94802
  • RED BULL F
    #53518
    Ez sem hülyeésg, de még mindig azt tartom a leglogikusabb felvetésnek, ha az összes event elérhető lenne és csak a korlátozások változnának naponta. Van egy pár kedvenc pályám, amin a buta class rendszer óta nem tudtam menni. R.I.P York Road
  • sipoczgabor
    #53517
    amúgy azt nem lehetne megoldani, hogy a chicane eu-nlévő snowzillámat átrakni apex eura? :P
  • Ryder159
    #53516
    Szia!

    Ha beírtad a kódot akkor a játékban menj a Car Dealer-be és keresd meg a Nissan GR-T (R-35) SpecV (Sowzilla)-t és azt látod hogy az ára 0SB. Tehát ingyen megveheted.
  • Underground23
    #53515
    Sziasztok!

    Ha a Nissan kódok beváltom, kocsit kellene h kapjak?
    nemrég kezdtem el játszani és még annyira nem vágom a dolgokat...
    beírtam a kódot és nem vettem észre h kaptam volna valamit!

    thx
  • DEJAVU71
    #53514
  • Tarpi
    #53513
    Csinálhatnának márka futamokat is. Pl: csak BMW, vagy Nissan...
  • Quqa
    #53512
    Most is lehetne jókat menni ebben a class baromságban (csak marha kevés a pálya) viszont nem értem hogy a lobby előtti verseny választó képernyőn miért nincs egy kibaszott A, B, C stb. legördülő akármi (hogy miben szeretnék menni) és akkor nem pakolna össze – ha esetleg a B-s HF-el mennék – A-s, S-es Lambo-kal vagy Zonda-val esetleg 911-el.
  • Tarpi
    #53511
    Amíg nem vezették be a CLASS rendszert addig jókat lehetett vele menni. Azóta sajnos hanyagolva van. Lassan gyorsul, de jól kanyarodik, és viszonylag magas a kanyarsebessége. Amúgy az egyik kedvenc az EVO Sport.
  • gyeprefos007
    #53510
    Nem mondom hogy rossz. de csak ugy tudott előzni hogy nitro+rampowerup kombóval kilökött a fenébe.. ahelyett hogy el menne mellettem... én meg repültem meg pörögtem mint a P*csánrugott télapó
  • BONESAI
    #53509


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy kis skill estére. TE kocsimba tökéletes.

  • Quqa
    #53508
    Hát igen a gyári matrica (alatta) ill. neon rajta maradt, mert úgy is tetszik, de jó ez amire használom így is. A sün felirat meg a gyárival egy nagyságú, irányú stb. van problém ...
    [/spoiler]
  • BONESAI
    #53507
    Róka, ez szerintem mehet a fail rendőrautós gyűjteményedbe
  • Quqa
    #53506
    Vigyázat, csak erős idegzetűeknek!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elkészült (bár már tavaly) az új csíterfogó járgányom.


    Ha esetleg nem érném utol kap egy pár rakétát a nyakába …

    [spoiler] esetleges vétlen sérülés után jön ez …


    persze ha a csaló túlélte először a gépágyút használom …
    [spoiler] … utána
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na ... [spoiler] na ... [spoiler] na ... [spoiler] jöhet a takarító brigád!
    [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler]
  • BONESAI
    #53505
    Engem ma majdnem megvert egy El Camino... Paganival voltam. Nem rossz kocsi az
  • chris1997
    #53504
    A reward boost card packra kunsztom sincs mi az. Érdekes, de ami Card pack, az nálam pazarlás, kivéve IGC Mystery :D
  • Dzsimmi
    #53503
    Freeroamba sokaknak szaggat,azt sajnos meg kell szokni. Illetve valaki írta,hogy ha csatornát váltasz,akkor kevésbé laggol a játék.

