94802
  • GEMPAHUN
    #53639
    Hát én Dragra szeretném hasz
  • BONESAI
    #53638
    Lambo Roadster. Bentley TEre viszont jobb és szebb, szerintem.
  • GEMPAHUN
    #53637
    Emberek meg tudjátok mondani hogy melyik autó jobb IGCként Bentley vagy a Lambo Roadsert ??
  • Hunn1a
    #53636
    Rosewood&Lyons, a B-csúcsra kihegyezett Mustanggal megyek, a végén elém nitrózza magát egy Elite Eclipse. Írom neki: PU nélkül is menne? Erre visszaír (!): menjünk privátot PU-mentesen. Mentünk 2 komolyat, bár mindkétszer neki kellett jobban kapkodnia, mert a járdaszegélyről indult és ezért nem működött neki a rajterősítő. Aztán harmadjára kifagyott sajnos.

    Szóval vannak még tisztességes versenyzők, akik vevők a kihívásra.
  • BONESAI
    #53635
  • veszettróka
    #53634
    EGYELŐRE olyan a játék, hogy nem lehet e két kocsi teljesítményét kihozni EGYENLŐRE. Mert a Murcielago jobb lesz. Erős a nitrója.
  • gyeprefos007
    #53633
    Srácok. mind2 kocsi tetszik de egyenlőre elég 1-ik árát összeszedni. ha nagyrészt dragozok (csak néha verseny) akkor melyiket érdemes előbb megvennem? melyikkel érhetek el drag-on jobb eredményt?
    Ford Mustang Boss 2012 vagy Lambó Murcéalago LP 650-4 Roadster? meg veszem majd mind2 mert tetszik. de a használhatóbbal akarom kezdeni. Mustang-ot nem sokat látok Drag versenyen, de a lambo-k rendszerint odaverik a snowzilla-t
  • Quqa
    #53632
    Az hogy mennyire nem jó majd elválik később teszek fel megint pár képet és látható, hogy mennyire nem jó! Persze hozzá illő pályát kell választani!
  • noxwill
    #53631
    Nézd azt gondolom nem nálam van a hiba ha a kocsihoz 2 hónapig nem nyúltam hozzá, nem lett változtatva rajta semmi mégis érzem hogy a kanyarodása rakás szar lett. Nem kell bugrizni nekem itt a színsorral mert nem vagyok ekkora fétis men hogy ezen múljon az egész, de ha az elméletemet visszahallom 3 külömb embertől akkor tényleg nem bennem van a hiba.
  • Gab0523
    #53630
    És, ha nem jó az Elise, akkor is azzal menj.... :p
  • Quqa
    #53629
    Ha nem jó az MR menj Elise-el, ha nem jó a 911 menj Elise-el, ha nem jó a RTR-X menj Elise-el ha nem jó a RX-8 menj Elise-el! Ma még próbálok pár kört menni vele csak már a Zonda is kilép ellene, nem értem.

    Azért lepróbálom a fentieket mit tudnak. A 911 meg akkor nem fordul ha rossz a színsorod és a földet súrolja, úgy nem is fog. Nekem közel úgy fordul mint az RS 4.0 és olyan stabil mint a GT2.
  • noxwill
    #53628
    Félreértettél. Nekem elsősorban nem azzal van a bajom hogy melyik kocsinak milyen a teljesítménye. Azt már kb. 1000x átrágtuk. Én azon akadtam ki hogy a fejlesztők szándékosan lebutítják egyes autók bizonyos tulajdonságait. Példa: 911 GT3 RS nem úgy kanyarodik ahogy régen ergo szarabb lett. MR2/RX8 ugyanaz a hiba: csökkentették a nitro erősségét. Miért? Kérte ezt tőlük valaki? Vagy csak sunyiban fűalatt? Miért? Ha egyszer valamit megalkotttak olyanra amilyen, azt vagy hagyják a francba vagy kerek perec mondják ki hogy ez van. De ne sunnyogva csinálják mert a játékosoknak közel sem lesz pozitív a véleményük. De ezt az egészet nem most kezdték. Emlékszem mikor behozták az oldschool Skyline-t. Olyan bitang erős volt hogy mindenki piskolgott. Rá 1-2 hónappal butították. Másik példa: behozták az Exige Cup-ot az Elisem a kanyarba nem volt azokhoz képes. Most meg......

    Szóval itt a probléma: Miért kell babrálni az autók teljesítményén? Én most fogadtam meg hogy nem veszek több busztos autót, maximum ami nagyon kedvemre való, mert tudom mi lesz a sorsuk. És van egy jó hírem a sok Cinque vigécnek: ez a sors fog várni az ő kedvencükre is, amikor jön a Veyron, a Huayra, a P1, Venom GT stb.... Lebutítják hogy azok a kocsik erősebbnek tűnjenek és azt vegyék a júzerek. Fucking logika.... Ugye???
  • Gab0523
    #53627
    Sziasztok!

    Sokan panaszkodnak, de valójában nem értem a dolgot; mindenkinek van valami baja az autókkal, ha összerakok minden panaszt, akkor az jön le, hogy a játékban egyetlen tetves verda nincs, amit lehetne használni.
    Porsche? A 4.0-ával verem a Paganikat, Aventadorral pláne.

