430
Milyen legális eszközökkel tudunk védekezni?!
  • pinnacle
    #269
    ugyérzem eltérsz a témától és bizony ez rossz:(

    csak szóltam
  • marxell
    #268
    De degenerált vagy. Sajna a kamu cigányságodnak már nincs nevettető ereje, csak szánalma.. :P
  • pinnacle
    #267
    a gázspray ha elkattan a támadó agya vagy már többször lefújták hatástalan
  • minigirl
    #266
    ha elég közelről fújod, megvakul, és nem tud keresni :D
  • kas123
    #265
    + ezek nem véglegesen mentik meg a helyzetet, a paprika spray hatása 10 percig tart, és addigra a zsaruk nem érnek. Mamámnál maradva, hiába fújná szemen a betörőt/ket (ha többen vannak akk ismét semmi haszna), mert nem tudna mit csinálni utánna velük. Max folyamatosan fújná a szemükbe a paprikát. :/
  • pinnacle
    #264
    De bizony az vagyok:)
  • pinnacle
    #263
    Mind3 van:)

  • nonicks
    #262
    "Milyen legális eszközökkel tudunk védekezni?! :"
    az itt a probléma, hogyha lefújjod gáz-spray-val vagy paprika spray-vel akkor lehet hogy keresni fognak.!.?
  • SHADOWEYES7
    #261
    Cigányozás,romázás téma nem ide tartozik NEM ERRŐL SZÓL A TOPIK!

    Kéretik figyelembe venni a moderátori figyelmeztetést,így is már a topikzárás határát feszegetitek.
  • nonicks
    #260
    az itt a nagy probléma, hogy általában a gyerek olyan mint a szülő (persze csak ha foglalkoznak vele)!
    És a sok cigány lusta foglalkozni a rengeteg gyerekével!
    (ivartalanítani kellene az összes cigányt!)
  • degenerator
    #259
    anno az én időmben volt egy lightos verekedés, egyik srác megütötte a másik orrát, az vérzett, tantestületi ülés, évekig emlegették az esetet...mosmeg ugyanabba az általánosba, ahogy hallottam, terhes cigánylányok járnak, és az egyik tanárt is sikerült megverni, nem verték nagy dobra.
  • minigirl
    #258
    Ha lenne gyerekem, és ilyet csinálnának vele az iskolatársai, biztos, hogy elbeszélgetnék a gyerekek szüleivel. Hisz ki mástól láthatnak ilyen gusztustalanságokat...? :S
  • degenerator
    #257
    önvédelem.
  • Gladius71
    #256
    Ebben a nézetben igazad van! A válasz: sajnos sehogy! :( Ott lett ez az egész elrontva, hogy hagytuk idáig süllyedjenek a gyerekeink!
  • Hajnalcat
    #255
    De, hisz mindennapos, hogy az iskolákban a nagyobbak bántják a kisebbeket, lassan egyre durvább módon, és ő csak azt kérdezte, hogy ez ellen mit lehet tenni? Hisz a topik az önvédelemről is szól. Hogyan tud ilyen esetben védekezni valaki a másikak ellen?
  • Adam II
    #254
    Vagyon???
  • minigirl
    #253
    A két nagyobb kölyök szüleit kéne felelősségre vonni...
  • nonicks
    #252
    na hogy hozzászóljak a topikhoz, milyen dolog az, hogy a mi hazánkban mi költsünk több 10e forintot(gázpisztoly,kamera stb amiket írtatok)
    arra hogy biztonságban legyünk!!!(remélem egyszer már lehet majd törvényesen vadászni a C-típusú állatokra!)
  • kuci06
    #251
    itt van a topikja
  • Gladius71
    #250
    Bár szerintem nem ez a topik témája!
  • Gladius71
    #249
    Sajnos most ez a téma mindenhol! Nesze neked TV, VIDEO, DVD! Ezt látják a mai gyerekek, tehát ebben nőnek fel:(
  • DaemoonHunter
    #248
    Ha szerencséd van akkor fegyvertelen az illető, de hiába vagy te 2 méteres meg 100 kilós...elvágja az artériád és annyi volt
    Sajnos ilyen világ ez:S
  • Sadist
    #247
    És ez hogy jön a topik témájához?
  • degenerator
    #246
    ilyen esetben mi a teendő?
  • ba32107
    #245
    No most inkább nem írom le amit akartam, mert büntetőpontot kapnék.

