29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Maci23
    #12347
    Mindegy,én nem könnyítem meg annak aki lopni szeretné a netem!A véleményem pedig hogy senki ne hagyjon nyitva semmit a mai vilagban mindenki csukódjon jól be!
  • LeonSilver
    #12346
    Ez nem is vitás. De azért mert valaki hozzánemértésből vagy tudatlanságból nyitva hagyja a wifit még nem jelenti azt, hogy szabad a préda. Ráadásul ma már 20k alatti lopásért is lehet ülni.
  • Maci23
    #12345
    Aham értelek!Ezt ilyen formába nem tudtam,de akkor is felelőtlenség nyitva hagyni egy panelltömbben a netet!Amugy semmit sem szabadna!Kiváncsi lennék hány ember nem torrentezik zenét filmet sorozatot,hány embernek van eredeti win,(én is a sulin keresztül vettem meg így 3000 ft volt)!
    Nemrég olvastam egy cikket hogy amerikába egy koleszos srác bevallotta hogy letöltött 17 zeneszámot és megbüntették 100.000 dollárnál nagyobb összegre!Amit másodfokon tizedeltek,de az se kevés!Ennyiből szerintem európa 80%-a fizetne!Ezt csak arra irtam mit szabad és mit nem!bocsi az offért!
  • Papa01 #12344
    Értem, köszi! :)
  • Sanyo
    #12343
    Fogalmam sincs, nem voltam bent a játékban.
  • Papa01 #12342
    Nem hőbörgött?
  • Solt
    #12341
    :D
  • Sanyo
    #12340
    Nem hiszem, inkább a rendszerben lehetnek még hibák. Mindenesetre egy idő után megunta, mert megvártam a spectatorról váltást. :) Épp mire beállított mindent és repülhetett volna, klikk. :D
  • Papa01 #12339
    DE az a kemény, hogy amikor az xp alól bannolod, akkor is vissza tud csatlakozni.. Holott nem lenne szabad... ga mást bannolunk ki, az 24 óráig tényleg pihen nem tud visszajönni... ez meg simán.

    Nem csókos vajon?
  • LeonSilver
    #12338
    Először is ha a sima wep-et használod azt állítsd át wpa2-re mert a simát kb. 2 perc lezúzni.
    Másodszor megtaláltam amit kerestem. Idézek neked :
    "A közvélekedésre némiképp rácáfolta hozta meg ítéletét a bíróság: a védtelen hálózatokra belépni, és ott internetezni ugyanis lopás, még akkor is a hálózat tulajdonosa - hanyagságból vagy hozzá nem értésből -szabad hozzáférést biztosít."
  • LeonSilver
    #12337
    AZ nem lényeg, hogy szerinted nem gáz ha valaki lopja a netet. A lényeg az, hogy a seriff hivatal és a btk. szerint meg az. Kb. ennyi a lényeg. Nem tudom Te mennyire lennél boldog, ha aszomszéd beállítana egy utp madzaggal és rádugná a routeredre, mondván nem gáz, hogy lopja tőled a netet. Feltörni meg fellehet a wifi titkosítását, erre vennek direkt szoftverek.
  • Sanyo
    #12336
    Na még kétszer. :) Egyébként úgy néz ki, hogy a központi szerver felé nem megy át, hogy bannolva van a kuncsaft, hibaüzenetet dob.
  • Sanyo
    #12335
    Már háromszor kidobtam.
  • Sanyo
    #12334
    Ügyeletet tartok 1 órán át, ha belép akkor kivágom. :)
  • Papa01 #12333
    Köszi a lehetőséget, mi már ezt használjuk: Repülőklub
  • virtualpilots
    #12332
    Üdv Virtuális Pilóták!

    Tervezzük a közeljövőben egy közösségi oldal létrehozását virtuális pilóták számára, ahol a különböző szimulátorokat használó virtuális pilótákat gyűjtenénk össze. (Rise of flight-tól kezdve az IL2-őn keresztül a LockOn-ig Ehhez gyűjtünk most információkat és próbáljuk az igényeket felmérni, hogy mit várna el egy virtuális pilóta egy ilyen közösségi oldaltól.
    Kérjük írjatok véleményeteket, igényeiteket, ötleteiteket a [email protected] címre
  • Papa01 #12331
    Ezt a LOMCEVAK-ot nem lehet ban listára tenni mást igen.. ilyet se láttam még...
  • Maci23
    #12330
    szóval utolsó mondat :D komolyabb routerrel 30-40m-re lehet fogható jelet adni amit simán lehet használni!És az nincs közel!
  • Maci23
    #12329
    Szerintem nem gáz ha valaki "lopja" a netet!Nem vagyok egy nagy számgépzseni azt se tudom fel lehet e törni egy kódolt hálózatot,de én otthon is és albiba is lekódoltam egy azt hiszem 16 számjegyű wep kóddal amit a gép generált!Csak attól lehet elvileg lopni aki nem zárja le a netet!Remélhetőleg! :D aki meg nyitva hagyja arra mit mondjon az ember ... komolyabb a kulcsolatlan wifi-router 30-40m-re lehet jelet lőni!
  • Gascan #12328
    és mit jelent az annyi? :)
  • Papa01 #12327
    Sanyo Mester! :)

