4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Prince23
    #3330
    Pedig mi versenyzők mindig összetartunk :D Megjegyzem ilyenre még nem volt példa részemről :)

    amúgy én leszek ma sztem
  • mcwolf
    #3329
    Nincs harag, de még megfizetsz érte !!! íGÉREM!!!

    Este jön valaki egy gigabrutál aszfaltszaggatásra 21:00 körül
  • IMYke2.0.0.0
    #3328
    Japan Muscle 1. rész - és ott a többi is... fél órás!
    Érdemes végignézni a Skyline történetét.
  • gduck
    #3327
    Lehet! És akkor is "műkodik" valamit az autolog, azt írja "autolog offline mód "
  • Muttley
    #3326
    ha mindenki úgy melózna, mint ők... ;)
    hogyaszongya:
    tikkasztó napsütés, szórványosan zápor-zivatar, helyenként kisebb köd, néhol szitáló hó
  • High end PC #3325
    Ájsőőőő


    Havv



    Hangulat rulz
  • High end PC #3324
    Hát akkor megnyugodtam, hogy ezt is el tudom tenni nosztalgiázni sok évvel későbbre is.
    Vajon az Undercover-nél is így volt? Ott is lehetett játszani net nélkül? Csak mert ott is már egyből be kellett jelentkezni a fiókomba a játék elindításakor.
  • Blum
    #3323
    Hogyne lehetne..:)
  • pxxl
    #3322
    tudtam előre h esni fog :D időjárás jelentés rulez :D
  • pxxl
    #3321
    lehet, nem muszáj beloggolni autologra. én le is tiltotam a net hozzáférést tűzfalban.
  • Csokis
    #3320
    Lehet! Csak letiltod a tűzfal beállításaiban és kész.
  • High end PC #3319
    Szerintetek evvel lehet játszani net nélkül?
  • gduck
    #3318
    Köszi a meghívásokat, de sajnos nem tudtam belépni
    Azt írta hogy sikertelen a belépés az "előszobába" (ha jól emlékszem). Csak akkor tudtam belépni, amikor már ment a játék és mutatta hány százaléknál tart. Utánna meg kidobott az első hibaüzivel.

    Pedig a tűzfalon ki van engedve fullra a program. Lehet a patch miatt (csak most látom hogy kijött)?

    UI: ez nem az első olyan program amiben irreális (pl. 1 másodperc) időeredmények vannak a ranglistán. Sose értem miért nem lehet egy ***** szkriptet írni, ami mondjuk naponta kigyepálná ezeket
  • wollnerd #3317
    Hát igen....
    Magyarország éghajlata megváltozott. Emlékszem amikor 5-7 évvel ezelőtt vmikor Dec. 5-én kezdett esni és azóta egész télen át 20-30-centiis hó. volt! Az volt az én korromban a legjobb tél.
    Mostanában a tél nem ilyen fehér mint 2005-2003-ban a globális felmelegedés miatt.. :(
    Na, többet nem offolok!
  • BoneDragon
    #3316
    Szép a táj =)
    Kár, hogy elolvad...
  • Muttley
    #3315
    na, vazzze :)
    nézzetek ki az ablakon...
    Pixxel koma, látod, mondtam én... :D
  • [HUN]FaTaL
    #3314
    Ja, most kaptam +40km XP-t téli vezetésért ;D
  • NoP80
    #3313
    Nyugalom, a csalás egyáltalán nem az én stílusom. Akkor találkozunk a pályán... holnap. Igen hosszú nap volt ez.]
  • Stockbauer33 #3312
    Én felveszlek barátnak nagyon szivesen.Döntögesd csak az időket. D E N E C S A L J . 2 -t már töröltem a nemfrakno időmiatt. A furcsa hogy extra itt a topikba fényezik magukat
  • NoP80
    #3311
    Sziasztok!

