94802
  • SUNNY84HUN
    #55377
    igen féreg húzás , pláne a tudat is hogy garázzsal adja a z4 le -t :S.. pár profilban sikerült de ebben nincs :S
  • TOMDRIVER333
    #55376
    Még jó hogy megszereztem.
  • RICCS98
    #55375
    egy hülye kérdés.
    A proxy ugye XP - n is fut?
    Csak a kis "filmje" win.7en van.
    Egy apró kétség merült fel bennem ezzel kapcsolatban, azért kérdezem.
  • EDI28
    #55374
    Banyek......surmók
  • SUNNY84HUN
    #55373
    a giftek között lesz a z4 le , de ha shine matrica csomag meg van akkor sose kapsz z 4 et :S
  • nfsmw4ever
    #55372
    Ez így nem teljesen igaz. Igenis jó játékokat nyomnak. A World is jó, csak sok a gyerekbetegsége némelykor. Elég kuszán írtad mi a baj, de abból számomra úgy tűnik, hogy nálad a hiba. Az sem kizárt, hogy esetleg olyan szoftver fut a háttérben, amivel akad a World... Például. De millió kis egyéb oka lehet. Ha eddig ment és most nem jó, akkor akár el is piszkálhattál valamit. Ha nem piszkáltál, akkor akár egy tevékeny vírus is keverheti neked a parancsokat, feladatokat. Vagy akár a proxy cserélő is bekavarhat (én is jártam úgy. akkor minden ment, csak a world nem)
    Az MW2 jó, csak a multija tré számomra. Nekem is az MW az örök! Meg a Carbon, de ezek már egy kicsit gyengék látványban, hiába a legjobbak... A Run is megállja a helyét. De tény, hogy az újak közül a HP messze a legjobb. (Nekem akkoris első a World azért)
    (Megj: 3 évente jön ki új játék. Csakhogy három stúdió dolgozik párhuzamosan eltolva és így kapunk évente újat. Vagyis nem egy év alatt hányják össze)
  • Marci19941205
    #55371
    Sajnos én már próbáltam,de nem jött be ugyanúgy nem engedi hogy futtassam a frissítést.
    És másodszorra nem is tudom megnyitni még csak a játék parancsikonját,mert amint bejön akár egyszer is ez a hiba utána már megtagadja a játék hozzáférését,és ha kitörlöm a Gamelauncher.exe fájl-t akkor meg a parancsikon szintén használhatatlan. :(
  • EDI28
    #55370
    Sziasztok segítenétek, facebookon küldtem felkéréseket a BMW Z4 LTD-ért ,visszaigazolták ,de a BMW-t nem kaptam meg
  • RICCS98
    #55369
    Nekem csak 1 tippem van:
    Tőltsd le még egyszer és hátha....,
    Ez volna az én tudományom, más ötletem nincsen
  • Marci19941205
    #55368
    Adnátok tanácsot hogyan lehetne ezt a Gamelauncher.exe fájl-t valahogyan megjavítani,mert emiatt a fájl miatt nem tudok játszani.
  • kanyesz07
    #55367
    Abban látszik meg hogy azért abba adtak valamit.
  • chris1997
    #55366
    Nekem speciel a HP nagyon tetszik, meg az új MW is.
  • RICCS98
    #55365
    Legaláb a shift és a shift2 jó lett...,
  • kanyesz07
    #55364
    egyetértek. Itt összecsapták a Most Wanted,Undercover,HotPursuit és a The Run-t...
  • Marci19941205
    #55363
    Sziasztok
    Én végleg befejeztem a játékot,és gratulálok az "okos" "ügyes" "tehetséges" fejlesztőknek,hogy ennyire "helyreállították" ez a játékot.
    Nem tudom,hogy mostanában mi történik az EA Games csapatánál,de hogy nem stimmel náluk valami,és valami gáz van az is biztos.
    Már csak az árnyéka önmagának az egykori szuper játékokat kivitelező EA csapat.
    Például,most ez az új 2012-es Most Wanted játék is szánalmas próbálkozás a pénzszerzésre.
    Nekem a 2005-ös Most Wanted sokkal jobban tetszik,mint ez az új hamisítvány,amit ők Need for Speed Most Wanted 2012-nek neveznek.
    Ha már nagyot akarnak kaszálni,és jó játékot akarnak csinálni,akkor nem minden évben hanem minden második évben kéne kihozniuk egy új de jól kidolgozott játék többet.Az többet érne,mint egy összecsapott játék.
  • kanyesz07
    #55362
    Elhalasszuk a Sors Fordukat 3at.. De ami késik nem múlik
  • chris1997
    #55361
    Ha ennyire gáz a helyzet, akkor a Corolla meeting lehet, elmarad. Nem baj ugye? Holnap akkor aktiválnám a másik programom :D
  • TOMDRIVER333
    #55360
    Ameddig te kinlódsz addig van időm gyémántozni.
  • TOMDRIVER333
    #55359
    Nálam online mutat téged.
  • SUNNY84HUN
    #55358
    azt ajánlom töröld a játékot teljesen , utána regcleaner , ccleaner és minden bejegyzését nyomait töröld .. majd rakd fel újra
  • kanyesz07
    #55357
    Nem megy... Most már előse hozz a worldot.. Tiszta ideg vagyok hogy tik vártok rám (szegényeim :D ) , én meg itt aki pont hogy szervezi ( ez számomra ciki is ) , a nete elbaszódik, és nem tud felmenni se...
    És ilyenkor az ideg is elkap mert előkészítettem mindent..
  • kanyesz07
    #55356
    Még 1x megpróbálom
  • kanyesz07
    #55355
    Sajnálom de nem megy!
  • Marci19941205
    #55354
    Viszont ha a Gamelauncher-t ki x-elem,akkor meg a játék nem megy,mert akkor meg azt írja,hogy ahhoz hogy a parancsikon elinduljon,szükséges a gamelauncher.exe fájl.
  • kanyesz07
    #55353
    ezvolt velem is. Aztán feladatkezelővel a gamelaunchert ki x-eltem, újra belementem, és ment is.
  • TOMDRIVER333
    #55352
    mi már rég várunk rád
  • Marci19941205
    #55351
    Valaki esetleg tudna segíteni?
    Mert már kb minden megoldást kipróbáltam,amit eddig csak olvastam,de egyik sem segített.
    És emiatt nem szeretném az egész gépemet újra rakni,mert minden más NFS játéknál minden jól megy,csak a NFS World-del van probléma.
    Én sajnálnám,ha nem tudnék ezzel a játékkal többé játszani,mert ezt azért szerettem,mert online játék és autós,amit én nagyon is szeretek,de ameddig nem oldódik meg ez a probléma,addig NFS Most Wanted(2005)-el játszok,az mindig felvidít.
  • kanyesz07
    #55350
    Nkm meg xar a netme. Most ez miatt elnézést kérek mindenkitől aki jött szerepelni és egyéb.
    De a rohadt world vagy net nem tudom mi végett nem tudtuk megcsinálni..

