94802
  • Frigyes54
    #20312
    hello
  • HS2k
    #20311
    Sziasztok! Szabi, áttudnád állítani a fejlécemet goen181-re? Nagyon hálás lennék ért! :) Előre is köszönöm!
  • SylarHun
    #20310
    Este, felteszem a CCX tuningomról a fotót. Most nem tudom mert melózom.
  • milomi1987
    #20309
    Szia annyit akartam csak irni a Waterfront on POrsche Gt3 RS el nézd meg az időm Ewing1987 időm 52.3 asszem 1 nitróval... Viszont most vettem egy Koenigsegg ccx et és most elég jól megy .. nem mutatnád meg hogy a te autódba milyen tuningok vannak ? ha kell leirom én is neked ??
  • SylarHun
    #20308
    Mentem egy acélos időt waterfront road-on.

  • norby9201
    #20307
    Jaja faszán néz ki,nekem is van. Régen még egyik gyerek azt hazudta fórumon,hogy lions challange-en nyitotta
  • SylarHun
    #20305
    Egy kicsit mókeroltam az LP640-el. És meghálálta a dolgot, de nagyon.
    Route55


    EZT sassancsátok meg!
    Demon-os rendszám, ééééés nézzétek csak a neont!!!


  • BONESAI
    #20304
    További jó játékot! :-)
  • mongoose789
    #20303
    anyáméknál ilyen a kerítés :). jó hírek, kedd-szerda környékén itt az új gép.
  • Ryder159
    #20302
    Ez kell a BMW-re...



  • illesgergely
    #20301
    Csak akkor jön be az off topik, ha be vagy jelentkezve.
  • doncsi1
    #20300
    atti josz meg ma be a jatekba?
  • puntohu
    #20299
    De ha rákattintasz a fejlécben az off topikra hibaüzenet jön ki, nem az oldal?
  • illesgergely
    #20298
    A fejlécben van az off topik-ingyen SB, ha bekukkantasz sok kérdésedre kapsz választ. Amúgy kamu adatokat kell megadni és kész.
  • bboyatty
    #20297
    Mióta van ez az olcsó boostos dolog naponta érkeznek az új arcok.
  • Failbunny
    #20296
    Sziasztok,Nagyobb tapasztalattal bíró társaimtól kellene egy kisebb segítség,ez az első bejegyzésem itt,új vagyok nekem új dolog a sponsorPay-is ide kapcsolódik a segítség néztem az oldalt eljutottam oda sikeresen aztán van ott egy lehetőség 67boost-ra(a magyar sponsorpay-n) megcsináltam erre kér tőlem adatokat..abból nem lesz semmi macera ha megadom az emailom meg a nevem?Vagy ez mindig így működik?Nem csak paraszt vakítás?Válasz jöhet privátban is,elöre is köszi
  • bboyatty
    #20295
    Nekem a tegnap délig tartó karbantartás után megszűnt a lagg, ma reggelre ismét ugyan úgy laggol minden. Szóval amit nappal rendberaknak éjszaka elkúrják. Elég érdekes.:D
  • bboyatty
    #20293
    Okok, karbantartás és akkor a délelőtti 2 óra leállás miért volt?
  • RYO21
    #20292
    Purpose:
    The purpose of this maintenance window is to conduct server maintenance to Need for Speed World.

    Date:
    January 31st, 2012

    Duration(s):
    3 hours
    Start: 3pm (15:00) PST -- 6pm (18:00) EST -- 11pm (23:00) GMT
    End: 6pm (18:00) PST -- 9pm (21:00) EST -- 2am (2:00) GMT

