4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • High end PC #3371
    :D
  • nyirog
    #3370
    Háh, legalább egy percig mertem volna remélni h mi is kapunk a jóból ( PC-sek) faszbuk bejegyzés alapján (habár a platformokat nem olvastam csak azt h FREE lesz, ha jól emlékszem ). Azért kissé irónikusnak tartom h youtube-on nézetik a videót az emberekkel, mert feltételezem h főként PC-sek nézik meg YT -n, holott ezek szerint akkor csak konzolra fog kijönni.

    Am nekemis a porsce nagyon bejött, főleg úgy h age of empires első része mellett ez volt az első autós játék az első gépemen (de már ezelőtt is toltuk havernál az nfs-t anno :D). Emlékszem elsőre fura volt h a kocsi nem úgy süvít mint a puska golyó, de az első 5 perc után már nem is akartam mert a táj annyira levett a lábáról. Volt egy pálya ami egy mezőn, vagy réten ívelt át és ilyen naplementés volt, nah ott megálltam a kocsival körbe néztem és láttam egy farmot meg hallotam ahogy a susnyásban a tücskök ciripeltek - eszméletlenül bejött :D 2 évig háttérképem is volt a PU :D
  • Muttley
    #3369
    autós játékokban az NFS: HP 2010 után
    a következő nagyobb állomás
    ez lesz:

  • [HUN]FaTaL
    #3368
    Semmi gond se a 64bittel se a force exel.
  • wollnerd #3367
    A féket és a kameraváltást állítsd más billre......
  • mcwolf
    #3366
    Én a Vista 64 bit-re tippelek. A hangsúly a 64 bit-en van.
    Csak kormánnyal van ez?

  • High end PC #3365
    Biztos forrásból tudom, hogy egyenlőre csak konzolra lesz a plusz 3 kocsi.

    Nekünk vagy sokkal később, vagy csak majd egy modder csapat által.
  • wollnerd #3364
    Lassú!
    Soká lesz az ajándék 3 kocsi!
  • manitounickfree
    #3363
    valaki talakozott mar ezekkel a hibakkal, felengedem gazt es egybol fekez + nezetet is valt!! otlet?

    vista 64bit sp2, logitech formula force ex /softver telepitve/, eddig semmivel nem volt kormany problemam, lehet a game a sz.r!?
  • wollnerd #3362
    ONLINE SOHA!!!!!!!!!
    Nettkapcsolatom a rossz, ezért rúg ki!!!
    Értsétek már meg!
  • AlexCross
    #3361
    mondanám szebben, ha lehetne, de ez a játék hihetetlenül fos. hozzáteszem, szerettem a régi nfs sorozatot, de ennek ahhoz már semmi köze. évről évere, szinte napra pontosan ugyanakkor, karácsony előtt kiadnak valamit, vegye-vigye a sok paraszt. és évről évre alulmúlja magát a "sorozat". áthatja egyfajta gagyiság, műanyag-spiáter érzés, és azt kérdem magamban, az emberek hogy bírják ezt játszani? nemhogy még pénzt is adnak érte?!
    Hofi megmondta. ami fos, az még legjobb esetben is csak szar lehetett volna.
  • High end PC #3360
    Áhh, annyira nem, pl a Porsche Unleashed (itthon Porsche 2000) óriási 2000-ben kiadott kartondobozos csomagolásban van meg, azóta se láttam senkinél se azt a kiadást, még a Székesfehérvári Media Markt-ban vehettem vagy 10 éve, akkor még nem tudtam, hogy ekkora unikum lesz.
    Nagy becsben tartom, főleg, miután 10 év után, és rengeteg játék után sok karcot begyűjtött a CD.
    Számomra ez az új Hot Pursuit hozta csak vissza azt a játékélményt és hangulatot, amit az első 6 rész nyújtott.
  • RYO21
    #3359
    Lóf"szt fogunk kapni! Csak a konzolosok kapnak DLC-t ha meglesz az 1 milla!
  • nyirog
    #3358
    Beteg vagy, betegesen rajongó [tiszetelet]
  • nyirog
    #3357
    am nem tudom volt e már, de ha eléri az 1 millát kapunk 3 kocsit

