4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • lolSL
    #4096
    külön van vizes utas (felhő cseppel) meg esős (villám) verseny is
  • gduck
    #4095
    Én meg 3.
  • Cris99
    #4094
    Ezzel a patch-el nem kéne jobbnak lennie?? mert most is vizes az út de eső az nincs :D!
  • Vismajor001
    #4093
    Nekem 1:23:18, 2. lettem ezzel az idővel :(
  • gduck
    #4092
    Na pólóm most se lesz, mert az 1:24:36-os időm olyan hogy volt benne egy frontális ütközés a cél előtt

    Viszont 157 próbálkozás
  • gduck
    #4091
    Valóban működik



  • Bullitt
    #4090
    Nálam az ATi-val ilyen, igaz, kisebb a felbontás és be vannak kapcsolva az árnyékok.



    Viszont elég brutális bugokat csinál ha ráerőltetem az AA-t. Ha esetleg nyomok egy alt+tabot, visszatérve minden növény elveszti a textúráját és teljesen fehér lesz pl.
  • gduck
    #4089
    Hát az út széle elég randa...
  • Bullitt
    #4088
    Hétvégén online party TCM szervezésben.

    World-ben pénteken, szombaton meg HP :)
  • M@TriX
    #4087
    a nemrég kiszivárgott "266.35"-ös driverrel ha minden igaz működik az nVidia panelből való kényszerítés...

    ha lesz időm tesztelem, ha jól olvastam a 8x-ost annyira nem szereti, de 4x-est beállítva szépen hasít.

  • gduck
    #4086
    Hoppá, holnap már 14.-e. Én is megyek még este akkor párat, bár eddig csak 1:26 sikeredett
  • Vismajor001
    #4085
    Sziasztok!
    Végre hozzá tudok szólni...:)
    Én is próbálgattam ezt a v12 ventage versenyt, 1:23:18 lett a legjobb időm. Remélem nyerek polót...:P
    Gettobuxát és Bullittot már felvettem, aki tud vegyen fel, szeretnék faragni az időeredményeken karrierbe, de online is tolhatjuk természetesen :) mazsola71
  • pxxl
    #4084
  • Ticsy
    #4083
    köszi directx próbléma megoldva
  • Ticsy
    #4082
    gépem konfigja:xp 2002 sp3 AMD Athlon 64 x2 Dual, Core Processzor 6000+ , 3,11 GHz 2 Gb ram, ati radeon hd 4350
  • [HUN]FaTaL
    #4081
    Telepítsd a legújabb directxet.
  • Ticsy
    #4080
    1, Mountolod/kiírod.
    2, Telepíted.
    3, Futtatod az aktivátort (aki az előzővel crackelte telepítse újra a játékot).

    erre próbálok rájöni mi lehet a hiba d3dx9_42.dll hiba űzenetet ír ki pedig mindent feltettem segítsetek légyszí előre is thx
  • M@TriX
    #4079
    ha gyengébb a verda versenyen akkor érdemes az első vagy akár a második mögött menni ott szépen tölti a végén és az utolsó kanyar után rátenyerelni a nitróra és akkor már nem tudnak semmit csinálni, én sokszor így nyertem meg a versenyt.

    a patch meg majd akkor jön amikor már senkit nem fog érdekelni. MÁr lassan 3-jára végzem ki a versenyeket, a patch mitt már nem hiszem hogy kedvem lesz m1x :)

    élvezetes, de lehetne még verseny vagy ami még brutibbb lenne az egy mission editor....
  • DONGUBA
    #4078
    Hali valami otlet arra h feltelepitem elindul az intro es ott amikor mondja hogy nyomj meg egy gombot kilep winbe.
  • kisokka
    #4077
    Köszi!Hát várható volt, hogy PC-s verzióval "nincs idejük" foglalkozni, gondolom valami marketing stratégia lehet ez is :)) Sajnálatos, mert az a két hiba, amit javítana, tényleg nagyon zavaró.Oké, a dudát hallom én is a forgalomnak, de motorhang alig jön át...No akkor várunk:)
  • gduck
    #4076
    Patch2: Ha megjelenik végre (patch2 bejelentése után közölték a fejlesztők hogy a PC verzióval nincs idejük foglalkozni) akkor INNEN tudod majd letölteni.

