4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • BoneDragon
    #3411
    Őszinte legyek a 2. részhez képest nincs is akkora grafikai ugrás...Kicsit visszanéztem és semmi extra... Hmm...
  • samsung123
    #3410
    hát most se szebb, a havás
  • samsung123
    #3409
  • High end PC #3408
    Egyébként a havazás effekt már itt is megvolt:
    NFS II SE (1997)
    a képet 3dfx módban csináltam, ekkor mutatja meg a játék a teljes pompáját, és a havazás effekt is csak 3dfx módban jön elő.
  • IMYke2.0.0.0
    #3407
    Így gondolom én is - nem véletlenül írtam feltételes módban az egészet. Sosem kapunk ilyen játékot. Sosem.

    Más:

    A CDG tényleg megemelte az árat: már 8990 Ft a játék ára.
  • samsung123
    #3406
    Hidd el meglehetne csinálni, sőt..nem különösebb erőfeszités, DE tudod miért nem csinál ilyet az EA?(ő mond meg mindet), MERT ha elkészitik azt a játékot akkor az több évre nyúló szórakoztatási lehetőséget adna! ami nem érdeke, hiszen igy nem unnád meg 6 hónap alatt és vennéd meg a következőt! igy elbuknának egy csomó pénzt, ha egybe adnák ki! Hasonló csinál most a Codies az F1 szériával, direkt sokmindent kihagytak a 2010-ből hogy legyen mit berakni a 11-be is, vagy mint a fifa..szándékosan ami egyik évben jó volt, azt a következőben elrontják vagy kihagyják!(igaz ez a NFS-re hatványozottan), hogy azt követő éven újbol kiadhassák, mint ujdonság! Ilyen kiadóktól mit az EA sose fogsz tökéletes játkot kapni mert, szándékos a félész megoldás! nem pedig azért mert nem lehetne megcsinálni! (ahogy irtátok is szinte alig kellene csinálni valamit egy tökéletes játékoz, hiszen részenként kész van mindent csak egybe kell kicsit gyúrni)

    ui:ez nem összeesküvés elmélet...valóság, sok játék van amiben sok minden megtalálható egyszerre és évekre szó(TDU, IL2 stb, avgy a Midnight Club LA..ott minden van tényleg! csak a fizika szar) nem is kerenek keresnek vele annyit mint az EA a játékaival. nincs érdekében mindent felölelő játékot késziteni, minek?, ha részekben is eladható! És ez a játékipar több éves(évtizedes) aktiv figyelésével, nyomon követésével látható kristálytisztán, mind pc-n, mind kozolon. Hasonló ez a politikához aki nincs benne az csak mesemondatokat látja, az összefüggéseket nem, nem vagyok játékkiadó cég feje, nem látok bele annyira de a sok sok tapasztalat miatt átlátni egy két dolgot.
  • vinc3nt
    #3405
    a kérésedhez csak egy jogsi hiányzik
  • modelcar
    #3404
    Oroszok nagyon erőszakosak, állandóan lökdösnek és sajnos amikor bedob egy szobába ott 7-ből általában 6 ruszki:O
  • Prince23
    #3403
    Na ja, te győztél :D
    viszont a mostani, uccsó rajtot nagyon elrontottam. kifogtam egy vakegér oroszt, aki összevissza cikázott előttem (magyarán nem engedte hogy megelőzzem), aztán pedig neki lökött a szembeforgalomnak :D
  • modelcar
    #3402
    Nyalják csak a konzolosok seggét, nem érdekel. PCseket ennyire leszarni már nevetséges a számomra.
    Biztos nem nézem meg a videót...

  • mcwolf
    #3401
    bishoplogan :
    Azért az az 1 század mp durva volt
  • High end PC #3400
    Hát nálam most is havazott a hegyekben free drive-ban, lejöttem a hegyről, ott meg esett, és már 10 perce egyfolytában esik, pedig már az erdős terület felé járok.

    De most visszanéztem rendőrkocsival free drive-ban, és még mindig havazik, ráadásul ugyanott kezdett havazni, ugyanazon a szerpentinen felfelé.
  • IMYke2.0.0.0
    #3399
    Még mielőtt jönne valaki az Underground és az újkori Test Drive Unlimited-del: nem ezekre gondoltam - ahogy írtam: összegyúrva a több tucatnyi játékban már látottakat.
  • IMYke2.0.0.0
    #3398
    Az elmúlt tizeniksz évben számos játékmódot csempésztek be/ki az autós játékok esetében.
    Én akkor lennék elégedett, ha lenne választási lehetőség.

    A játék főmenüjében - összegyúrva az említett 1x évben látottakat - lennének ezek az opciók:

    Single Player - almenüben: Story Line - Time Attack - Destruction Derby - Drift Attack - Drag Racing - Stunts - LAN

    Multiplayer - almenüben: Curcuit Racing - Time Attack - Destruction Derby - Drift Attack - Drag Racing - Stunts

    Options - valóban széleskörű beállítási lehetőségek, a képernyő (HUD), a váltó opciókon át a FBB, élsimítás, gamma stb. - mint az évek alatt ANNYI játékban.

    Emellett a játékban lehetne
    - 100+ autóval - hétköznapi és exkluzív luxus sportautókkal is - gurulni, kényünk-kedvünk szerint
    - tuningolni vagy sem,
    - festegetni vagy sem,
    - matricázni vagy sem,
    - szabadon kószálni a gyönyörű, változatos, valóban hatalmas tájakon, és
    - városokban,
    - autópályákon,
    - valódi törésmodellezés mellett (szalagkorlát átszakítás lezuhanás)
    - defekttel, és benzinkifogyással,
    - gyalogos bejárhatósággal.
    stb. stb.

    Véleményem szerint, ez lenne a TÖKÉLETES autós játék.
    Az évek alatt ugyanis majd' mindegyik szerepelt valamelyik címben. Összegyúrva hatalmasat kaszálhatna egy fejlesztő brigád.

  • Dj Tommy
    #3397
    Én eddig egyszer láttam eső effektet, az is a Koenigsegg CCX rendőr kocsis küldetésben volt.


    Nekem pl jobban bejön ez az irány, amikor "alap" autókkal lehet zúzni, nem pedig ilyen-olyan festéssel+bodykittel felvértezett autókkal kell menni.
  • High end PC #3396
    Péntek este, mikor felraktam, én is mentem hegyekbe, tengerpartra, vizes volt az út, semmi, fél órát krúzoltam, semmi. Aztán szombaton benéztem pár olyan versenyre, ahol azt írták esős az idő (verseny előtt van előrejelzés, és jééé, esett)
    Aztán már a hegyekben is havazott meg máshol is esett, szóval, dinamikus az időjárás, tegnap olyan helyen esett, ahol tegnapelőtt nem. Krúzolj csak, előjön majd az eső meg a hó, ha fenn a patch
  • High end PC #3395
    Ezeket tegnap csináltam
  • barmi
    #3394
    igen
  • Prince23
    #3393
    A játékban tényleg van hó és eső effekt?

    MERT nálam nincs! fent van a patch
  • IMYke2.0.0.0
    #3392
    Ezer éve leírtam a véleményemet erről az "állva és hadonászva irányítsunk egy játékot" szarságról a "leáldozott" topikban.
    Az egész úgy ahogy van: xar.
  • Zoliz
    #3391
    Ez nagyon szánalmas. Már kormány se kell, igazából akkor minek a kocsi?
  • Muttley
    #3390
    én csak az autónézegetés dologra gondoltam :)
    Nagyon elférne ez a mostani HP-ban is.
    Mire érted, hogy 'nincs jövője'?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    #3375:
    De. :) Pont ezért jelen állapotában pont a számomra élvezetes játékokra alkalmatlan. Akció FPS, TPS, autós, verekedős. Arról nem is beszélve, hogy autózol és fogod a nagy semmit. Ezééééééé van kormáááány, nemde? ;) anatómiailag meg a levegőbe lógó kéz igen rövid idő alatt begörcsöl.
  • Lacee86
    #3389
    Ha már itt tartunk, h ki mit hiányol, azért a nagy szabadon bejárható vidéki terület mellett elfért volna vmi városi környezet is sztem (bár egyik fórumon olvastam, h jövőre a Shift 2 mellett jön az Underground 3 is, nemtom h ezt honnan szedte az illető, de jó lenne). Történet nekem abszolút nem hiányzik, sőt pl. Carbonban ezeknek a hiperszuper csávóknak a mutogatása meg h kit versz meg, egy idő után már-már gagyin idegesítő volt. Autók vizuális fejlesztését nem bántam volna, de annyira nem hiányzik. Az viszont igen, h verseny közben a sarokban nem írja ki, h ki hányadik, pontosan mennyivel van lemaradva az elsőtől stb., meg hogy a verseny végén nem lehet megnézni a versenystatisztikát. A patchben meg vártam volna a graf beállíthatóság kibővítését. -.- Úgy kb. ennyi jutott eszembe hirtelen.
  • Blum
    #3388
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem már a béta fizikája sem tetszett...:/
  • wollnerd #3387
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát remélem a TDU2-nek lesz egy jó fizikája....
    Semmi értelme krúzolni 1 szar fizika mellett!
  • Blum
    #3386
    Passz,én nem használom.
  • wollnerd #3385
    De ugye a Camerahack nem műxik a patch mellett?
  • Blum
    #3384
    "-A Menü eleve egy 0 minen le van egyszerűsítve a beállítások is."