    Más:
    Valaki nem tudja,hogy mi az az új skill pack bent?Azt ad amit én szeretnék??
    Reward Booster Skll Pack
  • chris1997
    #53502
    Már 2GB is elég.. nekem 6GB van. Az a nyolcas bőven elég.
  • Csibusz
    #53501
    Leginkább akkor laggolok be nagyokat, mikor simán megyek a városba.. de ez érthető.. És nem hinném, hogy memória hiány lenne, mert most vettem bele 8gb (nem feltűnősködni akarok).
    Azt meg kétlem, hogy a ram már kezdésből rossz :)
  • chris1997
    #53500
    Akik szoktak velem menni, vagy mentek velem gyakran, azok tudják, mennyire selejt a rendszerem és nem is lehet jobb. De azért néha a szerver is bejátszik, de most nekem rendben van.
  • Csibusz
    #53499
    Áhh remek, na de ennyire.. :) Nem baj, azért köszi :)
  • chris1997
    #53498
    Akár.. nálam is van csomószor internet probléma.. nem ritkán.
  • Csibusz
    #53497
    Nálam van a hiba? :P
  • sipoczgabor
    #53496
    trapi, az összes legjobb cuccod ebben van? :) vagy nem ez az elsődleges kocsid? de amúgy gyönyörű, kinézetre és cuccokra is :D
  • Tarpi
    #53495
    Az enyém nem titkos.
  • SUNNY84HUN
    #53494
    én sokáig elist így használtam k- z- k - k- p- p.. , anno a régi t2 es rockridgen nagyon jól teljesített ... , exige -be is ezt raktam annyira bevált ... , de rajtad áll hogy kényelmesebb neked ..
  • Quqa
    #53493
    Az szigorúan!
  • sipoczgabor
    #53492
    szerintem egyszerű de nagyszerű festés :D
    http://sipisasi.picturepush.com/album/247290/p-Nfs-World.html#column2::/album/247290/detail/11875328

    http://sipisasi.picturepush.com/album/247290/p-Nfs-World.html#column2::/album/247290/detail/11875330
  • gyeprefos007
    #53491
    milyen op rendszered van?
  • chris1997
    #53490
    Egyedi készítménye van :D

    Dius: Szerintem a neteddel van a baj. De lehet a szerver érzékenyebb most.. megnézem.
  • szivaktibor199
    #53489
    az előzőnek köszönöm a tippet de nem mükszik az se. valaki még tudna segiteni ?? amikor belépek a world be azt irja hiányzik a d3d9.dll mi a hiba ???? köszi
  • Tarpi
    #53488
    Titkos az Elise színsora?
  • Csibusz
    #53487
    Még a Drag is játszhatatlan... Össze vissza bedobálja elém, mögém is az ellent...
  • veszettróka
    #53486
    "NFS Carbonban volt / van hátratekintő nézet?"
    -"L" gomb
  • Csibusz
    #53485
    Áhh beletettem, mert az az autó amit szeretnék, még úgysem mostanában lesz meg.. Viszont azért dobott rendesen a Corollán :)
    Mindenkinek laggol amúgy? Nem az igazi a szerver :/
  • gyeprefos007
    #53484
    Csávókám hogy előzött meg Elcaminoval? RAm+nitro powerup kombó telibe a z mr2-esem valagát kanyarban -.-
  • chris1997
    #53483
    ha szereted a Corollát: Rakd, de nem túl hasznos. Szerintem tartsd meg későbbi időkre.
  • Csibusz
    #53482
    Én is csak Drag-et nyomok már.. A többiben egyszerűen lehetetlen játszani..
  • sipoczgabor
    #53481
    wow, igen, jó páját kell hozzá találni, :) a gyorsulása az enyémnek nem az igazi, meg hát az ellenfél tapasztalata, silviával vertem oda lambo roadstert mert olyan okos volt az ellenfél, amúgy szép elise :)
  • Csibusz
    #53480
    Mit találtam a "Loop Drag" pályán :)



    Így elsőre nem is rossz :) Szerintetek megérné beletenni a Corollába, vagy inkább hagyjam egy másik autóba?
    Remélem nem csapja szét a topicot :/
  • gyeprefos007
    #53479
    Mentem 3 körversenyt elegem is lett. megyek vissza dragozni.... -.- elöttem szarrá rammolják egymást mögöttem szarrá rammolják egymást ha elözök felkennek a falra ha meg ők előznek csak ugy tudnak hogy nitróval jól meglöknek had kenödjek a falra vagy pörögjek -.- így aztán lehet versenyezni.....