4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • pxxl
    #3531
    na elvileg most nálad nem esik a hó :)
  • [HUN]FaTaL
    #3530
    Operában nem esik :D Vagy kiszűrte a scriptet de nem látom, hogy szűrne bármit.
  • pxxl
    #3529
    majd megoldom h neked ne essen :)
  • LeWyTy
    #3528
    részvétem
  • HUN BECSEHELY
    #3527
    Megvettem,holnap megjön
  • Muttley
    #3526
    A tesztedhez néhány szó:

    Grafika: xboxon sem fagyás, sem élsimítás probléma nincs. :) Az F12010 meg rossz példa. Az egy híg bélsár. Grafikailag mindenkit az esőeffekt fog meg. Az viszont nem minden. Az autók kidolgozása pl. nekem az rFactor CTDP 2005-ben sokkal jobban teccc. Fizikáról azért nem beszélek, mert grafika témában jöttél elő vele ;)
    Autók: jó lett volna, ha nem 30 féle Ford Mustangot, meg 50 féle Lambo-t kapunk és akkor beférhettek volna egyéb unikumok is, de máááámind1 :)
    Irányítás: Arcade-arcade ez igaz, de mégis hegymenetben nem gyorsul úgy az autó. Ha elszexuálsz egy kanyart, akkor eléggé lelassulsz, minek utána a többiek úgy mennek el melletted, mint sebesült vadlúd mellett TU-144.
    Hangok: a turbós autóknak nincs BOV hangjuk. Én speciel hiányolom.

    Minden másban osztom a véleményed. Nálam is 9.0 pont ;)
  • ManoNegra
    #3525
    Azt nem tudom, de irányítani tudod a pelyheket az egérrel
  • IMYke2.0.0.0
    #3524
    Hogy tudom a hóesés scriptet blokkolni? - Tényleg nagyon megfogja a betöltődést. S a többi fülön lévőket is.
  • High end PC #3523
    Jah, és említésre méltó még, hogy a Shift-ig szerintem ennek az NFS-nek volt a legjobban kidolgozott a fizikája (Porsche sem volt annyira élethű, mint a legelső NFS, elég csak elővenni mindkét részt kormánnyal, Porsche-ban ha elvetted a lábad a gázról, sokszor még fékezni sem kellett a kanyar bejárati ívénél, és be lehetett kanyarodni iszonyat sebességgel, mint az NFS III-ban), még a Road&Track autós szakújságíró munkatársai segédkeztek a fejlesztésben, van is egy PC-X magazin tesztem is 95-ből a játékról. :)
  • High end PC #3522
    94/95-ben emlékszem ez volt a legszebb műszerfalnézettel rendelkező autós játék, akkoriban brutál volt...
    TNFS SE-ben meg picit javítottak is a grafikán, nekem is az SE van meg belőle.
  • High end PC #3521
    Így van, épp a hétvégén raktam be 3dfx-es képet ide a topic-ba az NFS II SE-ből, 3dfx-es verzióban indítva nem volt belsőnézet, normál módban indítva pedig volt, vagyis attól, hogy valakinek a II SE volt meg, még játszhatott műszerfal nézetből, csak akkor nem volt a játékban jó pár 3D effekt, nyilván akkori erőforrás okokból.
  • NoP80
    #3520
    Hmmm... a régi szép idők. :) Rockzene, élő videók, és a korában páratlanul gyors grafikus motor! Egy baj van ezzel a videóval: kár, hogy körpályáról készült. SZVSZ sokkalta élvezetesebb volt a forgalomban száguldozni, és szakaszokra vagdalt valós (valószerű?) útvonalakat bejárni. Hogy ne legyen annyira off : rendőrök elől menekülni...