    Új vagyok még itt. Azt ugyan nem ígérem, hogy a fórumon nagyon aktív leszek - bocsánat, pixxel -, de egy kis kiadós versenyzésben, rekorddöntögetésben mindenképpen benne lennék. Utólagos engedelmetekkel néhányotokat - akinek ki van írva az Autolog neve (kb. három-négy oldalt olvastam csak vissza) - barátként jelöltem még tegnap(előtt).

    Az Autolog nevem megegyezik az ide regisztrált nevemmel, azaz NoP80, ha valaki esetleg bővíteni szeretné a baráti körét. :)
  • Muttley
    #3310
    Arcok,
    Az éjszakai autópályának nagyon nagy hangulata van.
    Pláne freedrive módban 340-nel forgalommal szemben
    Hogy tudták eltalálni ennyire a gammát?
  • Prince23
    #3309
    Pixxel mindenhová behozta a hóesét XD

    Patchet kéretik a banner alá pakolni :)
  • High end PC #3308
    LOL
  • Prince23
    #3307
    Nálatok is van szellem autó? megyek nyugodtan azt neki megyek a nagy semminek. szép kis patch.... :D
  • pizz
    #3306
    vanakinek fut a játék x1950-es VGA-val? nekem (és még sokaknak) kilép az alábbi hibakóddal: 00440a83
    pedig Supported VGA !! (ha megvettem volna akkor most porosodhatna a polcon)
    új drivert meg egy ideje nem adtak ki hozzá, és hivatalosan a win7 se támogatja (ha jól tudom)
  • BoneDragon
    #3305
    Esik a hó Pesten, bejött ez a hóesés effekt
  • Prince23
    #3304
    Északon voltam, de nem esett a hó és az eső sem!

    ez vajon mitől lehet?
  • Stockbauer33 #3303
    Na ok a King of the road-n kikaptál.Most megnyugodtam De a Highway Battle halálos .Amúgy az eső fasza csak nemláttam semmit mert felb..a a Koenigsegg elöttem
  • Prince23
    #3302
    mcwolf: bocsi az előbbi EMp-ért, taktikai lépés volt:D remélem nincs harag ettől.
  • fatallerror
    #3301
    én tényleg semmihez sem értek, mindenki azt hajtogatja h a világ legkönnyebb játéka én meg csak szívok vele, tesztvezetésen még a bronzot se mindig szerzem meg, szinte végig a szembe sávba megyek a nitroért meg levágom a pályát ahol lehet de 3-4 másodperccel mindig kiesek, de lehet teljesíteni a megadott időket mert látom mindenkinek könnyű, igaz még csak pár órát játszottam a játékkal és bele kell jönnöm, ritkán veszem elő, dirt 2 élvezetesebb számomra

    ja és itt a topik háttere szintén csak nekem ugrál idegesítően?
  • Bullitt
    #3300
    Éjszakai sötétség :D


  • Stockbauer33 #3299
    Nemtudom hogy a rákbamentél a cabrio Veyronal a Highway Battle pályán annyit de ez a 10-15 sün Veyron szétszedte most a fejem
  • BoneDragon
    #3298
    Már csak egyet nem értek...Ha szakad az eső meg ha villámlik, miért csillagos az ég?:D
  • pxxl
    #3297
    wow


    lehet hogy nem is baj hogy nem látom :D
  • Csokis
    #3296
  • pxxl
    #3295
    képt
  • SeanJRRussel
    #3294
    Nekem nincs plusz fps-em bár amúgy is VGA limiten vagyok szal nem csodálkozom.
  • nyirog
    #3293
    Am nekem is látszik rendesn mindeféle effekt, eső, havazás, napfény, sőt kiszúrtam h más lett a rendőr szirénának is a fénye :P
  • nyirog
    #3292
    ÁÁÁÁ, nem megy nekem ezzel a koenigseggel :D, túl gyors, még szokni kell :DDD. Am jó verseny volt de asszem ideje lesz feltornázni kicsit a szintemet h több fajta autóhoz férjek hozzá :D ;). Héten sajna nem nagyon volt időm játszani :\
  • BoneDragon
    #3291
    Nekem látszik!!!! Az út mellett a szakadékba! Halál komolyan! :D