94802
  • Hunn1a
    #53679
    Nekem mondhatod, a sima E92-t se ismerem. Az E46-ost ismerem, ahhoz képest milyen?
  • CortezK2
    #53678
    Az E46-ra gondolt szerintem. Nem fogsz benne csalódni
  • chris1997
    #53677
    Semmi köze az E92-höz. Fordul, nitrózik, gyorsul. Rendben van az egész gép. A GTS meglepő, hogy IGC lett.. bár Evora is volt.
  • BONESAI
    #53676


    Azért vannak még elvetemült állatok... hogy nem sül le a képe 1.12 alatt 12 nitrót elnyomni és nyugodtan aludni éjszaka. HOGY NEM KÖPI LE MAGÁT A TÜKÖRBEN!!!
  • Hunn1a
    #53675
    Lehet, hogy a megfelelő PU-k után a GTS váltani fogja a GTR-t az időhajhász szerepkörben. Kinek mi a tapasztalata vele, elég stabil? Az Imprezán fel vagyok háborodva, most se lesz valami népszerű szerintem, a G35 nem érdekel. Az S15 kivétele szintén felháborít, a legjobb kezdő autó.
  • chris1997
    #53674
    Az gáz lenne. Főleg a G35.. páran majdnem megvették annyiért. Viszont még mindig sehol az R8 5.2, Fákjeh..
  • BONESAI
    #53673
    Valaki itt kérdezte múlt héten talán, hogy meg-e vegye a leárazott GTS-t. Remélem nem vette meg.
  • chris1997
    #53672
    06 az az évszám, ergó a sedan.
  • chris1997
    #53671
    Csak unalmas lesz, ennyi.
  • tutuhawer #53670
    jjaaaaaj, de kár. A játékostársaim lépései, azaz hogy csalnak, még több boostot vesznek, Skyline-t vesznek vagy egyéb semmit se befolyásol a játékomon. Téged miért izgat fel, mit csinálnak a többiek és mi lesz így veled?
  • chris1997
    #53669
    Akkor az Old School BOSS megy.. újnak jobban örülnék, ha az paterolnák.
  • sipoczgabor
    #53668
    a wrx sti 06 nem az évszámra utal? ha igen, akkor beteznek ujra olyan autót igc-nek ami már réges rég bent volt csak ki lett szedve,
    HGABE a boss 12 is 302-s asszem :)
  • CortezK2
    #53667
    A GTSnek nagyon örülök, kötelező az IGC driveremnek. A népautóban viszont igazad van az várható lesz.... , de majd csak jön egyszer egy porsche, és akkor tovább lépnek
  • Gab0523
    #53666
    Ford Mustang BOSS 302 -régi... Az újnak a nevében ott a 12
  • chris1997
    #53665
    GTS népautó lesz. Nagyon kár. Kövi kérdések: Murci vagy GTS? Pff...
  • sipoczgabor
    #53664
    megy a silvia??? igc-ből?
    meg a boss?
    gratulálok a soher pénzhiányos bandának :S
  • trakk
    #53663
    Két kezdőautó kivétele...
  • chris1997
    #53662
    - BMW M3 GTS
    - Subaru impreza WRX STI 06'
    - Infiniti G35

    Ezek lesznek a következő IGC kocsik. Ezek mennek:
    - Nissan Silvia S15
    - Pontiac GTO 65'
    - Ford Mustang BOSS 302(Nem tudom melyik)
  • Hunn1a
    #53661
    Nos valóban, a tesztelés lehetősége nagyon hiányzik. A Heat Online-ba is nemrég rakták be, hogy vásárlás előtt lehessen krúzolni a kiszemelttel a városban.

    És igen, tudom, hogy a Ponti A-kategóriában is pokoli ellenfél.
  • sipoczgabor
    #53660
    inkább menjenek le az autó árak, és a nyerhető pénz összege, de pl olyasmi leghetne ha pl a boss 12 200ezer (lenne nemtudom mennyi,az igazi értéke) és partokat lehetne venni fél millió körül, úgy hogy 1000-5000 dollár között lehetne nyerni
  • Gab0523
    #53659
    egyébként -és ezt már leírtam párszor-, van a játékban valami, ami rohadtul idegesítő, és szerintem nem is teljesen tisztességes megoldás; ez a vásárlás menete. Ott van pl a Reventón. Q módon tetszik, de a f... se fizetett volna érte ennyit, ha tudom, hogy milyen. Kicsit szerintem tisztességesebb lenne, ha vásárlás előtt kipróbálhatnánk azt a verdát. Ha már kemény több-ezer boost-ba kerülnek, akkor tudjam, megéri-e. "A bérléssel bárki megkaphatná..."
    Az ajándék Camaro-t 0, a tényegesen vásároltat pedig 260.000ért lehet eladni. Tök simán megoldható lenne eszerint, hogy mindenki csak egyszer bérelhesse ki az adott verdát, játékpénzért, ne boostért, mert ez már megint nem tisztességes és ne 1 napra, hanem mondjuk 30 percre. Blokolva minden, csak singleben mehet zsaruk ellen, vagy normál versenyen, semmi multi vagy privát.
  • Gab0523
    #53658
    Vagy fordítsuk meg: Mutassanak nekem egy olyan illegális, utcai versenyt, ahol tetves 4.000+ $ a tét. :p ha lehet hinni, akkor egy-egy ilyen "futamon" 30-40.000$ a győztes jutalma. Akkor még ki is egyeznék az árakkal. :D
  • sipoczgabor
    #53657
    ismerős, annó 25-s szintet teljesítenem kellett az eliséért, ami 400 ezerbe került, persze 3x kevesebb pénzt kaptunk annó vagy inkább 4x.... amúgy az sem tetszik hogy legalább a pénz reálisabb lehetne, hogy ne fél millió dollár legyen egy valóságba 15-20ezer dolláros autó,
  • Gab0523
    #53656
    Aaaazaaaaz.... És hiszed vagy sem, jól tuningolva A-s verdákat is üt. Elég szépen :/

    Egyébként, mielőtt félreértitek, nem okoskodni akartam az előbb, de sok-sok verda a kereslet hiánya miatt nem lesz kalibrálva. Sajnos a eventes hülyeséggel, hogy naponta csak 15 track elérhető, lekorlátozták az oasztályok lehetőségeit. Mert ugye, kevés a pálya és szinte esélytelen olyan versenybe csöppenni, ahol nincsenek 'S' kategos verdák -open event esetében-, így pedig a kisebb kategóriák helyzete siralmas. Szerintem éppen ez az oka annak, hogy egyre inkább kihalnak a versenyből a normál autók -Subaru és társai-, és helyettük, aki csak teheti Lambo-kkal és hasonlatos keményebb csodákkal kezd küzdeni. Az már csak hab a tortán, hogy minden elérhető alacsonyabb szinten is, így szinte "gyerekkortól" kezdve mehet bárki a komolyabb gépekkel. Amikor én kezdtem, akkor még csak a búsztosok tehették meg, hogy alapszinten is bepattanjanak egy Lambo-ba. Most meg... :/
  • Hunn1a
    #53655
    Szerintem a Solstice-ra gondolsz. Ami jó D-be, C-be és B-be is.
  • Gab0523
    #53654
    Jlzusom... ezt én írtam? BMW Z4 GT3* -sorry, éjjel nem aludtam :s
  • Gab0523
    #53653
    Valójában az autók bő 70%-a rossz helyen van, illetve nem is jól van kalibrálva. Az a kis izé... Pontiac, ami anno T1-es volt. Csöppet érdekes lenne, ha a valóságban így menne. -arányosítva persze. (Sosem fogom megjegyezni a nevét) De pl a BW T4 GT3 ennek éppen az ellenkezője; az eléggé le van butítva a valósághoz képest. Meg a Subaruk is, Lancer-ek, stb. A gond az, hogy kontroll és kalibráció ide vagy oda, lesz egy rahedli verda, ami sosem fog változni, és ennek semmi köze ahhoz, ajándék volt-e, vagy sem, IGC-s e, vagy Boost-os.
  • sipoczgabor
    #53652
    rx8 is bújhatna az rx7 mögé, subaruk is rögtön jobban mennének, de igen meghálálnám ha az elise B-be kerülne
  • Gab0523
    #53651
    Feri, ingyen adták anno. Mostanra sokat változott a helyzet.
  • RoboKutya78
    #53650
    Mondjuk én jobban díjaznám őket ha annyi ötletet adnának melyik autót melyik clasba gondolták hogy használjam.
    huhh.

  • Ryder159
    #53649
    Akkor a ZL1 menne a Mustang (12) elé. Ami kizárt, mivel ingyen adták...
  • Gab0523
    #53648
    Kimondták.... Még tavaly jelezték, hogy majdnem a teljes autópark átesik némi hangoláson, hogy valamivel "életszerűbb" legyen az eltérés és az egyensúly.
  • SUNNY84HUN
    #53647
    hát tudlak sajnálni hogy nem tudsz jókat menni rtr x el , simán tök jókat mentem privibe Nfree kollégával ő gt3 al én rtr x el simán futottam porsche időket futni... , multiba is simán beviszem
  • sipoczgabor
    #53646
    Nekem van egy bossom, gyorsulása igen oda*asz, kanyarodással vannak gondok, de ha megismerem a pályát amin egy nap sokat megyek pénz szerzés miatt stb, akkor nem egyszer lettem már első, sőt volt ellenem már porse gt rs mittudom én mi, de annaka sofőrje ú utolsók között végzett.... de nem tudom eldönteni ha partokat nyerek melyik gépbe tegyem, a lotus elisem A kategóriát kapott, de egy C-s corolla jobban gyorsúl, de kanyarodni persze tud, a boss meg pont az ellentéte
  • BONESAI
    #53645


    A mottója szerint román-magyar. Szégyen
  • RoboKutya78
    #53644
    Most úgy látszik ezzel szórakoznak hogy szétszabdalják a régi csomagok tartalmát és adnak mellé egy két ujjat
  • RoboKutya78
    #53643
    felejtős a winter részeit tartalmazza max szerintem lesz benne 1 vagy 2 matrica új

  • gyeprefos007
    #53642
    A mostani vinylpack ami boost-hoz van az miféle?
  • RoboKutya78
    #53641
    vajh mi baja van ezzel az autóval mindenkinek hogy kilépnek a dragról ha meglátják?
  • BONESAI
    #53640
    Akkor Lambó