4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • [HUN]FaTaL
    #3815
    És a kártyái is? Mutass egy adatot ahol a digitális disztribúciót is tartalmazza. Mindenhol a retailről írnak, a steamről nem is láttam még sehol nyílvános listát.
  • High end PC #3814
    WoW is nemrég lépte át mindössze a 12 milliót, amiben a kiegészítői is bele vannak számolva, és ebben az eladási adatban nem csak a lemezes változatok vannak benne értelemszerűen, hanem a digitális eladások is...
  • gduck
    #3813
    Ilyenkor ugyan hol vannak a VGA kártya gyártók? Mert k****ra "lefizetik" a játékkészítőket hogy nekik kedvezzen az optimalizálás. Ilyenkor meg lapítanak
  • [HUN]FaTaL
    #3812
    A statisztikákban nincsenek benne a digitális eladások, nincsen benne a WOW ami akkora bevételt generál amiről a konzolok csak álmodni mernek. Nincs benne a sok kis netes piszlicsáré szar sem, amiről nem is hallottál meg a sok kínai szarság amiket nem is ismerünk, meg ugye a steam...

    Na mindegy a vitát befejeztem :)
  • DarkSector
    #3811
    amugy most találtam ezt a gif-et tök cukorka. :)
  • Muttley
    #3810
    értettem én :)
  • DarkSector
    #3809

    a kép nem rád vonatkozik, csak irtad hogy 2 faj együt hál, szent a béke, és poénnak szántam. :)
  • Muttley
    #3808
    úgy érzem, te ki akarsz közösülni :D
    Válaszd meg a fegyvert!
    Nálam stippi-stopp: Bugatti Veyron :D
  • High end PC #3807
    Tudjuk :D
  • DarkSector
    #3806
  • Prince23
    #3805
    PC-n nem lesz DLC támogatás!

    Úgyhogy az 1 millió nézettség a Launch trailernél csak.....
  • High end PC #3804
    Már hogy ne lenne PC kezdeti időszak? :D Hetvenes évek közepén jelent meg a legkezdetlegesebb személyi számítógép, amit már PC számba vesznek a Wikipedia szerint...

    Miért, Nintendo játékkonzolok meg ugyanúgy vannak a nyolcvanas évek eleje óta...

    Mondjuk az is tény, hogy számítógép előbb volt, mint játékkonzol, és számítógépes játék is előbb volt, mint játékkonzolos játék :)
  • DarkSector
    #3803
  • Muttley
    #3802
    ennyi :)
    és multiplatformosok mostantól szeretik egymást :)
    világbéke :D
  • DarkSector
    #3801
    figy én nem lenézem őt, meg kioktatom.
    semmi gond megbeszéljük, én ezeket csak olvasom ezeket a számokat, ennyi. nem kötekedésként irtam, én tudom mire gondolhatott ő, de az nem fer mert pc-nek nincs kezdeti időszaka, ennyi erővel a pentium ota összeszámolhatnánk az eladásokat.

    vagyis sorry ez nem kioktatás, csak infó.
  • High end PC #3800
    A DLC kocsikért meg mondtam, ne aggódjatok, átmoddolják PC-re is őket, ingyen. Ez meg a PC egyik előnye.

    Konzolosok a Shift-nél is kaptak (akarom mondani plusz pénzért lehúzták őket) Ferrari pack-ot, meg más kiegészítőket, azokat is átmoddolták annó PC-re, evvel sem lesz másképp.
  • Muttley
    #3799
    jóóóól van, szegényt hagyjátok már. :)
    benézte és kész
    előfordul mindenkivel. :)
  • DarkSector
    #3798
    épp néztem ugye a cod6 magassan a világ legnagyobb példányszámban értékesített szórakoztatóelektronikai termék.

    a cod7 már az elején rávert 20%-ot eladásban, és mégy mennyit ráverhet ha így folytatja.

    cod6 asszem már túl van a 30millón is, az egy brutális szám.
  • DarkSector
    #3797
    elég csak a november utolsó hetét megnézni.

    még KONZOLONKÉNT is kurvasok, nemhogy az összes konzol együtt.
    Eladások november utolsó hetében.


    PC fel se került a listára.
  • High end PC #3796
    Így van, a multiplatform játékok szinte mindegyike konzolon fogy jobban. Nekem sem tetszik, de sajnos ez van.

