4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Sgtfathi
    #3735
    Van valami megoldás hogy ne szaggasson a játék bizonyos részeknél?
    Főleg a kanyarok, ill a forgalomnál jö elő,bár mit állitok a grafikán, NFS_HP_PC_Patch_1010.exe fent van de igy is gáz.
  • High end PC #3734
  • IMYke2.0.0.0
    #3733
    Hát igen, egy Impreza jól jött volna...
    Meg szívesen vettem volna egy Porsche Chayenne-t is :)
  • Muttley
    #3732
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    IMO a legjobb autós játék - ÖSSZÉLMÉNY tekintetében - a mai napig is.
    Egy dolog hiányzik belűűűűle:
    http://aclassblog.files.wordpress.com/2009/11/22b_03.jpg
  • Muttley
    #3731
    van kapcsolat NFS-sel, de a második comment már ODAátra ment ;)
    és abban is vóóóót rendőrök, penge ellenfelek, szembeforgalom pont akkor, amikor beláthatatlan hajtűkanyart akartál nagyobb sebességgel lecsippenteni... aztán lett belőle csitt-csatt-piff-puff :D
  • M@TriX
    #3730
    ja-ja tényleg, az kemény volt, de ezeket nem spoilerbe hanem off-ba kellene pakolni nem? :)
    ha igen, egy 60 perces menetben azért több lehet a baki..., bár talán az nem volt annyira szoros, ott az ellenek azért nem voltak ennyire kemények ( vagy én voltam fiatalabb :) )
  • IMYke2.0.0.0
    #3729
    Jó is volt az - én élveztem.
  • pxxl
    #3728
    látjuk h nem tucc írni
  • RYO21
    #3727
    spoiler fail
  • RYO21
    #3726
    [spolier]Én enzókával elsőre megnyertem :) [/spolier]
  • pxxl
    #3725
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    azért kell menni motorral. rommá lehet verni a mezőnyt, és kb 45-50 perc alatt megvan :)
  • Muttley
    #3724
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sokkal brutálisabb verseny van a TDU-ban:
    szigetkört kell menni és valamivel több, mint 60 perc (!) egy menet
    ha ügyes vóóótááá, akkor 1) kapsz 1.000.000,- pééézt 2) Saleen S7 twin-turbo-val nyomtad :)
    az egy bőven idegtépő, tenyérizzadós futam ;)
  • M@TriX
    #3723
    az tényleg baromi hoszzú, mázlimra elsőre meglett utána gondolkoztam is, hogy egyből próbálkoztam volna-e, ha nem lett volna-e meg aranyra...
    nem valószínű
  • Muttley
    #3722
    sztem hamarabb tanulsz meg angolul
  • SeanJRRussel
    #3721
    13perc11mp mentem rajta,akár hogy is nézem a tied nagyon messze van tőle
  • Demila
    #3720
    Hello srácok , ha valaki játszik PS3-al Hot pursuit-ot felvehetne barátba ... , egy magyart sem találok ... :( a nevem : levisora

    üdítő lenne néha magyar hangot hallani az éterben :)
  • Krisz018
    #3719
  • Waczkor
    #3718
    Sajnos nem ez volt az utolsó verseny ami a szenvedésről szólt.A játék tényleges utolsó versenye a 70 kilométeres negyed órás verseny,ami a legélvezetesebb lenne,tekintve hogy mindenféle pályaszakasz van benne,de ugye szokás szerint hiperszuper autókkal kell menni...Első próba:13 kilométerrel a vége előtt totalcar,második nekifutás:odafigyelek hogy ne ütközzek,harmadik hely.

    Nem is értem hogy rendőröket miért nem raktak bele?Tehát 70 kilométer,8 versenyző,rendőrök-veyronok,ford gt-k-,útzárak,spikestripek,,érj be elsőnek,ne zúzzanak le és kapsz 50000+ kókuszos csokit.Tehát mi történt velük,hogy az utolsó versenyre nem dobnak mindent a játékos pofájába,ha már előtte rákényszerítették hogy kitépje az összes hajszálát?
    Másnap meg ugye kérdezik hogy hallom be vagy rekedve,jó buli volt?Áh,otthon voltam kikapcsolódás gyanánt játszottam kicsit,de csak üvöltöztem meg csapkodtam,mert felb*szott a játék:)

    Persze azért szeretem ám ezt a játékot,de néha muszáj sírni kicsit;)
  • SeanJRRussel
    #3717
    Én meg egy Bentley gt-t nem tudtam utolérni a Murcimmal pedig 362 vel mentem utána....
  • gduck
    #3716
    Ez a 21km-es üldözéses rémálom? Oda szerencse is kell, hiába írják itt sokan a tutit: nitró, izé, azé, özé...
  • Muttley
    #3715
    és #3707
    Na, majd nekiveselkedek mindezek jegyében :)
    THX :)

