4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • pxxl
    #3491
    vótmá
  • pxxl
    #3490



    jah am már nálam is esik a hóa :D
  • atila4
    #3489
    újabb mód
  • [HUN]FaTaL
    #3488
    "mely nem kompatibilis a PC-s DirectX 9 MSAA-jával"

    És az újabb directxek mi a lófaszra valók?
  • Doomista
    #3487
    Nem.

    ma 20:20
    ma 20:21
  • NoP80
    #3486
    No igen. :)
  • nyirog
    #3485
    Ez egyszerre ment :DDD
  • nyirog
    #3484
    Jól fordítottad, ez a lényege az egésznek; viszont lejjebb írja h majd a későbbi Nvidia driverekkel is rá lehet erőltetni az AA -t úgy mint ATI -nál.

    I suspect that the missing AA issue is a design choice that came about because the engine uses deferred rendering (or lighting) which is incompatible with MSAA under DirectX 9 on the PC. The consoles use their own graphics library which is probably why they have AA albeit basic 2xMSAA at best and only on the cars it seems. Disappointing for us PC gamers really when you consider that those machines are six years old technology wise and our graphics cards are many times more powerful and support DX10/11.

    I know NVIDIA are aware of this AA "issue" as they consider it a bug and the implication I got was that they'll add support for the game in a later driver so it can be forced via the control panel. AMD will no doubt do the same for their cards too (AA can currently be forced for the cars if you use the 10.10e drivers apparently or, if you have an HD 5000/6000 card you can use MLAA). Not quite as tidy as having an in-game AA but it's better than nothing.
  • NoP80
    #3483
    A srác nem a fejlesztőcsapat tagja, de nagyjából ezt írja: (az előbb már beírtam, de mint kiderült, reg után 30 napig nem szúrhatok be linket. A hozzászólásom viszont elveszett :()

    "Azt gyanítom, hogy a hiányzó élsimítás a játékmotor megtervezésére vezethető vissza, mivel az deferred rendering-et (vagy megvilágítást) használ, mely nem kompatibilis a PC-s DirectX 9 MSAA-jával. A konzolok a saját grafikai könyvtáraikat használják, és valószínűleg emiatt van - még ha csak kezdetleges kétszeres, és csak az autókra alkalmazott - AA-juk. Ez elszomorító nekünk, PC-s játékosoknak, különösképp ha azt vesszük figyelembe, hogy azok a gépek hat éves technológiát képviselnek, a mi grafikus kártyáink pedig sokkalta erősebbek, és DX10/11 támogatással is bírnak.

    Abból, hogy az NVIDIA tud erről a problémáról, és bug-nak minősítették, úgy vélem, hogy egy későbbi driver-ben támogatni fogják a játékot, és így a driverből be lehet majd kapcsolni az élsimítást. Az AMD kétségtelenül ugyanezt fogja tenni (jelenleg a 10.10e verziójú driverekkel be lehet kapcsolni az autókra, illetőleg 5-ös vagy 6-os sorozatú Radeonokkal lehetőség van MLAA használatára). Ez bár nem olyan szép, elegáns megoldás, mintha a játékban lehetne kapcsolni, de több, mint semmi."
  • gduck
    #3482
    ITT a fórumban valaki azt írja (ha jól értelmezem), hogy a játék grafikus motorja és DX9 párosítás miatt nincs az AA.

    UI: fordítsa le valaki aki perfekt angolból
  • nyirog
    #3481
    Hopp, kérdőjel kimaradt a mondatból, kérdő mondat akart volna lenni
  • nyirog
    #3480
    Ezt csak te mondod vagy írták h megakarták szopatni a PC-seket a konzolpuncik javára (jó nyiláván nem így írták meg ha megírták, de a lényeg érthető) ; esetleg simán nem volt idejük belepakolni a határidő miatt....
  • gduck
    #3479
    [URL=http://ipon.hu/?news=15011]"ha a játék legújabb Youtube videója eléri az 1 millió találatot December 12-ig, akkor ingyenes DLC-vel kedveskedik minden játékosnak"[/URL]
  • Doomista
    #3478
    Akkor most belépek a játékba, kiválasztok egy szuper kocsit, majd átmegyek vele transformers gépezetbe és ezzel a transformers gépezettel megtámadom a központjukat.
  • IMYke2.0.0.0
    #3477
    Direkt.
  • Doomista
    #3476
    De akkor most végül is nem is mondták a készítők, hogy miért nem lehet AA-t állítani a játékban?
    Direkt vót?
  • fery02
    #3475
    ezen nem az a "Morfológus" élsimítás van? Mert mintha túl simított lenne. :)
  • M@TriX
    #3474
    nah, csak most volt időm újra gémelni és feltenni a patchet, az eső, hó és lencse effekt mellett a hőeffekt is felbukkant, így már egész pofás lett így együtt
  • pxxl
    #3473
    nekem azzal nincs bajom, csak nem akarom végignézni, át akarom lépni!
  • IMYke2.0.0.0
    #3472
    Én is utálom - első másodperctől kezdve. Az ilyen hangzás nem az én világom. Ahogy a feka rap sem.
  • pxxl
    #3471
    én gyűlölöm :D de legalább át lehetne ugrani :/
  • xxxpaulxxx
    #3470
  • Doomista
    #3469
    nem egyszer megnézem az introt, fasza azzal a zenével :D
  • pxxl
    #3468
    végre no intro hack
  • M@TriX
    #3467
    jó de az átvezető animációknál a menüben amikor bemutatják a kocsikat, tiszta 90es évek feelingem volt, mintha 640x480-ba nyomnám :)

