4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • [HUN]FaTaL
    #4056
    Micsodák? Mondom más flashel nincs gondom :D

    Ha ezt új ablakban nyitom (csak az swf-t) akkor ez is megjelenik csak itt a topicban nem :D
  • pxxl
    #4055
    és azok is sg-n voltak? :D lehet h ott a hiba.
  • [HUN]FaTaL
    #4054
    Nem tudom én se mi baja :D Operából jó, mindenesetre érdekes, két gépen is megnéztem de nem jó. Lehet a böngésző béta mivolta miatt, bár más flashel nem volt gondom még.
  • pisztácia
    #4053
    Amúgy óriási game lett.... a Turbó benne az valami kurva nagy:D tényleg adrenalin bomba ez a játék... meg mikor jön a helikopter...:D persze sztem csak úgy jó ha a zene lenémítva, és max hangerő:D ADRENALIN BOMBAAAA!!:D:D
  • pisztácia
    #4052
    Na az jó lenne.,...
  • pxxl
    #4051
    nem nézem a csetet :D

    hát nemtom mit csináljak vele, csak egy sima iframe-be rakott html-be rakott flash
    majd utána játok holnap
  • Bullitt
    #4050
    Elvileg a 2. patch javítja majd, ahogyan azt is, hogy a játék elfelejti a megváltoztatott billentyűbeállításokat.
  • wollnerd #4049
    sajnos ez van.
  • pisztácia
    #4048
    AMúgy csak engem zavar, hogy a motorhangot alig lehet hallani? Zenet lenyomtam 0-ra, és még így is csak a környezet hangait hallom. Elég idegesító pl Dodge charger-nél h nem beszél hozzám a hevi motor:(
  • [HUN]FaTaL
    #4047
    pixxel: TDU2 chaten már írtam, de nem jó FF4 alól a banner, csak egy fehérség látszik a helyén :D

    Nem, nem reklámszűrő, megnéztem tiszta ff-el is :D
  • pisztácia
    #4046
    Ja, világos már.-..:D bocs, este van:D
  • wollnerd #4045
    A város nincs!
  • pisztácia
    #4044
    "Freedrive mód:

    * A karrier menüből, Seacrest County térképénél egy gombnyomással elérhető. Ebben a módban autókázhatunk a teljesen nyitott világban.
    * Nem gyűjthető bounty freedrive-ban.
    * Nincs totálkár.
    * Nincsenek rendőrök."

    na akkor van mégis.
  • wollnerd #4043
    Nem.
    A játék helyszíne a Seacrest County. Szóval egy vidék.
    Olvass el a FAQ-t!!!
  • pisztácia
    #4042
    akk én vagyok béna. Amúgy lehet autókázni a városban valahogy? Versenyen kívül, freeride módban.
  • RoboKutya78
    #4041
    hali sziasztok
    volna egy kis problémám
    ma vettem meg a játékot és sikeresen fel is telepítettem de mikor beléptem a játékba megrökönyödve láttam hogy rossz karakternévre reggeltem be a játékot
    Kérdés hogyan tudnám megváltoztatni a játékban az online nevemet?
    Tudom Ea azonosító de igazából az van elszúrva és azt kellene megváltoztatom de nem tudom hogyan kellene ha tudtok segíteni megköszönném.
  • pxxl
    #4040
    nem lehet állítani, és absz nem nehéz, sőt.
  • pisztácia
    #4039
    Üdv!

    Lenne egy olyan kérdésem. hogy valahogy be lehet állítani a nehézségi fokozatot? Mert nekem nagyon nehéznek tűnik a game...:D Még csak 5-ös vagyok, most kaptam meg a Gallardo-t, és eddig is vért izzadtam a versenyeknél.
    Amúgy jó game lett.
  • nyirog
    #4038
    Én se jutottam vele sokra, majd talán vki aki nagyobb számítógép művész ;P
  • gduck
    #4037
    Hát próbáltam állítani, de a játékban nem láttam változást

    UI: #4034
  • wollnerd #4036
  • modelcar
    #4035
  • pxxl
    #4034

  • nyirog
    #4033
    Nem vagy elég szemfüles ^^

    LINK
  • gduck
    #4032
    Melyik driverrel is?

    Az 500-as széria legújabb drivere: 263.09 (2010/12/07)
    Ez alatt meg: 260.99 (2010/10/25)
  • nyirog
    #4031
    az engem is érdekelne....
  • Attelee
    #4030
    Nvidiások uj driverrel van már élsimitás?
  • Random_
    #4029
    Steamon most akciós a játék, de aki kicsit figyelmesebb az megvehet 1-et fizet 2-őt kap akcióban. Én így rendeltem be és mellé még megkapom a Medal of Honort is. Ez egy EA akció a készlet erejéig.
  • shenki
    #4028
    Mikeee89

    Köszönöm a segítséget,sikerült a dolog.
  • Mikeee89
    #4027
    próbáld kitörölni a mappájában ragadt fájlokat, vagy használj cccleanert. eredeti játékod van? mert akkor lehet a patch tönkrevágta ha nem eredeti.
  • gettobuxa
    #4026
    nagy G-vel írtam ott a nevem :)
  • gettobuxa
    #4025
    megvettem a játékot!
    jó lenne pár magyar barát, vegyetek fel! 7köznap csak este, 7végén kb bármikor játszhatunk!
    vagy itt nem szokás kis közösséget létrehozni?
  • shenki
    #4024
    Többször is játszottam már vele,minden remekül ment,mind xp,mind win7 alatt.
    Azóta van ez a hiba,mióta meg patch-eltem,hiába uninstalláltam és telepítettem fel újra,a hiba ugyan úgy fenn áll.
    Ezért is kérek segítséget,hátha lehet orvosolni a bajt,mert legvégső esetben rendszer telepítés :)
  • Bullitt
    #4023
    Géped elég erős a rendszerkövetelményekhez? Driverek közül frissek vannak fent?
  • shenki
    #4022
    Köszi a segítséget de nem az értelmi szinted kinyilatkoztatására voltam kíváncsi.
  • High end PC #4021
    Nem nyomod elég erősen a gombot.
  • shenki
    #4020
    Valaki segítene?

    Feltelepítem, bemegyek e játékba .... elmegy egészen addig hogy "Nyomj meg egy gombot" és ekkor kilep.
    Mi lehet a gond?

    Válaszokat köszi előre is!
  • nyirog
    #4019
    Jó vicc szerintem is :D
  • modelcar
    #4018
    "Vagy ha valaki írna nekem egy kódot az is megtenné. "

    azt elhiszem
  • barmi
    #4016
    Boldog karácsonyt mindenkinek !!!