    Miért,mi a gondod vele? Mit szeretnél még állítgatni?

    "-Tuning egyáltalán nincs még csak "színkeverő" se 6db szín közül lehet kiválasztani az autó színét."

    Hot Pursuitba minek tuning?

    "-Nincs szabadon bejárható város."

    FAIL. De van! :DDD

    "-Nincs törés"

    Nálam van...

    "-Arról már nem is beszélek hogy belső nézet még mindíg nincs"

    Már van...

    A zene meg szubjektív. Nekem személy szerint tetszenek. Ha ennyire zavar,akkor leveszed a játékban a zene hangerejét aztán tolsz valamit Winampban.
  • Bullitt
    #3383
    Na jó, akkor egy két dolgot tisztázzunk.

    Én ott kezdeném, hogy nem csak a Criterion fejlesztette, hanem a DICE is. Eléggé fele-fele arányban vett részt benne a két fejlesztőcsapat.

    - Tuning mifasznak ebbe? Neked nincs már abból eleged, hogy minden hülye bodykitet felpakolgatunk olyan autókra, amit nem kéne ilyen szir-szarokkal elcsúfítani? A színkeverő hiányolása érthető, én elvagyok viszont a gyári színekkel. Az autók ugyanis ezekben a legszebbek.
    - Nincs város... kb. bejelentés óta tudjuk. Engem az se zavarna, ha free drive se lenne. Ott az underground meg a world ha városozi versenyeket akarsz.
    - Nincs történet... eddig meg az volt mindenkinek a baja, hogy volt és szar. Döntsük már el mi kell. A másik, szerinted egy ilyen játékban mégis milyen történet lenne? Gyakorlatilag az autókon kívül semmi életszerű nincs az egészben, minden elképzelt.
    - Nincs törés... egy játékkal játszunk? Törnek az autók és a jobb alsó sarokban, a kilométeróra melletti vörös csík azt mutatja, mennyire vagy közel a totálkárhoz.
    - Ütközések nem szánalmasak, csak idegesítőek egy idő után.
    - Belső nézet hiányát is nyár óta tudjuk, de ott a camerhack ha ennyire hiányzik.

    A zenék meg megint ízlés kérdése.
  • COD Black Ops
    #3382
    Hali! Én csak a véleményemet írnám le:

    Kezdeném ott hogy ezt a "játékot" biztos hogy nem a criterion fejlesztette. (Legalábbis nem az a csapat akik a Burnoutot csinálták)
    A Burnout-ba (xfire szerint eddig van 140órám) tehát az egyik kedvenc játékom :) De ez a nfs kb outrun szintű nagy 0 !!!
    Annyit sikerült hozzátenniük az elöző nfs-ekhez képest hogy van kemény 4!db "fegyvered (pl:szöges útzár)
    Ami visszafejlődés:
    -A Menü eleve egy 0 minen le van egyszerűsítve a beállítások is.
    -Tuning egyáltalán nincs még csak "színkeverő" se 6db szín közül lehet kiválasztani az autó színét.
    -Nincs szabadon bejárható város.
    .Nincs történet! Egyszerűen nem is értem hogy ezt hogy gondolták....
    -Nincs törés
    -Az ütközések egyszerűen szánalmasak 300al belemegyek egy rendőrkocsikból álló útzárba (jön egy animáció vagy micsoda ) és ezután mintha semmi se történt volna megy tovább az autó...akkor legalább lett volna úgy mint a most wanted-be hogy átmeyek rajtuk de ne egy "videó" legyen.
    -Irányítás egy vicc a kanyarokat csak driftelve lehet bevenni.
    -Arról már nem is beszélek hogy belső nézet még mindíg nincs


