4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • DarkSector
    #3855
    nem olyan mint a pc, csak hasonló, még a működése sem.
    vagyis nem pc, nem személyi számítógép.

    ha ennyi elmegyünk, akkor a dvd lejátszóm is az.
  • IMYke2.0.0.0
    #3854
    Hiszel még a WIKI-nek?

    A meghatározások, mióta ember él e Földön mindig is képlékenyek voltak.
    Ha akarjuk, 3-4 fórumtárssal megfejtjük neked az Univerzum nagy titkait - mondjuk fél nap alatt. S ehhez csak leírunk néhány hangzatos meghatározást.
  • pxxl
    #3853
    "interactive entertainment computer or modified computer system"
  • DarkSector
    #3852
    tudom jól, nem az van benne.. másra gondoltam.
  • pxxl
    #3851
    a boxban pl ibm proci van, ati vga, ddr3-as ram.

    egy notebookot szétszedsz sem olyan mint egy pc, mégis ugyanazok vannak benne.
  • IMYke2.0.0.0
    #3850
    Ajánlom figyelmedbe:

    SG.hu - A Playstation 3 belseje
    2006. november 13. 12:09, Hétfő

    Képek is vannak...
  • High end PC #3849
    off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Meghatározott definíciók szerint nem.

    Számítógépek
    Játékkonzolok

    Jó olvasgatást.
  • DarkSector
    #3848
    bocs de ennyi "hibát" egy hozzászólásban még nem olvastam. :)
    láttál már xboxot? vagy ps3-at? vagy régebbi konzolokat?
  • pxxl
    #3847
    lolmár ugyanúgy alaplap, proci, vga van benne, mint egy pc-ben :D egy mai alsó kategóriás pc is többet tud, mint egy box :D boxban pl egy ati x1950pro van.
  • DaniellT
    #3846

    Te vagy egy hatalmas fail.

    A tegnapi után most azt fogod "bebizonyítani" nekünk, hogy a video game consoles = comuters ?
  • DarkSector
    #3845
    nem.
  • [HUN]FaTaL
    #3844
    Az egész eleve fail mivel a játékkonzol is számítógép :D
  • High end PC #3843
    off:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Igen, biztos, ez egy első generációs játékkonzol a 70-es évek közepéről.

    Számítógépes játék pedig már az ötvenes években is volt.
    http://inventors.about.com/library/inventors/blcomputer_videogames.htm

    Kár erőlködni, eléggé utánanéztem a témának az elmúlt években :)
  • M@TriX
    #3842
    jó az ENBseries, de annyian túlqurják (erre nincs jobb szó :)), lehet érzéssel is azt a HDR-t, meg egyéb effekteket, de persze ami akinek tetszik és kész, de azért vannak durva húzások...

    mondjuk példának az alábbi két videó pont megfelelő...
  • M@TriX
    #3841
    mint írtam régebben is, én párhuzamosan vittem a két szálat, így ha egyiknél kritikus ponthoz értem mint pl. tesztautó vezetések, akkor átnyergeltem a másik oldalra és egyből megnyugszik az ember :)
  • Muttley
    #3840
    igen, csak mai szemmel nézve már nem szép
    könnyű a jót megszokni :)
  • IMYke2.0.0.0
    #3839
    Ez a rosszabbik véglet: árnyékban is fényes, ugyanolyan repedezett [mintha földrengés sújtotta vidéken autókáznánk] útfelület mindenhol...
  • Tower Guard
    #3838
    Ez nagyon zsír! Át a kerteken a kerítéseken xd. Hiányzik az időlassítás.
  • RYO21
    #3837
    Sztem ez sokkal jobb.
  • Tower Guard
    #3836
    Üdv!
    Van aki kijátszotta és nem nyomorodott le idegileg? Hú bazzeg kurva nehéz ez az új NFS, pedig játszottam már mindegyikkel, de ennyit még egyiken sem idegeskedtem :)
  • IMYke2.0.0.0
    #3835
    OFF:

    Újra feltelepítem a Most Wanted-et, ezzel a MOD-dal:

  • ManoNegra
    #3834
    Biztos?
  • IMYke2.0.0.0
    #3833
    Egyetértek - a Veyron-nál [nem szokásom, tényleg] egy a "qrva anyád" is elhagyta a számat...

