4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Pyro82
    #4176
    Tudsz online jáccani nem lesz gond. :XD Felhasználó nevet megy emailt címet szerintem nem lehet változtatni, de majd aki okosabb nálam megmondja.
  • totyak
    #4175
    Ha használtan veszek egy NfS HP-t, akkor azt rendesen tudom telepíteni majd a hozzá kapott kulcssal és online is tudok majd játszani? Olvastam valahol, hogy az online játékhoz még valami külön regisztráció is kell. De ha azt az accot is megkapom, akkor már menne az online játék is, ugye? Annak a regelésénél egyébként lehet felhasználónevet meg emilt váltani?

    Köszi előre is a válaszokat.
  • fery02
    #4174
    Szerintem sehogy. Kézikönyvnél én sem tudok okosabbat írni.
  • zotya10002
    #4173
    Be jelentkezni be tudok!Viszont a fotóknál nekem is gebasz van!

    Esetleg te tudod hogy lehetne megváltoztatni a játékos nevet?Vagy sehogy?
  • fery02
    #4172
    Na, valam ia fotókkal is van, játékban sem tudom őket megnézni, meg weboldalon sem. Másokét sem.

    Tök jól elvagyok itt amúgy magamban eben a topikban.
  • fery02
    #4171
    Ja, lehet csak a netemmel van valami. Pedig már kezdtem örülni, hogy csinálnak valamit a játékon. :D
  • fery02
    #4170
    Valami van, már pár órája nem enged feljelentkezni a játék. Hm.
  • fery02
    #4169
    jeje! :)
  • Bullitt
    #4168
    Új versenyt indítottunk, de nem árulom el még mi a nyeremény! :P :D
  • fery02
    #4167
    Kb délután 4-től ezidáig végig csak multizok (most is fut a játék jelenleg csak két versney között általában 2 perces szünet van) egy csapattal és van köztük egy magyar játékos, aki szerintem kb délután 4-től gépnél sincs, mert verseny induláskor mindig csak egyhelyben marad a rajtnál és a célnál mindig miatta meg kell várni, míg a játék magától fejezi be a versenyt a visszaszámlálással.

    Az azért szép, hogy 4 óra tétlenséget a rendszer le se szarja és nem vágja ki a g*cibe az adott játékost. Korábban soroltam már csomó hiányosságát ennek a szaros Autolognak, akkor lehet elfelejtettem írni, hogy igazán lehetne benne kickelési lehetőség is.
    Van mit fejlődnie a rendszernek a Shift 2 megjelenéséig az biztos.

    Amúgy valami eszméletlen hangulatos a játéknak a multija játék közben egy jó csapattal. Ezen részével le a kalappal, vezetés közben egyből elszáll mindenféle hiányosságérzet.
  • fery02
    #4166
    Ne is mond, azt a fincsi 3 DLC-t meg már meg se említem.
  • IMYke2.0.0.0
    #4165
    És ezt kapjuk az arcunkba a következő 1 évtizedben...
  • fery02
    #4164
    Amúgy a web-es autolog-ban az ajánlásoknál azoknál a versenyeknél, amiknél valaki jobb időt futott nálam mi lenne az az opció, hogy "Később lejátszom"? Mire jó az?

    Amúgy valami nem stimmel, a játék elfelejti kirakni az ajánlásokat. Mert tudom, hogy jó pár versenyben nem vettem még vissza a vezetést ismerőseim közül, amiket viszont a web-es oldal kijelez.

    Fordítva is érdekes ez. Játékban visszaszerzem valahol a vezetést, kilépve webes felületre meg még továbbra is kint van az a verseny ajánlások között, igaz a Speedwall-nál már én szereplek első helyen.

    Ez az Autolog nagyon elbaszott egy cucc. :/
  • fery02
    #4163
    A visszapillantó az normális. Környezet színével (halványkék) jelzi a civileket, sárgán az ellenfeleket, kékn pedig a rendőröket.

    Másik kérdésedre a választ meg nem vágom.
  • zotya10002
    #4162
    A visszapillantót már értem miért......
  • zotya10002
    #4161
    Sziasztok!!

    Egy kérdés!

    A játékban meg lehetne valahogy változtatni a játékos nevem??

    A másik kérdésem pedig az hogy a visszapillantó miért nem mutat élethűbb képet??

    Választ előre is köszönöm!!
  • fery02
    #4160
    Őket leszarják már a legutolsó patch óta. Ezt hivatalosan is közölték.
  • modelcar
    #4159
    PC-re is lesz ?
  • Waczkor
    #4158
    Fasza!

