4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • barmi
    #4015
    Botdlg karácsonyt kívánok én is mindenkinek !

    Lenne egy kérdésem is hozzátok! ^_^

    Miért ilyen az autó? 2010 decemberi driver van fent ... W7 32bit.
    (lehet hogy az a baj hogy ez a driver nem jó?
    Ez előtt októberi volt fent és azzal jó volt minden ....? )





  • szilard12
    #4014
    Boldog karácsonyt kivánok mindenkinek
  • gduck
    #4013
    Mindenkinek boldog Karácsonyt!!! El a géptől, mars a fa alá
  • fery02
    #4012
    A kézikönyvben találtam egy érdekességet (vagy csak én vagyok hülye) az Online játék bekezdésnél.

    Ezt írja: "A regisztráció szériakódonként egy EA fiókkal lehetséges..."
    Aztán nem sokkal utána: "A játék egyszerre akár 5 számítógépen is használható"

    Nem értem, a játékhoz van 1 db szériakód. Tehát akkor azon az 5 gépen egyszerre lehet játszani 1 fiókkal? Mert az elég érdekes lenne.

    Mindenesetre kurva anyjukat még továbbra is, hogy réges régóta első NFS, amit képes voltam megvenni és időhiány okán, mivel nem tudok játszani, öcsém nyeri el helyettem az aranyérmeket, ő halad a karrieremben.

    De hagyom játszani, nem vagyok köcsög, az EA meg szopjon le.


    Nektek meg Boldog Karácsonyt!
  • SeanJRRussel
    #4011
    Boldog karit srácok!!!
  • Bullitt
    #4010
    Ühüm, több hete :D
  • samsung123
    #4009
    VGA 2010 győztes
  • gduck
    #4008
    Pontosan! Ha a fizikáról szólna, az első kocc után vége lenne a versenynek
  • SeanJRRussel
    #4007
    Ebbe ne menjünk bele de az NFS sorozatnak megszokott arcade irányítása van felsleges is erről tzöbbetbeszélni.Talán a SHift 2 vel elmennek szim felé és ennyi.Ez van ezt kell szeretni.
  • samsung123
    #4006
    hidd el nem is szarkonék itt sg.-n ha lenne egy Lambóm amit 300-al tudnék hajtani, egy tesztpályán vagy németben az autópályán..de csóró vagyok még ahhoz
  • SeanJRRussel
    #4005
    Ez a játék nem a fizikáról szól.Fizikát akarsz ülj be egy kocsiba oszt mennyé 2 kört ott elsz fizika...
  • samsung123
    #4004
    inkább fizikát
  • SeanJRRussel
    #4003
    Akko + kocsikat moddolhatnának bele
  • samsung123
    #4002
    poén..DE lényeg, hogy eléggé komplex modokat is lehet hozzá gyártani!
  • fery02
    #4001
    Gondolom érdekességnek berakta. Azt te is látod, meg mindenki, hogy nincs értelme.
  • High end PC #4000
    őőőő
    és ez most mire jó?
  • SeanJRRussel
    #3999
    Te,ez 3 perc az életemből
  • samsung123
    #3998
    Ezt láttátok már? nagyon állat

  • Muttley
    #3997
    ja-ja
    Porsche Unleashed 2011
    az egykori alapjáték + Shift grafika és fizika tapasztalatok továbbfejlesztve + némi TDU1 elem beletéve
    és megvan a 2011-es év játéka
  • pxxl
    #3996
    vagy a porsche unleashed mintájára megcsinálni egyet. vagy azt remake-elni, vagy más típussal, pl fekrával, lambóval.
  • Muttley
    #3995

