4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • [HUN]FaTaL
    #3775
    Hihi, ezt se veszem meg. Rohadjon rájuk.
  • gduck
    #3774
    És ráadásul simán leírja hogy nincs idejük! Mire? Megcsinálni a telepítőt? Ne mondja már hogy az autókat mindhárom platformra külön csinálják Nem vagyok
  • IMYke2.0.0.0
    #3773
    Tudtuk, hogy ez lesz. Nyaljanak arzénba mártott jégkockát!
  • nyirog
    #3772
  • DarkSector
    #3771
    annyira aranyossak ezek az EA-ná
  • pxxl
    #3770
    eddig is volt :D
  • SeanJRRussel
    #3769
    A szemem káprázik vagí free rideban télleg van dinamikus idő meg éj.nappal váltakozás????
  • gduck
    #3768
    64? Nekem kevesebbnek tűnt Bár tegnap este próbáltam egy párat, csak mivel 72 óra alatt aludtam 10 órát így nem sokra mentem vele
  • SeanJRRussel
    #3767
    Egyelőre maradjak első helyen,de ha vki ezt a 22mp-t is megtudja dönteni.....akko tuti leütöm
  • Bullitt
    #3766
    Láttam te próbálkoztál negyvenszer, Gduck meg 64-szer :D Hajrá azért. :D

    samsung: nézd, ez az első verseny, még nekünk is ismerkedni kell az Autologgal valamennyire. Nyilván nem tudunk mindenki elvárásainak megfelelni rögtön. Ugyanakkor ha belegondolsz, egy Time Trial is a szerencsén múlik (hol és mikor jön szembe egy traffic, hogyan sikerül bevágódni a kanyarba, stb.). Nem kell aggódni, mint mondtam, lesz még verseny, méghozzá time trialon.
  • samsung123
    #3765
    szerintem a szervező nem a legjobb versenyt válsztotta ki megmérettetésre mivel itt 100% az fog nyerni akinek nagyobb szerencséje volt..,és ki hányszor próbálta ujra, hogy az a szerencsés szituáció adódjon. Szerintem pont olyat kellet volna mihez ügyesség kell, pl időmérős versenyek, ahol tényleg az ügyesség számít(vagyis legalább nagy részben) és ráadásul hosszabbak közül, hogy ne lehessen 20mp ként újrapróbálni. mert ennek igy nemsok értelme van...puszta véletelen lesz az egész...
  • SeanJRRussel
    #3764
    Pláne h ugyan azok a vasak benne is vannak ajátékban.Most annyi h max 5km/h val gyorsabbak, naéés?
  • SeanJRRussel
    #3763
    22,7 et csináltam,egy emp, felborult gyorsan visszatolattam és pakk meg is lett.
  • samsung123
    #3762
    de mikor jön a 2. patch? elég érdekes..hogy még sehol:(
  • High end PC #3761
    Szerintem ki fogják adni mindenképp a plusz kocsikat, független mennyit ért el a nézettség, nekik így is nagy reklám volt.
    Most mi értelme lenne, ha megtartanák maguknak, felesleges fejlesztés.
    Ki fogják azokat adni, csak várjatok.
    Egy modder csapat meg PC-re is áthúzza majd, csak várni kell, idővel ez is megoldódik, én nem idegeskedem halálra magam miatta.
  • gduck
    #3760
    Nem sok próbálkozásra 44mp, most 38,7mp! És nem volt traffic karambol, egyszerűen csak 1 EMP és 2 belemenés! Kb 30-at mentem.

    Ha jól kapod el az 1 EMP és ütközést akkor már pirosban van, nekem ilyenkor 19mp volt az idő sajnos utánna elhúzott. Szóval azt kell mondjam hogy ha mázlim lett voltna, akkor 22mp is meglett volna. Szóval simán elképzelhető a 30mp csít nélkül

    UI: verda az E7 concept volt
  • modelcar
    #3759
    Úgy is csak konzolra jött volna...
  • SaphireDraco
    #3758
    Sziasztok!
    Lehet buta kérdés és én vagyok a béna de azt szeretném megkérdezni hogy a single ben a csalások mennyire elterjedtek? nem azért annyira nem izgat a speedwall meg látom hogy itt a verseny miatt is csaltak de nem értem azt hogy mégis hogy csalhatnak egy ilyen játékban ? mit csinálnak azok akik egy olyan versenyben ahol símán 1:30 felett van a reális idő ha minden jól megy ott az elsők nálam 30 sec körül teljesítenek, én a multi miatt vettem meg és ugyis azzal játszok és ott van sikerélményem bőven csak egy kicsit zavar hogy a singleben 5 helyeken kullogok kb +30 sec al :)


    az ilyen idők már csak azért is furcsák mert csoda ha 1 szer utoléred a gyanusítottat ennyi idő alatt nemhogy kivégzed
  • Bullitt
    #3757
    Még ma éjfélig van idő sztem, bár tökmindegy. Az a baj, hogy többször is feltöltötték mások ugyan ezt a videót. Simán megvan az 1 millió néző, csak nem konkrétan ennél az egy vidinél, hanem összeadva.
  • wollnerd #3756
  • Bullitt
    #3755
    Aki meg ilyenért csal, hát...biztos boldog ember. Az emberek hülyesége, hogy minden áron nyerni akarnak, az eszközöket nem válogatva. Nem nagyon tudunk semmit se tenni ellene, senki se tud. Legközelebb egy jobban ellenőrizhető versenyen lesz futam. Van még nyeremény úgy is raktáron ;)
  • Bullitt
    #3754
    Erről tudok. Nekem is hatalmas mákom volt és nem hiszem, hogy 30 alá be lehet menni vele... A BMW-t le emp-ztem, belement egy trafficba, aztán én durrantam még bele nitróval. Egyébként nagyon elhúz pillanatok alatt.
  • SeanJRRussel
    #3753
    Azt neked is tudnod kéne h a te idődhöz is hatalmas mák kellett mert amúgy 1 per körüli idők a reálisak.A tiéd és még max -5mp ami reális,a többi meg kamu meg cheat.Úgyhogy ez így marhára nem korrekt.
  • SeanJRRussel
    #3752
    Sztem csítelnek.30mp nem lehet csinálni sehogy se.30mp alatt egy EMP tudsz a kocsiba belelőni.Innentől felejtős a dolog....
  • Bullitt
    #3751
    Már megdöntötték 8 másodperccel az időmet, de majd még javítok rajta ha lesz időm...
  • gduck
    #3750
    Megsasoljunk , lehet hogy csak barátként kell felvegyelek és máris első vagyok

