94802
  • Marci19941205
    #55417
    Már kb mindent próbáltam,úgy 10edik alkalomnál már föladtam.
    Amúgy ha frissíteném a hardvereimet egyből kiszúrná a Microsoft hogy hackeltek a programjaim és el is szállna a gépem.
  • zoji
    #55416
    És miért is nem töltöd le újra a játékot?

    Vagy próbáltad és nem engedi?
  • BONESAI
    #55415
    gratulálok
  • Marci19941205
    #55414
    és komolyan mondom szétbsz az ideg,hogy egy kva fejlesztés miatt elbszódott a játék.
    Kvára köszönöm EA ezt a remek frissítés,bszátok meg EA ezt nektek:
  • Marci19941205
    #55413
    Ja és a rendszeremet nem akarom frissíteni,mivel kb szinte minden program Hack-elt rajta tehát kb jó 4 éves a op rendszer utolsó frissítése,és a hardverek is.
  • Marci19941205
    #55412
    Szia
    Az a baj,hogy a C:\ProgramData\Need for Speed World könyvtár egyszerűen nem létezik,pedig letöltöttem,ja és kb szervert se meg kb semmit se tudok csinálni a játékkal mert nem engedi.
  • RICCS98
    #55411
    Épp most bíbelődöm a Proxy Switcher el.
    Lehetséges-e az hogy egy lengyel se legyen zöldes szinű? :s
    Minden esetre van egy venezuelai ami zöld
  • tutuhawer #55410
    pedig nem nagyok az elvárásaid, játszani szeretnél. Én is midnig azt akartam, ma is csak azt akarok
  • trakk
    #55409
    Elmenni Vancouverbe, bebaszni egy féltéglát az irodájuk ablakán keresztül, mellékelve hozzá egy papírt a gondolataiddal. Ezt biztos, hogy meghallanák.
  • Dealcsy
    #55408
    Én asszem mára feladtam a játékkal való hadakozást. Úgy gondoltam, hogy újra elindítom a team escape időszakomat. El is kezdtem a legelső verdámmal, a Silvia-val. Erre CCX Elite, Carrera GT, Cinque és F1 mellé rak be...
    Tudom, addig kell kilépegetni a lobby-kból, amíg egy hozzám hasonló overall-al rendelkező autót be nem rak. De ne már... Én játszani akarok, nem küzdeni a játékkal.
    A másik dolog meg a minden 'valóságos' alapot nélkülöző rendőrmozgás. Ennyi erővel csíterelhetnék én is...
    Asszem maradok a gyémántozásnál egy ideig, mert ezekután sírhatnékom támadna még véletlenül.
    Egyre inkább érlelődik bennem az az elhatározás, hogy valamilyen úton-módon (még keresem hogy), hogyan tudnám úgy elmondani a véleményemet az egész játékról, hogy annak súlya legyen és ne legyen az, hogy elolvassák, visszaírják, hogy köszönik a levelet és kitörlik a sejhajukat vele (magyarán hatalmas nagy visszhangot adni neki).
  • csiles
    #55407
    Elérési út, hivatkozással lesz gondod, ha nem találja a letöltött fájlokat. Magyarul, ami az oldalról leszedel xy megányi telepítőt, azt a rendszermeghajtódra teszi, DE van egy másik része is, ahová letölti magát a játékot! Ez egy másik elérési út... Neked ez az elérési út sérült meg, ezt nem találja a játék... Ha már a gamelaucher.exe elindítása után nem jön be az a rész, ahol ki kell választani hogy APEX/CHICANE, ahol be kellene jelentkezni, akkor is csináld végig az alább leírtakat!


    Példa: Letöltöd az oldalról a telepítőt, elindítod, megadod az elérési utat egyszer a rendszermeghajtóra, egyszer a letöltött fájlok tárolására! Ez lehet egy helyen is, de ketté is lehet szedni!

    Javítása:

    1, Keresd meg, hogy annak idején hova töltötted le a játékot:

    Ide mennek a letöltött fájlok, a későbbi frissítések frissítések.

    Valamelyik meghajtó:\Electronic Arts\Need For Speed World\

    Ide meg az alap dolgok, itt van a GameLaucher.exe is.

    C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\Need For Speed World\


    Ha egybe van rakva, akkor ahol a gamelaucker.exe-t is találod, lennie kell egy DATA könyvtárnak is. Ha ott van, akkor a letöltések, és a frissítések is ott vannak!

    Ugyelj arra, hogy a rendszermeghajtódon legyen szabad hely! Tegnap nekem emiatt nem frissült, mert betelt a rendszermeghajtóm!

    2, Ha megtaláltad, akkor irány az oldal, jelentkezz be, s töltsd le újra a telepítő varázslót! pár mega, nem tom mennyi...

    3, Indítsd el, majd az elérési utakat add meg, ahol megtaláltad őket. Ha ugyanott vannak, akkor mind2 helyre ugyanazt írd!

    4, Az elsőt kijavítja, az ott felülír mindent, ergó a gamelaucher.exe-t is!