    És még ezt fokozták 20db a játékhoz egyáltalán nem passzoló dögunalmas zenével.
    pl:
    Watercolour Pendulum
    (Pendulum nagyon jó de ez a szám az egyik legroszabb vannak ennél 10x jobb számai is)
    Shining Down Lupe Fiasco feat. Matthew Santos
    (Lupe Fiasco a maga műfajában egy Isten de ez a szám Santosal nagyon nem jön be itt is sikerült kiválasztani szerintem az egyetlen rossz zenéjét)

    Hogy van pofájuk egy ilyen semmit kiadni?


  • mcwolf
    #3381
    Elkezdtem írni vmit, de inkább töröltem. Nem éri meg, mert lesz@rom, hogy mások mit gondolnak.
    Én cheat-elni utoljára a Quake god-mode-jával cheat-eltem, de azzal nem zavartam meg senki lelki világát. Szerintem hülyeség (amúgyis ,online meg végképp). Én kihányom a belem az ilyen cheat-elős köcsögögtől, és legszíveseben szétverném a fején a PC-jét. Rohadjon meg az olyan,aki ezzel tönkreb@ssza más játékélményét.
    Neked ez a gamma nem megy annyira, más jobban ráérzett az irányításra,és esetleg jobb az autóválasztás. Ezért nem kellene egyből csalással vádolni a másikat!
    Melyik pályán futott időmet vegyem fel avi-ba, hogy lásd,nem csalok

    Törölj nyugodtan egyébként, van más a barátlistámon
  • SaphireDraco
    #3380
    Lehet online freeride ban haverral járkálni?
  • Stockbauer33 #3379
    Nem oknélkül gyanusítottam meg.Ír6am vna az emcéfarkasról is de orvosol6ó ez .Most törlök mindenkit és nemzavarnak az idők.Nemversenyeztem veletek ezért mostantól már mind1.Elnézést ha megbántottam vna vkit.Ma kb 3 órán keresztül krúzoltunk a Seanal gondnélkül a HP-ba skype beszélgetésel nekem megfüszerezve a Roxy-al és ezután is igylesz max hozzánk csapódik a MrFordShelby .Felmentem gurulni a TDU Oahura és kegyetlen lagolnak a civilek még mindig.A kormányomon nemlöttembe a FFB-t mert halál ahogy ezt a TDU-ba megoldották.Rángat mint az állat.A HP-ba meg tökéletes.Oahon egy komolyabb szigetkör 42-45 perc itt a HP-ba 30 de viszont full jo graffal hó-eső gyönyörü hegyek.Szal a TDU uninstall és ezzel freeride-ba még tavaszig tuti elleszek a haverokkal.Aztán TDU2
  • Prince23
    #3378
    igen, vagy lagol.
    Kaphatsz ám szar "szervert" is EA-től. Főleg ha az illető koreai meg amerikai, előfordulhat, hogy gyenge hosztot ad be.

    Más:
    Viszont az Autolog-ot nem bírom még tovább dicsérni. nagyon rendszerezett online közösség. akár a facebook vagy steam....
  • wollnerd #3377
    Azt mondod hogy a játék nem szereti ha a CPU kihasználtság 20%-nál több?
    Az enyém 2 magos ritkán szokott nagy lenni a CPU használat.

    holnap megpróbálom patch-val ONLINE-ozni.
  • Prince23
    #3376
    Ez nem azért van mert cheater. Bár ilyen könnyű lenne megszabadulni tőlük, mint ahogy az EA ezt így megoldja ezzel, hogy a nem csítereket kirúgják.

    wollnerd: ezt azért csinálja, mert szaggat vagy lagol a géped. Ezért fogja és kirúg. nekem is volt már ilyen kétszer, és pont a patchel. Igen csak fura.
  • nyirog
    #3375
    "enyhén" késik az irányítás, nem ? :D
  • Totti5
    #3374
    Ez csak egy demo, nincs jövője, viszont az autó nézegetés funkció rendben van.
  • nyirog
    #3373
    Jojo, nyugi nem foglak törölni. Habár ezt a csítelős dolgot sose fogom megérteni, elveszik a játékból az ami játékká teszi - kihívás nélkül unalmas és könnyen végig tolható a játék...
  • RYO21
    #3372
    WTF?