :D
  • pxxl
    #3135
    ez nem kihívás, ez csalást, amivel próbálják szimulálni a kihívást. ha értelmes ai lenne, ami nem úgy ér utol, vagy hagy le, hogy ténylegesen hipertérugrást hajt végre, akkor ok, de az h rommá töri magát, és 300as tempónál 2mp-el később megint a seggemben van, ez nem az ai tudása. plusz nem ártana, ha rendesen ki lenne dolgozva a törés, és akkor is sérülne az autó, ha oldalról nekimegyek, vagy nekivágom a falnak a rendőrt. :/ na mind1, ma este megint próbűlkozunk azért. keci játék, mert ezek ellenére meg akarom csinálni :D
  • Lacee86
    #3134
    Azt bírom, mikor írjátok többen is, h "há' ez qva idegesítő fos g**i játék, csak felb*szom magam rajta, uninstall stb.", és értékelés: 8/10
  • Muttley
    #3133
    nem éri meg idegeskedni srácok :)
    egészséges elégedetlenség sikertelenség esetén nem árt (essssssszt híííííják kihívásnak), de billentyűzetet csapkodni, törni-zúzni... ez játék. Szórakoztat (nia kéne). ;)
    ami nem megy aznap, megy másnap.

    Ja, néhány korábbi aggódós dolog:
    - manuális váltó hiánya: kakkantom, mert absz. nem zavaró. Lévén, hogy arcade a játék, plusz csak folyamatos nitrózással lehet nyerni, engem leköt a nitro folyamatos töltése a manuál váltó helyett.
    - hangok: nem tudom miért sírtatok néhányan. Zenei hangerő LE, SFX hangerő max-ra és jéééééé, van az autóknak hangja. ;) ja, és BOV hang. Na, az nincs .. :(
    - kanyarodás, irányítás: ám'tom én használom a féket (aki nem az lehet, hogy összekeveri ezt gammát egy flipperrel ) és kanyarban ugyanúgy viselkedik, mint a 2002-es HP 2.
    - grafika: brutálisan szép
    - sebesség érzet: ám'tom miért mondtátok. Van benne speed feeling
    - játékmenet: fullöprisiésön a forgalom autentikus márkájú autói miatt
    - Plusz dolog: tecccc, hogy a menüben az autók kiválasztásakor nem 3-4 mondatban rendezik le a jellemzést, hanem amolyan "parasztgyerekokosoggggyá" stílusban (értsd: népnevelő szándékkal ) elég sok info megtudható az autókról.
  • tmisi
    #3132
    Na látom mégsem könnyű a game. Én 2 napot kihagytam, mert beteg voltam és a nátha ráment a szememre (értsd könnyezett mint az atom) és a monitort sem tudtam nézni. Úgyhogy le vagyok maradva, de tesóm már majdnem szétverte a billentyűzetet.
    Amúgy ennek az arany-ezüst-bronz helyezésnek k***ra semmi értelme nincsen, akárcsak a Fuelban, ahol választhattál, milyen nehézségen mész, de a továbbjutáshoz szinte mindent legnehezebben kellett megcsinálni, szóval ha nem voltál elég vakmerő, mehettél minden versenyt 3x.
  • IMYke2.0.0.0
    #3131
    Hasonlóképpen érzek én is - nem véletlenül fakadtam ki.