    MR2 és RX8? Könyörgöm, ne akarjatok S kategória ellen harcolni velük. Ellenben, bármilyen A kategos autónak ellenfél lehet, csak jól kell pakolni és kezelni.

    A másik, hogy megint ott tart a játék, ahol kezdetben: A számok semmit nem jelentenek. teljesen fölösleges átnyálazni, kinek, milyen értékekkel rendelkezik az autója, mert egyáltalán nem reális. Valóság..? Mindenki azt szeretné, ha reális volna minden erőviszony a játékban, mégis kétségbe esik, ha egy RTR-X nem ver meg egy Nismo-t? Reális... A büdös életben nem verné meg.

    Nekem úgy tűnik, hogy a fejlesztők lassan ugyan, és kicsit fura módszerekkel, de igyekeznek az autók egymáshoz passzoló valós teljesítményét átültetni a játékba. Tény, hogy ez arcade jellegű játék, mégis élvezetesebb egy reálisabb arány, mint a mostani helyzet. És itt kanyarodnék vissza:
    Az RX8 és az MR2 még így is túl erős.

    Ha pedig összességében nézzük, akkor a legtöbb gond a hajdani T2-esek környékén van. RX8/MR2 páros kenterbe veri a Skyline-t és az RX7-est, vagy éppen az R32-t?

    Szóval vannak a teljesítménnyel gondok, de panaszra nem nagyon lehet okunk, amíg egyes modellek túlságosan is fel vannak futtatva.
  • Dealcsy
    #53626
    Amikor volt T3 leárazás, asszem 2011 novembere? 3300 boost-ért vettem.
    Előakartam hozni azt a news-t, de látom, hogy 2012. 10. 25. előtti összes hírt törölték. Kár érte, kár érte.
  • noxwill
    #53625
    Sztem most kedd.
  • veszettróka
    #53624
    Patch jöhetne már, hogy legalább csak azoknak legyen meg a legfrissebb cheathack akik lélegezni nem tudnak nélküle.
  • BONESAI
    #53623
    Jöhetne új topup offer... megveszem a Cinque-t.
  • veszettróka
    #53622
    Nyugi, csak gondolj az MR2 "Trollin'" rendszámtáblájára...

    Amúgy én azt hittem hogy kb akkor mikor az kijött, mindekinek leesett hogy ez a játék ennyit tud / akar.
    Na mindegy, akkor jöhet a következő felismerés: etanolos hypersportkocsik, pályaversenyautók után hova tovább?
    Élvezzétek a behavazott golfpályát amíg van, ez az utolsó.
  • noxwill
    #53621
    Örülök ha nem osztod a véleményemet mert az azt jelenti hogy elégedett vagy.
    Ámbár megjegyezném hogy nem mind1 mikor vetted mondjuk az 911 GT3 RSt. Mert nekem 2011 Novembere óta megvan és az akkori teljesítményéhez képest nagy nulla, főleg a kanyarodása. Erőben ott van azért, de cseszhető ha egy kanyart nem bír normálisan bevenni.
  • Dealcsy
    #53620
    Elegem van a játékból!
    Laggol, szakadozik, errorozik... Asszem máma felhagyok vele. Majdnem vertem egy Cinque-t a 911-esemmel, csak az utolsó métereken belaggolt...
  • Dealcsy
    #53619
    Nem osztom a negatívizmusodat.
    Nekem ezek közül csak az RTR-X nincs meg, de a többire nincs panaszom. Ha megnézed a profilomat, akkor láthatod, hogy az elmúlt idöben MR2-vel és 911 GT3 RS-sel megyem az időimet. Panaszom nincs rájuk, mindegyiktől berezelnek és lépnek ki a lobbyból, aki meg bent marad, az integethet messziről az első helynek, viszont tény, hogy ha egy Cinque vagy egy F1 van bent, meggondolom a bentmaradást, de értem már el meglepő eredményeket ezek ellen is a Porsche-val. Az RX-8 mostanában keveset futott, de nem azért, mert gatya lenne, csak nem szerepelt az időleges kedvenc listámon.
  • tutuhawer #53618
  • noxwill
    #53617
    Szomorú ámbár nem meglepő dologra jutattam az imént.
    A lenti képen található 4 verdám amit anno boostért vettem. Mindegyikben az a közös hogy kebutították. Ezek közül a legnyílvánvalóbb a 911 GT3 RS. Aki régóta játszik az tudja mekkora szenzáció volt amikor bekerült nem volt ellenfele. Többek közt én is ezért vettem meg, a hab a tortán hogy még tetszett is. Ám most az lett a sorsa hogy annyira lebutult hogy az egykori number1 autóból egy középszerű izé lett, árnyéka korábbi önmagának.
    De említést érdemel az RTRX is, amelyen tegnap döbbentem le. Látható hogy full ultra partokkal van megpakolva, mégis nem tudtam legyőzni egy Pro/ultra vegyesvágott partokkal ellátott Nismot ami a pofátlanság ne továbbja. Az már csak a jéghegy csúcsa hogy nitróval egyenesben nem tudok megelőzni egy Cinquét. Az MR2 meg az RX8 már csak amolyan dísznek van....
    Kérdem én: MIÉRT JÓ EZ? Azért hogy vegyem újra meg újra a búsztos kocsikat? Egy nagy faszt. Ettől én nem fogok költeni csak azért mert ez van, inkább elállok ettől mert tudom mi lesz a sorsa a kocsinak egy idő után...
    Szánalmas.....

