94802
  • Overburner
    #19464
    Azt mondják jó :D
  • Lupous
    #19463
    Hú most nagyon úúúútállak :P
  • RoboKutya78
    #19462

    brűmm brűmm... 23 as és környékén, szerintem kötelező darab.
  • kruger445
    #19461
    Valakinek már van tapasztalata a Quattrovalvoléval? (Countach)
  • Overburner
    #19460
    Azt paszta :O
  • spank309
    #19459
    Tutu mentem pár karikát így 10 perc alatt a GT-R Vspec-el majd nézz rá azt mond meg mi a helyzet =D
  • SylarHun
    #19458
    Az új szekerem!

  • SACONEX
    #19456
    Nemrégen, vagy most javitottak a skyline-on? Csak mert most vezettem, és eléggé fordulékony lett :D
    Eddig 3as ültetéssel, alap bodykittel alig akart fordulni, pro felfügg nincs még benne. Most meg úgy fordul majdnem mint egy lotus :D
  • RoboKutya78
    #19455
  • tutuhawer #19454
    Szevasz, üdv a fórumban
  • El Brujo
    #19453
    Ez ultra. Tegnap kitakarítottam a bill.-t, Szétszedtem etc. Összeraktam, de az egyik média gomb - ami gumiból van - folyamatosan nyomva volt. Lefogta verseny közben a kettes gombot. Most vettem észre, bill. drivere meg állandóan összezuhant. Le is töröltem. Háhá :D.
  • Driverkiller30
    #19452
    Heló mindenkinek, új vagyok itt :))
  • El Brujo
    #19451
    persze. a játék chatben is.
  • RoboKutya78
    #19450
    LOOL:)
    csak az a gond szerintem a srác vagy repülőszimulátorozik vagy csak nekem fura a mozgása a gépnek:)
    http://videofy.me/v/364663
  • SACONEX
    #19449
    jahh...hát nekem csak az adott verseny alatt nem ment :D de máshol működik a gomb?
  • El Brujo
    #19448
    S mennyi idő múlva tudtad újra használni? Nekem két napja nem megy.
  • SACONEX
    #19447
    igen elődordul...nekem sokszor volt már :S
  • El Brujo
    #19446
    Valaki tapasztalt már olyat, hogy nem működik verseny közben a kettes gomb?
  • SACONEX
    #19445
    furcsa ez a magyar support :D elküldtem nekik egy levelet, hogy nem működik, leirtam a hibaüzenetet is, és kb 10 perc után kaptam is egy e-mailt, hogy keressem fel a szolgáltatót. (20as, 30as, 70es számokat is beirtam) csak lemaradt, hogy az 5500sb nél működik a dolog, a másik 2-nél nem...leirtam részletesebben a hibát, de erre már nem válaszolnak -.-" remélem azért 1nap alatt adnak rá választ, hogy mi a helyzet...
  • SACONEX
    #19444
    akármilyen számot irok be, ugyanazt irja ki....szerintem az EA-nál van vmi gebasz
  • SACONEX
    #19443
    nekem is működik, de csak az 5500as....a többi nem :S pedig pont a másik 2 kéne...már irtam supportban is, remélem majd válaszolnak is rá
  • tutuhawer #19442
    t-mobile-os számlás előfizetésem van, és többen panaszkodtak korábba, hogy rossz az sms, de nekem jó volt, mint mindig. Most nem kattintanék rá, mert ha véletlenül felszámol valamilyen költséget, nekem letépik a pofámat. A lényeg, hogy hibátlanul ment.
  • tutika14
    #19441
    Oké ezt már láttam de nem csak te vetted fel meg azt mondtad lesz hosszabb verzió is :P
  • SACONEX
    #19440
    valaki légyszi nézze már meg, ingyé van...csak hogy tudjam, nem nálam van a hiba..
  • SACONEX
    #19439
    jahh amúgy meg kamu számmal is be kéne azt hoznia, hogy küldd el az OK szót :D
  • SACONEX
    #19438
    nem mondtam hogy rendeljen is SB-t, csak hogy nézze már meg, neki bejön-e mondjuk az 1000SB-s ajánlat...rányomok, aztán beirom a számom, és kiirja azt a szöveget amit már betettem képbe....attól nem fog pénze lemenni ha megnézi hogy el jut-e addig, hogy küld el az OK szót az XY számra :D
  • SACONEX
    #19437
    ilyen nincs amúgy...direkt ezért töltöttem a telóra, erre meg nem működik rendesen az SMS-es rendszer...csak az 5500sb-s ajánlatnál jutott el addig, hogy küldjek sms-t...de ha az 1000 vagy 2000-es ajánlatra mennék, kiteszi hogy már egy vásárlás folyamatban van, ez ok (mert ugye az 5500asra nem küldtem SMS-t), de amikor rányomok hogy új vásárlás, megint hibát ir ki MI A.....!
  • Gam3r
    #19436
    Majd miattad fog rendelni valaki SB-t? Hát nem tudom , de szerintem ez felejtős:P
  • SACONEX
    #19435
    valaki megnézné nekem, hogy nála is ugyanez-e a helyzet?
  • SACONEX
    #19434
    megnéztem az 5500as ajánlatot, azt meg elinditotta, de most meg cserélnék ajánlatot, mert 3k-t tudnák venni, de cserélni nem enged hibát ir ki rá XDDDD ez már eléggé röhejes hogy nem tudok SB-t venni
  • Doozer
    #19433
    Nem lehet hogy esetleg le van tiltva nálad az emelt díjas szolgáltatás?
  • SACONEX
    #19432
    3 accounton is megnéztem, de ugyanez az eredmény...az baj ha T-mobile-os vagyok?? nem tudom hogy mi a gond eddig ment az sms-es vásárlás ugyanerről a számról
  • barack1997
    #19431
    372. időt mentem beacon and station-on elsőre, mr2-vel :D
  • SACONEX
    #19430
    valaki nézze már meg nekem, hogy ugyanezt irja-e ki neki, vagy nálam van a gond:

    ezután a FOJTATÁS-ra megyek, és ezt irja ki kb 1perc után:
  • SACONEX
    #19429
    jahh mégsem....az gond, ha 30-as vagyok? ezt írja: Sajnáljuk, de mobilhálózata nem támogatja a(z) 1 905 Ft összegű vásárlásokat. régebben meg tudtam SB-t venni SMS-el..mi lehet a gond? Jahh origin.com on átváltottam az országot UK-ra majd vissza magyarra...ez bezavarhat?
  • SACONEX
    #19428
    már működik :D mind1
  • SACONEX
    #19427
    An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later. akkor miért irja ezt nekem?
  • SylarHun
    #19426
    De lehet. Semmi gond vele.
  • SACONEX
    #19425
    még mindig nem lehet SMS-ben SB-t venni????
  • SACONEX
    #19424
    Lenne pár kérdésem:
    Ha SMS-ben vennék külföldi proxyval SB-t azt úgy meg lehet oldani?
    Jahh meg hogy lehet úgy átállítani a proxy-t hogy ne forintban látszódjon az SMS küldés?
    Mert több proxy-t is próbáltam már, de buy speedboost gombra kattintva csak forintért megvehető SMS-es ajánlatok vannak...valaki tudna megoldást ezekre, ha egyátalán meg lehet ezt oldani? mert akkor nem vennék SB-t forintért, mert az drága...