94802
  • TOMDRIVER333
    #53599
    Nemtom hogy tudnak olyan felelőtlenek lenni még két hét után sem küldték el a Tweet Up nyereményemet, kinek, mit, és hova irjak hogy megkapjam?
  • tcmbalu1997
    #53598
    elköltöttem 10 milát csak mysterire ;)
  • sipoczgabor
    #53597
    ez nálam megint gyönyörű volt, van egy pálaa aminek a végén van egy ugrató víztározónál, én majdnem kirepültem a pőályáról első hellyel, majd visszatett 200m-rel odébb és 3. lettem
  • kanyesz07
    #53596
    de baszki ez az én számom a SAIL .. Azthittem mások nem is nagyon ismerik xd..
    Most már nem merem betenni egy videómba mivel az ismertebbről hinnék hogy lopom.
  • chris1997
    #53595
  • sipoczgabor
    #53594
    őő mért nem jelenítei meg a képem kép beszúrással? légyszio ha zavar az előző két üzenetet töröljétek ki, inkább csak a linket szúrom be link
  • sipoczgabor
    #53592
    érdekes, nitrót nyomott nitró után nitrónitró bele a falba nitró nitró
  • BONESAI
    #53591
    Full ultra cuccal tud 400km/h-t nitróval. Csaló volt. Persze a drag glitchel el lehet érni az alap végsebességet egy hosszú dragon (mondjuk Skirmish-en.), de még csak úgy is 370km/h volna.
  • RED BULL F
    #53590
    Az Aventador képes 415 Km/h sebességre felgyorsulni a Breaking Point Drag-on? Nagyon gyanús volt nekem a csávó, egy pislogásnyi idő alatt beért a célba, és mielőtt még lett volna időt le cheaterezni, meg is kaptam a noob jelzőt és a tiltást... Ezmiez?
  • tutuhawer #53589
    a nitró tölt újra a leggyorsabban és 10 km/h felett már lehet lőni is. Ha gáz van, akkor nitró. Ha nincs gáz, akkor is nitró. Ha csak TCM-es krúzolás van, kitalálod.. nitró. Ha elfogy a nitróm, akkor tele lesz a pelus, de addig is nitró, mert az a legjobb, team escape-ben is nekem az a jó. Tűzoltásra kell, nem gyorsan menni.
  • BONESAI
    #53588
    Tudtam, hogy mind a négyen elnyomhatják. De az első helyezett nem húz belőle hasznot, őt nem gyorsítja. Olyan a hierarchia helyezés szerint TEben is, mint a versenyben. Minél hátrébb helyezkedsz el, annál nagyobb hatása van a slingnek.
  • Quqa
    #53587
    A TE nem verseny, nincs első helyezett (4 aranykártya a jutalom a 4 célba-érőnek, de csak akkor) aki ott siet és le akar hagyni másokat az béna vagy a játékban noob amit mondani lehet rá!
    Tehát minek is a NOS a TE-re?

    #53586 Megj.: a TE sling-et első is nyomhatja ezt nem tudtad és mind a 4-en megkapják!
  • BONESAI
    #53586
    Nekem is. A Sling első helyezettnek nem segít semmit
  • tutuhawer #53585
    nekem mindig benn van a nitró, amikor annak idején team escape-et nyomtam, akkor is benn volt
  • Quqa
    #53584
    „Simán” be lehet érni csak az összes lehetséges PU-t használni kell, nekem TEAM sling és a jugger van bent, noob-ok nyomhatnak NOS-t is. Szóval nem könnyű, de be lehet érni, de azért elcseszték és nem kicsit, de ez legyen a legnagyobb probléma van ettől sokkal nagyobb is.
  • illesgergely
    #53583
    Nahát-nahát, már tímeszképen sincs biztonságban az ember a csalók miatt. Ráadásul ezekkel csalni...





    Mindketten pár másodperc alatt "célba értek".

    Legalább TH-n szerencsém van:

