94802
  • TOMDRIVER333
    #53759
    Mostanában nem annyira vagyok fent a worldon, mert San Andreas-ozom...nem rosszak az új IGC-sek, de megveszem inkább a Boss-t mert kiveszik.
  • kanyesz07
    #53758
    megvan. Nem ott találtam de megvan.
    Unokatesómnak elment az esze xd. Elkezd oldalt csinálni rólam hogy nem tudom én kit áj láv jú meg ilyen hamis videókkal amin állítólag én szereplek.. xDD
    Jelentettem szegényt, remélem azért nem törlik a profilját.
    Szntetek személyi jogok sértéséért törlik?
  • Hunn1a
    #53757
    Bejelentkező képernyőn legalul találod a nyelvállítást.
  • Freeman16
    #53756
    Vettem PSC-t igazából minden üzletben volt ahol jártam csak nem voltak hajlandóak megnézni a gépben. Estig mindenképp várok hátha lesznek annyira rendesek, hogy leváltják a topipot szerverleállítás előtt.
  • kanyesz07
    #53755
    segítség xd Véletlen spanyolra tettem az fb-t hogy lehet vsisza állítani? xd
  • Quqa
    #53754
    Azért az érdekes alig került be az új drag pálya az első 8 helyen csaló tanyázik (nagy valószínőséggel). Azért az alagút előtt jó sűrű kamionforgalmat (pl. nyerges) el bírnák képzelni.
  • CortezK2
    #53753
    Haverom VTI-jén szinte ugyan ilyen lökős volt, amíg meg nem roggyant. Azóta visszakerült a gyári, azzal nekem jobban tetszik, de ettől függetlenül jó lett ez a prelude
  • gyeprefos007
    #53752
    Srácok meg osztottam a kocsim. Fast Track: No Limits Toyota MR2
  • gyeprefos007
    #53751
    Srácok ha kész a kocsi hogyan és hol kell megosztani?
  • bboyatty
    #53750
    Aztán mennyibe fájt ez neki? Privibe leírhatod, hogy ne offoljunk annyit. A tiedre is kíváncsi vagyok.
  • SUNNY84HUN
    #53749
    büszkék is vagyunk rá mert ő nulláról kezdte van pár olyan tag aki kész autót vette át valakitől , ezek nem becsülik vagy is nem teljesen érzik át a dolgot , mint én aki szépen apránként építgettem fel a dögöm vagy jó páran még , méltó tagja a H-R-C-K -nak ( Honda Racing Club Kecskemét)
  • RICCS98
    #53748
    A Lotus Elisem:

    Kezelhetőség: 767

    Gyorsulás: 682

    Végsebesség: 690

    Overall: 713

    Aranyos
  • Ryder159
    #53747
    Ez kiba***tt jól néz ki. Gratula...
  • SUNNY84HUN
    #53746
    havernak is kész 2.3 vtec prelude -ja ;) jöhet csapatni végre velünk így télire , sajnos nyár közepén megszakadt a projektja :S , de végre fullra kész



  • gyeprefos007
    #53745
    egy kocsival lehet csak nevezni, vagy lehet többel is?
  • peeter014
    #53744
    Köszi aki eddig szavazott! :)
  • chris1997
    #53743
    Az a fránya 5 krajcárnyi boost válasz el az Új Beelte GT2-től.. Lehet a GT2 most, aztán a GT3RS meg a naivság része lesz.
  • gyeprefos007
    #53742
    Meg vagy. ment a LIKE
  • gyeprefos007
    #53741
    Nem Talállak :(
  • sipoczgabor
    #53740
    Peterr megtaláltalak, ment a like :)
  • sipoczgabor
    #53739
    a Drive című filmben egy részben egy új mustanggal vannak ami annyiból áll hogy 2 csík van rajta, abszolút győztes :D
    Amúfgy oda kell kommentelni a kép linkét?
  • peeter014
    #53738
    Üdv! Aki az NFSW Facebookra tévedne annak mondanám h van egy játék, filmes témályú autókkal lehet nevezni, én is megtettem, akinek tetszik, nyomhatna egy LIKE-ot! Köszi! ( The Wraith Pontiac Firebird)
  • Freeman16
    #53737
    Rákerestem de amiket tudtam, hogy hol van ott nem lehet kapni. Egy párat majd még megkeresek de egyet például abba a tömbházba ír amelyikben én lakok de itt biztos, hogy nincs.
  • tutuhawer #53736
    *google-n
  • tutuhawer #53735
    a gooden a paysafecardra rákeresve a magyar oldalon a városra szűrve megtudhatod, hogy a környékeden hol lehet venni
  • Freeman16
    #53734
    Hát én azt hiszem várni fogok mert muszáj lesz voltam 4 helyen ahol állítólag az oldal szerint lehet venni PSC-t 1-t nem találtam meg a többiben azt sem tudták mi az.
  • csiles
    #53733
    Így van, a kettőt együtt kurva nehéz jól elkapni...

    Chris: Ha nagyon kell, akkor én megvenném... Ha szereted a kockázatot és az örök naívságot, hogy egyszer az EA kedvezzen már a népnek is, s hátha most teszi ezt meg, akkor várj vele...