    az Underground 3 lenne jó egy IGÉNYES verzióban a Shift mintájára , csak utcán
    a Shift 2 szép lesz-jó lesz, csak próbálom elképzelni, hogy mi újat hozhat a Shift 1-hez képest.
    HP sztem megint nem lesz most egy jó darabig
  • FTXteRMiNal
    #3994
    Sziasztok! Utánanéztem, de nem sok infot találtam, hogy mennyire élő a játék PC-s Multi része. Szívesen beruháznék rá, ha tudnám hogy sokan játsszák, mert klassz kis game. Szóval ha valaki mondana erről valami adatot vagy személyes véleményt, azt megköszönném!
  • High end PC #3993
    A modderek meg csinálják csak a DLC-éket
  • High end PC #3992
    Hát ez már egy baszott jó hír, ezek szerint még modderek sem kellenek majd a plusz kocsikhoz :DDD
  • pxxl
    #3991
    majd feldobja valamelyik torrentre xD
  • Csokis
    #3990
    Ez így nem teljesen igaz, lásd ezt! Egy picit pofátlanság szvsz.
  • High end PC #3989
    Én már várom a következő Criterion-féle részt, elég nagy a valószínűsége, hogy ezek után felkérik még őket, de erre legjobb eséllyel is csak 2011 vége, de inkább 2012 lehet a lehetséges időpont, a pletykák 2011 végére egy Black Box-féle részről írnak, mondjuk ha ők csinálnának egy Underground 3-at, ami tényleg igényes egy évnél hosszabb fejlesztés, azt is ugyanúgy szívesen fogadnám jövőre ilyenkor.
    A legjobban következőknek egy Shift 2 - Undergound 3 - Hot Pursuit 4 felállásnak örülnék ebben a sorrendben, így változatos is lenne a széria, nem mindig ugyanaz a stílus jönne egymás után.
  • Bullitt
    #3988
    Ez egyébként nem a Criterion hibája, hanem az EA-é. A VirtualR.net-en az egyik Shift 2 hírnél egy Slightly Mad-es fejlesztő válaszolt a kérdésekre és arra, hogy miért nem jöttek Shift DLC-i PC-re hivatalosan, csak annyit mondott: erről a kiadó dönt és nem csinálhattak PC-re. Nyilván ez a nagy "nincsenek meg erőforrásaink PC-re átvinni" szöveg csak etetés. Több pénzt látnak belőle konzolon valszeg.
  • High end PC #3987
    Azért az elég felháborító, hogy a konzolosok már vagy négy vagy még több DLC autópakkot kaptak, a PC-ések meg nullát.
  • High end PC #3986
    Áhhá, értem, kössz hogy fény derült rá! Lehet akkor egyenlőre X360-ra is beszerzem a játékot, amíg nem moddolják át PC-re ezeket az autókat (remélem átmoddolják majd).

    Egyedül az SLR 722-est nem értem, annál nem írják ezt! Tehát annak benne kéne lennie versenyzőként.
  • Bullitt
    #3985
    Konkrétan a Rebels packben voltak. És minden autónál oda van a leírás aljára biggyesztve, hogy versenyzőként csak a DLC-vel elérhető, ami ugyebár PC-re nem jött ki.
  • High end PC #3984
    Összeírtam, hogy mely kocsikkal nem tudok menni versenyzőként, amikor a hivatalos oldal szerint lehet:

    - Aston Martin DBS
    - Audi R8 Coupe
    - Bugatti Veyron 16.4
    - Chevrolet Corvette Z06
    - Dodge Viper SRT10
    - Lamborghini Reventón
    - Maserati Quattroporte GTS
    - Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Edition
    - Nissan 370Z Coupe
    - Porsche Cayman S
    - Porsche Panamera Turbo

    Ezek közül van olyan, amelyikkel ti tudtok menni versenyzőként PC-én? Gondolom csak a konzolosok tudnak menni versenyzőként velük, nem?
    Az is érdekes, hogy múlt hónapban a hivatalos oldalon ezen nagy része még nem volt versenyzői autóként feltüntetve, valamelyik konzolos DLC hozhatta magával?
  • gduck
    #3983
    Franc, én rossz színű kapszulát választottam

    UI: úgy látom az NVIDIA nem ad ki már idén drivert, szal AA sem igen lesz
  • High end PC #3982
    Az semmi, addigra én már bent leszek a mátrixban
  • gduck
    #3981
    Jövő héten jön a virtuális kütyüm, a szoba közepén lebegve igazi G értékeket szimulálva, 360 fokos VHD képpel nyomatom

    UI: a finomhangolást pedig 3 amazon végzi
  • IMYke2.0.0.0
    #3980
    Nekem nagyon hiányzott végig, hogy vele is hajthassak:


    Porsche Cayenne 2010
  • High end PC #3979
    Egy csomó Race car-al nem tudok menni, pedig elméletileg kéne, hogy legyen versenyzői kocsiként is: Reventón, Cayman S, meg hasonlók...

    Az NFS oldalán pedig már szinte mindegyik kocsival lehet Racer-ként menni, gondolom a konzolosok tudnak Racer-ként bármelyikkel menni...
  • IMYke2.0.0.0
    #3978
    Éppúgy, ahogy a szöges útzárakat is.
  • SaphireDraco
    #3977
    Lehet csak nekem nagy felfedezés de azért megosztom hátha valaki még nem tudná hogy a helikoptert ki lehet lőni EMP vel :)
  • lolSL
    #3976
    pedig nem csinál a sapphire se külön drivert, csak belepakolják a logóikat és kész