94802
  • kanyesz07
    #55337
    Mert még mindig ezt a fost tölti be.....
  • RICCS98
    #55336
    kanyesz, ha kellek hívsz csopiba?
    Mert nekem te nem vagy On-line.
  • kanyesz07
    #55335
    17:00 összeszedem az embereket, aztán kezdjük.
  • Gab0523
    #55334
    Hmm...
    -Kérsz Aldis almalét?
    -ha finom...
    -olyan jó, Öcsém... Befo*ol tőle!

    Paaaardon...
    Nekem, ha bolti, akkor a Sprite az old time favorite. Vagy a Coca (Coca-mica),
    Ha meg hazai, akkor eredeti, szénnel savasított Fonte Verde ásványvíz.
    (A többit nem merem meginni, mert a reklám szerint, a "kifejtés" után egyenesen a palackba kerül, és nekem Q gyanús, ha talajszint alól szénsavasan bugyog fel a cucc..)
  • kanyesz07
    #55333
    gyertök embörök!

    FORGATÁS 17KOR!!!
  • chris1997
    #55332
    Na, az Aldis is olyan, hashajtónak perfect :D
  • Gab0523
    #55331
    Hát, Krisz... Én olyan almalét ittam a minap, hogy azt hittem, a főbejáraton távozik. :s
    Már, amikor elém tolták, néztem, hogy még a büdös életben nem láttam pirosas színű almát -aminek a belseje piros-, de ez e lé ez... Aztán konyha koordinátáin rásandítottam a dobozra, amin ez állt: Alma és eper -nyátok...?
  • nfsmw4ever
    #55330
    TERMÉSZETESen
  • kanyesz07
    #55329
    Ismétlem magam
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    NO EMBÖRÖK!!

    17:00 KEZDŐDIK A FORGATÁS!!

    term. közben SG-n is tartom a kapcsolatot!

  • chris1997
    #55328
    És szigorúan Aldis!
  • nfsmw4ever
    #55327
    Csakis az almaléééééééé
  • nfsmw4ever
    #55326
    Igen. Tegnap nekem is 3 multiból kettő report :-) A Lincolnon SP-ben pu nélkül 1.19.231 sikerült az ökör civilek miatt, multiban (ott muszáj volt puzni) 1.13.429-et futottam vele. Lvl4-es szinten :-) Természetesen gyári állapotban, semmi plusz alkatrész, pláne nem skill. Ha este lesz időm, akkor mérek a hídon gyorsulásit tök gázzal, automata váltóval mindkét nismoval.
  • Gab0523
    #55325
    Mer' Te még tak... fiatal vagy. :p
  • chris1997
    #55324
    Én meg nem iszok kólát :P
  • Gab0523
    #55323
    Én ezért használok kalapácsot az ilyesmihez... :p
  • chris1997
    #55322
    :D
  • kanyesz07
    #55321
    NO EMBÖRÖK!!

    17:00 KEZDŐDIK A FORGATÁS!!

    Elnézést a késésért de késsel bontottam fel egy felrázott kólát, és a hajam, arcom mindenem olyan lett.
  • csiles
    #55320
    Ez az "érzésre" megmutatkozik időben is.. HS-en 1:49-et mentem... A legjobbom 1:50 volt Cinegével... S mind2vel csak egyet mentem kipróbálásra... DNF-et is kapott az ürge, akivel mentem, sztem fel is jelentett, utána már csak 2:10-es időket mentem vele... Egyszerűen nem mertem nyomni, annyira megy...
  • nfsmw4ever
    #55319
    Szia! Na ja, olvastam... Annyit tennék hozzá, hogy "érzésre" baromi jól húz és tolja a nitro is rendesen. Mivel nem szoktam a nitrót tesztelgetni (csupán megállapítom, hogy xar-e vagy jó) ezért most se lövök el ilyenért pu-t. De határozottabban jobbnak érzem az alap verziótól. Lehet hogy a festés teszi :-) Multiban meggyőző volt. Mindenesetre, ha megindul a nyilvános kövezés akkor mérek majd nitrót is. Egyszer el kell kezdeni. Csikánon van nekem, majd később felmegyek. Addig még ezer a dolog.
  • GEMPAHUN
    #55318
    Tényleg annyival megyen én meg vidi is nézetem róla maga az autóról van szó
  • csiles
    #55317
    Nekem van egy olyan sejtésem, hogy az alapnak meg a juggeresnek nem egyforma a nitrója... Am én is agyondicsértem tegnap, aztán olvashattad, hogy miket kaptam a fejemhez... Pedig nem szokásom ennyire dícsérni a verdákat... De még kövezek, 5 profilból eddig kettőt csináltam meg, most lépek fel Apexra, ha gondolod, vegyél fel a barátlistára.
  • nfsmw4ever
    #55316
    Nekem van. Tegnap itt dicsértem. Szeretem
  • chris1997
    #55315
    Én nekem csak az alap van alap cuccokkal. Majd ha TopUp-ban lesz, akkor beszerzem talán.
  • csiles
    #55314
    Van valakinek juggeres Nismoja? Ki vette meg?