  • sipoczgabor
    #53582
    én subaru párti vagyok, ha kell választani csucsubicsu meg subi között csak subi lenne :D
  • tutuhawer #53581
    nem semmi, be is tettem pár subarus videót megnézendőbe.
    És közben beugrott, honnan ismerős a környezet. A youtube-ról... :)
    http://www.youtube.com/watch?v=IYaqskg3Wh0
  • RoboKutya78
    #53580
    Ma mentem egy gyorsat egy porsche 911 ellen egyet alig volt a két autó közt különbség a számok alapján Az én porschem egy köpettel kisebb volt mégis megvertem de nagyon aztán mentünk még egyet mert visszahívtam kaptam a hideget tőle mert elrontottam a startot majd még egyszer összekerültünk megvertem oda vissza passzolgattuk a lapokat jól eset. Szeretem ha két közel azonos kaliber csatázik mert az tényleg a szerencse ha nem csal hogy ki hogy indul el.
  • sipoczgabor
    #53579
    ez már autó..:D
    http://www.youtube.com/watch?v=DwiNkiBjfck
  • tutuhawer #53578
    Sok játékosnak be van készítve a csalás, és ha úgy érzi, jogosult egy kis segítségre, megnyom valamit. "Nehogy már te boostos kocsival jösssz... Nehogy már neked van nitród... Hogy lehet neked olyan fasza tuningod, tele vagy lóvéval, mi? Kicsit kompenzáljuk akkor..." Valaki csak egyszer-egyszer nyomja meg. De van, aki egyszer se nyom semmit, megy a frankó verseny, elhibázza vagy ütközünk egyet, és ő jogosult a győzelemre, beugrik. Az időeredmény legális, a powerupok , sebesség rendben, csak a videó fogja meg. Valaki meg leszarja, és azonnal beugrik a célba. Vereséget, dnf-et nem kap, be van írva győzelemnek, valószínűleg a kártyaválasztás is jár nekik
  • kanyesz07
    #53577
    ha itt semmisem bűzlik mert ez a való világ



    akkor a World bűzlik ;)

    Az eggyik S a másik A
  • kanyesz07
    #53576
    sok a feles sok kocsin mint a dragoskon minek az oda ha úgyse fog a büdösbe 2 kerékre állni..
    Ám All in-en belehet érni
  • CortezK2
    #53575
    Akkor már értem eddig miért maradt ez ki. Mostanság nem sokáig bírom idegekkel a multizást
  • BONESAI
    #53574
    Nekem csak ma kb. 2-3 alkalommal. Tegnap mentem kb. 150 multit, akkor még több volt
  • noblem1983
    #53573
    Nekem ha jól emlékszem 3-szor volt már ez a mindenki DNF-et kapott dolog. Tegnap mikor megtörtént Zondák meg Porschek, egy 670-es volt még és az utolsó pont egy Roadsterr-el volt szép nagy nullás idővel --> stat oldal ellenőrzés, tele van csillaggal-->Report &Block
  • CortezK2
    #53572
    Beszarás. Bár hogy a verseny kezdete után 8 mp-el minek nyomta meg (ha tényleg az volt) az jó kérdés, lehet már rágörcsölt az ujja ezekre.
  • BONESAI
    #53571
    Azt nem tudom, kap-e érte valamit, de azt leszámítva - igen, így működik.
  • CortezK2
    #53570
    Na ez nekem új. Szóval megnyom valami sz@rt, megnyeri a versenyt(célba teleportálás nélkül), és megkapja az összes cuccot ami az elsőnek jár, hiába DNF?
  • BONESAI
    #53569
    Itt megtalálható a válasz a DNFes visszaszámlálásra
  • tutuhawer #53568
    ez itt egy kitudjamicsoda... Velem is megesett, és mindenki ment, nyomta a futamot, amíg leszámolt az óra. Egyvalakinek a top speedje kicsi volt, és az ideje se annyi, mint a többieknek, hanem 4 másodper. Neki nem ugyanolyan bug volt, mint a többieknek? Lefotóztam, az övé auto finish jellegű volt, a mienk meg csak bug :)
  • gyeprefos007
    #53567
    Biztos átalakították RWD-re xD LADA motorral!!!!
  • Hunn1a
    #53566
    Ugyanolyan anomália, mint hogy a Scirocco a hátsó kerekét füstöli (miközben szabvány Golf alapokon áll).
  • RED BULL F
    #53565
    Szintén érdekesség nekem az a tény, hogy eddig, amióta bejött az A/M partok nyerési lehetősége a lucky draw-ból, képtelen voltam BBS C stílusú felnit nyerni. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy csak szimplán nem lehet nyerni?
  • Gab0523
    #53564
    Szal, offolom, de...
    Eclipse: FWD autóra mi a francnak "támaszték" a se**ére?
  • CortezK2
    #53563
    A peccselésig szerintem várható még jó néhány érdekesség Tegnap amúgy is furcsa volt, a szerver nagyon "támogatott", vagy nem tudom (biztos füveztek a karbantartók), de olyan helyzeteket úsztam meg, meg olyan kanyarokat vettem be, amit én már épp feladni készültem

    Lehet volt már róla szó, de nektek volt már hogy ha valaki a közelemben benyomja a slingshotot, olyan lesz az autóm, mint amikor a carbonban a drafterek húztak maguk után, teljesen bután kezd kanyarodni.
  • Gab0523
    #53562
    nem írhattam, hogy Q ronda, mert megköveznek... :D
  • Hunn1a
    #53561
    Csinos? Ezt azonnal vond vissza...
  • Gab0523
    #53560
    Hmmm...
    van a World-ben egy csinos, dragos Eclipse. Gondolom, mindenki látta már... Nem fura Nektek valami azon a verdán?
  • SUNNY84HUN
    #53559
    ez csodálatos remélem lesz nekem is holnap pár ilyenem