94802
  • RED BULL F
    #19506
    free roamba nyomd meg előbb, utána go garázs (h)
  • adamatts
    #19505
    VFERII nekem nem működik a alt+z menüpont nélküli screenshot :S
  • SUNNY84HUN
    #19504
    ezzel sem 50el ütköztek
    :O
  • Ryder159
    #19503


    Nissan mennyország!!!
  • Ryder159
    #19502
    Az jó lesz, már van 2 is...
  • Ryder159
    #19500
    Megyomod az Alt+Z
  • adamatts
    #19499
    maradunk az IGC-s kocsiknál mongi :D amúgy hogy lehet olyan képet csinálni a játékban hogy ne mutasson semmilyen menüpontot csak a kocsi látszódjon? (:
  • Ryder159
    #19498
    Köszi a történelem órát...
  • SUNNY84HUN
    #19497
    nem arról szól , csak ha már fikáztad és anno írtam hogy valóságban az 1 ik legjobb túra gt autó.. meg a mai napig az egyik legsikeresebb autó az autósportban ... ennyi
  • mongoose789
    #19496
    szerintem mindenképpen érdemes befektetni egy t3-as top kocsira. majd ha meg veszed az m3-at akkor kell mérlegelned hogy 10 eventből ki kell leavelned ha nem akarsz siralmas arányt vagy szeretnél úgy versenyezni hogy csak a tudásodon mùljon a futam kimenetele. Ha a második variáció jobban vonz akkor lehet beszélni murciròl,911ről, rtr.xről vagy esetleg ccx.ről
  • adamatts
    #19495
    akkor maradunk a bömösnél :D köszi az infókat :D vezetni meg elég jól tudok :D igaz az elején rossz kocsikat vettem meg és kicsit lehúzták a statomat de amióta megvan az A1 és a chevelle azóta verek többnyire mindenkit :D nagyjából 800 verseny van a hátam mögött = )
  • chris1997
    #19494
    Nos amit tok ajánlani az a Porsche 959(LVL38-ason nyílik) vagy a BMW M3 GTR(Lvl 40-es)
    a 600K-s kategóriához már vezetni is tudni kell, a 850K-s csoport olyan átlagos, aztán van még az 1millás abba csak a 959 van úgyhogy az fasza, van az 1,2M kategória, egyértelmüen az M3 emelkedik ki(ott a Viper is de inkább az átlaghoz lehetne sorolni, habár gyorsulása nagyon ottvan, meg kanyarodni is tud, de az M3 veri) és az 1,5M-val az SLR 722. Személy szerint szeretem az SLR-t, de rizikós. nem annyira mint 1 GTR, de olyan Viper féle rizikó(tehát tudni kell vezetni).
  • adamatts
    #19493
    oké akkor majd szólok Szabinak :D a kocsikról meg hát olyanokról elég amelyik megéri róla beszélni mert 38-s szinten vagyok és lassacskán T3-s kocsit be kéne szerezni :)
  • chris1997
    #19492
    szevasz!
    1. kérdésre a válasz: ha itt az SG-n szeretnéd megcsinálni, akkor kérd meg szabit hogy írja ki a fejlécre a statodat(de elötte add meg a játékbeli neved).
    2.-ra válasz: húúú az összesről akarod a véleményt?? :)
  • adamatts
    #19491
    üdv mindenkinek! már régóta nyomon követem a fórumot és úgy döntöttem részt veszek a fórumon :) és már lenne is pár kérdésem:
    hogy lehet megcsinálni a profilt world stílusra hogy kiírja a szintet nick nevet és kocsit?
    a másik kérdés: T3-s IGC kocsikról infókat tudna vki szolgáltatni :))
  • tutika14
    #19490
    NFS Undercovert próbálom játszani ps2-es karral jó minden csak annyi a problémám hogy nem lehet holt zónát állítani az analógokra és hozzá se érek és érzékel az analóg ezáltal a kocsival nem tudok egyenesen menni csak kalimpálni :S Hogy tudnék tenni rá némi holt zónát? (Dead zone)
  • puntohu
    #19489
    Sziasztok!

    Az off topik ("ingyen SB") linkre kattintva nem oda vezet.
    Hol található ez a topik?