    Szembejövő forgalom: nekem nincs gond, még bukkanónál sem, mert a forgalom még a bukkanón is átlát és már előre nyomja a dudát ezerrel

    Nehézség: egyet kell értsek veled, a KING OF THE ROAD versenyen (ha jól emlékszem) 4:21-es idővel csak ezüstöt szereztem. Versenyen hiába húzol el az ellenféltől akár 10 másodpercre is, pillanatok alatt utolér. Üldözöttként meg alap, hogy folyamatosan a szembejövő sávba és a forgalomhoz közel kell menni, mert az növeli a nitrót
  • kisokka
    #4075
    Sziasztok!Olvasgattam itt egy kicsit és látom jön majd egy patch a hang és a kiosztás-változtatás miatt.Hát bizony az nem ártana tényleg, nem tudjátok mikorra várható?
    Egyébként nagyon szép gamma, tetszik a környezet is, csak van benne egy-két zavaró dolog a fent említetten kívül is(számomra).Néha egyáltalán nem látni, ha jön velem szembe valaki és néztem pár videót youtube-on, nem csak nekem nem tűnnek fel egyes autók.Jó, ezt most foghatnánk arra, hogy 250 felett már mi tűnne fel az embernek, de a legtöbbet tisztán látom messziről, némelyeket viszont nem, mert beleolvadnak a környezetbe.Ez is egy hiba lehet, vagy nálam nem stimmel valami?
    A másik, hogy szerintem is piszok nehézre sikeredett.Toltam már nem egy NFS-el, de ez még a régi Hot Pursuitnál is nehezebbnek tűnik nekem(bár az nem volt olyan nehéz).Sosem adtam alább a nehézségi szinteket, ha lehetett választani, mindig a legnehezebbet választottam, de itt kiborító tud lenni, ha egy tesztvezetésnél le vagyok maradva 8 másodperccel:D Biztos nem figyelek valami rövidítésre, de akkor is zavaró :)
    Na ez hosszúra sikeredett, remélem válaszol is majd valaki:) Üdv!
  • SeanJRRussel
    #4074
    dettó
  • gettobuxa
    #4073
    tudom én, hogy hogy kéne, csak nem megy :D
    5x próbáltam, mindegyik 1:29 lett...
  • Bullitt
    #4072
    Melyik autót használod? V12-el mentem én az időm, a hosszú egyenesre töltsd fel a nitrót, kanyarban pedig íven csússz, a lehető legközelebb a korláthoz. Meg lehet csinálni az 1:23-at is, sőt, talán még alá is lehet menni, ha jól jön ki a traffic meg nem hibáz az ember...
  • SeanJRRussel
    #4071
    1:29 nél jobbat sehogy nem tok menni.AKár hogy megyek sose megyek 1:29 alá..
  • Bullitt
    #4070
    1:23:25 per pill a legjobb idő, a DBS Volante-vel ráadásul, ami gyorsabb, viszont szarabb irányítani.
  • gduck
    #4069
    Folyamatosana bal oldali sávban kell menni a nitró miatt, nem szabad fékezni, ki kell fogni a megfelelő forgalmat (van pár script, nem tudom melyik a legjobb), autókat szűken előzni a nitró miatt, és meg kell találni hol érdemes a nitrót felhasználni

    Nekem jelenleg 1:27, van még mit javítani rajta.
  • gettobuxa
    #4068
    nekem is írja már ki vki a nevem mellé, h az autolog nevem Gettobuxa
    thx
  • SeanJRRussel
    #4067
    Felvettelek Bullitt
  • modelcar
    #4066
    Én is csak 1:26-ot tudtam menni. (egyenlőre )
  • gettobuxa
    #4065
    hogy a f.szomba lehet annyit menni
    nekem 1:29, mondjuk 2x koccantam a célegyenesben :D
  • Bullitt
    #4064
    Tegnap este 1:23 volt már a legjobb idő :D
  • gduck
    #4063
    Felvettelek, majd igazold vissza

    Ez egy nagyon jó idő, nagyon ki kell tapasztalni hol érdemes nitrózni és ráadásul a forgalom sem mindegy (nitró gyűjtés miatt). Sztem ezen max 1-2 másodpercet lehet faragni
  • Bullitt
    #4062
    Újabb versenyt tartunk, ezúttal Shift pólóért.

    V12 for Victory Time Trial esemény, két Aston Martin közül lehet választani. Szintidő: 1:25:65!
  • steweee
    #4061
    :)

    na akkor tényleg le...

    köce
  • Bullitt
    #4060
    ProStreet, utána Undercover, majd Shift és utána ez. :D Úgyhogy még le vagy maradva :D
    Egyébként meg annyi a különbség, hogy a Shift inkább realitásra épül, ez meg szórakoztatásra. Mindkettő jó, az, hogy ide kevesebben írnak, az csak az SG fórum hardcore gamertársadalmát mutatja :D
  • steweee
    #4059
    én még csak a pro street-ig jutottam idő híján, sorrendben ugye ez következik ?

    gépigénye mennyivel több ? pro street maxon fut, de ennyit is bír a gép.

    a shift ennyivel jobb, hogy ide alig jön hsz. ?

    pláne már annak is jön a második része...

    írna vki erről is pár sort hogy mégis milyen ?
  • [HUN]FaTaL
    #4058
    Nem tudom:S

    Jobb clickre előjön a flash menü is, érthetetlen.
  • pxxl
    #4057
    akkor nemtom. lehet h az iframe-el van baja?