    Az ilyenekben az esetek többségében igazam van... De még többen nem hallgatnak rám... szal tiétek a döntés, én csak véleményeztem.
  • Freeman16
    #53732
    Szóval vagy most szar topup vagy később drágább Porsche?
  • chris1997
    #53731
    Szóval ha kell az a két svábbogár akkor most kéne bevásárolni?
  • csiles
    #53730
    Szerver leállással egy időbe lesz új topup... Nem egyszer megcsinálták már, hogy szerver leállás előtt, topup csere előtt, viszonylag jó verdákat akcióznak, egészen szerver leállásig. Mikor ez megtörtént, akkor lesz top up csere, s mikor már újra futni fog a szerver az on sale résznél már más verdák vannak leakciózva... Ilyen rafináltak sajna... Így vetetik meg duplán a boostot a júzerekkel... Nekem most volt, nem költöttem el, mert tudtam, mire tartogatom, meg is lett a 911 4.0 ... Már csak a Nismo Skyline kell(ene)... Boost van rá, ha egyszer végre megint leakcióznák... Mert a 911 4.0 már másodjára volt akciós ugyanannyiért... s annyiért megéri... A 3.0-nál lényegesen erősebb, de akinek Zondája van, annak nem szükséges... Nekem van Zondám, de én a német márka híve vagyok, így be kellett szereznem a 911 4.0-át...


    Jah, s én ma fedeztem fel egy új drag pályát, ami zárt pálya, "S" kategóriás.... Tegnap ilyenkor még nem láttam... RUNWAY vagy mi a neve...
  • Freeman16
    #53729
    Remélem ma jön és holnap még érvényes lesz az árleszállítás vennék PSC-vel 8000-t de az S14 nem kell.
  • chris1997
    #53728
    Meg. Ennyit már ér.
    Mindkettő jó.
    Topup? Remélem ma.
  • Freeman16
    #53727
    Ezek meddig érvényesek? A Carrera S milyen a többi Porschéhez képest? A GT3 RS 4.0 megéri ennyiért?
    Mikor lesz új topup?
  • Hunn1a
    #53726
    Én csak annyival tudok büszkélkedni, hogy tegnap jó pár versenyt mentem MormotaX2 (vagyis BeavisX2) ellen Bay Bridge-en. Mondjuk a jól felhúzott GT-R V-spec ellen még a majdnem full ultra M3 GTR sem orvosság.
    Ralipilótaként nyomult az első pár futamon, először le is szúrtam, hogy "Beavis, you butthead!" (igen, rejtett poén), aztán láttam, hogy egy porschésnak üzen a lobbiban, aki ki is lépett... Visszaírtam, hogy ja jó, aztán eszébe jutott (írta pontosabban), hogy ismer valahonnan (innen).
  • BrianSpilner14
    #53725
    szép jó napot mindenkinek :)
  • chris1997
    #53724
    Most már tényleg? Ok leszedem ha otthon leszek.
  • Dzsimmi
    #53723
    Aztaa,az elmúlt 2-3 napban mindig összefutok Bitporral(1) és Cossiepttel(5) és még egy Top50-es portugállal és nagyon segítőkészek voltak a játékkal kapcsolatban is,az ilyen futamokért érdemes játszani :)


    Más valaki nem tud pontosabb infot,hogy most hogy van S-s drag verseny, lesz e A-s, B-s és kisebb kategóriájú verseny?
  • Quqa
    #53722
    Elise 2. fejezet és egyben utolsó, mivel sok NOS-t eszik a pro cuccok ellenére a sok ultra vas ellen. Azért nem megy rosszul fojt. köv. ha esetleg beultrazodik.
  • tutuhawer #53721
    Micsu - micubisi Remélem, csak poén -> tudod, hogy pontosan tudom ,hogy kell kiejteni. Most néztem meg egyébként a rurouni kenshin filmes változatát japánul - naná. Kicsit fantasztkius, de hát john McLane is leszedett egy helikoptert a taxival (na neeeeeeee )

    Értem a valós párhuzamot, csak nehéz feldolgozni, ennyi a gáz. Valaha 3 darab ajándék lengyel import kerölt bele a skyline-omba, a többiért futamokat mentem, majd valamikor megszámolom, hányat.... Már egy darab lengyel sincs benne, amikor pro sport helyett pro tunedre nyomták a verdát. Már több az ultra. Aztán patch... és most vegyem ki belőle meg a többiből...? Inkább megyek a viperek ellen és szentségelek, az jobb érzés. Olyan DNFeket kaptam a skyline-nal mint a ház... :)
  • Gab0523
    #53720
    Tudod, Tutu, én értem a finom célzásod, de... most csalódást okoztál. tudhatnád, hogy a valóságban is ezt szokás csinálni. Pl, évekkel ezelőtt a Lister Storm-okat csak azért fojtották le, hogy N kategóriában maradjanak, mert tudták, ha nem teszik, akkor a teljesítmény miatt felkerül R-be, ott meg a Viper-ekkel szemben esélytelenek. -Meg a Murcik, a 360-asok, stb...

    Vagy az általad említett Mitsubishi. (Jelezném, hogy ez nem Micsu, hanem Micu... bisi...)
    Ők mezei módon kiszálltak a WRC-ből és maradtak N kategóriában, valamint Kid 1.6-ban. Ezt nevezik "taktikának". :p