29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Gascan #12307
    még annyit hogy tuti az USB stick miatt esik le nálam a net, mert néha szoktam itthonról dolgozni és a laptopon ugyan azon a hálózaton vagyok, és ott simán ment a net mikor a PCn leesett
  • Gascan #12306
    Meg tudná nekem valaki mondani, hogy mi annak a hálózati eszköznek a neve vagy hogy kell keresni, ami látja a Wifi hálózatokat? és esetleg modem, esetleg routernként is funkcionál.. hogyha nem akarok túl sokat :)

    vagy esetleg mutathatnátok is olyat ami jó vétel lehet...

    ... az van, hogy most egy USB kulcsos valamim van, amivel lehet látni a Wifi hálózatot az épületben, de van h kétóránként 5-10x vagy néha naponta csak 3x leesik az internet ... ilyenkor kihúzom a kis USB sticket (Ilyenem van: )és újra bedugom és aztán már jó a net

    http://www.tp-link.com/products/productDetails.asp?class=wlan&pmodel=TL-WN321G
  • Papa01 #12305
    Igen, igen... lényeg a tartalom. Ne legyen "poros" az oldal.. :)
  • Sanyo
    #12304
    Kb. ahányszor az analytics kód betöltődik a lap alján. Sajnos néhány adblocker nem engedi a google kódját lefutni, de a nagyságrend kb. ennyi. A repülőklub elég sok új oldalletöltést hozott. :)

    Nekem annyiból könnyebb a helyzetem, hogy nem csak RoF, hanem minden másról is írok, ezért több a kereshető kulcsszó. Könyvet még nem írnék a dologról, de a lényeg a friss (és jó!!!) tartalom. :)
  • Papa01 #12303
    Szerintem inkább adatforgalmat mér valahogyan..
  • Gascan #12302
    a 40ezer oldalletöltés az hogy jön össze? nem úgy számolja ezt, hogy az oldalon lévő képeket/szöveget hányszor töltötték le? aztán ezt elosztja a képek/szövegdobozok számával?

  • Papa01 #12301
    Végül is akkor nekem a napi 30-40, nem olyan rossz.. :) Maga a téma is szűkebb és az oldal sincs még egy éves sem... meg én egy kicsit úgy érzem, persze lehet hogy tévedek, hogy a ROF-nak Magyarországon elég lassan növekszik a rajongó tábora.. kevesen vagyunk sajnos.
  • Gascan #12300
    ez nem rossz.. látom anno szlovákiával a 6. helyre kvalifikáltam magam :D

    az új látogatást úgy méri, h az új (még ismeretlen) IP cimek darabszámát összeadja?
  • Sanyo
    #12299
    Nálam induláskor volt napi 2-3 látogató (ebből én voltam az egyik :), bár hírek sem voltak olyan gyakran. Mostanra ritkán van 300 alatt a napi látogatók és kb. 40000 a havi oldalletöltések száma.
  • Sanyo
    #12298
    Persze, azt is használom, jól szokott jönni.
  • Papa01 #12296
    Oki, köszi szépen, de a GA-et én is használom, most csinálom a képeket.. :) Meg a web Master Tools-t is.. :) Azt használod Sanyo?
    @ Maci: NEm igazán.. Ha az ALba2-őt megveszed, akkor 2 gépért kapsz 3-at.. :)
  • Sanyo
    #12295
    Október 7-től, amint lent van a patch.
  • Maci23
    #12294
    Akkor ez azt jelenti hogy ezt a két gépet meg lehet venni?Itt ajándékba egy gépet se adnak?
  • Sanyo
    #12293
    A számláló kb. jó értéket mutat, mert az IP címeket számolja. Az oldalmegjelenések száma ennél természetesen nagyobb. Ha jól látom, akkor nincs google analytics kód az oldalon, ezt azért nem ártana hozzáadni. Van egy nagyon zsír plugin, Papának elküldöm a linkjét a pár soros instrukciókkal egyetemben.
  • Gascan #12292
    Papa.. tudod valahogy csekkolni, hogy kik látogatják a ROF.hu-t? Úgy értem rajtunk kivül is nézik azért egypáran?
  • Papa01 #12291
    Elnézést, én teljesen abban a hitben voltam, hogy a legutóbbi a befejező rész, a 4.! :))
    Mindjárt javítom! :)
  • Sanyo
    #12290
    Őőő, a 4. rész fordítása még nincs kész. :)
  • whiteskull
    #12289
    Már nem csodálkozik az ilyesmiken: :)

    Akkor leszek bajban, ha a pedál is elkészül. Már félig készem is van vagy 5kg. :))
  • Papa01 #12288
    Az a nem semmi!
  • whiteskull
    #12287
    Az asszony azért örülhet neki. :)))

    Bár már volt példa rá, hogy összepakoltam toronyházastól, monitorostól a cuccokat, és úgy mentünk el hazulról. :)))
  • Papa01 #12286
    Háát igen, sajnos.. :(

    Frissítettem a híreket a ROF.hu-n.
  • whiteskull
    #12285
    De most jut eszembe, hogy 64-bites, 2 magos. :))))

    Akkor felejthető. :))
  • whiteskull
    #12284
    Bár az is igaz, hogy ezt még a vistán próbáltam, és a win7 alatt még nem. :))
  • whiteskull
    #12283
    Valami 9900-as HP. De már az 1946 akadozik rajta. Az Il2 még elmegyeget. :))
  • Papa01 #12282
    Milyen laptopod van?
  • whiteskull
    #12281
    Viszont tegnap már rendesen megvonási tüneteim voltak. Jó lenne, ha laptopon is elmenne ez az izé. :)))
  • Papa01 #12280
  • whiteskull
    #12279
    Helyet kellett csinálni az idei bornak. :)))))
  • Papa01 #12278
    A sok zuhanórepülés felkavarta a gyomrodat? :))
  • whiteskull
    #12277
    Tegnapelőtt kipróbáltam az ultrapackos Il2-t. Nagyon jó lett. Bár a ROF inkább illik az én reflexeimhez. Sokkal komótosabb. :))))
  • whiteskull
    #12276
    Most már kezdek jól lenni. :))
  • whiteskull
    #12275
    Tegnap én is repültem. :)

    Szüreten vagyok Tihanyban. Illetve végeztünk már, és lassan indulunk Szigligetre füvet nyírni. Útközben meg beugrunk a zánkai hadtörténeti parkba. :)
  • Papa01 #12274
    Reggel megláttam, de csak úgy fogta fel az agyam, hogy Update 1.015 ... with Sopwith Pup and Triplane :D Tegnap kár, hogy nem voltál, jó repülés volt! :)
  • whiteskull
    #12273
    Nem olyan nagy baj az, hogy október elején jön ki. :)
  • Papa01 #12272
    Október 7.-én.. bocsika.. :((
  • Papa01 #12271
    Update 1.015 Releasing soon with Sopwith Pup and Triplane
  • Fokker
    #12270
    :D:D:D nem ismertem.
  • Papa01 #12269
    Hatalmas! :D Főleg a második! :D
    Nálam ez viszi a prímet:

  • Fokker
    #12268
    ajánlom figyelmedbe ezeket is ;) :



  • Papa01 #12267
    Igen, beszéltük Petivel, hogy net gondod lehetett, jó lett volna ha mi is vívunk egyet, de majd akkor legközelebb! :)