    #3714:
    ha nem írják, hogy Lambo, sosem jövök rá :)
  • IMYke2.0.0.0
    #3714
    Ezzel a Lamborghinivel szeretnék csapatni a játékban:



    Több kép: Chinese dudes homemade...
  • goso
    #3713
    kössz
  • M@TriX
    #3712
    - igen
    - nem

    amúgy versenyeket is izgalmas újra játszani az AI úgyis mást hoz össze és lehet más verdát választani...
  • goso
    #3711
    lehet a játékban szabadon mászkálni? vagy csak a versenyeket lehet játszani?
  • ManoNegra
    #3710
    Azért itt találsz sokkal jobbakat.
  • giornalista
    #3709
    off: ilyen a tökéletes, házilag barkácsolt cockpit :)
  • Waczkor
    #3708
    Én tegnap előtt a Zonda versennyel szívtam,mikor 2 Ford Gt rendőrautó jön rám,akik úgy gyorsulnak mintha rakéta hajtaná őket,csak turbot kapok meg 2 jamet.Mclarenes még nekem sincs meg aranyra,meg a Veyronos se,jobban örültem volna ha kevesebb szerepet kapnak a hiperszuper autók és több átlagos versenyt mehetek,vagy én választhattam volna milyen autóval megyek és ahhoz mérten lett volna időlimit.
  • SeanJRRussel
    #3707
    Jól kell driftelni a kanyarokban és sokat menni szembeforgalommal hogy legyen nitro.Én 2.5x et mentem rajta nem oylan nehéz csak figyelni kell.
  • M@TriX
    #3706
    ja ez első igazán nehéz tesztvezetés, emlékszem....
    ott tényleg a vezetési stíluson van a lényeg.

    Számomra az volt a lényeg, hogy szinte minden kanyarba 300 felett kell érkezni, az elsőhöz, ha az alatt érkezel be már valamit elcsesztél :) a kanyarba az ÖtödÖlős részen érkezz be, minimum 250e- kell bevenni a kanyarokat, ezzel sok nitrot lehet termelni, amit kifele jössz nyomd is neki, hogy egyből pörögjön a mutató.

    Én levágásokat nem használtam, lehet hogy nyerni lehet vele pár tizedet de én nem lennék biztos benne, ez a járgány inkább aszfaltra termett. Kivéve a "barlangok előtt S kombináció, azt én keresztbenyesem, hogy jobban érkezek a "barlangokhoz".

    azt természetesen folyamatosan a szembe sávba, a kocsik mellett szűken elhúzni, hogy csorogjon a nitro. Az elején még az 1-esig se szoktam felengedni, kb fél 1-nél már kiengedem a kéjgázt. aztán utána már nem szoktam figyelni, hogy mennyi van mert folyamatosan dől, ne felejtsd kimpumpálni.

    kanyarban ha úgy érzed szűk lesz, nyomj egy kis nitrót, akkor nem gyorsul, de szélesebben veszi. Ha túl nagy ívben veszed a kanyart, akkor még egy fél mp-re húzd be a kéziféket. Durva kanyarnál meg egy pöc sima féket is használj és utána a kéziféket akkor elég brutálisat lehet fordulni... a célvonalon 350 felett illik érkezni.... :)
  • Muttley
    #3705

    na valahogy én is így :)
    csak én soha nem érek be bronz idő fölé [Morrr]
  • pxxl
    #3704
    ez a 3:08-as hegyben menős ugye? szopatás az biztos. én kibvágtam már majdnem a cuccot. vagy 10x próbáltam, abból 6-7x karambol, és uccsóra megyek, nézem az időt :O beérek, beérek vazzeee beeéééérreeeeek...áááááá...3:08:21 dögöjjémeg
  • Muttley
    #3703
    hát én ezt csinálom, de még csak ezüst sem akar lenni
    lehet, h az x360-as verzióban ezt a küldetést direkt cumiztatósra csinálták meg
  • Bullitt
    #3702
    Majdnem kihagytad a nitrót. :D

    Egyébként az útlevágásokat is megérni használni és azokon végig nitróval menni.
  • pxxl
    #3701
    nitro, nitro, szerencse a forgalomban, nitro... :D kb ennyi
  • Muttley
    #3700
    ahhhhhhh :-)
    Én mondtam rosszul
    A futam neve "The ultimate road car" és még a "régi" McLaren F1-gyel kell tépni.
    Arra van-e arany-taktika ötleted? ;)
    Amúgy THX az előbbi leírást :D
  • Krisz018
    #3699
    Helló! van valami Bounty Hack ?
  • gduck
    #3698
    Nincs tokja a játékomnak
  • The Protector
    #3697
    Ehhez a dice nagyon ért.
  • Waczkor
    #3696
    Nyisd ki a tokját a játéknak,ott van benne.