    UI: fogalmam sincs mennyi az időm, de este megsasolom
  • gduck
    #3749
    Windows alatt célszerű rendesen bekonfigurálni a monitort (feltelepíteni a monitor "driverét", ugyanúgy mint egyéb hardvernél) Ha ez megvan akkor windows már tudja milyen felbontás/freki kombinációkat tud a monitor és nem próbál a monitor által nem támogatott üzemmódba váltani. Ugyanis ilyenkor van a tiedhez hasonló hibajelenség!
  • modelcar
    #3748
  • Bullitt
    #3747
    Üdv mindenki!

    Remélem nem veszitek tolakodásnak, hogy megint linkelem a TCM-et, de első versenyünk keretében engem kell legyőzni az egyik "Elfogó" eventen, a Denial of Service-en. A nyertes két Need for Speed póló közül választhat, amelyet az EA-től kaptunk (Hot Pursuit-os és Shift-es).

    Az időm 38.92, aki a verseny lezárásakor a Speedwall-om első helyén lesz, nyer.
  • hentesferi
    #3746
    Sziasztok !

    Miért van az , hogy ha elindítom a játékot akkor betöltéskor kikapcsol a monitor , és csak egy újraindítás segít ? Nem csak ennél a játéknál lépett már fel ez a probléma , hanem szinte mindegyiknél , és azóta csinálja ezt mióta windows 7 van a gépen.

    Configgal biztos nem lehet baja , mert GTX 275 VGA-m van , 4 magos proci , 2 giga ram , 1 terra vinyó.

    Előre is köszi a segítséget !
  • Muttley
    #3745
    ezt imo azért csinálták így, hogy az online multiban, ha józsika menet közben belecuppan valamibe, akkor még legyen esélye utolérni versenyzőként/ rendőrként ödönkét, kázmérkát és jenőkét ;) és ne vegye el teljesen a motivációját ;)
    Viszont így eye-candy jellegén kívül, majdnem nulla jelentősége van, hogy mivel mész mi ellen

    #3740: vóóótak ott is zsaruk, de ha nagy bajt nem csináltál, nem voltak ennyire vehemensek :)
    #3741: Te is, ...., Brutus? :)
  • gduck
    #3744
    Russzol van elnevezve, jobban illene rá az "időgyorsító"
  • M@TriX
    #3743
    ja-ja azon én is röhögök, amikor végsebesség 400 környéke, majd belököm a turbót, erre megszólal a zsernyák, hogy akkor megyek spike trippelni és elhúz mellettem, kb 100-200-al gyorsabban, keni a fakabát rendesen :)
  • Waczkor
    #3742
    Na lassan nekem is minden arany lesz,már csak 2 versenyt kell aranyra kihozni.Természetesen az utolsót és egy mclarenest.Amúgy én egyik versennyel se szenvedtem annyit mint a mclaren f1es versenyekkel.Nekem ő az Elenorom,ahányszor nekifutok mindig ráb*szok vele.Azzal a különbséggel hogy én viszont rühellem ezt a kocsit:)

    Azért a tdu 1 órás versenye piskóta volt ehhez képest,ott ugye nem csal ennyire a játék,nem rak be az utolsó pillanatban az összes jó ívre egy sötétlila autót,amit nem lehet észrevenni,plusz ugye ott nincs törés,ami itt csak a mi autónkra érvényes.Azt egyébként nem értem mi értelme van hogy választhatunk autót.
    Ha a veyronnal megyek,ha mással, a gép úgyis gyorsabb,ha ugyanazt az autót vezeti,ha lassabbat.
    Kb egy suzukival is gyorsabb lenne úgy hogy én végsebességre kihuzatom a veyront,rátolok egy turbot közben,meg full nitrot,bekapcsolom az űrrakétát rajta és még a fénysebességet is.Engem az bánt a legjobban,hogy miért nem lehet egy picit emberibbre csinálni,megszoktam már hogy minden ellenem van,de könyörgöm amikor full egyenesben végsebességet megy a veyron hogy a picsába nem érem utol az elsőt.Kéne egy sebességmérés mindenkinél,mert legalább 200zal többet megy a gép.

    Amúgy egy replay modot rakhattak volna bele,szívesen megnéztem volna nem egyszer ahogy sikerült megszereznem az aranyakat.
  • [HUN]FaTaL
    #3741
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [SPOILER][SPOILER][SPOILER][SPOILER]áh, mindegy...
    [/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]
  • gduck
    #3740
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Én is akartam írni, hogy a TDU túrdösziget versenye sokkal brutálabb ennél. Csak oszt rájöttem hogy ott nincsenek fánkzabálók és ott nem hullik semmi az útra
  • [HUN]FaTaL
    #3739
    :D In my Opinion
  • wollnerd #3738
    IMO? Mi a teljes neve?

    A Google csak ezt találja...
  • Muttley
    #3737
    Jól elvagy amúgy?
  • High end PC #3736
    [/spoiler]