29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Fokker
    #12266
    szintén! azért tűntem el, mert kidobott a szerver, illetve a TS is megszűnt. nem voltam túl sikeres, de egész megtetszett a delfin.
  • Papa01 #12265
    Ezen könnyesre röhögtem magam... :D
  • Papa01 #12264
    Urak, köszönöm a mai esti repülést, én nagyon élveztem! :) Jó lenne tényleg ha többször gyűlnénk össze.. :)
  • Papa01 #12263
    Urak, egy 5 perc pls.. :)
  • Fokker
    #12262
    megnézhetjük!
  • Papa01 #12261
    Na jó, de tényleg csak időnként...
  • 2Pete
    #12260
    Sőt! Időnként még a Pfalz d3-ast is.
  • sakkay
    #12259
    Egyetértek. Mostanában sokszor találkoztam, nem is értettem először mi ez...
  • Papa01 #12258
    Háát szerintem a korszak többi gépeinek esélye nincs ellene.. (N11, N17, DG2, Eindecker), sőt szerintem az újabb Albákat is simán elkeni.
  • Gascan #12257
    hogy érted h túl van modellezve az Alba 2?
  • Papa01 #12256
    Szerintem az Alba2-nek... eléggé túl van modellezve az a gép...
    Hajrá, hajrá! :)
  • Gascan #12255
    a Pup melyik gépnek lesz az ellenfele?

    lehet me köttetek másik netet ... 4 hónap után, eddig birtam a közös internettel :D
  • Papa01 #12254
    Nincs mit! :)
    @ Gascan: Én a Pup-ra leszek kíváncsi.. :)
  • Gascan #12253
    kiváncsi vagyok hogy fog majd forogni a dr1hez képest
  • Sanyo
    #12252
    Kösz Papa, rövidhír. :)
  • Papa01 #12251
    Sopwith Triplane képek a hivatalos fórumról.
  • Sanyo
    #12250
    Próbaként betehetem valamikor, remélem megtalálom őket. :)
  • DummyBoy
    #12249
    Sanyónak van pár Harlekin-es mission-je Reflected kollégtáól, lehet ki kellene próbálni őket :)
  • Papa01 #12248
    Egyébként az már nekem is szembe jutott, hogy néha a hent helyett jó lenne egy kis küldetés alapú röppenés is közösen.. :)
  • Fokker
    #12247
    :D nem. de most hogy így mondod... nem, csak elkezdtem bombázni, meg gyakorolni, és eszembe jutott, hogy meg lehetne fűszerezni a multit egy kis bombázással. aki meg továbbra is dogfightolna, az lehetne a kíséret, és összecsaphatna az ellenség kíséretével. lenne benne egy kis plusz csapatjáték. persze csak ha megoldható.
  • Papa01 #12246
    (Csak nem a Shy Guy-os emlékek törtek fel?? :)) )
  • Fokker
    #12245
    bocs hogy a nyakadba akasztok egy újabb feladatot, csak már tegnap óta nem hagy nyugodni a gondolat. ha végre emberi misson editort csinálnának, amit egyszerű halandó is tud kezelni, lényegesen egyszerűbb lenne a dolog.
  • Fokker
    #12244
    ráadásul bombázni is lehetne a szövetséges vadászokkal ;)
  • Fokker
    #12243
    köszi előre is!
  • Papa01 #12242
    Jó ötlet, imádok géppuskázni teherautókat... :)
  • DummyBoy
    #12241
    Húúú ...

    Hmmm ... meg kell néznem, hogy ha kocsisort meg épületeket állítok be targetnek, akkor az működik-e dogfight vagy CTF módban ...

    De ezt a pontnullázást nemtom meg lehet-e oldani ...

    Ráfkeszem majd, de lehet ez csak coopban menne, ott meg nemtom van-e respawn ...
  • Fokker
    #12240
    mit szólnátok, ha a multiba belekerülnének földi célpontok is? arra gondoltam, hogy lehetne 2-2 nem használt repülőtér + hozzá tartozó légvédelem, illetve 2-2 mozgó kocsisor mint célpont plusz pontokért. mivel nincs történelmi hűség, a szövetséges vadászbombázókat kísérhetnék akár német vadászok is. az eddigi ponthatárt ki kéne tolni a 10-szeresére. aki aktív repteret támad, annak megrongálódhatna a gépe, vagy lenullázódhatna az addigi pontszáma.
  • Relax99
    #12239
    esetleg még azt csinálhatod szerintem ha már esztergálsz tányért, hogy valamilyen módon egy koptató gyűrűt felraksz a műanyagra
  • Her Laca
    #12238
    Bicikli csapágy kosár alá ,kicsit nagyobb tányér és kész a megoldás.
  • LeonSilver
    #12237
    Hát kb. most is ugyan ez a helyzet lévén a tányér műanyag a rúd meg fém. Nem véletlenül akarom lecserélni.
  • LeonSilver
    #12236
    Van itthon subler, nem erről van szó. Addig amíg nincs kész az új nem igen akarnám szétbarmolni a joyt. Ha nem lesz más megoldás akkor persze szétszedem, de hátha meg van valakinek a méret.
  • Relax99
    #12235
    az a baj szerintem ha alá teszel egy fémet, akkor az nagyon enni fogja a műanyagot mivel keményebb anyag
  • whiteskull
    #12234
    Ja, 4 éves volt. :))
  • whiteskull
    #12233
    A lányomat tavaly elaltatták. Vagy legalábbis adtak neki valamit, amitől olyan lett, mintha berúgott volna, aztán be is aludt egyszerre. :)
  • whiteskull
    #12232
    Sajnos itthon a derékszögű vonalzóval nem tudom rendesen lemérni. A kb. méretek meg nemigen hiszem, hogy jók lennének neked. :)))
  • Sanyo
    #12231
    12 év alatt most sem altatnak, szerencsémre én pont 3x annyi vagyok. ;) Az biztos, hogy én is üvöltöttem volna.
  • LeonSilver
    #12230
    Ez igaz. Ettől függetlenül én inkább a méreteire lennék kíváncsi.
  • Her Laca
    #12229
    Bakker fogsz egy tolómérőt. De jobban jársz ha kiveszed oszt odaadod a szakinak,hogy ilyen köll:)
  • Relax99
    #12228
    Egyébként pl anyukám járt úgy, régen, hogy amikor neki vették ki gyerekkorában nem hatott az érzéstelenítő, ő végig érezte az egészet.
  • Relax99
    #12227
    Ha jól sejtem mandula kivételed volt, altatással nem olyan rég óta dolgoznak. Még 98-ban (akkor voltam 6) engem is csak leszíjaztak egy székbe aztán üvölthettem, az orvos is csak azt mondta belespriccel a tűvel a számba aztán jól belenyomta a szájpadlásomba