    Hejj, de jó is volt. :) Emlékszem, másodperceket javítottam az addigi rekordjaimon, mikor végre átkapcsoltam manuális váltóra. :)
  • [HUN]FaTaL
    #3519
    Ja azt nem tudom :)
  • M@TriX
    #3518
    aki még nem élt :)


  • NoP80
    #3517
    Tán a második rész special edition-jének 3dfx-es változata nem rendelkezett belső nézettel, azon túl egyetértek.
  • [HUN]FaTaL
    #3516
    Első két részben hogyne lett volna?:D

    A HP2-ben nem volt először, volt is felháborodás belőle. Azóta csak a shiftben volt.
  • M@TriX
    #3515
    mondjuk már az NFS1-ben is volt belső nézet...
    a tuningot azt nem hiányolom...
  • IMYke2.0.0.0
    #3514
    Minden régi részben volt belsőnézet. Az újkoriakból felejtették el.

    Szerk.: Talán az első 2 részben nem volt.

    A tuning senkinek sem hiányzik.
  • Mikeee89
    #3513
    Anno nem volt se tuning, belső nézet se mindig és akkor nagyon híres volt. Nekem kissé elegem van már a tuningból.
  • IMYke2.0.0.0
    #3512
    "Összegzés: Minden összefoglalva nagyon jó lett a játék. Kidobálták belőle azokat a felesleges részeket, amik nélkül annak idején a csúcsra ért a széria. Nincs tuning, nincs belső nézet, de ebbe a játékba nem is illene bele.

  • Lacee86
    #3511
    Bár negatívumként még beleírtam volna a grafika rendkívül csekély állíthatóságát.
  • Lacee86
    #3510
  • M@TriX
    #3509
    valszeg nem fícsör :)
    (nekem is ott vannak...)
  • Mikeee89
    #3508
    Írtam egy tesztet a játékról, akit érdekel olvassa el: Need for Speed Hot Pursuit teszt
  • pxxl
    #3507
    tegnap nem vágtam valamit este...már rég megnyitottam a 2 zondát (nfs edition meg a sima), nézem a többi verdát hogy mi van ott, mi lesz a következő, és megint ott van a listában, még lezárva a ugyanaz a 2 zonda :D mondom lol, 11k pont kell hozzá, csaptam egy versenyt, és megnyitottam megint ugyanazt a 2 autót, szval most 2x2 paganim van. bug-e? :D
  • M@TriX
    #3506
    jó de nem egy olyan lámáról olvastam fórumon, aki felölírja crackelt exe-vel a patch után, aztán csodálkozik, hogy nem változott semmi :)
  • IMYke2.0.0.0
    #3505
    Majd meglátjuk.
  • Bullitt
    #3504
    Egy magyar szájt vs. hivatalos forrás:

    "Currently the DLC will only be available on Xbox 360 and PS3.

    NFSDrew
    Community Manager | Need for Speed"
  • pxxl
    #3503
    az mind1, hogy eredeti vagy sem, wrz-vel is megoldható a hó/eső :)
  • pxxl
    #3502
    mi a csöcsnek kell ilyen autót adni? ott van mind a 3 a játékban. huu másképp néz ki kicsit. hurrá...adjanak olyat ami nincs benne :/
  • IMYke2.0.0.0
    #3501
    Félreértések tisztázására:



    Remélem, látszik a kiemelt lényeg...
  • M@TriX
    #3500
    drivert frissítettél?
    eredeti-e?

    nekem nVidia van legújabb driverrel + patch, minden van...
  • BoneDragon
    #3499
    Ja csak nálam van hangja de semmi... Nála is úgy volt patch után, szal kiváncsi vagyok mi történt :)
  • atila4
    #3498
    Dinamikus az időjárás. Valamikor esik valamikor nem :D
  • BoneDragon
    #3497
    Hogy oldottad meg?:O Nálam nem esik =(
  • fery02
    #3496
    Amúgy a jelenlegi (szám szerint újabb) 10.11-es ATI driverrel akkor nem is működik az a fajta élsimítás?
    Meg akkor jelenleg csak is MSAA-val lehet élsimítást elérni?
  • fery02
    #3495
    De te elolvasztok a Lamborghini formájú öngyújtóddal. :)
  • atila4
    #3494
    akkor bocsi :)
  • High end PC #3493
  • Doomista
    #3492
    1 órája nem :D