94802
  • veszettróka
    #53478
    wow megaposzt! Hibátlan a külalak, érdekes a téma, alapos a kutatómunka. Van eleje- közepe- vége, kis csattanó is. :) +1 ződplusz.
  • sipoczgabor
    #53477
    959-es porshe megéri a pénzét? haverom kérdezi, csak lusta regisztrálni :P
  • Quqa
    #53476
    Nemrég kérdezte valaki milyen az Elise és hogy nem ér semmit, hát én is meglepődtem hogy megy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt a RX8-ast ismeri valaki mert szerintem valami nem volt franko vele, mindenesetre a stat oldalon törölve van.


    Azért gyors pálya nem való neki a 911 meg jó béna volt a mellet hogy kanyargós részen az F1 nyakán volt a kis Lotus.


    Ezen a pályán van elemében a picike kár hogy Fortuna-n a legtöbb jó kanyargós pálya class korlátos mert ott mehetne igen jókat. Az azért felejthetetlen volt mikor a dinó után a csiki – csukiban a rövidítés után úgy mentem el az RTR-X mellett, hogy szerintem még most is azt hiszi UFO-t látott.
    [spoiler] Lehet telepakolom ultra (most pro bár az full) cuccokkal, ha esik mondjuk nem esik, mert ilyen hihetetlen kanyarsebessége semminek sincs ahol pl. a 911 már szenved, csúszkál, sodródik ott az Elise még vígan fordul full gázon és még gyorsul is mellette.
    Próbáltam az Exige-t is, de az rosszabb pedig a régi rendszerben az ment jobban.
    [/spoiler]
  • Gab0523
    #53475
    Sziasztok!

    Azok, akiket most kisorsoltak FFDay-en, azok mit nyertek? Face-en nem találom a legutóbbit :/
  • CortezK2
    #53474
    Próbáld frissíteni a DirectX-et....vagy/és a vid. kártya drivert. ha nem segít akkor passz.
  • szivaktibor199
    #53473
    amikor belépek a world be azt irja hiányzik a d3d9.dll mi a hiba ????
  • gyeprefos007
    #53472
    Kék kompersszor jó a 2012-es mustang boss-ba?
  • Hunn1a
    #53471
    10 szintenként +1 garázshely, más nem.
  • Cortinaar
    #53470
    Sziasztok!

    A korábbi időszakkal ellentétben, - amikor szintlépéskor skilleket lehetett kapni-, mi értelme most a szintlépésnek? Léptem 3 szintet, semmi változást nem vettem észre.
  • nfsmw4ever
    #53469
    Jah, az megvan. De akkor sem értem, hogy minek a gyanusítás??? Mikor ott van az a kicseszett ready is. Vagy én tudom rosszul és azzal nem lehet duplázni a nitrót??? De sok hülye van. Most meg aventadorral tettem próbát és ismét egy nizmó lett a második. Ez nem is baj, de hogy előttem potyognak az égből, akár 300 méterrel is a civil autók..... Alig kerülgetni az úton haladókat is nemhogy a potyogóst. Érdekesen alakul a ma este.....
  • CortezK2
    #53468
    Dehhhhogy kell, úgy jó az ahogy van
  • DEJAVU71
    #53467
    Koszi szepen
    Lehet, hogy le kene csereljem a mottomat...
  • Hunn1a
    #53466
    Csináld azt, amit Dealcsy leírt picit lentebb.
  • chris1997
    #53465
    Kész.
  • nfsmw4ever
    #53464
    Üdv! Most kapok agybajt. lvl55 szintű kolléga, bejelenti a Hastings végén, hogy ban, report. Rákérdezek. A kifogása a NOS. 7.24 alatt elpumpáltam11 nitrot és 3 readyt. Erre azt írta, hogy hármat reload nélkül. Azt persze nem feszegeti, hogy ment 300 felett a körgyűrűn (abban a szép hurokban.)??? Két nitrót és szélárnyékot nyomott el. Persze mindenhol simán legyorsulta a Murci SV-met...
  • SUNNY84HUN
    #53463
    szar sajnos most lestem meg őket amit leszedtem zenéket , nincs valami értelmes ami normális minőségben alakítja át :S
  • DEJAVU71
    #53462
    Es en kaphatok fejlecet?
  • Hunn1a
    #53461
    Hastingsre külön nincs repertoárom, amit épp dob az Initial D mikszem shuffliban, azt hallgatom közben.
  • Hunn1a
    #53460
    Mit nézel úgy, nekem is B szintű a 86-osom. Azért a régi Toyota emblémáért jár neki a pacsi.
  • sipoczgabor
    #53459
    http://sipisasi.picturepush.com/album/247290/11873342/Nfs-World/nfsw030.html#column2::/album/247290/detail/11873349 két kép van ami érdekes, nem mindig a sofőr számít :ddd utolsó képen pedig egy b-s corolla Oo
  • TOMDRIVER333
    #53458
    Szevasztok, vettem mikorfont a géphez vagyis a worldhoz,valaki segitene hogy megcsináljam hogy menjen...
  • BONESAI
    #53457
    Huh. Nem tudtam. Bassza meg magát akkor az összes.
    Azt hiszem van, bár nekem PSre volt meg a Collector's Edition
  • veszettróka
    #53456
    Nem ESC-vel lép ki hanem a keyloggeres-csítszarjában van külön ilyen fícsör hogy kilép győztesként ha már 600 kmh val meg 30 nitróval se tud boldogulni, vagy ha már nagyon szuszog a gyerek a 20 másodpercnél hosszabb ideig tartó koncentrált figyelemtől.