    Nálam kelenföldön volt, hogy mentem a villamosra, elémállt egy kétméteres roma (30 centire az arcomtól), hogy kéne neki pár forint......KÉTSZÁZ elég lesz.......na mondom 200 forint miatt nem kérek kést a hasamba, odanyomtam a kezébe aztán felugrottam a villamosra.....mi ez, ha nem útonállás??
  • Beast Machine
    #244
    Téma címéhez hosszászólva, a legjobb és legkönnyebben beszerezhető megoldás a chilli-spray: kicsi, relatíve olcsó, mégis nagyon hatásos.
  • kas123
    #243
    yah + a modik
  • marxell
    #242
    Nézzétek meg, 2. vagyunk a toplistán.
    Szép volt. :D
  • Dick Riddick
    #241
    Csak házigazda tud hsz-t töröni, igaz?
  • kas123
    #240
    Aki nem hagyja abba, az háromszögeket fog kapni a neve mellé!
  • degenerator
    #239
    meg tudnád mondani, hogy mikori a legelső írásos feljegyzés a hazai cigányságról, és milyen híres történelmi személyiséggel áll kapcsolatban?
  • degenerator
    #238
    tudsz helyesen írni, fogalmazni. ergo nem lehetsz cigány.
  • kas123
    #237
    #189...mi olyan nehéz ebben?!
  • Gladius71
    #236
    Könyörgöm ne tedd!!! Éppen örültünk, hogy rég nem hallottunk róla!
  • Sadist
    #235
    Nincs neked diplomád, ugyanúgy ahogy agyad se, és 70 fölötti IQ-d :)
  • degenerator
    #234
    büntetőjogi kisszótár
  • minigirl
    #233
    Ő aikidózik és kendózik. Tehát ebből kiindulva azt hiszem, nincs problémája vele. Sőt, néha gyakorolgatni is szoktunk együtt. Amolyan játékos kimittud, persze semmi durvulás. :)
  • Dick Riddick
    #232
    Tudom, és azt is hogy a roma családoknak sem könnyű. Az élet nem egyszerű, romának-nem romának egyaránt.
    Viszont ez mindenre nem magyarázat. Jó környéken lakunk, mégis volt olyan, hogy anyám kora délután kiment söprögetni. Arra ment három 14 éves forma kis csaj, és elkezdték lerugdosni a lábazatot. Miközben mellettük anyám éppen söpröget. Szóváltásba keveredtek, akkor hallottam meg. Nekik állt feljebb, és már majdnem nekiestek. Kiléptem a kapun, rájuk kiáltottam, és elfutottak. De mi van ha nem vagyok otthon? Ott fogják összeverni szegényt? Álljon már meg a menet!
    Szintén a mi utcánkban, éppen hazafelé tartottam, sötétedéskor. Látom az egyik oldalon kis suhanc banda jön. Egy fiatal srác ment előttem az út szélén. Látta őket, szépen áthúzódott a másik oldali járdára. A suhancok már ki is szúrták, itt a könnyű préda. Ők is át, megállították, elkezdték molesztálni. Semmit nem kellett csinálnom, csak odaléptem, és erőteljesen kérdőre vontam őket. Ezek is simán elpucoltak. szegény srácnak keze-lába remegett. Mondanom sem kell ezek is romák voltak.
    Úgyhogy én sem tudok pártatlan lenni, bármennyire is szeretnék. Nem vagyok rasszista, azokat a romákat akiket ismerek, tisztelem, becsülöm. De az ismeretleneket sokszor én is fenntartással kezelem.
  • Gladius71
    #231
    Akkor gondolom Szabó Pali bácsihoz is sokat jársz:D
  • Gladius71
    #230
    Legalább barátod osztja a lelkesedésedet a választott sportod iránt?