4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Prince23
    #3210
    Megyünk egyet versenyezni?
  • wollnerd #3209
    Neten keresztül is lehet megnézni a Autolog profilt!
    https://hotpursuit.needforspeed.com/hu/autolog/login?destination=autolog
  • samsung123
    #3208
    jó ötlet! sajana nekem csak HDreadyben megy..de camera hackkel igen szép képeket lehetne csinálni..hajrá pixxel
  • wollnerd #3207
    Kiadta a ,,Unauthorized Referrer Detected!" üzit, de a GameCopyWorld főoldalról is megtaláltam a trainert! Majd este megpróbálom!
    Köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #3206
  • pxxl
    #3205
  • IMYke2.0.0.0
    #3204
    Az a gyanúm, hogy - stílusosan - szelepesnek nézel :)))
  • pxxl
    #3203
    már mondtuk h szar a fox


    cserélj egeret lehet duplán kattint :D
  • pxxl
    #3202
    sztem este elmászok a hegyekbe fotózni :D vagy aki nagyon ráér, és van értelmes fotómódja az löjön pár 1920-as képet :D
  • IMYke2.0.0.0
    #3201
    De MINDEN itt írt üzimre ezt teszi - szimpla klikkre is.

    Szerk.: S tette most is.
  • pxxl
    #3200
    mert lehet 2x klattyintottál amehetre. vagy szimplán a zezsgé ilyen. nekem is volt már sokszor (nemitt)
  • samsung123
    #3199
  • pxxl
    #3198
    sztem még a HD kép is ronda FullHD-ban :D
  • IMYke2.0.0.0
    #3197
    Mi a tökömnek írja a topik, hogy duplikált üzenet blablababala...?
  • IMYke2.0.0.0
    #3196
    Hát, ja - nem 320x240-es képet kell 1920x1080-ra húzni :)))))
  • pxxl
    #3195
    jah max bűnronda lesz :D
  • IMYke2.0.0.0
    #3194
    Vektorgrafikus progival (is) szabadon átméretezhető bármilyen kép Full HD-ba is.
  • samsung123
    #3193
    M@trix képe is jó lenne..de fulHD-ba..
  • IMYke2.0.0.0
    #3192
    Klikk! Need_for_Speed_Hot_Pursuit_V1.0_Plus_12_Trainer_By_KelSat
  • Prince23
    #3191
    Ja tényleg: Teszteltük 86 pont

    én 82-őt adtam volna rá :D
  • M@TriX
    #3190
    híjj, éppen most nyomtam végig én is....

    az tényleg szemét pöcs, bár nekem inkább a zavarót nyomta állandóan és fordulgatott, de végül 2-jára meg lett az arany,
    bár mázlim is volt, de az a lényeg hogy figyelni kell mikor fordul, általában előtte nyomja a zavarót aztán jól belerongyolni, 2x-3x elég is, nem egy keménybőrű mint tapasztalod.
    Útzár nem is kell, nekem egyszer sem ért hozzá, még a heli sem ért semmit, csak a testi erő, a kék Shelby-vel csináltam... az egy masszív állat

  • Prince23
    #3189
    Tényleg !!!!!!!!!!!!!!
  • peti71
    #3188
    Na ja, ezt már én is észre vettem, hogy negyediket is huzatom mint egy kivénhedt Zsigulit,hol van olyankor a 500ló olyan mintha 50lenne,én egyébként már töröltem a játékot év csalódása nálam,annyi hibája van hogy ha össze gyűjtenénk, amit már itt leirtunk több oldal lenne.
  • wollnerd #3187
    Na, ez pofátlanság!
    30 napot kell várnunk??????
    KÖCSÖG KÍNAIAK!!!!!!!
  • wollnerd #3186
    HÉÉÉ!!!!


    Csak nem itt számol vissza??!! ILYEN SOKAT KELL VÁRNI?!
  • wollnerd #3185
    Rágugliztam és az ráirányított egy kínai oldalra!
    Hogyan tudom letölteni?
    THX!
  • Lacee86
    #3184
    Á, végre túljutottam az eddigi legnehezebb zsarus üldözésen. Éjszaka van, a gyanusított asszem Porsheval, van 1 helim, 3 útzáram meg 2 szöges útzáram, a balfasz kocsija folyton EMP-zik meg megfordulgat. Vagy 8x megpróbáltam,mire sikerült, de végül meglett ezüstre. (5.30-on belül kellett teljesíteni ehhez)
  • pxxl
    #3183
    tökre nem találok ilyen képet :/
  • wollnerd #3182
    Esik a hó a topicban???????
  • Jana32
    #3181
    Látom mindenki szidja a game-t rendesen...:D és teljesen igazatok van. Én még annyival egészíteném ki, hogy csak nekem tűnt fel, hogy szinte minden rohadt autó 7 sebességes? Ez persze még nem is lenne nagy gond, csak amikor a carrera gt meghal 6.-ba 300-nál és alig bírja betenni 7.-be az engem idegesít egy kicsit.... ezt sem ártana kijavítani...
  • samsung123
    #3180
  • Muttley
    #3179
    nekem nem hiányzik a háttér story
    tekintve az elmúlt évek nfs-einek harmatgyenge történeti vonalát, én örülök, hogy kimaradt belőle
    ebben (is) hajaz a TDU-ra
  • pxxl
    #3178
    gondoltam rá, cask még nem jutottam el odáig, hogy keressek 1920x1200-as havas képet :D
  • samsung123
    #3177
    pixxel: szerintem ne a havazás utaljon a télre(az is mardhat), miközben a háttér kép pálmafákkal van tele a nyári strandon..hanem azt rakd át télire..pont király hogy a játékban van téli rész is! Azaz van télies hangulatú wallpaper is. (vagy van őszies is, ahogy tavaszi feelingű is)

    nemtudom díjazható e az ötlet?
  • DannyL
    #3176
    NA most hogy játszottam vele pár napot, véleményem van.

    Szép, jó, de valami hiányzik. Nincs történet, egyáltalán nincs benne semmi amitől az ember magáénak érezné. Nem lehet bütykölni, nincs semmi izgalmas benne. Kár érte!
  • pxxl
    #3175
    nem lehet egyszerre használni. legalább is én próbáltam (ki nem) és nem ment
  • Muttley
    #3174
    állatul megy :)
    próbálta már valaki a turbo-t ÉS a nitrot egyszerre használni?
    olyat lehet?
    olyankor lenne az, hogy 50-ról 350-re 2.0 sec kell

    kíváncsi vagyok mikor fogja vmi MODder megcsinálni az unlimited turbo és nitro mod-ot...

  • pxxl
    #3173
    kb ugyanaz mint a nitró, 2-3x lehet elsütni, (mint az emp-t, stb) és brutálisat gyorsul az autó tőle. mindez star wars racer hangokkal :D



  • Muttley
    #3172
    tényleg
    A gyakorlatban mi ez a turbo?
    Láttam a beállításoknál, de használni még nem sikerült.
    A játékban is, ugye ez más, mint a nitro?
  • pxxl
    #3171
    jah én is így gazdálkodok :D plusz hagyok az uccsó km-re egy teli csík nitrót, sosem lehet tudni :D