    más:
    NFS Carbonban volt / van hátratekintő nézet?
  • tutuhawer #53455
    újra kezdted, ezért jár egy piros pont. 50-es szinten jár még egy is. Remélem, külön, új e-mail címre, azaz új EA accountra kezdted újra, mert ha nem, akkor a piros pontok automatikusan törlődnek
  • SUNNY84HUN
    #53454
    köszi úgy néz ki beválik


    #53451 köszi ez se rossz
  • BONESAI
    #53453
    flvto.com

    256kbps-ben konvertál ha jól tudom
  • BONESAI
    #53452
    Miért van az hogyha kilép egy kibaszott cheater akkor visszaszámol 30tól ez a geci gép?
  • sipoczgabor
    #53451
    vidtomp3.infó (vagy com nemtom) bemásoldo a linket és szerintem úgy szedi le mint ahogy fennt van yt-n..
  • BrianSpilner14
    #53450
    heló a fejlécemet valaki frissítse megköszönöm előre is :)
  • SUNNY84HUN
    #53449
    kis off : valami értelmes cucc kellene ami a youtuberól le tud tölteni videóból mp3 ba vagy acc ilyesmi pontosabban videóbol hanganyag legyen lényeg hogy ne ilyen taliga 64 vagy 128 kbyte hanem 192 felett bőven konvertálja le ..
  • BONESAI
    #53448
    A Trailer fake. De a film Május 24-én tényleg kijön.
  • sipoczgabor
    #53447
    helyesírásom ismét eget renget, bocsi csak egész délelött fát vágtunk az erdőn és most ültem gép elé... :d na, szal kétlem hogy statham benne lenne :), nemtom :ddd
  • sipoczgabor
    #53446
    ez kamu... kommentekből és dislikekokból megtudni :) meg statham tuti nem lesz benne, egsyik rész stathamasnél a blitz filmből való
  • SUNNY84HUN
    #53445
    Berényi Bandi meghalt most mi lesz ? , nem szoktam nézni de fb -ről informálódtam

    #53440 ez most igazi vagy kamu előzetes ?
  • Dealcsy
    #53444
    [color=#6D7B8D]Kinek milyen mjúzikja van Hastingsre?
    Nekem ezek (az előadó megfelel az oly kényes erkölcsi feltételeimnek - Nem vagyok szob, kérdezz meg bárkit. Úgy értem, aki számít. (a szerk.)):
    Előadó: TobyMac
    Számok:
    1. Tonight
    2. Me without you
    3. One world
    4. Funky Jesus Music
    5. Eye on it
    6. Hey devil
    7. Thankful for you[/color]
  • tutuhawer #53443
    szevasz
  • BrianSpilner14
    #53442
    Szeva mindenki :)
  • tutuhawer #53441
  • IDFMAXIMUS
    #53440
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8clLXVt9PJk
  • Dealcsy
    #53439
    Na ez már megér egy patch-et... Újra kell indítani a gépem, hogy be tudjak lépni. Este is így tudtam csak belépni.