    Hot Pursuit sem PC-én fogy a legjobban, ahogy az előző NFS-ek sem, ez is tény...
  • High end PC #3795
    Van egy pár:

    1. Wii Play (Wii – 27.38 million, Wii remote bundled with all copies)[68]
    2. New Super Mario Bros. (DS – 24.13 million)[68]
    3. Mario Kart Wii (Wii – 24.01 million)[67]
    4. Nintendogs (DS – 23.26 million, all five versions combined)[68]
    5. Wii Fit (Wii – 22.61 million)[68]
    6. Wii Sports Resort (Wii – 20.94 million)[67]
    7. Pokémon Red and Blue (Game Boy – 20.68 million approximately: 10.23 million in Japan,[47] 9.85 million in US)[19]
    8. Brain Age: Train Your Brain in Minutes a Day! (DS – 18.72 million)[68]
    9. Super Mario Bros. 3 (NES – 18 million)[100]
    10. Mario Kart DS (DS – 17.90 million)[68]
    11. Pokémon Diamond and Pearl (DS – 17.39 million)[79]
    12. Grand Theft Auto: San Andreas (PS2 - 17.33 million)[107]
    13. New Super Mario Bros. Wii (Wii – 16.73 million)[67]

    A Sims a legjobban fogyó PC-és cím 16 milliónál állt meg, de abban már benne volt minden kiegészítő lemeze...az a tucatnyi...


  • DarkSector
    #3794
    Ez sem igaz.

    gondold csak végig, pc-n ha valami netán eléri a 100ezres eladást, akkor az már király, Maffia 2 35ezer vol a megjelenés után 1-2 honappal.

    konzoloknál fejenként ütik a milliokat, a legtöbb cucc.
    itt nem igaz az hogy sok kicsi sokra megy.
  • High end PC #3793
    "összességében a PC játékok nagyobb bevételt generálnak"

    Hogy te mennyire nem vagy képben, az nekem már fizikailag is fáj...

    Hidd el, én szeretném a legjobban ha ez így lenne. De sajnos nem így van, távolról sem...
  • Muttley
    #3792


    Mind1. Hagyjuk. :) Nekem jó, ha neked jó. :))
    NFS: HP 2010 ON ;)
  • [HUN]FaTaL
    #3791
    Akkor értelmezd amit írtam, milyen konzolok? Annyit írtam, hogy összességében a PC játékok nagyobb bevételt generálnak mint a konzolosok. Pont.
  • M@TriX
    #3790
    de legalább mondanák meg nyíltan, nem hinném, hogy olyan nagy munka lenne nekik a konverzió...
  • Muttley
    #3789
    én megkímélem a topic-ot a FULL-OFF-olástól :)
    Kismilliószor le lett írva, hogy mi a PC vs Konzol előny-hátrány
    de egy dolgot azééé

    #3781
    Az a baj, hogy nem a kérdésre válaszoltál.
    Te azt mondtad, hogy még mindig az alapvetően pc gamék generálják a legnagyobb bevételt. (nyilván a konzolokhoz képest)
    Erre én kérdeztem: honnan-e naprakész info?
    Erre Te jössz nekem: ÉÉÉN mondjak Teneked WOW, Sims meg mittudoménmi játékokat lepipáló konzol gammákat.

    Nem játékokról volt szó egyesével. és ne én hozzak már példákat, mikor te jöttél elő egy ici-pici képtelenséggel.
    Összplatformokról volt szó.
    Ha nincsenek ilyen számaid, akkor minek dobálózol hasraütés szerű FAIL adatokkal?
    Nyilván poénból fejlesztenek egyre többen elsődlegesen manapság konzolokra és másodlagosan PC-re?
    És ezzel visszatértünk oda, hogy nem azt akarom mondani, hogy PC-nek, vagy a Konzolnak "nagyobb a f.sza". Arról van szó, hogy bemondtál valamit, amire semmi kézzelfogható bizonyítékod nincs, mi több a valós piaci helyzet a te verziódnak homlok egyenest az ellenkezője. Illetve ez XY éve igaz volt, de már régóta nem az.
    Na, "csak" ennyi ;)
  • DarkSector
    #3788
    ezt szebben le se irhattad volna.
  • ntex
    #3787
    még az árazással kapcsolatban annyit akartam hozzáfűzni, hogy mivel konzolon az említett okok miatt sokkal többen kénytelenek megvenni a játékokat és ráadásul általában (néha nem is kevéssel) többe is kerülnek mint a pc-sek nem csoda hogy mérföldekkel nagyobb bevételt is generálnak konzolon az eladott játékok
  • [HUN]FaTaL
    #3786
  • IMYke2.0.0.0
    #3785
    Igazad van.
  • ntex
    #3784
    (jelen hsz-m nem okoskodásképp írom le csak abból a szemszögből ahogy én látom a dolgot)

    ebben igazad van, de most mondom példának a jelen topik alanyát :

    a mag nevű torrentoldalon leszedték PC-re ~16000-en, Xbox360-ra ~3000 -en.