    Már kezdtem azt hinni,hogy nem lesz több DLC.
    Várom szeretettel:)
  • Hrisskar
    #4157
    Azta!!
    Ez eztán a kiegészítés:D
  • nyirog
    #4156
  • Csokis
    #4155
    PS3/Xbox 360 tulajoknak jött Patch! Töltöm is.

    - Fixed various issue to do with players getting stuck on loading after joining online games at specific times.
    - Online trial thank you screen appears if the user looses the connection during boot flow on the online pass screen
    - Fixed an issue with road block placement on Coral Bay Drive in "Highway Battle" event
    - Fixed various issues with the number of snapshot/dreamshots taken displaying incorrectly.
    - As well an issue where the player was messaged that they could take no more photos when they had not reached the limit.
    - Resolves the steeting whel dead zone problem (PlayStation 3).
  • gduck
    #4154
    2 percnél azt a kanyart sokkal jobban is be lehet venne (végig csúszva jóval 200 felett)
  • Prince23
    #4153
    Egy kis gameplay

  • fery02
    #4152
    Ha jobban lenne felépítve az egésznek a rendszere, akkor pörgősebb lenne a topik.
    Gondolok itt ilyenekre, hogy chat-hang küldési lehetőség multiban, több szempont alapján történő játék keresés.

    Nagy elvárásaim voltak Autologgal szemben, de az csúcs, hogy még egy szaros chat sincs benne ahhoz képest, hogy miylen internet orientált az egész rendszer -> nem tudunk kommunikálni a játékostársakkal semmilyen úton (ha lenne benne LIVE, akkor bizonyos mértékben még meg is oldható lenne)!

    Szóval én meg is értem teljesen, hogy ez a sors vár rá, remélhetőleg a Shift 2-ben lévő Autologot valamennyire azért fejleszteni fogják.
  • High end PC #4151
    Jövő hónapban jön az új NFS...
  • SeanJRRussel
    #4150
    Behaló félben a tápig.....
  • modelcar
    #4149
    vagy az off topikba
  • High end PC #4148
    van,, itt van a kezembeee, nem látod?
  • pxxl
    #4147
    tüntesssé :D adjak táblát?
  • High end PC #4146
    Tüntessünk, hogy menjen bannerbe, mert ez már tarthatatlan
  • [HUN]FaTaL
    #4145
    Én már meguntam 180x leírni.
  • IMYke2.0.0.0
    #4144
    Én már nem is reagálok - mert még az elején leírtam, most már értelmetlen. :)
  • Prince of Máté
    #4143
    Köszi :D
  • High end PC #4142
    Hihetetlen basszus, hogy már november óta olvasom az ehhez hasonló kérdéseket, mikor nekem az első játszásra feltűnt, hogy a játék azért viselkedik így, mert a felfelé nyílra van állítva alapból a fényszóró, és mikor a gázt is a felfelé nyílra állítom, a két funkció egyszerre megy. Pedig ilyenkor az ember elkezd gondolkodni, és az lenne az első, hogy megnézi, a fényszóró milyen gombra van állítva. Állítsd a fényszórót más gombra.
  • Prince of Máté
    #4141
    Más is tapasztalt már olyat, hogy sötétben randomra kapcsolgatja az autó a világítást?
  • TBTPumpa
    #4140
    Sziasztok!

    Én már a megjelenés napján megvettem a Limitált változatot, de csak most jutottam el odáig, hogy ténylegesen játsszak a játékkal!
    Barátokra lenne szükségem a játékban, akik ellen tudnák versenyezni!
    Előre is kösz!

    A játékbeli nevem: TBT1989
  • IMYke2.0.0.0
    #4139
    A Turbo mód a játék helyből megcsúfolása - játékteremben is ciki már az ilyen... kipróbáltam, és majdnem sikítva töröltem az egész játékot...
  • Muttley
    #4138
    kb 2 hónapja, h megvan
    sokan szidják, hogy így-úgy unalmas
    de nekem teccc
    gyönyörű graf, autentikus autók, autók között gyorsulási útfekvési, végsebességbeli különbségek
    nem szim, de nem baj
    az egész gammában a legmaradandóbb élmény a Turbo mód használata
    hatalmas hangorkán és blur kép

    újrajátszás időszakonként - nanáááááá!!!!! :)
  • Pyro82
    #4137
    Igazad van egyetértek a leírtakkal. A pecsről jut eszembe steamen vettem a játékot, de a pecs még nem érkezett meg sajna. Remélem a steamen is jön majd a pecs mert így haverokkal nem tudok gémelni. Tudtok valamit a steames pecsről?