    Képzeld a ban-al kapcsolatban ért egy érdekesség... LOMCEVAK nevű fingfogót akartam volna kibannolni. Sikerült is, de folyamatosan visszacsatlakozott.. Amikor a weboldalon akartam felvenni a listára, 404-ES hibakódot kaptam... Van esetleg ötleted? :)
    Köszönöm, Papa
  • LeonSilver
    #12326
    Van ugye a nyilvános net. Ennek is több formája létezik, például van olyan mit csak bizonyos feltételek teljesülése esetén használhatsz. Ilyen lehet például egy kávézó netje, ahol azok használhatják akik éppen fogyasztanak.
    Van a teljesen nyilvános amit lehet használni, ilyenek például a polgármesteri hivatalok által biztosított.

    Vannak a magánhálózatok amik akkor is magánhálózatok ha nincsenek jelszóval védve (ha meg igen és feltöri valaki az megint más). Nos ezt a magánhálózatot nem használhatod mert ez lopás! Ha bukta van (és könnyen lehet mert a router logolja az ip címeket akik felléptek a hálóra) akkor annyi.
    Nagyvonalakban ez a helyzet.
  • Gascan #12325
    Nem lopom ... eredetileg a kábeles net benne van a falban, de az ajzatból nem jön.. úgyhogy valszeg tönkre mehetett a falban, minden más lakásban van a szomszédságban csak nálam nincs, de korábban itt még nem is használta senki ... úgyhogy a szomszédban lakó tulaj sugároz wifit és igy beszéltük meg

    de hadd kérdezzem már meg, hogy miért lenne rábaszás ha bukok? mert pl. barátnőm a laptopon rendszerint valami más nem zárt hálózatot használ ... - igaz h nagyon csekély adatforgalamt generál, mert csak néha olvast ezt-azt meg email
  • LeonSilver
    #12324
    :D
    Ööööö izé. De ugye nem lopod a netet? Mert ha igen és buxx, nagy rábaszás lesz.
  • Gascan #12323
    köszi szépen... igazából a szomszéd lakásból jön a jel.. a fal meg kb. olyan vastag, hogy lehet hallani ezt-azt :D
  • LeonSilver
    #12322
    Itt van néhány.
  • LeonSilver
    #12321
    Erről beszéltem. Jó ez csak vegyél hozzá jobb antennát.
  • Gascan #12320
    mondjuk egy ilyenről mi a véleményed?

    link
  • Sanyo
    #12319
    Jó lesz az a gépen belül is, csak egy jobb antennát kell hozzá szerezni. Ha van hozzá pár méter hosszabbító kábel, akkor nem kell a gép mögött lennie, az asztalra is kiteheted.
  • Gascan #12318
    igen asztaliba kell... de ha lehet inkább valami külső egységet szeretnék
  • LeonSilver
    #12317
    Asztali gépbe kell? Akkor csak egy wifi kártya kell neked.
  • Gascan #12316
    amúgy én wifi routert keresek? vagy ezt hogy hivják ami nekem kell? ... mert én eddig abban voltam, h a router azt szétosztja ami oda bemegy, de nekem meg pont az kéne h befogni ami már kint van :D
  • Gascan #12315
    ha módositok az igényemen és csak az kell, hogy a helyi wifi hálózatokat megbizhatóan be tudjam fogni, akkor olyan szerkentyűt már lehet venni 5e forint körül? :)
  • Gascan #12314
    miért nem mindegy hogy kábeltévés netről van szó vagy dsl?
  • LeonSilver
    #12313
    Hát akkor most dsl vagy kábel?
    A dsl az a telefonos a kábel meg kábel :D

    Itt van néhány darab, hasonlókat kerres a guglin.

    http://www.argep.hu/trend/ADSL/Adsl-modem-wifi-router.html

  • Gascan #12312
    aha... dsl, kábel modem.. és tudjam vele fogni a helyi wifi hálózatokat
  • Papa01 #12311
    Feltettem a ROF.hu-ra is az új képeket.
  • Papa01 #12310
    Újabb Triplane képek: LINK
  • LeonSilver
    #12309
    Olyan kell ami dsl (vagy kábel) modem és wifi router is egyben?
  • Gascan #12308
    valami ilyen kell nekem, ugye? http://ipon.hu/webshop/product/tp_link_tl_wr542g/24474