    Köszönettel.
  • mongoose789
    #19488
    ha valaki ismeri BB0735-öt és látja bent world-ben szóljon már neki hogy küldtem e-mailt neki. bocs csak már mondtam h nem tok gamelni
  • norby9201
    #19487
    Nem is tudtam hogy ez a videó a Need For Speed World játékról szól
  • SUNNY84HUN
    #19486
    marha sok bajnoki cím az övé az évek során már
  • SUNNY84HUN
    #19485
    ez majd ajánlom a pro sofőrünknek és Norby -nak aki azt mondja nem a legjobb a motorsportban az r34 gtrvspec
  • mongoose789
    #19483
    nekem pont fordítva volt. a filmbe láttam először a gtr 2000-et.
    jó lenne ha bedobnák a ferrari gto 250-et t3-ba
  • barack1997
    #19482
    De azzal ám :D fekete '72-es rb20 sky2000gtr :D
  • SUNNY84HUN
    #19481
    nem régen megnéztem megint az ötödik sebességet és most vettem észre az elején mikor rioba megy mia és bryan sky 2000gtr el nyomulnak .. :O , fel sem tűnt eddig
  • blckwsh
    #19480
    Valaki akinek volt már ez a hiba :"here has been an undefined error please check that servers are available and try again" tudna segíteni hogy lehet meg csinálni?:D
  • SylarHun
    #19479
    LFA véglegesítve.



    Többi kép!!!! ITT !!!!
  • Ryder159
    #19478
    Nekem nagyon tetszik. És ilyenkor hiányolom a trade rendszert mert a 3as ültetésen kívül mindenem van ami kell neked... Szívesen adnám is
  • Cortinaar
    #19477
    Neon alig látszik, de sötétben biztosan jól mutat. :)
  • janihunk
    #19476
    Ha... nekem is jó lenne ez az.. De am szerintem komoly.
  • tutika14
    #19475
    Ha pottyannak ilyenek akkor pont ilyen lesz :D Véleményt valaki?

  • mongoose789
    #19474
    láthattátok hogy előző hsz. ekben írtam a gépem vergődött aztán megállt. ma voltam szerelőnél és meg van a diagnosztika. lefüstőlt az alaplap és az előtte a proci a vga meg a ramok. egy darabig nem lesgek on-line de a fórumokon vagyok.
  • Overburner
    #19473
    Dis is Mine xD Végkifejelett felé közeledik, no de partokba nem igy van xD
  • tutuhawer #19472
    Ismerem, ő bizony Pali, a Hungarian Racing Team nevű formáció tagja. Üdvözlendő a baráti társaságok kialakulása, de a racing szó használatát én sértőnek vélem, tekintve hogy alig van verseny darabszámuk... Mindenki partol, privátozik, team escape-ezik, ami nem csak rájuk értendő, hanem sokakra is.
    Máris váltom a témát emiatt, azaz: a 3as csatornában a szűrőt bekapcsolva ismeretlen magyar játékoksra találok nap mint nap, és a profil alapján veszem fel a kapcsolatot velük, és jelölöm be őket ismerősnek. Egy kiváló sofőr állt az autópályán, és simán megmondtam, hogy ő bizony nem kisgyerek, később kiderült, a gyereke sem kisgyerek. rengeteg multplayer futammal a háta mögött, megkértem, hogy hadd jelöljem be őt ismerősbek. Ilyen, multiplayerben, csalók és rammereke közt harcedzett játékosokra van szükség szerintem. persze, jó a TE is, de ez a menő az én szememben, és remélem, a Hungarian Racing Team is erőlteti szépen a multit. Sok sikert kívánok nekik, Pali festését pedig nem kommentálom
    Én ilyenekben utazom:
  • Overburner
    #19471
    Sztem van vmi baj szegénnyel :S Én nem mondok rá rosszat ink.
  • RED BULL F
    #19470
    Te... mint ha én már mentem volna privátba ezzel a gyerekkel Ez egy lelkileg torz világú személy. Talán ezért ilyen groteszk a festése szegény BMW-nek
  • Barna1993
    #19469
    láttatok már ennél nyomorékabb festést? :D
    hogy lehet valaki ennyire izléstelen????? xD
  • tutuhawer #19468
    Szasz, Angel, most értem géphez a nap folyamán. Ha a stat oldal istenei is azt akarják, megnézem a profilodat... egyelőre túlterhelt servert ír
  • Darkspell
    #19467
    Kipróbáltam pár hónap után, nagyjából 10 perc múlva már léptem is ki... Azt hiszem, ebből már nem lesz normálisan játszható gáma :(
  • kruger445
    #19466
    Arra én is kíváncsi volnék.
  • Overburner
    #19465
    Misc-be mi megy amugy?:D Még 1 cuccot se láttam ami Misc. V csak disz?XD