    Konzoljátékok valamivel magasabb mint a pc-seké : jelen játék pl. 576-on : PC: 9990, Xbox: 12999

    nyilván nincs annyi konzol a háztartásokban mint PC, de mivel a pc sokkal elterjedtebb egyértelmű hogy a warez is sokkal nagyobb. Ha ugyanannyi konzol lenne a világon mint amennyi PC szinte biztos vagyok benne hogy arányaiban a konzolon is sokkal nagyobb lenne a warez. Szerintem konzolra csak azért nincs ekkora warez arány mert akinek kellenek az ilyen DLC-k úgy hogy épp nem akarja banoltatni a gépét a netről az kénytelen lesz megvenni a játékot eredetiben. Ráadásul PC-n vannak különböző módszerek az elvileg csak retail játékokkal lehetséges netes játék kijátszására (hamachi és a többi). Konzolra viszont ez sincs. Sztem nagyrészt ennek is köszönhető hogy nincs akkora warez konzolra mint PC-re : kisebb elterjedtség, és a netes játék kijátszhatatlansága

    ha nincs igazam nyugodtan oltsatok :D
  • IMYke2.0.0.0
    #3783
    Bezzeg ez a cég tudott ingyenesen, védelem nélkül terjeszteni, méghozzá nagy sikerrel: Stardock.
    Méghozzá ezekhez.
  • SeanJRRussel
    #3782
    Ne kezdjük már a pc vs konzol vitát.

    Az EA meg megnyalhatja a herém....Pár kocsit ingyen is hizzánk vághatnának már nem azért.Különben meg akkor állítsanak össze fasza DLC-t plusz mission-ökkel+új területek és autók és adják ki mint a megapackot.3-4 ezer forintért akinek erederti a játéka úgy is megveszi és igen is védjék le faszentosan és akkor nem törik fel.
  • [HUN]FaTaL
    #3781
    Mondjál egy játékot ami akkora bevételt generált mint a wow vagy a sims sorozat, esetleg a Valve játékai.
  • Muttley
    #3780
    "Ehhez képest még mindig az alapvetően pc gamék generálják a legnagyobb bevételt."

    Honnan ez a naprakésznek jóindulattal sem nevezhető info?
  • DarkSector
    #3779
    azé az uccsó mondat nem igaz. cod6-cod7 már kapásból 90-90% kb nem pc, és súlyos milliokról van szó.
    a többi ok.
  • IMYke2.0.0.0
    #3778
    A bevételt már nem a PC termeli - tekintsünk most el a WoW-tól - hanem [sajnos] a hardver-light-fejlesztést követelő konzolok.
  • [HUN]FaTaL
    #3777
    "Kurvára nem, mert feltörik és senki sem fogja megvenni. Ilyen egyszerű a képlet."

    Rohadt egyszerű, le kell védeni a dlc-t is seriallal ennyi a történet. Lásd TDU, valahogy nem úgytűnik, hogy nem érte volna meg kiadni a megapackot pcre.

    "A warez miatt jutott ide a PC, tökmindegy ki, mit mond."

    Ehhez képest még mindig az alapvetően pc gamék generálják a legnagyobb bevételt.
  • Bullitt
    #3776
    Gondolkozzatok kapitalista fejjel. Megéri szerintetek PC-re kiadni fizetős DLC-t? Kurvára nem, mert feltörik és senki sem fogja megvenni. Ilyen egyszerű a képlet. A warez miatt jutott ide a PC, tökmindegy ki, mit mond. Az más kérdés, hogy a fejlesztők akarnának adni, ha egyszer ők a kiadótól függnek, akik meg pénzt is szeretnének látni mindenből, amibe moneyt pumpálnak. Teljesen logikus döntés, még ha felháborító is. Ez van.