4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Bullitt
    #3975
    Ezt mind a Jézuska hozza? :D

    Amúgy most játszottam HP-val vagy három órát, másfél óra online, másfél single (pedig már minden eventet végignyomtam vagy 2 hete, de Speedwallon döntögetem a rekordokat. Már csak két versenyen nem én vagyok az első a haverok közül, muhaha). Basszus hihetetlen nagy funok a rendőrös üldözések, főleg amikor útzár közeleg. De ma például megtanult a McLarenem repülni is.
  • High end PC #3974
    Jövő héten jön a 3D-és 2. és 3. monitorom ha minden igaz, ha három monitoros rendszeren játszom majd 3D-ben háromszoros FullHD felbontáson, vagy még ennél is nagyobbon, akkor ha ekkora felbontáson elkezded felhúzni még az AA-t is, akkor az úgy fogja zabálni a memóriát, mint kecske a káposztát. :)
  • modelcar
    #3973
    4 GBos kari nem felesleges kicsit?:D
  • High end PC #3972
    Múlt hónapban ugyanezt tettem a 10.11-nél, utána 20 percenként összeomlott kékhalállal a Win7, videókari driverre hivatkozva. Azóta nem kell onnan a cucc, várom a Sapphire-től.
    De hát hogy is lehetne jó hozzá, amikor a sima 5970-es, meg a többi gyártó 5970-es kártyái 2 GB-os modellek, ez meg egyetlen kártyává "összekapalált" 4 GB-os tuningkari, biztos, hogy spéci hangolás is kell hozzá.
  • [HUN]FaTaL
    #3971
    Töltsd az AMDtől, szerintem semmi értelme a gyártótól (általában ugyanaz a catalyst kerül ki, csak később).
  • High end PC #3970
    Egyébként a 10.12-őt a Sapphire még nem tette elérhetővé az én videókarimhoz, nektek már van?
    Gondolom majd jövő héten...
  • [HUN]FaTaL
    #3969
    Tudom, láttam, nem az eredménnyel vitatkozom.

    #3967: Bocs elfelejtettem hozzátenni hogy a HD3, HD4xxx-ekkel.
  • High end PC #3968
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1233410890&no=3437
  • High end PC #3967
    Az előbb még azt állítottad sosem működött kényszerítésből AA, most meg már teljesen mást mondasz.
  • [HUN]FaTaL
    #3966
    Nem, nem a normál AA működött és csak 5xxx és 6xxx-eken tudtál kényszeríteni az új AA algoritmussal (minden játékkal működik). Mostmár a normal AA és működik a régebbi kártyákkal is.
  • High end PC #3965
    De működött, de csak a 10.11e hotfix-el, simán rá tudtam tolni 16x-osat is múlt hónapban, és nem lépett ki a sima 10.11-el ellentétben, nem kellett átnevezni se semmit, csak AA kényszerítés driverből és kész, az eredmény látható volt, brutálisan szép lett, rece nélkül, még ide is belinkeltem a képet.
  • spidey
    #3964
    Senki? :(
  • spidey
    #3963
    Senki? :(
  • [HUN]FaTaL
    #3962
    Marhaság, ez a megoldás sosem működött, ugyanúgy nem volt AA, csak ha rajta volt az AA akkor kilépett, shift.exe-ként meg nem (ettől még AA nem volt). 10.12es catalyst óta nem kell bohóckodni semmit csak aa kényszerítés.
  • Bullitt
    #3961
    Simán driverből rányomod. Catalyst control center, ott 3D fül, majd az AA résznél kiveszed a pipát, hogy a program beállításai szerint menjen és rátolod pl. 4x-esre.

    Petike94:
    akkor itt a gond. Kalóz verzió, így nem meglepő a hiba. Evvan.
  • Mikeee89
    #3960
    És akkor hogy működik, csak simán rárakom az aa-t vagy át kell neveznem az indítóját shift.exe-re? Mert ilyen módszert is hallottam.
  • Petike94
    #3959
    Hi mindenkinek!! Én linkeltem be a Windows-os hibaképet.Segítség kellene hogyan tudom levenni a AA kényszerítést? ATi Radeon X1950 Pro-m van egyáltalán meg lehet-e csinálni vele? De kellene szerintem egy működő crack. Azt tud valaki nekem linkelni?
  • IMYke2.0.0.0
    #3958
    Igen. Kihagyták.
    Amikor elindítod a játékot, a Windows júzerneved lesz a játékbeli neved. S ezt nem tudod módosítani.
  • fery02
    #3957
    De játékban hol van profil készítésre-választásra lehetőség? Mert én átnéztem minden menüt.
    Kihagyták volna ezt a lehetőséget végleg?
  • lolSL
    #3956
    ea.comon annyi profilt hozol létre amennyit akarsz, de játszani csak akkor fogsz tudni ha veszel cd kulcsot mindegyikbe :)
  • fery02
    #3955
    Mevvettem én is mán, ha kellek valakinek fery02 néven keressen.
    Csak annyit fűzök megjegyzésként, hogy csúnya rekorddöntögetésekre lehet majd számítani, aki felvesz, mert a vadiúj Xbox gamepad for Windows cuccomat (játékkal, új VGA-val együtt rendeltem) percek alatt úgy megszoktam, mintha vele születtem volna alapból...meg a játék irányítása is fekszik.


    Csak egy dolgot kérdeznék:

    Hol lehet létrehozni egy második felhasználói fiókot. "Sehol" választ nem fogadok el, mert valahogy csak lehet, ha már az egész játék alapból online profilra épül szinte.
    Meg pofátlanság is lenne, bár ha jól emlékszem a Pro Streetben már elkövették, hogy nem rakták bele ezt a legalapvetőbb feature-t (legalábbis volt benn valami ilyesmi opció, de nem működött).
  • Bullitt
    #3954
    Nekem HD4650-em van, ráadásul laptopban, szóval biztos. .D
  • Mikeee89
    #3953
    hd 4770-el szerintetek menne az aa kényszerítés? vagy csak az 5xxx és 6xxx kártyákkal?
  • Bullitt
    #3952
    Kijött az új ATi driver amivel már lehet AA-t kényszeríteni a játékra. 8x-ossal állatul néz ki, de még 4x-esen is 18 fps-el megy nekem (ettől függetlenül elég folyamatosnak tűnik), szal maradok valszeg a no AA-nál xD


  • pxxl
    #3951
    kapcsold ki az AA kényszerítést
  • LeWyTy
    #3950
    Reinstall/Recrack
  • wollnerd #3949
    Mikor, hogyan történt?
  • Petike94
    #3948
    Valaki tudna segíteni??

  • spidey
    #3947
    Tudna valaki dobni egy mentést valahonnan 30-50 verseny utánról? Lehet később is akárhonnan a közepéről, nem tudom, hány verseny van.

    Kb. ennyinél jártam, amikor volt egy egy defrag, és nem tudom hogy, de eltűnt a save file... :( Nincs kedvem a baromi unalmas első kb. 25 versenyt újrajátszani, úgyhogy a hálám a sírig üldözne.

    Írhattok PM-et, vagy jöhet direkt mail:spidey0102(at)yahoo.com.

    Köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #3946
    Rohadjon meg az összes fejlesztő! Geczi nehéz volt néhány eventet megcsinálni!!! S netes játék híján ugye 64%-on állok.
  • gduck
    #3945
    Grat a győztesnek, nekem már sajna azóta nem volt időm játszani.
    De ott vagyok a képen, ott vagyon a képen, ott vagyok a képen
  • Bullitt
    #3944
    Még tegnap volt.

    Második lettél végül.
  • SeanJRRussel
    #3943
    Van e már eredmény hirdetés Bullitt?
  • gduck
    #3942
    Akkor lehet hogy még és is megyek párat (azóta nem volt időm)
  • gduck
    #3941
    Szia!

    Először jött a hír hogy lesz patch2 és mi lesz benne javítva.
    Utánna jöt a hír: PC-re nincs idő, DLC nem lesz, TALÁN PATCH készül hozzá

    Ezek után nem lehet mit mondani, örüljünk ha lesz egyáltalán
  • SaphireDraco
    #3940
    Sziasztok!
    Nálatok is szokott olyan lenni hogy van 1 játékos aki olyan minthogyha laggolna és így teleportálgatva közlekedik?
  • Mikeee89
    #3939
    Nevezzük véletlen szerencsének :)
    Nekem is volt egy verseny, ami hamar végetért, egy szürke verdát, talán Koenigsegg-et kellett elkapni. Nekiment a falnak, én meg mögéálltam és elkaptam.
  • M@TriX
    #3938
    amúgy kispályások vagytok, Az "Escape to the Beach" misszió ahol 3 autót kell elkapni, talán a legalsó rendőrös ikon első küldije, 19:36s :)

    (de az igaz, hogy még1x nem tudnám megcsinálni)
  • Bullitt
    #3937
    Nálam is ugyan ez van ám. :)
  • SeanJRRussel
    #3936
    Elolvastam csak van most sokkal fontosabb dolgom is hogy ilyenre emlékezzek.Vizsgaidőszak van azt se tudom hogy hol áll a fejem....