  • High end PC #3356
    Nah, megvolt a nosztalgia, akkor indítom újra az új Hot Pursuit-ot
  • High end PC #3355
    Hot Pursuit 2:
    Tettem be egy kis car reflection mod-ot, meg high res textures map pack mod (élesebb lesz az aszfalt meg a távoli tárgyak)
  • nyirog
    #3354
    wollnerd cheatel?
  • Muttley
    #3353
    ha még nem láttátok a showcase videokat,
    feltétlenül nézzétek meg
    én aszittem eddig a "nyú kár övord" átvezető videói
    DE NEM :)
    az extrákon belül vannak
    én majdnem eldobtam magam :D
  • [HUN]FaTaL
    #3352
    Akkoriban bizony nagyot ütött, most sem mondanám rá, hogy ocsmány de azért a TDU műszerfalai szebbek sokkal. Dehát eltelt rengeteg év :)
  • atila4
    #3351
    Nekem miért nem havazik :D?
  • High end PC #3350
    III Hot Pursuit:
    3D setup mód, műszerfal nézet, odabaszott 1998-ban, na... (mondjuk itt driver-ből élsimítást is küldtem a játékra most, ami akkoriban nem volt, és külön vicc, hogy ebben jobban működik az élsimítás driver-ből, mint a legújabban :D)
    Criterion legalább ilyen minőségű belső nézetet csinálhatott volna az új Hot Pursuit-ba, ezen a téren példát vehettek volna az EA Canada-tól, még 13 év után is gyönyörűnek találom a műszerfalat.

  • wollnerd #3349
    Nos....
    EZ NEM IGAZ!!!!! Online nem csalok!!!!!!!!!!! Érted????????? Nem is lehet! Mert akkor természetes hogy kidob! Ezt már a TDU-ból tanultam először!
    #3339as HSZ-ban lévő videóban lévő online csalókat már verseny EJELÉN kellett volna kidobnia! Világos, nem?
    Egyébként Internettől függ az egész! Nem csoda hogy a játék nem ezt írja ki.... Pedig Max 490 kb/s sebességű netem van sajnos. A játék gyorsabbat akar! :S
    Felrakom a Patch-ot. Egyik HSZ-ban: ,,A Patch kötelező, mert SOKKAL gyorsabb lesz a játék vele és ennél számít.. hogy 80 vagy 120 FPS-el megy"
    Hátha segít.
  • Stockbauer33 #3348
    Mert 1 kis buzi cheater vagy te faszkalap.Le is szop6od magad gyökérgyerek
  • Stockbauer33 #3347
    Pont ezért töröltem a két -t.Bemegyek az autologba nézem 3ik vok az egyik versenyen mondom ok.Nézem az elsőnek az idejét 0.02.Mondom mivan?
  • wollnerd #3346
    MIÉRT CSINÁLJA????!!!

    Én a háttérben futó alkalmazásokat bezártam!
    IGEN ERŐS GÉPEM VAN!!! Miért dob ki!?
    patch megoldja?
  • [HUN]FaTaL
    #3345
  • High end PC #3344
    Igaza volt az EA-nak, a patch után bejött azeső effekt meg ahó effekt is, de vmiért a játék tökre megváltozott

  • nyirog
    #3343


    Asszem ezzel elég jól kifejtettem az álláspontom a faszompunci csíterekkel szemben :D !
  • gduck
    #3342
    Sose értettem, miért nem lehet a fontosabb és csalásra lehetőséget adó adatokat kódolva írni a memóriába. Nem mindent, csak a lényegesebb dolgokat.
    Akkor nem tudnának ilyen puhapöcsök szarakodni. Jó hogy ezeknek ettől áll fel, játszanának inkább magukkal
  • Prince23
    #3341
    Lol látom ott volt Keliarc is :D ő is friend autologban :D
  • Prince23
    #3340
    Akkor én is találkoztam egy csíterrel, sót mi több azt hiszem friendemben (német) van benne. csak ő nem használta ilyen feltűnően. Láma. mia faszé csalnak nem értem
  • Csokis
    #3339


  • Rage47
    #3338
    nekem sem
  • Prince23
    #3337
    nekem a játékba nem...
  • janihunk
    #3336
    Nektek hogy hogy esik az eső és a hó?
  • IMYke2.0.0.0
    #3335
    Állítsd át a fényszórót egy másik gombra :)
  • ravensoul
    #3334
    Mi a nyavalyáért csinálja azt az összes kocsi éjszaka, hogyha megnyomom a gázt, akkor elmegy a világítás, ha ismét megnyomom, akkor meg visszajön? Nem kicsit zavaró... :S
  • pxxl
    #3333
    oftopikba plz :)
  • wollnerd #3331
    Én talán jövök! :)