94802
  • tutuhawer #53438
    király vagy
  • Dealcsy
    #53437
    Ha engem gyanúsítgatnak, akkor ezt én így szoktam elintézni:
    "Me? Cheater? Hahaha :DD Report me... Who cares?"
    Majd a versenyző neve jobb klikk és 'block driver'.
    Nekem ne pampogjon senki, aki csal, azért tiltom le. És azóta sem bannoltak egyszer sem...
  • BONESAI
    #53436
    Úgy látszik ő is ezt a filozófiát vallja... csak ő veled ellentétben tényleg cheater :D
  • veszettróka
    #53435
    Nálam ha valaki nagyon ugrál hogy cheathack-report (to Drew :D stb.), akkor visszaírok hogy "ok akkor én is téged, mit írjak a jelentésbe?"
  • veszettróka
    #53434
    Na végre, lejött a kép amit mutatni akartál:

    ... szerintem semmilyen rendőrös 1M verzió nem volt még .... csak az ilyen bénaságok.
  • BONESAI
    #53433


    Azzal fenyegetett, hogy reportol engem ha én reportolom őt.
  • veszettróka
    #53432
    Cinegével DNF-elni? Az is valami ... na és ez? rendőrös '12 Mustang ellen?

    na? na? :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2 kanyarral előttem ért a célba, de szegényt ott nem fogadták. Túlment rajta, pedig semmi +1 kör nem volt.
  • Hunn1a
    #53431
    Az áldóját már, akkor link következik:
  • veszettróka
    #53430
    be van lassulva ez egész SG innen, a második képedre még mindig nyomkodom az F5-öt
  • BONESAI
    #53429
    Nem kell Hastings-ig menni ha DNFet akar az ember...



  • Hunn1a
    #53428
    Akkor most:
  • Hunn1a
    #53427


    OpenGL kommentjeit tessék figyelni. Úgy ír, mintha a Corvette-je még soha nem kapott volna ki német autóval szemben.
  • Hunn1a
    #53426
    Szevasztok. Be lehet állítani valahogy, hova mentse a screenshotokat a játék? (Jó volna, ha az új vinyómra pakolná a képeket, mert kicsit macerás mindig átmászni a mappákon.)

    Róka, neked meg küldtem Autobahnpolizei-os 1M-et. (Tényleg, volt ilyen kiadás a World-ben?)
  • veszettróka
    #53425
    A világ legjobb rendőrfestései szerte a "Világban" - x. rész (3. ?)


    (utolsó kettő csaló volt (bátyó, apuka +szakadjon meg hogy trainerrel együtt rakta fel a kölöknek a játékot))
  • BONESAI
    #53424
    Rapid fire skill. Jobbat nem is adhatott volna !
  • BONESAI
    #53423
    Az nem semmi. Én 21 napnál vagyok, a 19. naptól számítva kaptam egy 4-9-17 rugót, egy 3 csillagos nitrous duration skillt és ma meglátjuk még mit :-)
  • chris1997
    #53422
    Miről mikor?
  • GEMPAHUN
    #53421
    Videót mikor csináltok ??
  • Gyuszopapa
    #53420
    Én 144-nél feladtam,100 után 1 értelmes dolgot kaptam.Csupa haszontalan skill és alkatrész jött csak.
  • Dealcsy
    #53419
    Ennyit ér 300 nap kitartó gyémántvadászat... LOL
  • kanyesz07
    #53418
    és a erre a órákra az uccsó

  • kanyesz07
    #53417
    a videót meg kihagytam... bocs Chris

  • kanyesz07
    #53416
    újabb a Pagani Zonda F -ről

    A startszínek is ezért Zöld Feketék
    o ·F"
    n
    d
    a
  • kanyesz07
    #53415
    az újabb az mc f1 ha nem vennétek sézre xdd

    .....

    És egy újabb még!

    Reventón sztem king mert 6csillagot a gyorsulásra és térésre.. Nem hiába obinál is ez a king

  • Quqa
    #53414
    Nekem az irányítása nem tetszik kicsit gumis, bár csak az Elite és a sima van meg, de gondolom ez is hasonló. A zene viszont még mindig ütős így 20 év távlatából is! Ice Ice Baby …
  • kanyesz07
    #53413
    az újabb...

