94802
  • chris1997
    #53799
    Majd kiírná valaki, hogy mik jöttek az autók mappáiba? köszönöm.
  • Ryder159
    #53798
    Hogy ez is mi a francnak még ide...
  • BONESAI
    #53797
    405 fölött lehetne már kidobálni az embereket DNFel és automatikus reportot küldhetne a vezetőségnek... de nem lesz.
    Amúgy végül a sima Cinque mellett döntöttem. Jó az a body, de azzal a spoilerrel nekem nem ül. Klasszikusra veszem a dolgot, holnap talán megveszem a sima Zonda 5-öt ha lesz valami értelmes topup offer.
  • noblem1983
    #53796
    Főleg az egymásból rajtolás dolgot kellene javítani mert azt az utolsó patch-el csinálták meg ilyen jól, és beépíthetnének legalább egy 450 Km/h-s sebességkorlátot vagy lejjebb és a fölött DNF járna mert pofátlanság ez amit ezek az irdatlan végsebességű csalók művelnek.
  • Ryder159
    #53795
    "- Egy hiba, amitől az autó sérülését jelző ikon hibásan jelent meg a verseny utáni képernyőn, javítva
    - Egy hiba, amitől az autó sérülését jelző ikon tool-tipje hibásan jelent meg a verseny utáni és előtti képernyőn javítva"

    Most komolyan. Ezt észreveszik? Azt hogy valahol a városban már béta óta akkora textúra hiba van, hogy az már nekem fáj, azt nem...
  • BONESAI
    #53794
    Jaaj, már értem. Láttam azt a bodyt a Cinquen 2 spoilerrel, de azt hittem ez a dragos bodykit nem az a body hanem valami különleges... 2 spoilerrel meg hülyén néz ki szerintem :S most nem tudom mit csináljak
  • tutuhawer #53793
    így van, így néz ki:
  • trakk
    #53792
    Tudod, van az a spoiler, amelyiknek nincs neve. Na, az leveszi az alap spoilert azokról az autókról, amin van gyárilag. A drag-autókon a látható spoiler az a bodykit része, ezért ha a cinkéről leveszed a spoilert (ami nem is spoiler dehát na), akkor két spoiler lesz rajta.
  • BONESAI
    #53791
    Vagy a spoiler így már a body része és csak egészében lehet leszedni róla? (bodyval együtt)
  • BONESAI
    #53790
    Ezt most nem értem. Tehát az a spoiler, ami a dragoson van ugye átváltoztatja az eredeti spoilert azzá ami a dragos kiadáson van. Ha leveszem a dragkiadásos spoilert akkor semmilyen spoiler nem lesz rajta vagy hogy?
  • chris1997
    #53789
    Na Telenornál egy emelt díjas SMS engedélyezés egy élmény.. beszarok.
  • trakk
    #53788
    Nem, a spoiler ami rajta van, valójában az, amelyik leveszi az alap spoilert, ha leveszed, akkor két spoiler lesz rajta.
  • BONESAI
    #53787
    Szerintetek le lehet venni a Drag Cinque-ről csak a spoilert? Mert akkor megvenném azt, tetszik a body kit de a spoiler jobb az alapon.
  • sipoczgabor
    #53786

    ez igen megtetszett most nekem :)
  • Hunn1a
    #53785
    Ez úgy néz ki, hogy jól néz ki. Legalább vége az ÜberBunny-korszaknak. (Egyébként spanyol nyelven Hiperbunny néven futott a kivitel, hihi.)
  • trakk
    #53784
    Itt a patch tartalma, ne számítsatok sokra:

    Kezdés: 10-kor
    Vége: 2-kor (plusz a szokásos hosszabbítás)

    - Új VW Golf Mk1 "C-Spec"
    - Egy hiba, amitől a márkajelek eltűntek a 240SX vizuális tuningjakor javítva
    - Egy hiba, amitől az autó sérülését jelző ikon hibásan jelent meg a verseny utáni képernyőn, javítva
    - Egy hiba, amitől az autó sérülését jelző ikon tool-tipje hibásan jelent meg a verseny utáni és előtti képernyőn javítva
    - Egy hiba, amitől a Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster-en megjelent egy fekete négyszög spoiler felrakásakor javítva
    - Matricahibák javítása a Bentley Continental Supersports-on és a BMW 1 Series M Coupé-n
  • chris1997
    #53783

    Kivették az összes golf Mk1-et. miért? Ezért.(C spec GTI)

    Ja és bent a Challenger megint.
  • chris1997
    #53782
    írd, majd kirakom bannerbe.
  • trakk
    #53781
    Jepp, épp írom a teljes patch note tartalmát.
  • chris1997
    #53780
    Egy óra múlva lesz leállás ugye?
  • sipoczgabor
    #53779
    a lotus evora az milyen autó az eliséhez képest? :P
  • TOMDRIVER333
    #53778
    Igen, de olyan volt neki mint a levegő...
  • TOMDRIVER333
    #53777
    Nem lehet nyugott az ember ebbe a kib@szott játékba: egyszer a hackerektől kell féljél, máskor meg azt hogy nem kapod meg a várva várt nyereményedet, KAPD BE DREW!!!!
  • trakk
    #53776
    És elküldted a múltkor az üzenetet Drew-nak?
  • TOMDRIVER333
    #53775
    Igen, de ottsincs
  • trakk
    #53774
    Ugye nézted a twitteres üzeneteidet? Oda szokták kiküldeni a tweetitup-nyereményeket.
  • TOMDRIVER333
    #53773
    Még mindig nemtok semmit se a nyereményemől, nemtom hogy lehet ilyen nagy igazsáftalanság, én is most nyerek valmit elöszőr és azt se kapom meg.
  • chris1997
    #53772
    És lehet változik az OnSale... Drewt megkérdtem. Piszkok ezek tényleg Csiles.
  • trakk
    #53771
    Friss infók, szembementek a saját kijelentésükkel és ma lesz a patch.
  • trakk
    #53770
    Még egyszer megjegyezném, hogy holnapra tervezik a leállást, és ez se biztos még. Ma tuti nem lesz.
  • gyeprefos007
    #53769
    akkor nem lesz meg 1,100,000 IGC KB XD
  • chris1997
    #53768
    Én is.. de sürgősen. És használhatót rakjanak be. nyolcig várok, utána egy 1000-t veszek mobilon keresztül. De bosszant az az 5 SB a GT2-höz

    De ha nem lesz meg, akkor sincs gáz.
  • Freeman16
    #53767
    De remélem topupot cserélnek ma.
  • trakk
    #53766
    Helyesbítek, annyi infó van, hogy holnap lesz.
  • trakk
    #53765
    A következő patch-ben, amiről még nincs infó.
  • Gab0523
    #53764
    Várhatóan van rá kb 152 perced, hogy megvedd :D
  • gyeprefos007
    #53763
    Várhatóan mikor veszik ki a Boss-t?
  • sipoczgabor
    #53762
    a 2012-s boss elég jó tud lenni, jó hogy már bevan rá ruházva, szerintem egy infiniti fog érdekelni, vagy ha a subaru reálisabb a valósághoz képest, pl hogy 2x jobban gyorsul kanyarodik főz mos akkor az lesz
  • Freeman16
    #53761
    Igen.
  • TOMDRIVER333
    #53760
    Ugye a 2012-est vesszik ki?