    5, Aztán elindítod a gamelaucher.exet, bejelentkezel, aztán nézi is az elérési utadat, ha látja a játékot, akkor végigellenőrzi, majd a legutolsó frissítést leszedi. Ha nem látja, akkor rosszul adtad meg az elérési utat, s akkor elkezdi leszedni az egészet újból!

    6, nyomsz egy play-t, s utána örül...


    Ha nem találod a játékot, ahová a letöltötted s frissítések mennek, akkor uninstall a legegyszerűbb, s utána takarítsd ki az adatbázist! S utána szedd le megint a játékot...


    Ha így sem működne a dolog, de a frissítés előtt működött, s a gépeddel sem csináltál semmit se, akkor a neted körül nézz szét... Ha a rendszered több mint egy éves, akkor erősen javasolt az újratelepítés... S nem érdekel, hogy jó az, nekem 2-3 éve ugyanaz, persze, s mikor majd megdöglik, viszi magával a winchestert is... (személyes tapasztalat, én azóta félévente, friss rendszert húzok... Jövőhéten jön a következő... pedig semmi gondom nincs)
  • gyeprefos007
    #55406
    Srácok, Eclipse Elite-be jó a piros motor?
  • Gab0523
    #55405
    Nem akarlak elkeseríteni, de pl, a Steiner-t egyetlen irtó sem látja... És igen, ez pl blokkolhat onilne exe fileokat.
  • Marci19941205
    #55404
    És még mielőtt valaki azt mondaná hogy vírus van a gépemen,hát nincs ugyanis direkt a játék indítása előtt lefuttattam egy rohadt jó vírusírtót,talált is a játékon belül egy Cookie vírust.
  • Marci19941205
    #55403
    Cannot update the file:D:\Program Files\Electronis Arts\Need For Speed World\GameLauncher.exe.

    Please make sure that it is not in use by any application.
    The updater has been unable to restart the game. Please restart it manually.


    Aki jó angolból az megmondaná mi a baja a játéknak?
    Mert folyton ezt írja aki,ja és megmondaná valaki mi az a proxy cserélő?
    Mert nfs4ever felhasználó azt mondta hogy akár az is belepiszkálhat a játékba.
  • RoboKutya78
    #55402
    Kapard le de gyorsan Bármi is akar lenni!!
  • RICCS98
    #55401
    Mingyárt megvan a 9.999.999 Cash.
    Mystery vagy miahalál packok, készüljetek
  • Gab0523
    #55400
    Körkérdés:
    Ha a Bamako-n a gerillák megjelennek, és éppen Pákót kapják el, az irónia, magyar siker, vagy totális szop... orális szex?
  • BONESAI
    #55399
    fuck off
  • RICCS98
    #55398
    Érdekes :D

  • gyeprefos007
    #55397
    Unalmamban bepróbálkoztam. vélemény?
  • nfsmw4ever
    #55396
    Bocsesz De hülye vagyok. A törlés kimaradt. Azt hittem ha nincs meg a fájl, akkor nem is kell....
    Köszönöm a kiegészítést! Így teljes.
  • SUNNY84HUN
    #55395
    ez utáni teendőket leírta nfsmw4ever kolléga
  • SUNNY84HUN
    #55394
    töröld le teljesen .. minden bejegyzésével együtt még a regisztrációs bejegyzéseit is .. , még ha úgy érzékeli nincs telepítve akkor is el tudod tüntetni a - programok telepítése törléséből - ,,
  • chris1997
    #55393
    Akkor Ave. Amúgy is szerintem Ave.
  • EDI28
    #55392
    Még nem.csak a Drag LP640
  • nfsmw4ever
    #55391
    Futtatsz egy reg kulcs pucolót, újraindítod a gépet. Hivatalos oldalról letöltöd a telepítőfájlt. Feltelepíted a játékot. Közben torrentkliens kikapcsol (ha esetleg fut)
  • chris1997
    #55390
    Mi? Megjelent a kínai Revó?
  • EDI28
    #55389
    Szerintetek: Chinese New Year Reventón vagy Aventador
  • Marci19941205
    #55388
    Köszi a segítséget,eddig már mindent próbáltam de most meg egyszerűen eltünt a gamelauncher fájl,pedig NEM töröltem a játékot,mégis ő úgy érzékeli hogy nincs is föltelepítve a játék.
    Na ilyenkor mi van?
  • trakk
    #55387
    [i]Mi.[i]
  • kanyesz07
    #55386
    Az már kék M-lessz fehérben , és 1020 as
  • SUNNY84HUN
    #55385
    de ha taliga lenne akkor ne kerüljön a worldba , inkább élvezem az életben
  • TOMDRIVER333
    #55384
    Álmodj királylány
  • chris1997
    #55383
    Messzebb mint gondolnád
  • SUNNY84HUN
    #55382
    hol van a honda már
  • chris1997
    #55381
    Hol a Monaro?!
  • trakk
    #55380
    Menjetek, vegyetek drag Murcit, csak 5600 SB.
  • SUNNY84HUN
    #55379
    simán megy , én ezt használom : Proxy Switcher Standard 5.6.1
  • nfsmw4ever
    #55378
    A proxy az igen. Ha a Switcherre gondoltál, akkor próba :-) De mennie kell.