94802
  • Zekki06
    #22038
    Tess itt az oldala is... :D


  • Gam3r
    #22037
    Módosított kép , ezek a "toolbar-ok" nélkül:)

  • Gam3r
    #22036
    "Eljutottunk a fekete lyukba " - Idézve TariPeti-től

  • bboyatty
    #22034
    Vagy csak egyszerűen nem hajlandó egy fillért sem kiadni erre a szarra, meg is értem jól teszi.
  • Racing824
    #22033
    fél óra alatt 3szor dob le? ez mi már

    megyek 1 sprintet és már ki is vágott,eéőtte meg egy escapet nem tudtam végig menni
  • varazslo1
    #22032
    Robo!

    Szerintem nincs pénze SB.re s azért nem szereti őket, mert jobb kocsira telik a pénztárcájukból :D

    Az ilyennel nem is éri meg foglalkozni :P
  • mrredbull18
    #22031
    kössz :D majd késöbb kijavitom , még ma :D és robo nagyon jo lett a festés
  • RoboKutya78
    #22030
    Ejj ez jól lesett cseten teszem fel a kérdést milyen lett a járgányom erre a válasz:
    "Én nem szeretem a boostos versenyzöt"
    Hűű ha, na most én nem érteni magyar, vagy a válaszadó nem magyar nyelven értelmezi amit kérdezek..

    hűűű öcsém.
  • RoboKutya78
    #22029
    Egy kicsit rajzolgattam.
    Remélem ilyennel még senki se futott össze:))

  • eQnLiEe
    #22028
    kösz erre voltam kíváncsi :) öcsém meg megveszi ha annyira akarja xD mert erre várt már 1 ideje de ezek után kitudja xD azért kösz neked is szabi :)
  • bboyatty
    #22026
    Szar a ramja, mentünk Doncsival pár TE-t vele és a super snaknek jobb a ramja. Ha csak nem tetszik nem érdemes megvenni.
  • eQnLiEe
    #22025
    még 1 kérdés a bentlíí az milyen lett jól megy? v csak ram ra jó mint az elcamino?
  • eQnLiEe
    #22024
    a lengyelen keresztül gondoltam de most vhogy nem találom h hol írja ki azt h ft ban mennyi is lenne :s hát én is csak öregszem :/ xD
  • eQnLiEe
    #22022
    akk megtudnád mondani h most kb mennyi az 50k boost ára? mert kelle 1 kis zsé mert nagyon fogyóban van :b xD és nemtom h mennyivel töltsem fel a pp-t
  • eQnLiEe
    #22020
    ja és bocs ha most kicsit pofátlan leszek de szabi nem tudnád ezt kírni 1 off topik féleségbe h 1szerűbb legyen rákeresni? előre is kösz ha ki teszed :)
  • eQnLiEe
    #22019
    hali mindenkinek! lenne 1 olyan kérdésem h vlki leírná h most mennyi a boost pontos ára ft-ban? 50k 17k stb stb előre is kösz
  • doncsi1
    #22017

  • doncsi1
    #22016
    Megérkezett a második új kiadású Team Escape verda, a Bentley Continental Juggernaut!

    Tweet It Up Csütörtök! Retweeteld a Need For Speed World és Marc De Vellis twitter oldalain, az ezzel kapcsolatos Tweetet, hogy esélyed legyen megnyerni a 35 darab Lancia Delta HF Integrale Evoluzione egyikét! http://bit.ly/zhBiKU
  • tutuhawer #22015
    megpróbálok benyomni egy képet:
    a C betű frankón szép kerek legyen.
    link
    Megnézem, az enyém milyen is volt pontosan...
  • mrredbull18
    #22014
    Tutu most tetszik a CN? :D kijavitottam :P
  • tutuhawer #22013
    Holnap begurulok ide én is , teszek fel pár festést. Egyet majd külön küldök BMEGNFS-nek és mindenkinek, aki szereti. Reggelig meló...
  • SUNNY84HUN
    #22012
    nem rossz , bár a " T" betű nem valami tuti mármint a beömlő miatt torzul , esetleg másik testel jobb lenne az összkép
  • chris1997
    #22011
    Amugy meg kafa lett a kocsi....
    Sztem még az oldalát rakd be ide....
  • chris1997
    #22010
    azért nem teljesen lopás......
  • mrredbull18
    #22009
    xD ja tényleg neked is volt :D de nem töltötted fel ide de a tied is állat :D én legközelebb valami NVIDIA-t festek xD legyen 1 kis változás is
  • barack1997
    #22008
    Lopós -,- az enyém jobb volt.. kár hogy nem neveztem vele, lehet felrakom az sx-re megint :DD
  • Novin
    #22006
    hali!

    Rx7-nél melyik autó jobb ezek közül: 350z,370z, golf R32?
    ja és silviát érdemes lecserélni sciroccora?
  • mrredbull18
    #22005
    zekk feltudsz jönni worldbe vagy msn? :D
  • mrredbull18
    #22004
    Hello zekk :D, már láttam de azért megint mondom hogy kirááály :D
  • chris1997
    #22003
    ismerek 1 embert aki már próbálkozott ezzel...
    Remélem megnézi
  • Zekki06
    #22002
    vélemény?:D
  • Zekki06
    #22001
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy mivan olyankor, mikor rendelek boostot, és valahol pl befagy a Place order kép, leveszi a paypalomról a pénzt de boostot nem kapok? Vagy volt olyan is, hogy paypalon rámentem h pay now.. és visszadobott a world honlapra és megintcsak levette a pénzt de nem kaptam boostot..... kicsit aggasztó, 3x játszotta be hogy levette de nemkaptam semmit.
    Valami 5let vagy jótanács?
  • mrredbull18
    #22000
    1-2 honap után kijavitottam a CN jelet és 1 kicsit ki is bövitettem az oldalán
    és persze alkottam is egy jo kis EA-t na kinek tetszik?
  • Racing824
    #21999
    nincs semmi baja

    csupán még csak 10 perce várom hogy elinduljon a verseny
    escapen meg rendőrők nem voltak :)
  • chris1997
    #21998
    namost mivan vele.....
    Nekem Normális... most
  • janihunk
    #21997
    Már megint nem jó a játék.
  • Driverkiller30
    #21996
    Azta.......
    Nagyon jó lett szerintem!!!
    GRAT. hozzá ;))) :D
  • Lupous
    #21995
    Vélemény? mennyie Sci-fi? :P

  • bboyatty
    #21994
    Ok, értem. Teljesen igazad van.
  • Driverkiller30
    #21993
    Én arra gondoltam hogy olyat igérgessenek amit beis tartanak, ne csak etessék a népet... ( ha már a játékot nembirják megcsinálni...)