    Affected Users:
    During the maintenance window, the servers will be offline and users will not able to log in and play Need for Speed World. Players who are already logged in and playing NFS World will be disconnected from the server and therefore, disconnected from the game.
  • illesgergely
    #20291
    Ha a bank tudja a mobilszámod akkor sms-ben megkapod a kódot, ha nem akkor csak levélben a havi összesítésnél.
  • RoboKutya78
    #20289
    skacok
    tegnap takarítottam a freindlistámat
    akinek hiányzom és még versenyképes partnerének tart az felvehet.
  • bboyatty
    #20288
    Újra laggolok mint állat.
  • SylarHun
    #20287
    Valami érdemi javulás változtatás a játékban a tegnapi patch után?
  • spank309
    #20286
    Csővi, tudja valaki hogy kell megerősíteni a pay pal kártyát? a 4 számjegyű kódról van szó amivel megerősítem de az hol van kapok róla mailt vagy mi?
  • koriii0012
    #20285
    miket ujitottak?? :D
  • CortezK2
    #20284
    Akkor én is követelek minimum 750-et :D
  • CortezK2
    #20283
    Azt a teljesen zöldet mondod? Azt olvastam, hát bizony nem szokványos :D Nekem jelenleg megfelelne a mostani összeállításom, vagyis inkább úgy mondom kíváncsi lennék milyen lenne így "beállítva" pro partokkal, de sajnos mostanság nagyon nem akar adni a versenyeknél alkatrészt. Gold packra meg nem akarok költeni.
  • tutuhawer #20282
    hopp, karbantartás még fél óra :D még belefér az időmbe, de ha hazaérek és nem tudok belépni, boostot követelek én is!!!!!!
  • tutuhawer #20281
    emlékszem, hogy érdeklődtél, mi is kell a skyline-ba... Sokan érdeklődtek, elmondtam, miben hiszek. Ma kiderült, hogy nem is ilyen egyszerű a dolog. Látható, hogy egy nagyon furcsa skyline a legutolsó autóm... elég érdekes, hogy jól megy.
  • CortezK2
    #20280
    Akkor kitartás reggelig neked is Aztán reménykedjünk hogy lesz benne vmi újítás. A canyon verseny + a drift számomra igen pozitív változás lenne, de nem merek reménykedni, mivel EAról van szó XD
  • tutuhawer #20279
    nem csak te
  • CortezK2
    #20278
    Ezek szerint nem csak én dolgozok ilyen remek beosztásban :D Én 6-ig bent vagyok melóhelyen, úgyhogy ha visszaállítják a szervert, még visszamegyek autózni kicsit. Addig elkezdtem újra nézni az Initial D-t kedvcsinálónak
  • tutuhawer #20277
    HOPPÁ! a world-garage nagyokos nagykirályainak butaságait olvasom, és ők úgy mondják ezt a patchet, mint az a patch, ami UTÁN jön a változtatások részeletezése. A patch, ami január végén lesz, és nagyot változtat - MArc szerint. Erre jön a poén, hogy Marc sose tudja, mit beszél, ha határidőkről és autók tulajdonságairól van szó... De én bizakodó vagyok, hogy mire reggel hazaérek, fasza lesz valami.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem is a skyline r34 javítását várom leginkább, hanem a trainer kipatchelését. Lenne pár magyar sofőr minden fórumból, akivel szívesen versenyeznék X és Y pályákon. A facebookos csávókat is figyelem munkaidőben... Vannak okosok ott is
  • varazslo1
    #20276
    boost*



    Szerbiából milyen nehéz küldeni zsét...2 000 Ft-t akartam s majdnem még annyit kellett volna ráfizessek,szerencsére van beépített emberem Magyarországon
  • janihunk
    #20275
    bizonyára.
  • varazslo1
    #20274
    s nem szedtem össze a gyémántokat :S :S :S

    ha több napot kihagytam,utánna is tudom folytatni bosstért??
  • SACONEX
    #20273
    jó lenne ha nem csak bugot tennének be :D
  • tutuhawer #20272
    korábban már benyomtam, hogyan versenyzem, most benyomom, hogyan tuningolok, mi a segítség. Kimásoljátok a linket, és a youtbe-on már nézhetitek is:
    http://www.youtube.com/watch?v=Iy_myvov5C0
    aztán a versenyekről:
    http://www.youtube.com/watch?v=huxpGOih45A
  • janihunk
    #20271
    Hoz valami javulást a karbantartás? Mármint patch félét?
  • Bullitmustang
    #20270
    Downtime előtt 2 percel