    Vagy Reconnectelt, vagy kifagyott, vagy befagyott, vagy belaggolt úgy hoyg 1perc mulva láttam mit irtuk meg kapok hívást, vagy a event nem hozott be mindenkit, vagy relogolni kellet mert nem ment a hívás és ezer probléma.... Próbálgatni fogom a netem mikor lessz jó, és akkor szólok hogy hopp na most végre forgathassuk!
  • Marci19941205
    #55349
    Sziasztok
    Nálam megrekedt a Gamelauncher.exe fejlesztésénél.
    Azt írja: A Windows nem tudta megtalálni a fájlt vagy mappát:D:\Program Data\NFS world\Gamelauncher.exe. Lehet hogy nem rendelkezik megfelelő engedéllyel.(hozzáteszem,hogy rendszergazda vagyok a saját gépemen.)
    Akkor hogy lehet,hogy nem tudja frissíteni a játékot.
    Mert amíg nem jött be ez az új "fejlesztés" addig tökéletesen ment a játék.
  • kanyesz07
    #55348
    ÉS még mindig nem tudunk forganti.... Megbax az ideg
  • kanyesz07
    #55347
    vagy befagy... vagy befagy.. vagy reconnectel... vagy befagy... vagy reconnectel...vagy nem hív... vagy nem látok senkit... vagy befagy...
  • kanyesz07
    #55346
    lenyelem a lábam idegembe. Még mindig nem tudunk forgatni a rohad world miatt, hogy ő miatt nem lássuk egymást.A event be meg lehhet 6 an de nem bír többet 4 nél.... Van 1000 újítás de még mindig fostalicska az egész
  • SUNNY84HUN
    #55345
    én szeretem a nismot ... jól manőverezhető dög , bár valóban nem olyan brutál a nitroja de nem is gyenge azért , technikás pályán még a sokkal komolyabb autó is fogható mert szépen fekszi a kanyart és jó a kanyarsebessége .. enyém így áll és nagyon fekszik neki meg nekem ez a setup :
  • csiles
    #55344
    Na leteszteltem 3 verdát:

    - LAMBORGHINI MURCIÉLAGO LP 640 Overall 739
    - NISSAN NISMO R34GT-R Z-tune JUGG Overall 735
    - BMW M3 GTS Overall 737

    Van videó róla, csak meg kell szerkesztenem, mert kemény 20 gigás lett az egész... Csináltam vele gyorsulásit a hídon, alapba meg nitróba, meg a hosszú egyenes autópályán toltam neki ott, ahol az Outlaws TE pályaszakasz is benne van, meg van belőle egy részlet a High Stakes TE pályából is.

    Igazat adok abban, hogy e 3 verda közül a Nismonak a leggyengébb a nitrója, engem nagyon megzavart az alap gyorsulása... Namost, amint megcsinálom a videót, látni fogjátok, hogy egyedül a Nismo-ból hoztam ki a végsebességet nitró nélkül, s még bőven volt időm nitrózni, amivel felmegy a nitrós maxra, s ott időzik elég sokára... Mivel el vagyok szokva a nitrózásoktól, így kezdésnek a Nismo nitrója is elég hatásos volt... Álló helyzetből viszont... a PAGANI ZONDA CINQUE egy 100-ast ráver... Sima álló gyorsulásaban viszont csak 5-el marad el a CINQUE-től, viszont veri a Lambót, a GTS-t sőt, még a 2 911-es (3.0 és 4.0) Porschét is...


    Itt vannak a számok:

    Végsebességek:

    - Lambó: 349 km/h, nitróval 381 km/h
    -GTS: 349 km/h, nitróval 379 km/h
    -Nismo:349 km/h, nitróval 379 km/h

    Híd:

    Nitró nélküli gyorsulás álló helyzetből:

    -Lambó: 277 km/h
    -GTS: 281 km/h
    -Nismo: 295 km/h

    Nitrós gyorsulás álló helyzetből:

    -Lambó: 294 km/h
    -GTS: 301 km/h
    -Nismo: 226 km/h

    Autópálya:

    Nitró nélküli végsebesség, ami kihozható azon a szakaszon:

    -Lambó: 345 km/h
    -GTS: 339-340 km/h
    -Nismo: 349 km/h

    Nitrós végsebesség:

    -Lambó: 380-381km/h
    -GTS: 379km/h
    -Nismo: 379 km/h

    Mivel én nem nitrózok, több, mint valószínű, hogy az A kategóriás pályákon a murcis időket meg fogom dönteni a Nismoval... Ezért örültem én annyira, mint majom a banánfájának...
  • TOMDRIVER333
    #55343
    Én 6 után jövök, hogyha befogadsz.
  • chris1997
    #55342
    Elég egyszer kiírni..
  • kanyesz07
    #55341
    emberek gyertek a forgatásra
  • trakk
    #55340
    Ha más is unja már a Ready gomb hiányát és a Race Again-féle baromságot, az nyugodtan támogathat / hozzászólhat ebben a témában.
  • kanyesz07
    #55339
    embörök gyertek forgatásra mert kevesön vagyunk
  • kanyesz07
    #55338
    Mikor már csak 40mp. lessz hirtelen 5 perc... de mostmán mindjá' kész