94802
  • IDFMAXIMUS
    #22535
    bocsi az elobbit el rontotoam

  • IDFMAXIMUS
    #22534
    Egy jo baratomal :D !!


    http://noob.hu/2012/03/13/nfsw010.jpg
  • mrredbull18
    #22533
    hááj, szép napot mindenkinek. wááááá ez nagyon fasza :D de ahogy végig néztem sokat nem is kellene dolgozzanak rajta... 1 nap alatt megcsinálom én... és ök gondolom nem 1dül vannak..... -.- de balfasz dögök nem képesek ennyit megcsin.... pffffu
  • DAVYHICON
    #22532
    még egy megjegyés

    Szlovákiából vagyok
  • DAVYHICON
    #22531
    szóval lehet Maestro kártyáról át utalni
  • Lupous
    #22530
    Hát a probléma továbbra is fennál (de legalább a kameranézetet tudom állítani (f gomb) még a direcxet nem próbáltam frissíteni...nemtom honnan kéne leszedni.

    Am gondold el így lehetne matricázni itt a worldben is ...nem csusszanna a kasztni alá a matrica, sponsorlogók ahh dejóisvóna...:P na meg a versenypályák hiányozni+drift :P
  • Tripla
    #22529
    Ez nem teljesen ide tartozik de mostanában gyakran látom a chaten hogy az emberek találgatnak hogy milyen lehet a lezárt pályarész és hogy mikor rakják be. Azt nem tudom hogy mikor jön de a youtube-n több videó is fent van ezekről a részekről.

    Remélem hogy aki esetleg szeretett volna hacket használva kijutni oda hogy megnézhesse, az most hogy látta a videót nem fogja használni.
    U.i.: remélem hogy nincs is hacket használó magyar. Elég a sok orosz csaló.
  • JuhaAasz
    #22528
    na ez igen ! szép kocsik ;)
  • SUNNY84HUN
    #22527
    ha már a worldban korlátozott a tuning és a matricázás a shift2 ben ki lehet élni az embernek magát

    jelenlegi járgányaim :)
  • RYAN012 #22526
    Szia!

    Átutalással is lehet feltölteni a paypal számlát itt a segítség.
    https://www.paypal-europe.com/magyar/managetopup.html
  • smokes
    #22525
    nekem is virág bolti volt a nfs shift 2 , és végig is toltam mint a többi nfs játékot.
    de az isohunt oldalrol bármikor működő verziót letudod kapni:)
  • Ryder159
    #22524
    Total Car nap a Slovakiaring-en
  • Lupous
    #22523
    nohátnohát..akkor hajrá :) akár pmben is (ne offoljam szét itt a rendszert:P)
  • SUNNY84HUN
    #22522
    én tudok segíteni benne.... , nekem is virág verzió van és hibátlan
  • DAVYHICON
    #22521
    vettem volna SB-t de a paypal csak a Master Card , Discover , Visa , American Express fizetni csak ezekkel

    lehet nekem meg Maestro van

    de már mint mondtam nem értek hozzá
  • Lupous
    #22520
    Természetesen nem eredeti :) (Hülyén hangzik de így van, amíg nemtudom egy játékról h nem fasza e addig nemfogom megvenn, kb mindennel így vagyok), én is gondoltam erre hogy valószínűleg a crack miatt van. hát ez van akkor :(...matricázgatni ellehet vele :P másra nagyon nem kell.
  • audi s8
    #22519
    Gyanítom, nem eredeti a játék, amit szereztél. A rosszul feltörteknél szokott ez a gond lenni(amennyire én tudom). Szóval, vagy veszel egy eredetit vagy még bújod a netet :) (nekem eredeti, így nem tudok átírt töréssel szolgálni).
  • bboyatty
    #22518
    Hát én sajnos nem tudok segíteni de lehet találsz valakit aki vesz neked boostot. Persze nem ingyen, te utalsz pénzt neki ő pedig megveszi neked és kész.

    @Lupous: szerintem shift2-es topikba próbáld, esetleg olvass utána google-ban.
  • DAVYHICON
    #22517
    nem tudok venni SB-t mert nincs paypalom de beregisztralhatnák de őszintén nem nagyon értek hozzá
  • Lupous
    #22516
    Kicsit off:

    Szereztem egy nfs shif2t, hogy tudom külső nézetből versenyezni? Van rá egyáltalán lehetőség? :P +van egy oylan problémám hogy nagy fekete kockák borítják be a képernyőt a verseny kezdetétől így lófaszt nem látok :S..ez mitől lehet hogy tudom orvosolni (szar gépem van de a minimum követelményeknek azért eleget tesz)
  • DAVYHICON
    #22515
    csak az a baj hogy nem tudok vásárolni így hát várom az ingyen free boost kódot
  • bboyatty
    #22514
    Pénzért vásárolsz, ne is próbálkozz semmiféle boosthack-el vagy ilyesmivel mert nem fog működni.
  • DAVYHICON
    #22513
    hello mindenkinek

    hogyan szerezhetnék speedboostot ?
  • bboyatty
    #22512
    Mikor gyorsul és húzza a csíkot a hátsó lámpa?
  • spank309
    #22511
    ebben semmi worldös nincs, forza esetleg...
  • mongoose789
    #22510
    itt egy kis "éncsináltam" :D
    Nem tom miért ilyen homályos de lényeg látható :)

  • mrredbull18
    #22509
    báj jo8
  • smokes
    #22508

    király klipp ez
  • bboyatty
    #22507
    Ez de kemény, még pár wolrdos effekt is volt benne.
  • doncsi1
    #22506
  • janihunk
    #22505
    Szokásos 1-2 perces leállás volt de ez is csak a belépni akaró embereknek.
  • mrredbull18
    #22504
    hááj :D látom volt off server is miért? van valami uj? :D
  • Tarpi
    #22503
    Megy a szerver.
    SERVERS ARE UP AND RUNNING
  • ADAM483
    #22502
    ma még érdemes majd vissza nézni ?
  • IDFMAXIMUS
    #22501
    fiuk nem megy a szerver ??? mikor varhato ujra ??
  • janihunk
    #22500
    Na már megint nem enged be.
  • doncsi1
    #22499
    http://vimeo.com/37939256 sztem erdemes megnezni foleg annak aki birja a driftettttttt.....
  • ADAM483
    #22498
    hát ez nem volt rövid most úgy néz ki lehet sikerülni fog a vétel még meglátjuk 3 nap múlva:)
  • tutika14
    #22497
    Crishnek üzenem! Szépek vagytok xDDDD
  • illesgergely
    #22496
    Kösz szépen!

    Tripla: Valóban, ez Eagle Drive volt, tavaly áprilisban.