    ez van...
  • gduck
    #3466
    Jaaaaaaaaa! Erre nem is gondoltam, de vagyok. Az asztali monitor öreg jószág, egy 19" 4:3-as és 1280x1024 a felbontása. Lusta voltam kirakni a képet a TV-re, de úgy látszik nem úszom meg (ott megvan az 1080p)
  • IMYke2.0.0.0
    #3465
    Kicsit félve kérdezem: mekkora monitor/felbontás mellett játszol?
  • gduck
    #3464
    Tegnap este olyan zivataros versenyen mentem (nagyon jól meg van csinálva), hogy örültem ha az utat láttam

    UI: Titeket nem zavarnak onlineban a két oldalt lévő bazi nagy betűs kijelzések? Mintha látáskárosodottaknak csinálták volna, akkora és semmit nem látni tőle
  • tmisi
    #3463
    Észre lehet venni, de azért annyira nem zavar (engem), mint a kezdeti UE3-mas játékokban (pl. R6 Vegas).
    Egyébként ebbe a játékba amúgyis kurvára kell figyelni mindenre /pl. zsaruval teli versenyeken/, szóval nincs időm ilyennekkel foglalkozni.
  • IMYke2.0.0.0
    #3462
    Engem akkor zavar, ha nézegetem - amúgy meg nem.
  • pxxl
    #3461
    mondjuk engem is zavar, h nincs AA :/
  • tmisi
    #3460
    Nem azért mert nézegetni akarja. Ezen játék alatt félgőzzel megy csak a HighEnd gépe, így bosszantja, hogy nem használja ki a vasat (mondjuk szerintem AA-val sem). xD
  • Lacee86
    #3459
    Ez mind szép és jó, de érteni még mindig nem értem a nagy AA mániát. Álló helyzetben igen, nagyon szép recementes, de ha 350-nel tépek az autópályán, ki a p*csöm nézegeti a recéket? xD
  • nyirog
    #3458
    hoppá, igazad van :\
  • gduck
    #3457
    Nem néztél el valamit? 1 hónapos a legújabb (hivatalos) NVIDIA driver! (október 25.)
  • balcooo
    #3456
    Visszajátszást nem lehet valahogy elöcsalogatni a game-böl? (Bár ha jól emlékszem a kb 9 évvel ezelötti HP2-ben sem volt)
  • nyirog
    #3455
    Hát leszedtem az új Nvidia drivert a Geforce GTX 465-ömhöz (nov 25.-i driver ) állítgattam benne de nem lett jobb az AA, ugyanúgy maradt a rece-fice .

    Ennek bánatára fogtam a mclarent és free drive-ba kocsikáztam fél órát és totál odavagyok, egy párszor már mentem free drive módban és már akkor is tetszett a játék, de most kimondottan a tájat skubiztam és meg kell mondjam kibaszott jó :D. Annyira hangulatos, személyes kedvencem az a rész ahol ilyen farmok vannak, meg ilyen bozótos (talán búza, nem tudom). Kíváncsi vagyok h DLC formájában fogunk e kapni újabb pályákat, mert a térképen lenne neki hely bőven, habár a meglévőekkel sem tudok betelni - de azért pár újat nem bánnék még pluszba :DD
  • xxxpaulxxx
    #3454
    Felraktam a patchet, de nem tudom javított e valamit... eső-hó nem esik, viszont iszonyatosan elkezdett akadni a játék valamiért:S Tipp?
  • Pyro82
    #3453
    Kár :( Pedig a shitf meg az undercover kapható steamen. Azért kösz a választ.
  • Csokis
    #3452
    Nem lesz!