    Egy futamszerkesztő tényleg jó lenne - vagy testreszabhatóság, amivel jómagam dönthetném el, hogy felhőtlen száguldozásra, vagy 200+ km/h-s szlalomra vágyom... [s ez csak egy opció lenne: forgalom sűrűség]

  • M@TriX
    #3832
    próbálkozz addig másikkal és, én úgy lépdeltem, nem kell a stressz, de nekem is nem egyszer volt, hogy szintidő + 0.25 mp :) Örültem én is

    amúgy sajna kivégezve minden, mostmár csak azokat játszom néha újra amik tetszettek, végül is más autóval meg az AI-val majdnem olyan mintha új misszió lenne, bár egy mission editor beleférhetett volna,m nem lett volna bonyolult, hogy A-B pont, meg melyik versenytípus legyen aztán sanyi, de gondolom ugyan ennyi megszerekeszteni egy DLC-t amit aztán el lehet adni jópénzért :)
  • IMYke2.0.0.0
    #3831
    Legszívesebben agyoncsapnám azt a designert, programozót, aki kitalálta, hogy egy AMG Mercedesszel 3:30 alatt kell megtenni 18,3 km-t sűrű forgalomban, autópályán...
    Majdnem egy tucatszor kellett próbálkoznom!
    Volt olyan, hogy 3:30,87-re sikerült... képzelhetitek a lelkiállapotomat.
  • High end PC #3830
    Bocs, fals infó volt, még csak RC-és verzió, a végleges még nincs kint :S
  • High end PC #3829
    Állítólag van már CC10.12, valaki rántsa le gyorsan leteszteni, megy e az AA vele, mert én péntekig nem leszek otthon :DD
  • High end PC #3828
  • SeanJRRussel
    #3827
    Én meg azt mondom hogy hülye az aki ilyen faszságokon vitázik

  • High end PC #3826
    Te tudod haver, nekem aztán hót mindegy ki mit gondol a körülötte lévő világról.
  • [HUN]FaTaL
    #3825
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem vitázok tovább, a hóvégi statisztikákban még mindig nincs benne csak a retail eladás és főként nem az online kis játékok valamint a kínai piac is kimarad.


    ON
  • High end PC #3824
    ON :D
  • High end PC #3823
    OFF
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na hát golobálisan meg még úgy sem igaz, ebbe egyre jobban belekuszálódsz, te komolyan ugyanazon a Földön élsz, mint mi? :D
    Láttál te már valaha játékeladási összesítést a hó végeken? Mert szerintem nem. PC-és eladási adatok a lista végén szoktak kullogni.
    Hidd el, nekem ez még kevésbé tetszik, mint neked! (erősen PC pártiként mondom)
  • pxxl
    #3822


    on?
  • [HUN]FaTaL
    #3821
    Egyébként ilyen alapon a mobiltelefon vezet: Mobile phone
    Tetris (100 million+)
  • [HUN]FaTaL
    #3820
    Én globális PIACról beszéltem nem játékokról. Akkor mégegyszer: A PC-s játékipar több bevételt generál GLOBÁLISAN mint a konzolos, az MMOk és a neten található kis szaros játékok miatt. Ennyi.
  • DaniellT
    #3819
    Mármint PS2-re a GTA San Andreas ment el több mint 17 millió
  • DaniellT
    #3818
    12 millióban az előfizetők száma is benne van, szóval az is.

    WoW-o eladásban még a GTA San Andreas is lenyomta, a maga több mint 17 milliós eladásával.

    Az meg már egyenesen csalás, hogy a kiegészítőket is beleszámoljuk a WoW-ba...

    Érted, ilyen alapon csinálhatnának 10 éven át kiegészítőket hozzá, és belökhetnénk a statisztikák közé mindet, hogy húúú mennyire kurva sok fogyott a játékból, ami valljuk be nem fair, a konzolos játékeladások EGY DARAB JÁTÉKRA értendőek.
  • High end PC #3817
    Egyébként meg itt megtalálsz mindent:

    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_video_games
  • High end PC #3816
    Nem, te mutass valamit, mert eddig csak dobálóztál szavakkal, nulla adattal.
    Hol az az eladási adat, ami mindent ráver bármilyen konzoljáték eladásra, amiről beszélsz? Hasraütés szerűen beszélsz, az egészet csak kitalálod.