4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Bullitt
    #3250
    :D

  • Diezel
    #3249
    Ezzel én is így vagyok, sot ami bronz lesz, azon sem szarakodok többet : )
    Szerintem kicsit túlzások ezek az időlimitek.
  • M@TriX
    #3248


  • Muttley
    #3247
    de én Underground 3... ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #3246
    Lesz NFS: Hot Pursuit 4 is, meg NFS: Shift 5 is... hidd el...
    Legfeljebb, alcímük lesz, és/vagy nem számozzák.
  • Muttley
    #3245
    jaja, meg úgy a legtöbb HPSC inkább RWD, mint AWD, de
    ahogy írtad is vannak kivételek ;)
  • Muttley
    #3244
    Mééé?
    Lesz NFS underground 3?
  • Lacee86
    #3243
    Olyan modot nem tudsz, amivel lehet még butítani a grafikát (pl. látótáv csökkentés, tükröződések kikapcsolása stb.)?
  • Lacee86
    #3242
    Hát nekem jobban bejött a régi háttér, még akkor is, ha most tél közeleg. :/
  • SeanJRRussel
    #3241
    Igazából az Undergound2 az eddigi legjobb nfs volt (szvsz) és a 3 nak nagyon de nagyon jónak kell lennie hogy überelhesse.Mert télleg minden szirszart kicserélhettél a kocsin stb és utána egyik játékba se volt már benne ez az aprólékos tuningolás,jöttek a szarabbnál szarabb bodykitek és eltűntek a részletes,egyedi tuningolási lehetőségek.Nekem ez a Hot Pursuit is kellemes csalódás,nagyon be jön a játék pláne hogy lehet amásikkal is együtt menni.Tegnap vettem meg,sztem megérte az árát.
  • Bullitt
    #3240
    Valójában elég egy pillanatra megnyomni a féket és máris driftel az autó. Egyébként a legjobb taktika, ha végig igyekszik az ember a szembejövő sávban menni. Ha feltöltődik a nitró, egy egészbe el kell nyomni. Ha kicsit nitrózik az ember, annak alig van hatása.
  • M@TriX
    #3239
    én is ezt mondom már régen, hogy akinek nem megy és hibátlanul végigmegy akkor csak valami technikát nem használ ki. én spec féket nem használok, csak kéziféket kanyar előtt kicsit megcsusszantom, ha szűk lenne a bevétel akkor nitróval kicsit megtolod akkor nagyobb ívre megy így lehet ezzel játszani, én is amikor erre rájöttem onnantól már a tesztvezetések sokkal hamarabb meglettek és nem is idegeskedtem, csak olyankor nem lett meg elsőre vagy másodikra, ha felkenődtem valahova..., de néha még akkor is be lehet férni (A Zonda tesztvezetésen volt, hogy ütköztem is egyszer (akciókamerás), de fél mp híján pont beértem időben...)
  • Dj Tommy
    #3238
    Nekem csak 4.-re lett meg, addig teszteltem a kocsit. hogy bírja-e a kiképzést :D
    Amúgy a technikája csak annyi, amikor van nitró használni mindig, kanyarban kicsit rányomni a kézifékre és finoman mozgatni a kocsit jobbra/balra a kanyar típusától függően, a kanyar végén megnyomni a nitrót, ami összejött a csúszásból.
    Én ilyen időt tudtam menni:

  • pxxl
    #3237
    gondolom ez panamera turbo (mert nehogy már alja kategória legyen) az meg állandó AWD :D murci meg alapból AWD :P

    GT3-as már problémás :D
  • Muttley
    #3236
    Van 1-2 időmérő ami bizony gyilkos. :)
    Ha nem mentem 25-30-szor rajtuk tegnap, akkor egyszer sem. Ezüstnél sosem lett jobb.
    Pedig íven megyek, nem ütközök, utat rövidítek, nitrózok és kinyomom a szemét a járgányoknak, de no gold [nemtudom]
    Na, majd ma!

    #3222: Engem ezek nem hatnak meg.
    Subaru Impreza 22B, Ferrari F40, Lambo Cala, Nissan R390 combo-tól izgatottabb lennék ;)

    Pixxel báá:
    Hangulatos a háttér! ;)
    Amúgy megnézném a valóságban, hogy a RWD HPSC-kel mit kezdenének akár versenyzők is fagyott és/ vagy havas utakon :D
  • pxxl
    #3235
    én azóta se nyúltam hozzá :D
  • IMYke2.0.0.0
    #3234
    Mázlista vagy - nekem az csak bronzra sikerült, de xarok rája... felbaxta rendesen az idegeimet.
  • Bullitt
    #3233
    Mindenki azzal szenved úgy hallottam, nekem érdekes módon elsőre ment. :D
  • Dj Tommy
    #3232
    Mclaren-es időmérő elég jó verseny, nekem tettszett.
  • M@TriX
    #3231
    hát ezt nem értem ebben mi a jó...
    azért ezt nem nevezném "real lights"-nak...
    (aki vezet éjszaka gondolom mondanom sem kell...)

    de mivel ízlések és pofonok, lehet valakinek bejön :)

    Az ENBSeries-el játszogatva sokkal dögösebb éjszakát ki lehet hozni...
  • IMYke2.0.0.0
    #3230
    "A fájl nem található"

    Á, nem efötöltem... köszi a másik linket!
  • Csokis
    #3229
    Nem működik a letöltési link. Itt egy másik!
  • Csokis
    #3228
    NO HUD- Real Lights - Mod!

    Összehasonlító képek:

    Eredeti, Moddolt

    Eredeti, Moddolt

    Eredeti, Moddolt
  • M@TriX
    #3227
    jó lett a télies design, grat.

    u.i.: valaki rinyált, hogy minek AA, annak mondom, hogy ezért :)
  • samsung123
    #3226
    Háttérkép király:)

  • High end PC #3225
    2011 lesz az NFS éve, érzem !
    A harmadkori NFS-eknél 2009-ben jött a szimesebb Shift és az árkádos Nitro, az előbbi jó kis felfelé ívelés volt, utóbbi kevésbé. Idén 2010-ben jött az árkádos World és az árkádos Hot Pursuit, az előbbi az új játékmódot eltekintve átlagos Black Box rész volt, utóbbi nosztalgikus, szóval sikeres.
    2011: Shift 2 tavasszal és Underground 3 télen. Ami nem csak azért jó, mert egy évben jön az NFS eddigi legütősebb szimes része (amit a fejlesztők egyenesen a Gran Turismoval hasonlítgatnak szimulációra: lásd NFS Hungary fordítása a készítőkkel készült interjúról), de a legütősebb árkádos része is, amennyiben lehet hinni a pletykáknak, hogy a Black Box novemberre az Undergroun3-al rukkol elő, ami az eddigi legsikeresebb árkádos NFS lehet, ha a Black Box képes lesz ennyi pihenés után tényleg újjítani, most, hogy nem kell évente új részt fejlesztenie.
    Én várom 2011-et!
  • High end PC #3224
    Igen, aztán szépen átmoddolják PC-re is, ahogy az lenni szokott...mi is jól járunk.
  • Prince23
    #3223
    Magyarán, akkor PC-re semmi esély nem lesz . értjük :)

    X-re meg ps-re biztos kijön XD
  • High end PC #3222
    3 új kocsi jön a játékhoz, bocs ha már volt:
    TCM: három új verda jön
  • High end PC #3221
    Nem, ez egy Mario Kart szerű játék lesz.
  • Kly
    #3220
    Ez vmi remake lesz?
  • Prince23
    #3219
    Ja amúgy később leszek sztem :D most pihenés.
  • Prince23
    #3218
    Demo_One nagyon küldi a versenyeket. mindig első. Kicseszésből megpróbáltam akadályozni egy percen keresztül, ....végül első lett. nem tudom hogy csináljátok.
  • lolSL
    #3217
    online trackmaniazni kell :)
  • mcwolf
    #3216
    Qrva jó az ilyen dodzsemköcsögökkel versenyezni onlány
  • nyirog
    #3215
    Gec, van hó effeket a fórumban, ha már a játékban nem :DDD - nagy vagy pixxel :P :D

    (azért a hátteret változtassátok meg pálmafásról vmi téliesebbre - csak egy apró észrevétel :) )
  • Stockbauer33 #3214
    Ha nekem szólt akkor láttam hogy onlány vagy de ma megvette a haverom(Sean) a játékot és krúzoltunk kicsit északon.-Játék létrehozása barátokkal-Elfogó(Csak az Elfogonál működik) és ott már belehet állítani hogy milyen vassal és melyikpályáról induljatok.Nyitott minden út és mehet az atomterelés :D Északon megkukkóltuk a tavakat.Kegyetlen szép
  • mcwolf
    #3213
    Voltak.
    Persze Én is jó voltam. 2-ből 2
  • mcwolf
    #3212
    Jó meccsek voltam. de most mennem kell fürdetni a gyerkőcöt.
    21:00 körül valszeg megint leszek.
  • BoneDragon
    #3211
    Ez mind és jó, de nézd utána a térképet, közelebb van hozzá az ellen mint elötte