94802
  • trakk
    #53839
    Oké, matek, eggyel kevesebb, de értitek, mire célzok.
  • trakk
    #53838
    Azért vedd figyelembe, hogy alig pár nap telt el az ünnepek óta, ennyi idő alatt képtelenség bármi értelmeset összerakni.

    Más: kivették az IS 300-at mindenféle bejelentés nélkül, szóval nem is hárommal, hanem rögtön néggyel kevesebb az IGC-s verdák száma.
  • Dealcsy
    #53837
    Az a textúrahiba merre van? Milyen beállítások mellett jön elő a hiba?
    Csak mert valós tényekkel szeretném oltani a kedves QuickLime-ot - majd egyszer - és minden olyan infó jól jön, ami tényleg valós és nemcsak vélt.
  • Freeman16
    #53836
    GT3 RS 4.0 van annyira jó mint a GT3 RS? A Carrera S mennyivel gyengébb mint ezek?
  • veszettróka
    #53835
    Eh. NFS cucc. Alig két hét és és lesz aki cheat-tel még jobban roncsderbizik
  • Freeman16
    #53834
    Na azt hiszem ma már veszek sb-t habár ez a topup sem a legjobb, de legalább megveszem a GT3 RS 4.0.
  • chris1997
    #53833
    Király. Lehet vele roncsderbizni.
  • Ryder159
    #53832

    Ez a Porsche 638 darabból áll... Eredeti ára 55€
  • tutuhawer #53831
    mint egy tűzoltóállomás, olyan :) karácsonyra ezt kérem majd
  • Ryder159
    #53830

    Ez és a GT3 RS kapható Szlovákiában is ITT
  • Ryder159
    #53829


    A képlet egyszerű. Veszel egy ilyen Megablock játékot, ami természetesen csak az USA-ban kapható:Amazon (USA), Target (USA), Toys R Us (USA), Walmart (USA) .
    Gondolom van hozzá egy kód, amivel megkapod a kocsit.Megablocks
  • noxwill
    #53828
    Hát de nem?
    Mondtam hogy egy ideig nem ócsárolóm őket amiatt, de ezek állandóan rátesznek egy lapáttal amitől eldurran az agyam....
  • chris1997
    #53827
    Ez mi a franc?!
  • chris1997
    #53826
    Szép lett a mottód.
    Kb tényleg ennyi történt, lófasz ez a Patch, M3 GTS-t szerintem 2 hónapig legeltetik, aztán kiszedik. A Golf az szégyen. A Ford GT már egyszer volt Cahsért, de kivették ugyebár. SLR meki arra még várhatunk, viszont a 911 turbo már nagyon kéne a garázsomba. Nincs kedvem módosítani az eredeti 2010-s Snowflake-em emiatt. Inkább megvárom, hogy behozzák Cashért...egyszer. Subaru javult?
  • noxwill
    #53825
    Összegezzünk mire volt jó a mostani patch:

    -Kivették a Sípályát
    -Kivették a Home For The Holidays pályát
    -Megszüntették az emelt cash jutalmat
    -A 3 újonnan berakott IGCs kocsik közül csak 2 új, a Subaru régen is az volt, így az eredeti létszámot meglehetősen megnyirbálták
    -Betették az M3 GTSt IGCért, amikor olyan férc autók mint a Ford GT, a 911 Turbo vagy az SLR McLaren még mindig csak boostért lehet kapni, de közben azért hogy ne menjen olyan jól a dolgunk kivették a Mustang Boss '12őt.
    -Betettek egy nyilvánvalóan lehúzási céllal felvértezett Golfot
    És közben "elvégeztek" olyan felesleges javításokat amik a kutyát sem érdekelnek, miközben a szinkronizálás megint szar, a civil autók megint trollkodnak, a végtelen töltési idő nem szűnt meg és továbbra sincs free roam chat, miközben azt nyilatkozták hogy ez prioritást élvez.


    Nem mondom megerőltették magukat. Inkább ültek volna a seggükön még egy hetet....
  • Hunn1a
    #53824
    Megvettem a GTS-t. Olyan a hangja, mint egy turbós betonkeverőnek (nem mixerkocsi, hanem a szimpla, ami vidéki építkezéseken szokott üzemelni), némi susogással váltásnál. Játékosabb, mint a GTR, de erősebb (egy jó turbóval simán A-csúcsra lehet húzni). Jó társ lesz szerintem.
  • chris1997
    #53823

    Asszem kell a Monaro. Meg az Agera is dögös.
  • Hunn1a
    #53822
    A Monaro engem is megfogott, de akkor legalább Holden matricát is adnának hozzá...
  • chris1997
    #53821
    Egybe.
  • Hunn1a
    #53820
    A Volkswagen matricacsomagból mely szponzormatricák rakhatók fel külön-külön? (Látom a Remust, az Öhlinset, a Toyót meg a Revót, de azok külön vannak vagy egyben?)
  • chris1997
    #53819
    Egy fokkal jobb most szerintem.
    Autók:
    50.000SB-17.500SB-ig
    8000SB
    Vinylek:
    50.000SB-17.500SB-ig
    8000SB(hol a Nissan meg/vagy az Audi? )
    Neon:
    50.000Sb-3.500SB-ig
    Tábla:
    50.000SB-1.500SB(Juhú, megy egy a Shift R8-ra :D )
    Ennyi volna.

    Az Egyes Golf-ról annyit, hogy mocsok dolog. Asszem több napja kivették az összes Golf Mk1-et azért, hogy végül 6000SB-ért árulják.. beszarás, milyen mocsok banda.
  • csiles
    #53818
    Ezt a pofátlanságot, kifejezetten noob-oknak kreált Golf "C-Spec" ... Hihetetlen... Elég csak a skillezését meglesni, a partolásáról nem is beszélve... Nekem B csúcson van a Golfom, de az sem ér 6500 boostot, mert a B csúcs mr2 leveri... Ráhajtottak a noob-okra, akik gondolkodás nélkül megvesznek mindent...

    A topup változott, az On Sale viszont nem, de a mostani topup még szarabb, mint előtte volt...

    A repet meg a lóvét visszavették az eredeti állapotra..

    A Snowzilla álltal keletkezett garázsbugot nem javították, tehát akinek nem volt garázsa, s úgy váltotta ki azt, attól majd utólag el fog venni egy garázshelyet, akinek meg volt, attól meg egyből elvette... Nekem nincs üres helyem, s addig nem is lesz, míg ezt a bugot nem javítják...
  • noxwill
    #53817
    Maaaajd az is megveszed
  • chris1997
    #53816
    Kb..
  • veszettróka
    #53815
    [duplaoff] F***omat az új S class king-ekbe [/duplaoff]
  • BONESAI
    #53814
    Jön az Agera. Új S class king várható.
  • veszettróka
    #53813
    Az valami izomverda leszármazottja? Gyenge lesz a nitrója, a gyorsulása, és a kanyarsebessége lesz a fő erőssége. lol
  • chris1997
    #53812
    Na a Monaro érdekel
  • veszettróka
    #53811
    Jön- Jön- Jön!
    - Kőnig-segg Agera
    - Vauxhall Monaro VXR
    - Corvette ZR1 "A-Spec"
    - Shelby Daytona ƒvintage edition

    +valami megablok-nak nevezett vizuál tuning az alábbi kocsikhoz:
    Porsche 911 GT3 4.0
    Lamborghini Reventon
    Lamborghini Gallardo (+új bodykit?)
    Audi R8 V10
    Ford Shelby GT500 Super Snake (+új bodykit?)

    (forrás: geulach.blogspot.com)
  • RED BULL F
    #53810
    Mert azt egyszerűbb megcsinálni, mint egy új versenyt, team escape-t vagy ne adj isten a kanyonokat...
  • Hunn1a
    #53809
    Én a Royalból csináltam a Nyulat, akkor vettem meg, mielőtt kivették volna a Royalokat. C-csúcson kitűnő a kacskaringós futamokra.
  • Hunn1a
    #53808
    Engem lassan elkezdenek becsülni a fair vezetésem miatt. CrownVic-kel majdnem B-csúcson nyomuló román (tényleg, ploiesti) kollégának teleszaladt a töke azzal, hogy egy CSL-nek gyanús a sebessége, szólt, hogy figyeljünk oda. Következő körben lerammolta a CSL hősünket, ennek következtében lettem második egy motorcsónak mögött (tudjátok, aminek 2-es a vége). Aztán írja, hogy jelentette a surmót, nekem pedig szólt, hogy csináljak csoportot. És annyira fair a srác, hogy mikor jobban mentem az alagútban és utolértem, hagyta, hogy előbb forduljak be a kijárati jobbosba (még nem mondtam, West Park & Lyons volt a futam).
    Amúgy ACC3L3RO a srác neve, ha valakit érdekel.
  • IDFMAXIMUS
    #53807
    Ja akkor egyiket sem mert a Bmw-t annak idejen meg vetem boostert
  • RICCS98
    #53806
    Az M3 GTS-t érdemes megvenni, nagy sajnálatomra a subaru nem igazán jó verda :( ( vezettem a régmultban, a royalt is szóval sajna ez van
  • RICCS98
    #53805
    Nép autó a "porséra"?. Az idáig oké hogy VW tag de akkor sem alacsonyítanám le egy egyszerű VW re.
  • IDFMAXIMUS
    #53804
    melyiket erdemes meg venni ? Subarun goldolkodok mit szoltok hoza ?
  • Ryder159
    #53803
    Igen: M3 GTS, Infiniti G35 és a régi Subaru
  • IDFMAXIMUS
    #53802
    sziasztok E-heti Patchel jon IGC-s auto ?
  • RoboKutya78
    #53801
    Azt oldanák meg hogy azonos autók versenyezhessenek rajta ha én pl e-tipe al akarok menni akkor megtehessem és ne osszon engem össze egy aventadoreval mert megesett és leesett az állam.
  • chris1997
    #53800
    Fél óra baszakodás a telenorral emelt díjas SMS engedélyezés miatt, de meglett a népautó.. most már full noob vagyok.