94802
  • bboyatty
    #21992
    Ez lassú? Szerintem gyors, hetente 3 autó. Megveszed és következő héten már jönnek az újak még időd sincs kiélvezni az őket.
  • Driverkiller30
    #21991
    Mostmár kezdem megunni az EA csigalassúságát.... -.-"
  • adamatts
    #21990
    Pajti még a bentley juggernaut sem jött meg de márciusban megkapjuk őket talán már jövőhéten debütál az egyik
  • Driverkiller30
    #21989
    megmondja valaki hogy mikor jönnek mégis az új kocsik???
    (pl toyota mr2 gymkhana stb...)
  • RED BULL F
    #21988
    Igaz is, jobb előbb, mint utóbb. Legalább elverhettem a pénzem Mistery Packokra :D
  • IDFMAXIMUS
    #21987
    mit szoltok a MAZDA MX-5 hoz ??
  • mrredbull18
    #21986
    háááj :D jol megy a szero? mert akkor megyek festeni :D
  • chris1997
    #21985
    miért is??
    Legalább kaptunk Ehavi IGC kocsit
  • RED BULL F
    #21984
    Mazda MX-5 IGC kocsi? Ezek meg vannak őrülve komolyan mondom...
  • janihunk
    #21983
    Nem vagy egyedül.
  • bboyatty
    #21982
    Hát jelenlegi anyagi helyzetem nem engedi meg, hogy a géptől sokkal messzebb menjek.
  • Lupous
    #21981
    Háhát akkor nem mész túl messzire mulatni :D... de a viccet félretéve sajna igazad van kakkanás ez a game így :(
  • varazslo1
    #21980
    Az utolsó 2 sorod a legjobb..Lájk
  • bboyatty
    #21979
    Épp ez a baj szerintem, hogy így is jól jövedelmez és ők sem hülyék, látják, hogy ilyen fos játékra is kiadnak az emberek pénzt akkor mire fejleszteni? Minek többet dolgozni ha így is elég lé folyik be belőle?
    Szerintem amíg így megfelel mindenkinek a játék és nincs nagy felháborodás addig nem csinálnak semmit ha felhördül a nép akkor kiadnak gyorsan egy igc-s autót vagy 1000 sb-t és máris mindenki csendben van. (lásd Lamborghini Murcielago, hiszti volt igc autó után, gyorsan kiadták)
    Szóval szart sem várok tőlük... de mivel szeretem az autókat, tuningot és az illegális versenyzést ezért maradok amíg lehet. Szidom a játékot, mert tényleg kegyetlen szar tud lenni néha de legalább multi, ha nem versenyzek akkor chaten elvagyok a többi őrült emberrel. (jelenleg ez az egyetlen hely ahová eljárok szórakozni)
  • janihunk
    #21978
    Nem hiszem el hogy ennyire nem nyereséges a játék hogy pár hónap melót nem írnak ki. Játékipar szégyene lesz lassan az EA meg a fekete doboz.
  • bboyatty
    #21977
    Hát ha a kezdetek óta nem voltak képesek megnyitni azt a két összekötő utat a két map között akkor mit várunk? Ebben az évben talán lesz canyon...de nem vennék mérget rá...
  • janihunk
    #21976
    2010 ben jelentették be hogy jön a carbon kanyon, jön az undercover világa, és egy be nem mutatott nfs világa. 1-hete linkeltem a cikket. Akkor mi van? 2 éve csinálják?
  • bboyatty
    #21975
    Ezt a legkönnyebb, átkonvertálják valamelyik nfs-ből az autót(nem tudom, hogy működik ez de nem lehet túl nehéz ahogy elnézem) berakják és ezzel el van intézve minden. A városrészre még várhatunk, azt mondta valamelyik ask markban, hogy a városrész nagy meló és körülbelül 6 hónap munka van az ilyen nagy patcheken.
  • janihunk
    #21974
    Am most őszintén, minek ennyi új autó? Lassan naponta jön. Aztán majd ha kifogynak hónapokat kell várni 1 re mire elkészül. Inkább a városrészt tennék már be ha már kész van. Az meg kit érdekel hogy verseny nincs még rajta? Legalább szépen be lehetne járni.
  • liwidum
    #21973
    na helló
  • chris1997
    #21972
    Nem biztos hogy ronda lesz
  • Ryder159
    #21971
    Ne már hogy a camaro Elite lesz. soha nem lesz rá boost-om, és jól el is csunyítják...
  • chris1997
    #21970
    Elite kocsi?!
    na akkor spájzolok lengyel Boostot
  • doncsi1
    #21969
    New Cars in language files.
    Toyota MR2 "Gymkhana"
    Plymouth Roadrunner
    Aston Martin DBS
    Porsche 911 RSR "Enduro"
    Lamborghini Countach Cop Edition
    Chevrolet Camaro ZL1 "Elite"
  • doncsi1
    #21968
    Cash Car! Mazda MX5 is now available for in-game cash
  • csiliboy
    #21967
    Akkor jó éjt neked...
    Én nem megyek aludni, mert melózok :D
  • mrredbull18
    #21966
    király :D, de szerintem én is megyek bááájh :D jo8
  • csiliboy
    #21965
    Ja :)
  • mrredbull18
    #21964
    van még fenn valaki?
  • SylarHun
    #21963
    [http://www3.picturepush.com/photo/a/7691506/220/Nfs%3A-World-Wallpaper/FordGT40-03.jpg[/IMG]
  • varazslo1
    #21962
    ilyen nincs...nagy nehezen felmegyek...TH közben bezárta magát a game :S
  • illesgergely
    #21961
    Próbáljátok most, egy ideje nincs lag, remélem nem kiabálom el.
  • mrredbull18
    #21960
    hát ja.... ennyi ez az EA , de azért még mindig festek 1 EA-s kocsit mikor feltudok lépni, szerintem holnap xD
  • janihunk
    #21959
    Hát sajna haver is így jár ha nem tudom neki öszeszedni.
  • eQnLiEe
    #21958
    na annak tudnék qrvára örülni mert csak 5 profilomnál basszák el a TH-t és az 5ből 4 ami nem az elején van hanem jóval 80 napnál. -.- szal EA -.-
  • mrredbull18
    #21957
    szerintem mára már ne tervezzünk semmit... majd holnap... holnap se biztos
  • eQnLiEe
    #21956
    semmi halandzsa h kb mikor lesz újra működő?
  • mrredbull18
    #21955
    ez azért van, mert tele a szero, de hogy a jo rohadt életbe van tele mikor csak pár ezren vannak fenn.... vagy a szervergépjük döglött meg vagy a rendszerük ment meg és nem birja a magas kapacitást már vagy ök akarattal lecsökkentették mig letesztelik hogy most is van-e hiba és ha van akkor hamarkitudják javitani anélkül hogy sok játékost kikelljen baszanak a szerorol, igy felsem engedik......
  • varazslo1
    #21954
    csirivel épp összeszedtem a gyémántokat..macival meg nem bírtam,mert nekem is ez jött ki :D
  • eQnLiEe
    #21953
    zsolti ment a privi!!!