94802
  • tutuhawer #53358
    jobbat tudok: höpp-höpp.. Höpp
  • chris1997
    #53357
    Mivel te mondtad nekem, ezért mond el ezeket: Csiribú csiribá :P
  • tutuhawer #53356
    majd szóloj a házigazdának, hogy izzítson neked egy fejlécet a profilodra.

    @Chris: izzíts egy fejlécet sipisasi-nak
  • sipoczgabor
    #53355
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_1_3_bm76kp1ast.jpg
  • sipoczgabor
    #53354
    sipisasi névre rákerestek, éás megnézhetitek az adottságait :) am nitróra volt már alaból kiélezve 2-3 csillagos cuccokkal, és motor, váltó kerék elég jó bewnne (valamiért nemtom hogy kb 6motort, váltót kereket kaptam, csak úgy, azzal új autót tudnék fejleszteni
  • chris1997
    #53353
    Flex murci mindenkinek van... de talán az a legesélyesebb a Boostosok ellen. Én akkor is megtartanám az Eliset. Apropó: Elise versenyre alkalmas, csak kisebb Classba, tehát "A" Class felejtős, le vele C-be vagy b be és máris "versenyképes" lesz.
    Update: Nem lehet C-be vinni az Elise-t? Mert a Wikia szerint nem. Akkor: Flex Murci, RX8, M6, BOSS 12', BOSS 69(megy az) stb.
  • tutuhawer #53352
    főleg ha jól van skillezve, lehet azzal trükköket is csinálni, de sajnos inkább single playerben. Multiban el kell ismerni, nem elég. Nem az autó szar, hanem a nitró. Azt meg odafönt szabályozzák.
  • chris1997
    #53351
    Még egy szavazat az Elise mellet. Nem kapható és nem használhatatlan. Az tud még valamit, nem szabad eladni, csak mert már nem tetszik. Ponty. Unalmas, de nem érdekel: Pl: Megvettem a Shift R8-at, ami talán az egyik legrosszabb "T3". Rögtön el kellet volna adnom és supportal cstelni, hogy back Boost!! De nem, sőt, mára több mint kettő éves a kicsike és fejlesztve is lett. És még fejlesztve is lesz.
  • Gab0523
    #53350
    Szerintem a jelenlegi IGC-s felhozatalból az RX8 meg a flexelt Murci a legjobb. De ez relatív. :/
  • lorci
    #53349
    Biztos egy csaló jött belém hátúlról mert egyébként 385 km/h-nál gyorsabban nem birok menni.
  • sipoczgabor
    #53348
    hobbiautónak talán jó, de valami versenyzésre is alkalmas kéne :) van egy boostos s14(asszem) meg egy c osztályú silvia, ugyanolyan gyorsak mint a lótus, de nem tudom milyen gépmasinára gyüjtsek, van bentley is de nem tudom jó lehet-e stb
  • tutuhawer #53347
    tartsd meg a lotust szerintem
  • sipoczgabor
    #53346
    egyébként az elise el lesz adva, nincsenek benne rossz cuccok de hát nem ér semmit... sőt A kategóriába sose leszek vele utolsó elötti
  • sipoczgabor
    #53345
    igc-ért van jobb autó mint a nissan snowzilla eredeti változata? mármint nem pontba gondolom, hanem használhatóságba
  • chris1997
    #53344
    Legjobb nem nagyon van. Imperza? Ahogy érzed, csodát ne várj, de használható. Hobbiautó szint, ha tetszik, akkor vedd.
  • sipoczgabor
    #53343
    pár kérdésem lenne :) isszatérek régi karimhoz apexen SIPISASI és hát, igc-be melyik a legjobb autó? sikerült kipróbálni a nissant a kódosat, 1.6 az alap ára persze cuccok nélkül, 302-s boss-ot ios kipróbáltam, a 69-eset, nem jött be, kérhetek egy impreza véleményt? :) vagy hogy melyik igc autóra érdemes gyüjteni?
  • SUNNY84HUN
    #53342
    kérlek szépen ezt a drift ;)








  • tcmbalu1997
    #53341
    Mikor fognak új igc autót berakni?
  • kanyesz07
    #53340
    ezt nekted

  • Quqa
    #53339
    Nem a drift az ez!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler] És élőben.
    [/spoiler]
  • kanyesz07
    #53338
    sok szerint az nem drift amit csináltam a videómban.
    De az annó gta-s videómben ez már drift gondolom ugye??