    #55303 Megcsinálom, fraps-ot használok, azzal felveszem s megnézem, s egyúttal összehasonlítom a Lambóval..
  • chris1997
    #55313
    De igen... minimálisan.
  • BONESAI
    #55312
    Még kicsivel sem
  • chris1997
    #55311
    Nekem az R8 5.2 meg a GT2 996 az A spec.. eddig beváltak.
  • RICCS98
    #55310
    Mint mindennek, az A osztályos BMW-knek is megvan az ellenszere.
    Porsche GT2 997
    Ha lenne boostom azt csinálnám meg A - spenek.
  • Gab0523
    #55309
    Ezt majd dekódolhatnád...

    Lényegében a Nismo az 'A' osztály közepe környékére van belőve, de az tény, hogy a nitroja semmit nem ér. Valahol úgy néz ki, hogy azon a "környéken" a BMW-k verhetetlenek. :/
  • RED BULL F
    #55308
    Ja, hogy ez a Command & Conquer játékhoz lenne? Mondjuk facebookon találtam :D
  • RED BULL F
    #55307
    Lol, ez meg mi? 8WU9-V72Q-ZAYF-W36T

    You have successfully redeemed your Command Point Capacity Increase 900 for 7 Days code.
  • RICCS98
    #55306
    Engem is megszánt az arany kártya HS-en egy 8888 cash kártyával.
  • tutuhawer #55305
    én is így éreztem,nem ütős. Elég nagy hátrány tud lenni multiban, időmérés közben is, hát nem örültem neki :)
  • ghost002
    #55304
    eregy a szadal oreg a nismonak nincs nitroja s nem ver le senkit ahogy halotam meg a jag is leveri
  • Quqa
    #55303
    Megtaláltam nem .gif, hanem .png a kiterjesztése a fejlécnek.
    Amit kiderítettem a nem megfelelő programozás miatt sem látszódhat míg pl. az IE7 nem ennyire érzékeny és az simán megjeleníti.
    Most néztem IE9 alatt meg jó csak az meg nem tetszik, akinek van tippje mit-hol kéne beállatni (pipálni vagy kivenni) azt megköszönném.


    #55299 Egy tesztet csinálhatnál a hajógyárban a két fal között mennyire gyorsul fel a 3 gép simán és nitrozva. Én még a nagy hídon (középen) is mentem egy nitros gyorsulást, hogy lássam mennyire lövi fel álló rajtnál, esetleg a drag híd is megteszi. BandiCam jó segítség a visszanézéshez a pontos max. sebességhez.
  • tutuhawer #55302
    az enyémnek a kutyafüle a nitró erőssége... a BMW sokkal erősebb, a murci is. A nitrót ezekhez hogy hasonlítanád? Meccselni tudja?
  • veszettróka
    #55301
    Mert cheat nélkül nem telhet el egy nap a Worldben (friss):

  • chris1997
    #55300
    Van nitrója? Nekem eddig úgy rémlett, hogy kicsivel erősebb mint a standard nitró.
  • csiles
    #55299
    Na megvettem a juggeres Nismot... Brutális egy verda... Jobb a murcinál is meg az M3 GTS-nél is, nekem ez lesz az új A-Spec verdám... Nagyon repeszt, nem bántam meg a megvételét... Viszont a ramja nem a legjobb, de a skillben is csak 28% ramja van 50% helyett, meg zöld rúgóval orvosolható, és ultra partokkal nagyon kezesbárány, és a gyorsulása.... na és a nitrója... Überfasza... 735 az overallja, eddig tudtam húzni, de a turbója alap, meg a fékjére is csak 7esből 9est tudtam csinálni, s 349-et repeszt... a nitrója stabil 30at tesz rá, s kb 2sec-ig maxszon vágtázik a verda...

    Akinek Nincs Nismoja, s kell egy, az szerezze be, lehetőleg a juggereset, mert megéri, nagyon is megéri...
  • sipoczgabor
    #55298
    ez egy űberjóű játék, csatlakozok egy team escapehoz, számol vissza, töld beléptet egy kövresenybe