4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • [HUN]FaTaL
    #3451
    Nem hiszem, nem jellemzőek az EA játékok steamen.
  • Pyro82
    #3450
    Hello!

    Azt szeretnám kérdezni, hogy steamen megfogjeleni a játék? Vagy mikor várható a megjelenése steamen?

    Bye!
  • [HUN]FaTaL
    #3449
    Többin nem megy az újfajta AA algoritmus.
  • fekete0012
    #3448
    hello az ati hotfi-al még jobb lesz probáld ki
  • Blum
    #3447
    3D-->AA

    -.-
  • SaphireDraco
    #3446
    Hol kell catalystban az élsimítást keresni? :) vagy nem ilyen néven van vagy hol van? :)

    Előre is köszi
  • High end PC #3445
    Totti, na milyen lett ahhoz képest, amit te próbáltál boxon? ;))) Mert most már nagyítóval kell keresni a recéket. :)
  • pxxl
    #3444
    na ez így már fasza :)
  • pxxl
    #3443
    ésattöbi?
  • [HUN]FaTaL
    #3442
    Azért azt beleírhatnád hogy HD5xxx és HD6xxx-eken, máson nem. :)
  • RYO21
    #3441
    Hol és mit kell beállítani? Driver már fent van, +shift.exe trükk megoldva
  • bency
    #3440
    Erre a pályára még emlékszem pedig Isten tudja hány éve játszodtam ...
  • nyirog
    #3439
    Jöhetne Nvidiára is...
  • Bullitt
    #3438
    Uh, na ez elég erős javulás azért.
  • High end PC #3437
    Jelentem, az új ATI-s Catalyst videókari driver-el tökéletesen megy az AA!!!!!!!
    Gyönyörű recementes minden, a kocsi is, a korlát meg a villanyoszlopok is :))))))))))))
    Fullra nagyítsátok ki, mert akkor látszik igazán az eredmény!!
    16xAA :)))))))
  • nyirog
    #3436
    Majd dobjál fel róla egy képet h jobb lett- e vele. Nvidiához csak az inspectror van ?
  • Bullitt
    #3435
    Kicsit szakadt ezen az eső :D
  • High end PC #3434
    Húú, már szedem is, végre normálisan működni fog a brutál nagy AA driver-ből :DDD
  • Stockbauer33 #3433
    Ütős az LP670 SV

    Ha vki nemtudná az élsimítási trükköket
  • High end PC #3432
    free drive-ban lehet együtt tolni?
    Olyat szívesen mennék, műszerfal nézetből, kormánnyal. :D

    NFS World nekem unalmasabb tömeges kocsikázásra, pedig azt pont arra találták ki.
  • mcwolf
    #3431
    Este jön valaki réjszelni?
  • SaphireDraco
    #3430
    :)

    http://img2.indafoto.hu/8/5/115065_32238b302c6769cf0472355b93e449a4/10092113_3cb2345d92d4b5c7ef029aac880cff4a_xl.jpg
  • High end PC #3429
    Nem tudom, még nem néztem, de én még nem játszottam végig a játékot, még 30-40 százalék körül abbahagytam, és a mobil rack-emre lementettem a mentésem, hogy ha lesz időm februárban, még folytatom, a hét elején pedig leszedtem egy savegame-t az NFSCars oldaláról, ahol már minden kocsit megszereztek, hogy free drive-ban addig tudjam használni mindet, de eddig még nem tűnt fel, hogy aki a savegame-t csinálta, az csalással csinálta, gondolom valami save editor-t használhatott, hiszen a pályákat se játszotta végig, gondolom a konzolos DLC-ék mintájára, amik feloldanak minden autót már az elején, csinált egy PC-és savegame-t, ami megteszi ugyanezt.
    De kössz, hogy szóltál, nem tűntek fel az eredmények, sosem néztem se másét, se a nevemen lévőket, kéne keresnem egy másik save-t ideiglenesen.
  • SZilaJMaGGoT
    #3428
    "Az NFS sose gyártott szimulátorokat" XDDD LOOOOL Segítek az NFS sosem gyártott semmit... XD
  • gduck
    #3427
    Az a sok 1 másodperces időeredmény hogy jött össze?
  • Csokis
    #3426
    Dodge Viper SRT10

  • SeanJRRussel
    #3425
    Szánalom amit néhány ember csinál itt de komolyan.Semmi másból nem állnak csak nyafognak.Mint ahogy a játék nevében benen van PURSUIT ami üldözést jelent, nem csoda hogy nem a tuningról szól és a festésről,hanem arról, hogy kemény vasakkal zúzol a rendőrök elől és száguldozol a verdával mint a vadállat.Ha eljutnátok már a 13 szintig legalább rájönnétek hogy itt az üldözés és a szökés a lényeg akció filmekbe illő actionök vannak és néha a pofám leszakad attól amit látok.De csak azon nyafogni hogy jaj esik az eső meg a hó meg mié világít a lámpa autómatikusan meg amúgy is szar az irányítás....Kapjatok már az agyatokhoz és haggyátok már abba a szarakodást.Nem kötelező ezzel a játékkal játszani!!!! Az NFS sose gyártott szimulátorokat akkor mire van ez a nagy meglepődés.Sokan a Königet se tudják irányítani akkor meg mi a picsáról beszélünk emberek?????????

  • COD Black Ops
    #3424
    http://www.youtube.com/watch?v=x-7osIds_RU&feature=BF&list=FL9QWEWidqubA&index=2
  • IMYke2.0.0.0
    #3423
  • [HUN]FaTaL
    #3422
    Miért nem Saki Kaskas zenék vannak, rohadt jók voltak. :) Mondjuk néha berakom aimpba őket a játék meg le van némítva :D
  • IMYke2.0.0.0
    #3421
    "Saki Kaskas
    Real Name:
    Theodosius Kaskamanidis
    Profile:
    One of the musicians responsible for the Need For Speed computer-game soundtracks, in particular NFS2 (1997), NFS3: Hot Pursuit (1998) and NFS: Porsche Unleashed (2000, all by Electronic Arts)."
  • Prince23
    #3420
    Akkor legyen Ez inkább :D
  • Dj Tommy
    #3419
    thx
  • RYO21
    #3418
    Akkor már inkább EZ ! :D
  • Prince23
    #3417
    ez benne van a mass effect 2-ben is :D
  • nyirog
    #3416
    Háhááááááá, Mass Effect 2 -ben is ez szólt az Afterlife clubban
  • High end PC #3415
    dgVooDoo 1.5 emulálja
  • vinc3nt
    #3414
    mi hiányzik nekem az nfsből?
  • Dj Tommy
    #3413
    Le tudnád írni, hogy-hogyan oldottad meg a 3dfx kezelést?
  • SZilaJMaGGoT
    #3412
    Én forzába a kinctet csak arra használnám, h verseny közbe tudja bámészkodni a kocsiban, de joy-al irányítanék. Viszont a bámészkodás kurva jólenne, elég élethű lenne!