  • kanyesz07
    #53412
    Ezaz..Azthiszi mivel őket nem bannolják őt se fogják..

    .....

    Nem is tudom hogy miért, de a ccxr nagyon jó gépezet! Főleg olyat tud amik más gépek nem.Vele lehet ugratni a legjobban például.

  • Gab0523
    #53411
    Nem Krisszel akarok kiba.. brálni, és nagyon bele sem akarok pofázni, mert semmi közöm hozzá, de igenis, sok szemét, mocskos módon csaló "ember"között is lehet nyugodtan és tisztességesen játszani. Aki levág egy "dehát mások is megteszik" szöveget, az elásta magát. :/
  • kanyesz07
    #53410
    Teljes mértékbne igazad van. Azért 1 végső szót ezzel kapcs. Pm-ben írok meg nkd
  • tutuhawer #53409
    a hazudozás ide nem kell, ennyit elég ha megjegyzel. Akinek tetszett redbull mentalitása, az tegye fel a kezét. Nem könnyű csalás nélkül játszani a sok szarság és a csalók közt. De én redbull barátja vagyok. A honfitársa vagyok. Együtt fórumozunk. Tiszteltem a lelkes matricázós dolgait. Örültem, hogy itt fórumozott annak idején. Akkor miért kell hazudni egyet, de biztos, ami biztos még egyet is? Ha folytatjuk a dumát ezen a vonalon, chris neki fog állni törölgetni. Csak ne hazudozzunk itt, és ezzel legyen vége, ne bassszunk ki Chrisszel
  • kanyesz07
    #53408
    Eltúlzod a dolgot amit mondta. Hogy tik voltatok a mik meg minden..Amit nkm mondott Redbull én az szemszögből mondtam...
    Ha nem is, akkor a hackereknek annyit lehet tanácsolni hogy soha ne valják be mert bannt kapnak??
  • tutuhawer #53407
    Djredbull18? Rákérdeztünk a csalásra, ment a porhintés. Jött a bevallás, kis mese stb, ami szokásos. Treasure huntról van szó, ami nagyon csúnya. A hazudozás méginkább.
    Aztán jelezte redbull, hogy átvette a ZEKK nevű profilt, mert ő kiszállt.
    44593
    Előtte zekk azért letöltötte a csalást, nyomta is szeptember hónapban. Djredbull szept 20-án vette át a profilt és még októberben is ment a csalás ZEKK néven. Pedig mondta, hogy nem nyomja.
    44595
    Ja, tökös...Mindenki láthatja, hogy a fórumban becsületes és áldozat, és mi voltunk a köcsögök, közben mindkét pilóta, a korábbi és a jelenlegi is nyomta a caslást a játékban. 2 perc alatt utánanéztem. Aki bevallja, az újat kezd új e-maillel és nem hazudik még egy nagyot a fórumban.
  • chris1997
    #53406
    Aha.
  • Gab0523
    #53405
    A DBS-t nem is loptam! Mármint, a többit sem... (A)
  • chris1997
    #53404
    Majd holnap rendezzük a lopott DBS ed számláját :-D
  • kanyesz07
    #53403
    mégis különb. Oda álljon ahová DJRedbull18 . Ő legalább tökös és bevallja .. Amivel legalább is én mégis m áshogy nézek rá mint 1 normál hackerre aki nem valja be.
  • Gab0523
    #53402
    Nagyon szépen köszöntem a segítsegget :)

    Krisz, Veled meg még számolok...
  • Hunn1a
    #53401
    Én rá kellett jöjjek Construction Route-on, hogy hiába 54 ponttal jobb overall tekintetben a Békám (959), számomra az M3 GTR marad az időhajhász autó, a stabilitása és a kozmikus nitrója miatt. Azzal mentem 1:02,5-öt, multiban, alig forgalommal. Annál jobbat jelenleg nem tudok futni semmivel se.
  • BONESAI
    #53400
    Persze, a jó kis rammolós multiban biztos olyan könnyű jót menni. Mindegy, nem fogok vitatkozni. Jó a piros rugó, nekem bejött.
  • chris1997
    #53399
    Lehet