64
Az our kleine törénetünk
  • pyrohun #24
    "epic fial..."

    na ez self-fail :)
  • Fbn Lx
    #23
    elsőből would hiányzik, másodikban nem értelmes a "have had" szerkezet, helyette szintén would have kell.
    valamint payed for it.
  • Lacee
    #22
    Pay for sth
    would hiányzik

    ... ilyesmi, szerintem.
  • Gladiator
    #21
    miert is?
  • Fbn Lx
    #20
    mind a két mondatod hibás nyelvtanilag

    ennyit erről
  • Fbn Lx
    #19
    If I had a lot of money i would be rich.

    epic.
  • Garf
    #18
    thind.. nemigazmá!
  • ba32107
    #17
  • Fido4life
    #16
    :D
  • Fido4life
    #15
    :D
  • Sadist
    #14
    If I had a lot of money I would buy the whole fuckin world and burn it including this topic.
  • Shifter
    #13
    Close
  • Gladiator
    #12
    Amugy ne aggodj, az elso 20-30 hozzaszolas OFF lesz, minden topiknal igy van, aztan megunjak es jatszhatod amit akarsz. Mar ha a sok off miatt be nem csukjak...
  • daemonervosa
    #11
  • Gladiator
    #10
    Bevallom oszinten, kulfoldon elek mar vagy 3 eve, allandoan angolul (kene) dumalnom, de elkepzelesem sincs mi lenne az a 3nd
  • ZilogR
    #9
    én csak annyit tudok angolul, hogy a kettő az nd a három az rd - vagy ez itt más?
  • karajjj
    #8
    3nd mi?
  • Picizöldfül
    #7
    a második tagmondatból hova lett a would?rem jól látom h lemaradt
  • clio1616v
    #6
    16évestől mit vártok?
  • Barnabyka
    #5
    epic fial...

    "te tiszta hülye vagy..ez egy magyar fórum meg ez magyarul is szvsz "kicsit" hülyeség de nehogy már afórumozók agyát ilyennel fárasszuk..
  • toysoldier
    #4
  • bertino
    #3
    fail...
  • akyyy
    #2
    Szerintem mielőtt angolul tanulsz, erőltesd meg jobban a magyar nyelvtant!
  • htr93
    #1
    Hát ez ugy jött, hogy angol órán a 0,1,2,3 conditional-mondatokat véve egy játékot játszottunk, amiben minednki hozzájárult egy mondattal ahhoz, hogy mit tennénk ha... Egész érdekes dolgok jöttek ki, ezért ugy gondoltam talán itt is bejöhet nektek, de hogy ne menjen olyan könnyen a dolog, és megtanuljátok a 3nd fokot használni, írjuk angolul....Tehát.... mindenkinek egy olyan mondatot kéne(azaz lehetősége van rá) írnia,aminek az első tagmondata megegyezik az előző 3. tagmondatával..pl.
    if i had broken the vase, i have payed it..-->if i had payed it, i have had no money... Ha szegény karakterünk nek game over lesz és már Szent PÉter se tud vele mit kezdeni , akkor lehet ujrakezdeni, bár a fantáziátok ugyis megmenti még őt a történet végétől...
    szal: