94802
  • mongoose789
    #19423
    ùgy tűnik beàlt az alaplapom :( elment a kép kivettem a ramokat és nyex csipogáso
  • Ryder159
    #19422
    Valaki vásárolt már így, met £7-ot rászánnák 50.000SB-re. Ha kártyával fizetek, akkor muszály megadnom a saját címemet, vagy írhatok oda akármilyen angliai címet?
  • Racing824
    #19421
    Nem mindegy nekik milyen valutában veszed?-ugyanugy bevétel számukra.
    Vagy már ebből is probléma lehet?
  • mongoose789
    #19420
    No.... sziasztok. kapott már vki épkéz láb választ arra hogy ha én nem euróba hanem más valutába veszek Sb-t az "legális"-e? jókor kérdezem mondjuk már de azért ha valaki hallott vmit ne tartsa magába :D
  • Ryder159
    #19419
    ja igen az egy spot the devs szerü valami...
  • Ryder159
    #19418
    ez valami játék?
    http://obiautoblog2.blogspot.com/2012/01/need-for-speed-world-spot-transporters.html
  • Overburner
    #19417
    Már azt is eladtam :S Hát ha semmi se esik :D
  • Ryder159
    #19416
    Fúú de szegény az invertory-d
  • Overburner
    #19415
    Kezdésnek :)
  • Racing824
    #19414
    LIKE

    Ez mikor készült?
  • csizihungary
    #19413
    Nézhető már elég rég!

  • Racing824
    #19412








    Beachfront...

    Hát nem aranyos betoltak mégegykört és esélyem se volt hogy beérjek
  • tutika14
    #19411
    Amúgy a TCM krúzról a vidi még mindig nem nézhető?
  • Overburner
    #19410
    Azt irja hogy a tudáase szerint ő azthiszi nincs semmiféle büntetés ha a játékosok pénzt vesznek más országokbol
  • Ryder159
    #19409
    Na de most akkor szabad, vagy sem???
  • Overburner
    #19408
    Nem költök Earn Speedboost :D
  • chris1997
    #19407
    To my knowledge, I believe there won’t be any penalties should players from other countries try to purchase this offer.

    Cheers,

    Ling

    Ezt írta Ling a rizikós levelemre!
    Pontosan arról a rizikóról, ha veszek 1 másik országból boostot
  • tutika14
    #19406
    ne költs ebbe a játékba..... nagyon nem éri meg....
  • Overburner
    #19405
    Na emberek lesz 6k Boostom nemsokára Mit vegyek ?:D NFS Run os supersnake nagyon bejön RTR X et nem szeretnék adjatok tippet lécc :D
  • Overburner
    #19404
    Akkor olyan t3 ban kb olyan szinten van mint a T2 be a Focus
  • norby9201
    #19403
    Perfectje gyenge,végre egész jó,kanyarba se top,de nem is mondom hogy rossz. Nekem bejön...
  • Overburner
    #19402
    Oké meglátjuk :D
  • tutuhawer #19401
    ha megvetted, mondd majd meg, légyszi, hogy jó-e.
  • mongoose789
    #19400
    már a gépről vagyok :P
  • Leo 1991
    #19399
    megtettem :D
  • Overburner
    #19395
    Az aston martin jó gép ?:D
  • Medzsix
    #19386
    en ugy tudtam h ez a startos akarmi egy bug mert mar reges reg csinalta nalam is parszor privatba haverral aki nem cheatel :P
  • Gam3r
    #19385
    Az új cheat , hogy visszaszámlálás előtt elindul , és most nem csak én láttam így , mellettem volt egy másik gyerek , 1 mp-t se számolt de már elindult a gyerek , a másikkal meg csak mikor a go felvillant , akkor indultunk/tudtunk elindulni...

    Meg a másik ha én megyek végre egy tiszta , karambol mentes kört egyből jönnek az olyanok és felvidítanak azzal hogy noob cheater , report , és stb...
  • FishNoRba
    #19384
    Játék-játék-játék.

    Megfelelő pályákon, megfelelő mennyiség éppen elegendő, ilyen partok eléréséhez. A pályák kereséséhez, használd a "tuning lista" menüt, a bannerben.






    OFF:

    @cubehun: Egy percig se kételkedtem abban, hogy az egód sérülését, nem viseled el. Nem szeretnélek kizökkenteni a sac/kb 15 éves korodra kialakult világodból, ezért csak finoman.

    Jelezném, ha veszed arra a fáradságot, hogy egy elírást privátban taglalj, rendben van. De, azt is megemlíteném, hogy ott akár egy pontot is rakhatsz. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy milyen jegyeket kaptál az iskolában, s az aszt követő szent beszédeid sem érdekelnek. Van elég bajom, nem érdekelnek egy tizenéves gyerek nyafogásai, egy fárasztó munkanap után.

    A tiszteletről, pedig hatalmas tévhitek rajzolódtak ki. Én, 1 éves jelenlétemmel, számodra, kezdő vagyok, semmi tudással, ez oké... belőled viszont nem látok mást, csak egy gyereket, az ő mellkasveregetésével.

    Sok ember felé állok tisztelettel. Példának okáért, tisztelem Tutut, Ferit, Szabit , és még sokakat a magyar NFS:World játékosok közül. Nem csak azért, mert tudnak, hanem, mert mint emberek, becsülendőek. "Tiszteletet csak az kap, aki nekem is megadja".

    De, "párdon", miért kéne tisztelnem, egy taknyos, egocentrikus gyereket, aki bár 2 éve itt van, nem látom az eredményét. Sem emberileg, sem tudásilag, nem tudlak tisztelni.

    Természetesen, számítok rá, hogy ezt sem viseled el, de kérlek, épp elég az off. Így, az óhaj, sóhaj, priviben érkezzen...

  • Overburner
    #19383
    Mák
  • janihunk
    #19382
    Hogy kaptok ilyen jó cuccokat?
  • danifiu
    #19381
    Sziasztok,

    - Érdekesek ezek a boost ügyek, meditálok rajta.
    - Feri, fasza az R-35. :)
    - Szabi, fasza a Lexus vagy mi az. :D

    Más:
    Legyetek kedvesek "lájkolni" egy kedves barátom, Neo1018 által készített rég óta szépen üzemelő NFS World-ös facebook oldalát. Neo a TCM-nél tevékenykedik jelenleg, és rendkívül tájékozott a World-öt illetően minden téren, ennek megfelelően mindig naprakész és hasznos információkat tesz közzé a facebook oldalon is.
    Van magyar World-ös facebook oldal más is, talán már "lájkoltátok" is, de azon nem posztolnak szinte semmit, Neo-é viszont minden változásnál, újdonságnál azonnal jelez.

    A link: Neo magyar NFSWorld facebook oldala
  • Overburner
    #19380
    Aston Martin jó vmire?:D
  • Overburner
    #19379
    Nekem semmi szerencsém ilyenekhez :D
  • Ryder159
    #19378


    ez most jól jött...
  • barack1997
    #19377
    3-mas vagy 3-as a helyes leírás a "hármas kifejezésre" ? DERILY kollégának segítettem kijavítani a hibát (nem sértő szavakkal,kedvesen9 erre ő el kezd bunkózni.. ezért utálom az ilyen újoncokat, nem tisztelnek senki se, semmit se tudnak, de arcoskodni azt igen,...
  • Overburner
    #19375
    Chris kösz rajta vok de semmi se esik nem h kék :D Lupous Googlechrome firefox nálam is fos! xD
  • Lupous
    #19374
    Nekem kell egy ilyen csodagép...szal spórolok a freebosstal :P Az az ingyen boostos lófasz meg hú ink nemkérek belőle.... nemszeretek vírusírtózni meg formázni :S.... most se megy a kúrva youtube...befagy mindig nemtudja valaki mi lehet vele a baj?(Formáztam a gépet új vinfos xp van....minden megy de ha youtubeot nézném lefayg a firefox..és csak tálcán tom lenyomni :S)
  • chris1997
    #19373
    ha már beleraktad hagyd benne, és keríts egy kék turbót
  • Overburner
    #19372
    azthiszem fehér rajta a turbo v vaj szinű csak azért raktam rá mert ez 2 kulcsos és jobb volt top speed be de akk leveszem ha igy gáz.