  • Quqa
    #53337
    És hány NOS ment el rá? Én nem szoktam rekordozni de a 2. körre ez lett, (PAGANI ZONDA F (SP) 00:56.468) persze PU nélkül (csak perfect)! Sajna fotó nincs róla, de elhiheted. Ja és csak 2 ultra van benne! Jó az a piros rugó?
  • sipoczgabor
    #53336
    mások 300-al beértek dragon én 250-el végig perfect váltással
  • sipoczgabor
    #53335
    ez igen nagy poén.... elővettem apexon a régi elisémet... A ketegóóráát kapott.. a kódos nissan kb 3x odavágná gyorsulásilag
  • Hunn1a
    #53334
    Azzal a kézügyességgel, amit most szereztél, máris pontatlanabbnak fogod érezni a Civiced váltóját, úgy érzem.
  • SUNNY84HUN
    #53333
    én meg ki legoztam magam 1 évre , fiam amit a szülinapjára kapott tegnap este , ma mind szabadnapomon megépítettem , helikopter , rendőrség cuccos meg egyéb , kalóz hajó .. esküszöm tök jó volt
  • Dealcsy
    #53332
    Én meg eszem a kalapom, hogy lebannolnak...
  • Dealcsy
    #53331
    1:06.50, de szerencsém, hogy nem lehet kimutatni az esetleges "csalásomat" a statisztikából, mert csak 3. lettem
  • lorci
    #53330
    Mennyi lett az időd igy?
  • RED BULL F
    #53329
    A világ legjobb rendőrfestései szerte a "Világban" - 2. rész



  • Dealcsy
    #53328
    Megoldottam, hogy lehet menni 433 km/h-val hack használata nélkül.
    1. A mögötted lévő nitrózzon.
    2. Majd hátulról telibe trafáljon.
    3. És ami elengedhetetlen, hogy ebben a pillanatban pukkants el egy nitrót.
    És mindez Construction Route-on.
  • SUNNY84HUN
    #53327
    , tudom ismerlek , csak a vénuszról hirtelen ez jutott eszembe .. reggel van még pihi napom töltöm
  • DEJAVU71
    #53326
    Nem egeszen :)
    Csak mint Esthajnalcsillag, mert Csillag vagyok apexen, meg amugy Hajnal
  • SUNNY84HUN
    #53325
    Vénusz mint a crank 1 ből ? :D
  • Dealcsy
    #53324
    Ilyet se kajáltam még. Play gomb megnyomása után mintha el se indítottam a játékot. Itt az ideje egy launcher frissítésnek is...
  • DEJAVU71
    #53323
    A chicane on van egy driverem, de legtobbet en is az apexen vagyok. A chicane on VENUS001 neven megtalalsz, ha gondolod
  • Failbunny
    #53322
    Üdv!
    Miért dob ki azzal az üzenetel hogy OUT OF MEMORY?
  • BONESAI
    #53321
    Új rekord. 54.939. 150. helyezés. Többet már nem lehet kihozni ebből a Zondából, kell perfect startos skill (2.5s van most)
  • BONESAI
    #53320
    az no. 179 akar lenni :D
  • BONESAI
    #53319
    CONSTRUCTION ROUTE(MP)SPRINT PAGANI ZONDA F 00:55.358179 4.44km

    Bitch please. Not even my final form :D