  • Hunn1a
    #53616
    A kortársainál jobban megy. Az S14-nél is. De az S15 ugyanolyan kihegyezett vezetői tudásnál otthagyja a 86-ost, mert könnyebben táncba lehet vinni a fenekét és jobban is gyorsul. Sajnálom, de tényleg így van. (Mindezt úgy, hogy imádom a 86-osom.)
  • kanyesz07
    #53615
  • Dealcsy
    #53614
    Mai csíter hozzászólás volt (sajna elfelejtettem képet csinálni, mert utána egyből léptem ki a játékból): csaló: "én nem csaltam, nézd meg a pu listám és a skilleimet, ez abszolút normális (21 nitro - a szerk.)"
    csaló: "viszont a te 11 nitród azért kétséges, mert egymásután kétszer is nitróztál, ami lehetetlen"
    én: "képzeld van ready gomb is, amúgy meg utálom a csalókat, akik nem képesek bevallani. Teszek rá, hogy két éves munkádat tenné tönkre, akkor ne használj csalást. Nya***em, remélem kivágnak a játékból, köcs*g"
    És utána 'block driver'.
    A neve asszem valami KILLBOYX és utána valami háromjegyű szám, amit nem vágok.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    #53610, #53611 Mert te szoktál hangosan hallgatni zenét a pirosnál? Van egyáltalán jogsid? Már bocs, hogy beszólok, de nem sértő szándékkal. Kivételesen ez jó törvénymúdosítás. FITYISZ ide vagy oda, ha kedves Gyurcsány elvtárs lenne a miniszterelnök, akkor őket szídná mindenki. Amúgy nem komálom én se a FITYISZT, de mit csináljak? Sok pénzbe fog még kerülni ezeknek az eltávolítása az adófizető magyar állampolgároknak...
    Amúgy meg csipázom, hogy végre visszahozták a cipzárelvet (magyarán mikor megszűnik egy sáv, akkor úgy "mennek össze" a kocsik egy oszlopba, ahogy egy cipzár szokott, és nincs több fennakadás, nincs olyan, hogy az egyik sáv szinte áll, mert a másikban vannak kocsik). Én ezt nem tanultam anno 2 éve. Édesapámtól tudom ezt, hogy kb 14 éve vették ki ezt a KRESZ-ből, és végre visszarakták. De valószínű, hogy lesznek bunkó abberált gépkocsi-vezetők (hogy csak finoman fogalmazzak), akik akkor is maguknak követelik az elsőbbséget.
  • gyeprefos007
    #53613
    De gyűlölöm az ilyen szemeteket -.- Orosz köcsög hackel azt még tagadja is -.-
    De ilyen kocsikkal minek hackelni dragon? -.-

  • sipoczgabor
    #53612
    őőő szerintetek azonos cuccokkal jobban megy a corolla mint a silvia? ezt vettem észre én, mivel hát mért ne egy 2012-s boss után egy corollát vegeyk, igen tetszik :'dddd nem is egy versenyt nyertem vele,és még egy focus rs-t is legyorsultam!
  • SUNNY84HUN
    #53611
    az utolsó hozzászólót ismerem :) , ez egy f@szság , majd decibel mérővel fogtak menni :D , menjenek a ku..a anyjukba .. így hirtelen ez a reakcióm
  • gyeprefos007
    #53610
    ez csak valami vicc ugye? O.O
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://hir.ma/belfold/ha-hangosan-hallgatod-a-zenet-az-autodban-megbuntet-a-fidesz-uj-torveny/28248
  • SUNNY84HUN
    #53609
    nekem meg van az álom autóm amiért 2 kézzel dolgoztam és későbbiekben építgettem
  • gyeprefos007
    #53608

    Úgy látom a kis 86-os nem csak nekem az álomautóm :D
  • SUNNY84HUN
    #53607
    szeressük , olyan otthon szaga van
  • trakk
    #53606
    Írtam, hogy a fórumon.
  • TOMDRIVER333
    #53605
    A twitteren?
  • trakk
    #53604
    Drew intézi az ilyesmit, szóval jobban jársz, ha küldesz neki egy PM-et a fórumon.
  • Dealcsy
    #53603
    #53546: köszönöm
    #53577: az ilyeneken szeretem legeltetni a szememet, na meg a hangjuk mikor elhúznak a kamera mellett
  • TOMDRIVER333
    #53602
    Nemtom, és az holvan?
  • Hunn1a
    #53601


    Ezért szeretjük a 86-ost. És ezért lesz mindig rosszabb nála a Sky kanyargós úton. (+ egyéb csemegék)
  • kanyesz07
    #53600
    mit nyertél? ám support help re